výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Zlín (12. 4. 2017)

500 m - Muži

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:18.6
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:21.8
3 Marek HlavicaMarek Hlavica 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:36.7
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:38.6
5 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:55.6
Celkem 5 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:25.7
2 Alexandra KudelováAlexandra Kudelová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.26.5
3 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:27.1
4 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:27.7
5 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:31.6
6 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:33.9
7 Karolína ŠmigurováKarolína Šmigurová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:36.9
8 Lucie KlobušickáLucie Klobušická 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:38.2
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela HubíkováDaniela Hubíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:27.8
2 Lea ČagánkováLea Čagánková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:28.4
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:30.6
4 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:31.5
5 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:46.5
6 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:46.9
7 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:47.5
8 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:52.1
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:45.9
2 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:46.4
3 Bára VičánkováBára Vičánková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:47.9
4 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:48.2
5 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:49.6
6 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:49.8
7 Veronika KočendováVeronika Kočendová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:57.1
Celkem 7 závodníků

1000 m - Muži

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:06.6
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:19.2
3 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:27.8
4 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:31.8
5 Filip BartíkFilip Bartík 02 SK OB ZlínSK OB Zlín 3:32.5
6 Tobias PekárekTobias Pekárek 05 SK OB ZlínSK OB Zlín 3:44.7
7 Filip NěmecFilip Němec 05 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:00.3
8 Ondřej StrakošOndřej Strakoš 06 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:12.5
9 Matyáš MartínekMatyáš Martínek 05 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:40.4
10 Jan PalasJan Palas 05 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:40.9
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ženy

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:23.3
2 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:23.9
3 Alžběta NešporováAlžběta Nešporová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:51.2
4 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:52.3
5 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:53.2
6 Valentina BataniValentina Batani 05 SK OB ZlínSK OB Zlín 3:55.1
7 Alžběta M. RosíkováAlžběta M. Rosíková 01 SK OB ZlínSK OB Zlín 3:58.0
8 Ema MrkvičkováEma Mrkvičková 04 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:02.0
9 Justýna ČeleďováJustýna Čeleďová 01 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:04.2
10 Adéla MatochováAdéla Matochová 05 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:04.6
11 Tereza HrubáTereza Hrubá 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:14.7
12 Zuzana BřezinováZuzana Březinová 04 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:30.5
13 Marie TicháMarie Tichá 02 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:48.6
14 Alžběta DynkováAlžběta Dynková 04 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:48.9
15 Valeria BataniValeria Batani 05 SK OB ZlínSK OB Zlín 4:54.4
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.85
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.70
3 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.70
4 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.65
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.65
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.55
7 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.40
8 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.40
9 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.35
10 Jiří NutilJiří Nutil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.30
11 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.20
12 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.20
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 1.35
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.30
3 Magdaléna HodulákováMagdaléna Hoduláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.30
4 Eva NovosadováEva Novosadová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.20
5 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.10
6 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.10
7 Veronika KočendováVeronika Kočendová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.05
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina LaušováKateřina Laušová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 06.51
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 07.41
2 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 06.79
3 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 06.66
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.38
2 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 08.79
3 Kristýna VeseláKristýna Veselá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 07.86
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 07.80
5 Tereza BrhelováTereza Brhelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 06.82
6 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 05.58
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 13.02
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 12.40
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10.08
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 12.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.25
Celkem 1 závodníků