výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové kontrolní závody

Litomyšl (10. - 10. 4. 2017)

150 m - Dorostenci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ChadimaPavel Chadima 011225 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 18.7
Celkem 1 závodníků

150 m - Žáci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KutaJakub Kuta 02 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20.7
2 Pavel ImrichPavel Imrich 030801 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.8
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žáci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LataJan Lata 040209 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20.3
2 Daniel VeselíkDaniel Veselík 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.9
3 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 26.3
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 035910 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 21.1
2 Lenka SršňováLenka Sršňová 036119 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 21.3
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 21.5
4 Aneta NovotnáAneta Novotná 035222 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 21.6
5 Anna SlušnáAnna Slušná 026028 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.2
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.7
2 Natálie SmíškováNatálie Smíšková 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.9
3 Anna ProkešováAnna Prokešová 045411 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.3
4 Nikola NovotnáNikola Novotná 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.5
5 Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová 045410 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.8
Celkem 5 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KubíčekDavid Kubíček 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.3
2 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.4
3 Ondřej SchmidOndřej Schmid 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.2
4 Denis GultDenis Gult 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.4
5 Jiří HánělJiří Háněl 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 30.4
6 Stanislav SuchánekStanislav Suchánek 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 33.4
7 Karel SuchánekKarel Suchánek 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 36.5
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.7
2 Klára BrychtováKlára Brychtová 065417 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.0
3 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.1
4 Elen KrejzováElen Krejzová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.0
5 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.8
6 Sofie HoudkováSofie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.9
Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.9
8 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 26.1
9 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27.2
10 Michaela VaškováMichaela Vašková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27.3
11 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27.4
12 Michaela TomšůMichaela Tomšů 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.7
13 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 31.0
14 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 32.3
15 Petra SchmidováPetra Schmidová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 33.1
16 Tereza BouškováTereza Boušková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 33.2
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel ChadimaPavel Chadima
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
011225 5.38
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KutaJakub Kuta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 4.10
2 Pavel ImrichPavel Imrich
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
030801 4.08
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LataJan Lata
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
040209 4.62
2 Daniel VeselíkDaniel Veselík
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 3.25
3 Štěpán DostálŠtěpán Dostál
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3.10
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
035222 4.47
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
035609 4.43
3 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
036119 4.24
4 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
035910 3.94
5 Anna SlušnáAnna Slušná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
026028 3.62
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BalcarováAndrea Balcarová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 3.61
2 Natálie SmíškováNatálie Smíšková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 3.60
3 Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
045410 3.48
4 Nikola NovotnáNikola Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3.27
Anna ProkešováAnna Prokešová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
045411 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.70
2 Ondřej SchmidOndřej Schmid
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 3.05
3 Jiří HánělJiří Háněl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.03
4 Denis GultDenis Gult
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 2.90
5 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 2.88
6 Karel SuchánekKarel Suchánek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 2.66
7 Stanislav SuchánekStanislav Suchánek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 2.30
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BrychtováKlára Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
065417 3.70
2 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.55
3 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.48
4 Michaela VaškováMichaela Vašková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.42
5 Elen KrejzováElen Krejzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.35
6 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 3.33
7 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.23
8 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.20
9 Sofie HoudkováSofie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.12
10 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.07
11 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.01
12 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 2.94
13 Petra SchmidováPetra Schmidová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 2.85
14 Nela ŠkeříkováNela Škeříková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 2.82
15 Michaela UmováMichaela Umová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 2.50
16 Tereza BouškováTereza Boušková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 2.42
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LataJan Lata
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
040209 10.55
2 Štěpán DostálŠtěpán Dostál
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 09.43
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KutaJakub Kuta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 09.18
2 Pavel ImrichPavel Imrich
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
030801 08.75
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel ChadimaPavel Chadima
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
011225 09.07
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel VeselíkDaniel Veselík
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 25.30
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie SmíškováNatálie Smíšková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 20.30
Andrea BalcarováAndrea Balcarová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 DNS
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 33.90
2 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 30.30
3 Denis GultDenis Gult
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 22.40
4 Stanislav SuchánekStanislav Suchánek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 21.90
5 Jiří HánělJiří Háněl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 21.40
6 Ondřej SchmidOndřej Schmid
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 17.60
7 Karel SuchánekKarel Suchánek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 16.20
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 10.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 37.50
2 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 26.80
3 Klára BrychtováKlára Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
065417 26.60
4 Michaela VaškováMichaela Vašková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 24.90
5 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 24.40
Nela ŠkeříkováNela Škeříková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 24.40
7 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 23.90
8 Sofie HoudkováSofie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 22.40
9 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 22.00
10 Elen KrejzováElen Krejzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 20.70
11 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 20.00
12 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 19.90
13 Petra SchmidováPetra Schmidová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 17.10
14 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 15.10
15 Tereza BouškováTereza Boušková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 14.80
16 Michaela UmováMichaela Umová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 13.80
Celkem 16 závodníků