1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Mladá Boleslav (1. 5. 2017)skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FlorianMartin Florian
AC TJ Jičín |
01 | 5.66 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | 5.60 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 4.91 | 9.00 | |||||||||||||||
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 5.08 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká Lípa |
01 | 3.92 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominika NováčkováDominika Nováčková
AC Česká Lípa |
03 | 3.88 | 9.00 | |||||||||||||||
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Tereza BártováTereza Bártová
AC Česká Lípa |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 5.18 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 5.07 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ Jičín |
01 | 4.94 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ Jičín |
01 | 4.37 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 4.21 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 4.08 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 4.07 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika StrnádkováVeronika Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 4.05 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ Jičín |
02 | 3.87 | 2.00 | |||||||||||||||
Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
AC TJ Jičín |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |