výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém žen, zahajovací závody na dráze a náborové závody

Děčín (28. 4. 2017)

60 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 28.4.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.65
2 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 08.01
3 Sebastian ScholzSebastian Scholz 011217 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.12
Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DQ
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 28.4.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KikalVáclav Kikal 020612 ASK DěčínASK Děčín 07.70
2 Jakub MigulskiJakub Migulski 030809 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.78
3 Karel MesárošKarel Mesároš 030505 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.80
4 Filip PlíhalFilip Plíhal 031030 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.95
5 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 031125 ASK DěčínASK Děčín 09.02
6 Petr HorníkPetr Horník 030602 ASK DěčínASK Děčín 09.40
7 David RatimecDavid Ratimec 031230 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.49
Petr StránskýPetr Stránský 030604 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MüllerJan Müller 040205 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.19
2 Šimon HrachŠimon Hrach 050616 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.78
3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 002007 ASK DěčínASK Děčín 09.86
4 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.13
5 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 050603 ASK DěčínASK Děčín 10.35
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CísařAdam Císař 061112 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.82
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček 050603 ASK DěčínASK Děčín 10.08
3 Tomáš LakomýTomáš Lakomý 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.09
4 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 060919 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10.28
5 Zbyněk SeidlZbyněk Seidl 070329 ASK DěčínASK Děčín 10.59
6 Daniel HradeckýDaniel Hradecký 050327 ASK DěčínASK Děčín 11.04
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 28.4.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 050406 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.53
2 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 040803 ASK DěčínASK Děčín 09.72
3 Jan ZajíčekJan Zajíček 002005 ASK DěčínASK Děčín 09.76
4 Martin GregorMartin Gregor 060714 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.95
5 Petr HruškaPetr Hruška 061215 ASK DěčínASK Děčín 10.72
Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 NeregistrovaníNeregistrovaní DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 28.4.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 040420 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.08
2 Vilém NeumannVilém Neumann 05 NeregistrovaníNeregistrovaní 09.99
3 Albert NeumannAlbert Neumann 05 NeregistrovaníNeregistrovaní 10.10
4 Vít ŽáčekVít Žáček 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 10.19
5 Tadeáš HerichTadeáš Herich 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 10.31
6 Matyáš KorbMatyáš Korb 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.67
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 28.4.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.20
2 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 08.25
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.32
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 015629 ASK DěčínASK Děčín 08.57
5 Eliška VašákováEliška Vašáková 015622 ASK DěčínASK Děčín 08.97
6 Eliška NěmcováEliška Němcová 015720 ASK DěčínASK Děčín 09.13
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 036210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.86
2 Tereza HálkováTereza Hálková 025417 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.00
3 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 035821 ASK DěčínASK Děčín 09.03
4 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 035811 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.57
5 Rozálie NovákováRozálie Nováková 002005 ASK DěčínASK Děčín 10.18
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HaluzováMichaela Haluzová 025531 ASK DěčínASK Děčín 08.28
2 Laura TlamichováLaura Tlamichová 025122 ASK DěčínASK Děčín 09.17
3 Tereza TomanováTereza Tomanová 036222 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.31
4 Michaela SucháMichaela Suchá 035723 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.46
5 Anna PolákováAnna Poláková 025823 ASK DěčínASK Děčín 09.67
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 046120 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 08.98
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 065107 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.38
3 Josefína HrubáJosefína Hrubá 055408 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.76
4 Lucie VrátnáLucie Vrátná 055307 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.92
5 Veronika PřerostováVeronika Přerostová 045519 ASK DěčínASK Děčín 10.09
6 Veronika KubelkováVeronika Kubelková 055503 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.33
7 Jitka KolářováJitka Kolářová 056013 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.43
8 Andrea ČápováAndrea Čápová 055430 ASK DěčínASK Děčín 10.59
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BenešováBarbora Benešová 04 NeregistrovaníNeregistrovaní 09.12
2 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 045914 ASK DěčínASK Děčín 09.74
3 Nela ŠprojcarováNela Šprojcarová 055608 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.90
4 Karolín TlapákováKarolín Tlapáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.12
5 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 055820 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.20
6 Veronika ČápováVeronika Čápová 066110 ASK DěčínASK Děčín 10.41
7 Marie KlimešováMarie Klimešová 065720 ASK DěčínASK Děčín 11.27
8 Veronika KuthanováVeronika Kuthanová 066214 ASK DěčínASK Děčín 12.04
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 39.37
2 Marek ŠvingrMarek Švingr 000714 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 39.68
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 40.21
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz 011217 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 41.43
5 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 010328 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 49.05
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KikalVáclav Kikal 020612 ASK DěčínASK Děčín 39.46
2 Filip PlíhalFilip Plíhal 031030 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48.17
3 Petr MiškovskýPetr Miškovský 030613 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 49.15
4 Jakub MigulskiJakub Migulski 030809 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 49.54
5 Petr HorníkPetr Horník 030602 ASK DěčínASK Děčín 49.69
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PrchalMartin Prchal 020228 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 43.04
2 Matěj KřížMatěj Kříž 030413 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.11
3 David RatimecDavid Ratimec 031230 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 51.53
Petr StránskýPetr Stránský 030604 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MüllerJan Müller 040205 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 48.62
2 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 040803 ASK DěčínASK Děčín 54.04
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 050603 ASK DěčínASK Děčín 56.72
4 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 060919 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 57.46
5 Daniel ŘehákDaniel Řehák 050507 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 61.39
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert NeumannAlbert Neumann 05 NeregistrovaníNeregistrovaní 53.90
2 Vilém NeumannVilém Neumann 05 NeregistrovaníNeregistrovaní 54.35
3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 002007 ASK DěčínASK Děčín 56.08
4 Martin GregorMartin Gregor 060714 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 56.17
5 Tadeáš HerichTadeáš Herich 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 59.87
Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 NeregistrovaníNeregistrovaní DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VašákováEliška Vašáková 015622 ASK DěčínASK Děčín 46.10
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 015629 ASK DěčínASK Děčín 47.36
3 Eliška NěmcováEliška Němcová 015720 ASK DěčínASK Děčín 50.36
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 44.51
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 015212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 46.63
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 48.42
4 Zuzana KafkováZuzana Kafková 736228 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 49.67
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 036210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.65
2 Karolína HoličováKarolína Holičová 026011 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 51.59
3 Tereza TomanováTereza Tomanová 036222 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52.13
4 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 045409 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 54.02
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SucháNikola Suchá 035723 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 51.30
2 Anna PolákováAnna Poláková 025823 ASK DěčínASK Děčín 52.06
3 Laura TlamichováLaura Tlamichová 025122 ASK DěčínASK Děčín 53.17
4 Šárka DuškováŠárka Dušková 036212 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 56.55
Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 026215 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 065107 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.74
2 Nela ŠprojcarováNela Šprojcarová 055608 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 52.93
3 Šárka ŽákováŠárka Žáková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 54.70
4 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 055820 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 58.16
Andrea ČápováAndrea Čápová 055430 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 045726 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 55.25
2 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 58.06
3 Karolín TlapákováKarolín Tlapáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 64.91
Katka NedvídkováKatka Nedvídková 045123 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BenešováBarbora Benešová 04 NeregistrovaníNeregistrovaní 47.30
2 Lucie VrátnáLucie Vrátná 055307 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 56.02
3 Magdalena KubecováMagdalena Kubecová 055815 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 58.47
Veronika ČápováVeronika Čápová 066110 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 960304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17:09.92
2 Tomáš CharvátTomáš Charvát 730804 ASK DěčínASK Děčín 18:20.97
3 Josef NovotnýJosef Novotný 791014 ASK DěčínASK Děčín 18:21.02
4 Marek PeterkaMarek Peterka 70 NeregistrovaníNeregistrovaní 19:19.80
5 Martin MěkotaMartin Měkota 69 NeregistrovaníNeregistrovaní 21:02.19
6 Pavel BulvaPavel Bulva 700408 ASK DěčínASK Děčín 21:03.79
7 Tomáš PlačekTomáš Plaček 631223 ASK DěčínASK Děčín 22:49.55
8 Josef VlkJosef Vlk 581029 ASK DěčínASK Děčín 27:28.82
Celkem 8 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka HrochováLenka Hrochová 815708 ASK DěčínASK Děčín 22:15.54
2 Dagmar MusilováDagmar Musilová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 22:19.16
3 Renata ProkopováRenata Prokopová 68 NeregistrovaníNeregistrovaní 23:04.34
4 Alena CharvátováAlena Charvátová 82 NeregistrovaníNeregistrovaní 23:24.40
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 1.80
2 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
990115 1.75
3 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1.65
4 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 1.65
5 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030505 1.55
6 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
040606 1.45
Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
020228 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
995215 1.68
2 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
976016 1.65
3 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
006010 1.60
4 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035609 1.55
5 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
045514 1.45
6 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
045726 1.35
7 Jana MasařováJana Masařová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
995324 1.30
8 Anita SemerádováAnita Semerádová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
065512 1.20
9 Katka NedvídkováKatka Nedvídková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
045123 1.10
Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
026215 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 5.64 +0.4 m/s
2 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
040606 4.08 +1.7 m/s
Filip KryštůfekFilip Kryštůfek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
010328 NM
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
020415 5.15 +0.0 m/s
2 Michal RychnovskýMichal Rychnovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
020209 4.84 +0.3 m/s
3 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030505 4.54 +0.0 m/s
4 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
ASK DěčínASK Děčín
031125 4.37 +0.9 m/s
5 Petr MiškovskýPetr Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
030613 4.33 +1.0 m/s
6 Matěj KřížMatěj Kříž
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030413 4.29 +0.0 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
051031 3.94 +0.9 m/s
2 Šimon HrachŠimon Hrach
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
050616 3.89 +0.9 m/s
3 Jan ZajíčekJan Zajíček
ASK DěčínASK Děčín
002005 3.85 +0.4 m/s
4 Adam CísařAdam Císař
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
061112 3.84 +0.3 m/s
5 Matěj SchwarzMatěj Schwarz
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
050406 3.79 +0.0 m/s
6 Petr HruškaPetr Hruška
ASK DěčínASK Děčín
061215 3.65 +0.1 m/s
7 Zbyněk SeidlZbyněk Seidl
ASK DěčínASK Děčín
070329 3.26 +0.6 m/s
8 Daniel ŘehákDaniel Řehák
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
050507 3.24 +0.9 m/s
9 Daniel HradeckýDaniel Hradecký
ASK DěčínASK Děčín
050327 3.13 +0.0 m/s
Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MasařováJana Masařová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
995324 4.14 +0.0 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HaluzováMichaela Haluzová
ASK DěčínASK Děčín
025531 4.54 +0.1 m/s
2 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
035811 4.19 +1.0 m/s
3 Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
035723 4.15 +0.8 m/s
4 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
025417 4.15 +0.0 m/s
5 Rozálie NovákováRozálie Nováková
ASK DěčínASK Děčín
055921 3.23 +0.0 m/s
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová
ASK DěčínASK Děčín
045914 3.49 +1.3 m/s
2 Josefína HrubáJosefína Hrubá
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
055408 3.35 +0.0 m/s
3 Veronika KubelkováVeronika Kubelková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
055503 3.27 +0.7 m/s
4 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3.14 +1.7 m/s
5 Šárka ŽákováŠárka Žáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3.14 +0.3 m/s
6 Anita SemerádováAnita Semerádová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
065512 3.07 +1.0 m/s
7 Jitka KolářováJitka Kolářová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
056013 3.00 +0.0 m/s
8 Veronika KuthanováVeronika Kuthanová
ASK DěčínASK Děčín
066214 2.45 +0.0 m/s
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
045606 06.12
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MakovskýLukáš Makovský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
041223 05.79
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
000909 11.63
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
040427 25.62
2 František HrádekFrantišek Hrádek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
041217 18.29
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015119 45.40
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015212 33.30
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
015629 25.66
4 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
015720 20.24
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
025119 34.81
2 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035215 26.75
3 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
025417 21.46
4 Anna PolákováAnna Poláková
ASK DěčínASK Děčín
025823 20.85
5 Laura TlamichováLaura Tlamichová
ASK DěčínASK Děčín
025122 18.57
Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
026215 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
030604 DNS
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
630629 43.36
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
051031 47.76
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
040420 43.63
3 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
040427 43.26
4 František HrádekFrantišek Hrádek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
041217 38.35
5 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
050603 31.97
6 Jan ZajíčekJan Zajíček
ASK DěčínASK Děčín
06 31.79
7 Tomáš LakomýTomáš Lakomý
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 31.22
8 Lukáš MakovskýLukáš Makovský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
041223 26.32
9 Vít ŽáčekVít Žáček
NeregistrovaníNeregistrovaní
08 22.48
10 Albert NeumannAlbert Neumann
NeregistrovaníNeregistrovaní
05 21.85
11 Daniel HradeckýDaniel Hradecký
ASK DěčínASK Děčín
050327 19.27
12 Vilém NeumannVilém Neumann
NeregistrovaníNeregistrovaní
05 18.70
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana PerutkováHana Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
055301 45.09
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
046120 34.80
3 Andrea ČápováAndrea Čápová
ASK DěčínASK Děčín
055430 29.19
4 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
065107 26.17
5 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
045606 25.68
6 Veronika ČápováVeronika Čápová
ASK DěčínASK Děčín
066110 14.76
Barbora BenešováBarbora Benešová
NeregistrovaníNeregistrovaní
04 DNS
Celkem 7 závodníků