výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha - Juliska (6. 5. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.37
2 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.53
3 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.72
4 Pavel BendaPavel Benda 920325 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 22.33
5 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.65
6 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.68
7 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.73
8 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.95
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.99
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.02
3 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.04
4 Václav ČermákVáclav Čermák 930921 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.51
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.52
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 000903 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.53
7 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 24.30
8 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.47
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.47
2 Martin FaměraMartin Faměra 980702 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.97
3 Michal AyebouaMichal Ayeboua 840628 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.03
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.05
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.34
6 Jakub FaměraJakub Faměra 980702 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.38
7 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.41
8 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 980920 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.45
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 001108 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.66
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 010707 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.31
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 000711 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.37
4 Jan JanovskýJan Janovský 000328 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.42
5 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.80
6 Jan MachačJan Machač 011007 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 25.04
7 Jakub OndřejJakub Ondřej 890523 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 25.51
8 Jan ČervenkaJan Červenka 000830 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 26.10
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.15
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.52
3 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.63
4 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.90
5 Dominik ZikmundDominik Zikmund 020329 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 25.36
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 420507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.92
Oto ČechOto Čech 560109 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 000829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.13
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 950226 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 25.41
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 000530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.71
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 970617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.20
5 Tereza NemešováTereza Nemešová 981205 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.47
6 Hana OndrkováHana Ondrková 971009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.58
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 950502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.36
8 Anna HrudkováAnna Hrudková 931124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucía VítováLucía Vítová 000509 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 27.44
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 960218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.47
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 980705 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 27.53
4 Anežka SoučkováAnežka Součková 000914 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.62
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 970511 AK MostAK Most 27.68
6 Tereza RučkováTereza Ručková 000729 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.12
7 Barbora LampováBarbora Lampová 951219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.17
8 Tereza JakschováTereza Jakschová 950901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.33
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 020610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.42
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 030304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 28.42
3 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 001215 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.47
4 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 010517 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29.03
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 980128 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.69
2 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 991104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.17
3 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 010409 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28.80
4 Klára CeleckáKlára Celecká 020720 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 32.01
Michaela KovandováMichaela Kovandová 990608 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DQ
Celkem 5 závodníků