výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přerovský pětiboj

Přerov (1. 5. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 06.88 925
2 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.14 833
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.20 813
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.25 796
5 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.35 762
6 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 07.42 739
7 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.43 736
David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.34 765
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.43 736
3 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.54 700
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.62 675
5 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC ProstějovAC Prostějov 07.73 640
Lukáš LesákLukáš Lesák 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 07.63 671
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 AC ProstějovAC Prostějov 07.69 653
3 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.71 646
4 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.85 604
5 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.92 583
6 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.00 560
Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.58 687
2 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.76 631
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.90 589
4 Michal ZávodnýMichal Závodný 01 AC ProstějovAC Prostějov 07.96 571
5 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.06 542
6 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.12 525
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.95 574
2 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.11 528
3 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.13 523
4 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 08.35 462
5 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.37 457
6 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.50 203
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.53 703
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.56 694
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.63 671
4 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.64 668
5 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.83 610
6 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.86 601
7 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.23 495
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 07.91 586
2 Tomáš JankoTomáš Janko 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.45 436
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.48 428
4 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.49 426
5 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.79 352
6 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.87 333
7 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.14 274
8 Viktor DudíkViktor Dudík 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.74 161
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.92 322
2 David KryštofDavid Kryštof 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.28 245
3 Michal LudvaMichal Ludva 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.37 227
4 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.42 218
5 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.42 218
6 Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.40 68
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.88 885
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.94 867
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.95 864
4 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.12 812
5 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.18 794
Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Helena TomkováHelena Tomková 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 07.95 864
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.18 794
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.25 773
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.27 767
5 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.41 726
6 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.45 715
7 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.57 681
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.35 744
2 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.36 741
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.47 709
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.49 704
5 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.51 698
6 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.55 687
Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.16 800
2 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.34 747
3 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.61 670
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.61 670
5 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.65 659
6 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.85 605
Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 1.5.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.39 732
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.83 610
3 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.85 605
4 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 08.86 603
5 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.89 595
6 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.07 548
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NovákováKristýna Nováková 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.88 597
2 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.10 541
3 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.33 484
4 Daniela ŠaradínováDaniela Šaradínová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.49 447
5 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.87 363
Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.06 830
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 08.23 779
3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.24 776
4 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.26 770
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.33 749
6 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 08.53 692
7 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.73 637
Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 08.72 640
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 08.73 637
3 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.75 632
4 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.90 592
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.11 538
6 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.40 468
Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno DNS
Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.79 621
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.92 587
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.95 579
4 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.02 561
5 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.04 556
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.41 465
Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.91 589
2 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.28 496
3 Dominika HrbkováDominika Hrbková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.53 438
4 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.53 438
5 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.69 402
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.71 397
7 Lucie KočnarováLucie Kočnarová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.15 306
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 1.5.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.31 489
2 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.38 472
3 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.55 433
4 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.63 415
Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Natálie KoskováNatálie Kosková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 7 závodníků