výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor ve vícebojích

Třebíč (6. - 7. 5. 2017)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.91 586
2 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.07 540
3 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.39 452
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.64 388
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.75 362
3 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.79 352
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.94 318
5 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.96 313
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.97 311
7 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.16 270
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.06 291
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.07 289
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.09 285
4 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.55 194
5 Jakub MrákotaJakub Mrákota 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.58 188
6 Ondřej HortOndřej Hort 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.61 183
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.35 462
2 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.29 243
3 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.41 220
4 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.92 21
5 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.09 11
Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.55 687
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63 665
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.71 643
4 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.73 637
5 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.37 475
6 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.43 461
Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.99 569
2 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.13 533
3 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.28 496
4 Sabina KourkováSabina Kourková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.39 470
5 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.55 433
6 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.89 359
7 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.94 348
MS Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.71 643
2 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.19 518
3 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.29 494
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.30 492
5 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.46 454
6 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.76 386
7 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.44 252
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.53 438
2 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.04 328
3= Karolína PolákováKarolína Poláková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.29 280
3= Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.29 280
5 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.97 166
MS Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.55 433
MS Lucie ŠtrublováLucie Štrublová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.92 353
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 16.42 58
Celkem 1 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.98 655
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.04 643
2 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.20 612
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.56 545
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.71 518
5 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.74 513
6 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.83 497
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.48 838
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.05 771
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.28 744
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.40 730
5 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.53 715
6 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.36 624
7 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.46 614
8 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.56 603
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 20.74 692
2 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.12 650
3 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.87 571
4 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.99 462
5 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.55 411
6 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.76 393
Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Nikol MaškováNikol Mašková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.12 650
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.15 647
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.87 571
4 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.27 531
5 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.66 493
6 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.62 405
MS Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.24
Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.45 758
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 27.69 655
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29.04 551
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29.48 519
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNF
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 54.04 638
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 53.48 661
2 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 60.13 409
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 60.60 393
4 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 62.23 340
5 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 63.12 313
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:29.13 502
2 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:29.31 500
3 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:36.24 427
4 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:37.99 410
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:39.94 391
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:40.44 386
7 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:43.37 358
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:49.53 303
9 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.62 277
10 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:56.73 245
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub MrákotaJakub Mrákota 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:53.74 268
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:01.33 210
3 Ondřej HortOndřej Hort 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:02.88 199
4 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:04.14 190
5 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:13.11 133
6 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:13.13 132
7 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:20.83 91
8 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:29.21 54
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:36.48 614
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:50.99 453
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:07.15 302
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:49.15 47
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:30.98 681
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.00 596
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:40.88 563
4 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:45.56 511
5 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:47.06 495
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:48.08 484
7 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:55.17 411
8 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:55.49 408
9 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:55.79 405
10 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:07.25 301
11 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:07.80 296
12 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:08.60 289
13 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:08.90 287
14 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:11.92 262
15 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:12.06 261
Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Nikol MaškováNikol Mašková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 23 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.26 492
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.94 434
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:55.35 410
4 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:56.10 402
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:01.51 351
6 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:02.22 345
7 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:03.70 332
8 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:06.20 310
9 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:06.56 307
10 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:06.83 304
11 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:09.17 285
12 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:13.23 252
13 Sabina KourkováSabina Kourková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:19.50 205
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:49.38 470
2 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:06.05 311
3 Karolína PolákováKarolína Poláková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:06.15 310
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:09.65 281
5 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:09.82 279
6 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:12.33 259
7 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:13.37 251
8 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:17.02 223
9 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:21.34 192
10 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:23.10 180
11 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:24.65 170
12 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:27.92 150
13 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:35.79 105
MS Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:03.22 336
MS Lucie ŠtrublováLucie Štrublová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:12.85 255
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:17.78 501
2 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:45.34 290
Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7:44.50 6
Celkem 1 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:11.25 497
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:24.91 425
3 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:49.00 311
4 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:50.97 302
5 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:57.30 275
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.24 497
2 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.44 461
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.83 395
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.07 357
5 Jakub MrákotaJakub Mrákota 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.11 213
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.35 477
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.34 316
3 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.63 275
4 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.45 174
5 Ondřej HortOndřej Hort 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.92 126
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.53 445
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.27 327
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.89 241
4 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.52 166
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.08 526
2 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.15 209
3 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.75 143
4 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.96 122
5 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.70 13
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.12 690
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.04 530
3 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.43 468
4 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.53 453
5 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.66 433
6 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.82 276
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.38 643
2 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.95 545
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.98 540
4 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.63 300
5 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.08 245
6 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.43 207
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.71 426
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.80 412
3 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.07 374
4 Sabina KourkováSabina Kourková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.11 368
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.64 298
6 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.33 217
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.24 498
2 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.22 230
3 Karolína PolákováKarolína Poláková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.24 227
4 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.24 129
5 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.00 0
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.13 240
2 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.29 124
3 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15.04 68
MS Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.24 351
MS Lucie ŠtrublováLucie Štrublová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.35 215
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15.96 595
2 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.24 565
3 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.81 409
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.69 883
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.21 689
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.99 489
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.85 315
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15.02 839
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.27 806
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.90 727
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.02 712
Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.81 738
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.22 688
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.80 619
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 16.88 610
5 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.43 445
6 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.26 281
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18.18 470
2 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.79 320
3 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 20.90 232
4 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.33 201
Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.40 552
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17.49 542
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17.70 520
4 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19.82 317
Nikol MaškováNikol Mašková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNF
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.10 722
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.33 696
3 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.73 653
4 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.77 648
5 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.81 288
MS Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.06
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1.20 188
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 1.80 627
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.71 552
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.68 528
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.62 480
4 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.44 345
5 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.41 324
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.56 434
2 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1.50 389
Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.71 867
2 Renata ProcházkováRenata Procházková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 1.53 655
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.38 491
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.56 689
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.53 655
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.53 655
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 1.50 621
5 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.47 588
6 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.47 588
7 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.47 588
8 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.44 555
9 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.41 523
10 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 1.38 491
11 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 1.32 429
12 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1.29 399
13= Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.29 399
13= Aneta ŠtorkováAneta Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.29 399
15 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.23 340
16 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 1.21 321
17 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.21 321
Nikol MaškováNikol Mašková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Věra PodrábskáVěra Podrábská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 DNS
Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 NM
Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 NM
Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 NM
Celkem 23 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2.30 199
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 3.60 509
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.80 562
2 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 3.00 357
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2.90 333
MS Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 2.90
Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 NM
Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 NM
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 2.90 333
2 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2.30 199
Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 NM
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.62 +0.5 m/s 147
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 6.36 +0.9 m/s 666
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 6.00 +1.5 m/s 587
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5.99 +1.4 m/s 584
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.88 +2.0 m/s 561
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 5.60 +1.1 m/s 502
5 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.97 +1.4 m/s 377
6 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.90 +0.7 m/s 363
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 5.21 -0.2 m/s 423
2 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 5.15 -2.5 m/s 411
3 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.76 -0.1 m/s 337
MS Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.98 +0.4 m/s 378
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.84 +1.4 m/s 352
3 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.59 +2.3 m/s 4.47 +2.0 m/s 306
4 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.53 +3.3 m/s 4.12 +1.9 m/s 295
5 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.50 +2.4 m/s 4.34 +1.8 m/s 290
6 Ondřej HortOndřej Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.49 +2.1 m/s 288
7 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.39 +2.1 m/s 4.38 +1.3 m/s 271
8 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.33 +2.1 m/s 4.12 +0.8 m/s 261
9 Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.29 +2.7 m/s 3.98 +1.0 m/s 254
10 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 4.28 +3.0 m/s 3.97 +0.5 m/s 252
11 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.23 +1.1 m/s 244
12 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 4.17 +2.3 m/s 3.79 +0.5 m/s 234
13 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.94 +1.7 m/s 196
14 Jakub MrákotaJakub Mrákota
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.89 +2.5 m/s 188
15 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.85 +3.0 m/s 3.56 +1.7 m/s 182
16 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3.55 +0.6 m/s 137
17 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 3.44 +2.0 m/s 122
18 Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 3.18 +2.1 m/s 3.05 +1.0 m/s 88
Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 DNS
Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 4.99 -1.7 m/s 557
2 Renata ProcházkováRenata Procházková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 4.00 -1.3 m/s 308
MS Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 4.90 -1.4 m/s
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.44 -1.2 m/s 413
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.38 -1.2 m/s 398
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.00 -0.7 m/s 559
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.70 -2.4 m/s 479
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.70 -1.2 m/s 479
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.63 -0.7 m/s 461
5 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.60 -1.2 m/s 454
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.55 -1.8 m/s 441
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.55 -1.3 m/s 441
8 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.49 -1.6 m/s 426
9 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.35 -1.7 m/s 391
10 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.33 -2.0 m/s 386
11 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.28 -1.9 m/s 374
12 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.26 -1.6 m/s 369
13 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.02 -0.8 m/s 312
14 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3.94 -1.4 m/s 294
15 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3.89 -1.3 m/s 283
16 Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.88 -2.0 m/s 281
17 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3.86 -1.1 m/s 276
Věra PodrábskáVěra Podrábská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 DNS
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 DNS
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 DNS
Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 DNS
Nikol MaškováNikol Mašková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4.39 +1.0 m/s 401
2 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.34 +1.5 m/s 388
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.29 +1.9 m/s 376
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 4.23 +2.0 m/s 362
5 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.17 +2.9 m/s 4.14 +1.7 m/s 347
6 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.12 +1.5 m/s 336
7 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.11 -0.6 m/s 333
8 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.99 +2.3 m/s 3.93 +1.9 m/s 306
9 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.92 +0.6 m/s 290
10 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.82 +3.9 m/s 3.75 +0.9 m/s 267
11 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.82 +1.4 m/s 267
12 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.71 +0.2 m/s 244
13 Sabina KourkováSabina Kourková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.71 +1.4 m/s 244
14 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3.65 +1.0 m/s 231
15 Andrea MikešováAndrea Mikešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.63 +1.7 m/s 227
16 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3.62 +1.0 m/s 225
17 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.47 +1.8 m/s 194
18 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.35 +2.2 m/s 3.27 +1.2 m/s 170
19 Eva RemešováEva Remešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.35 +0.9 m/s 170
20 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 3.35 +0.9 m/s 170
21 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 3.21 +0.2 m/s 144
22 Karolína PolákováKarolína Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.18 -0.6 m/s 139
23 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 3.04 +1.8 m/s 114
24 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.00 +1.0 m/s 107
25 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 3.00 +1.0 m/s 107
26 Karolína ZimováKarolína Zimová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2.90 +1.0 m/s 91
MS Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.61 +1.4 m/s 223
MS Lucie ŠtrublováLucie Štrublová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.16 +1.4 m/s 135
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10.75 579
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 07.21 348
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 10.69 575
2 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 09.60 503
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 09.53 499
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.43 492
5 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 09.26 481
6 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 09.07 469
7 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 09.00 464
8 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 08.67 443
9 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 08.47 430
10 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 08.18 411
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 08.09 405
12 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 07.86 390
13 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 07.65 377
14 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 07.65 377
15 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 07.23 350
16 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 07.08 340
17 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 07.03 337
18 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 06.77 320
19 Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 06.50 303
20 Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 06.29 290
Nikol MaškováNikol Mašková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Věra PodrábskáVěra Podrábská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 DNS
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 09.91 480
2 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 08.17 376
Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 DNS
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 09.40 490
2 Renata ProcházkováRenata Procházková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 08.35 422
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 11.62 583
2 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 10.84 536
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 09.67 466
4 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 09.11 432
5 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 07.52 338
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 09.14 434
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 07.52 338
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 25.77 382
2 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 25.42 375
3 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 20.58 283
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 35.16 567
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 32.15 507
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 27.75 420
4 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 19.66 266
5 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 17.86 232
MS Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21.86
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 44.32
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 DNS
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 20.96 290
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 23.11 347
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 19.06 271
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 37.10 612
2 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 29.65 470
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 26.52 411
4 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 26.05 402
5 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 23.29 350
6 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 23.04 346
7 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 21.51 317
8 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 19.31 276
9 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 19.29 276
10 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 18.49 261
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 17.95 251
12 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 17.57 244
13 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 17.44 241
14 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 16.86 231
15 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 16.74 229
16 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 12.98 160
17 Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 12.79 156
MS Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 24.99
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 DNS
Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 DNS
Věra PodrábskáVěra Podrábská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 DNS
Nikol MaškováNikol Mašková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 DNS
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 DNS
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 35.86 382
2 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 25.97 243
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 23.81 213
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 33.48 543
2 Renata ProcházkováRenata Procházková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 16.90 232
MS Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 22.94
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 39.57 436
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 38.87 426
3 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 27.84 269
4 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 27.17 260
5 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 20.20 164
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 28.34 276
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 DNS
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 62.76 418
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 59.40 388
3 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 50.40 311
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 46.54 279
5 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 43.60 254
6 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 43.15 250
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 42.01 241
8 Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 40.79 231
9 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 40.45 228
10 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 38.90 215
11 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 37.46 203
12 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 35.46 187
13 Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 35.25 185
14 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 33.78 174
15 Ondřej HortOndřej Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 33.18 169
16 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 32.15 160
17 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 30.57 148
18 Jakub MrákotaJakub Mrákota
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 29.81 142
Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 DNS
Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva RemešováEva Remešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 41.99 380
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 40.00 355
3 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 38.88 342
4 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 35.39 299
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 33.94 282
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 33.68 279
7 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 33.60 278
8 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 31.79 256
9 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 31.78 256
10 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 31.21 249
11 Sabina KourkováSabina Kourková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 29.57 230
12 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 28.10 213
13 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 26.80 198
14 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 24.97 177
15 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 23.63 161
16 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 22.47 148
17 Karolína PolákováKarolína Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 21.77 140
18 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 21.75 140
19 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 21.39 136
20 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 21.20 134
21 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 19.90 119
22 Karolína ZimováKarolína Zimová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 19.61 116
23 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 18.28 102
24 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 17.54 94
25 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 17.08 89
26 Andrea MikešováAndrea Mikešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 16.76 85
MS Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 40.93 367
MS Lucie ŠtrublováLucie Štrublová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 20.39 125
Celkem 28 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2183
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1967
3 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1846
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1845
5 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1693
6 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1494
7 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1492
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1468
9 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1424
10 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1330
11 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1155
12 Jakub MrákotaJakub Mrákota 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0999
13 Ondřej HortOndřej Hort 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0965
14 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0928
15 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0922
16 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0850
17 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0537
18 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0517
Poznámky:
Vorálek V. 517 (14.70/13-35.25/185-10.92/21-3.18/88-3:01.33/210)
Celkem 18 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2459
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2437
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2320
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2192
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1939
6 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1935
7 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1833
8 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1770
9 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1726
10 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1725
11 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1664
12 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1607
13 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1599
14 Sabina KourkováSabina Kourková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1517
15 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1330
16 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1299
17 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1216
18 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1208
19 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1169
20 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1154
21 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1153
22 Karolína PolákováKarolína Poláková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1096
23 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0869
24 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0813
25 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0810
26 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0726
MS Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1710
MS Lucie ŠtrublováLucie Štrublová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1083
Poznámky:
Štrublová L. 1083 (13.35/215-20.39/125-09.92/353-3.16/135-3:12.85/255)
Celkem 28 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4254
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3872
Poznámky:
Procházková R. 3872 (14.69/883-1.53/655-08.35/422-26.45/758-4.00/308-16.90/232-2:36.48/614)
Celkem 2 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2610
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2460
Poznámky:
Krajčová E. 2460 (19.85/315-NM/0-10.75/579-29.48/519-4.38/398-23.11/347-3:07.15/302)
Celkem 2 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4395
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3843
3 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3789
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3639
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3607
6 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3396
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3329
8 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3304
9 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3217
10 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3110
11 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3044
12 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2560
13 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2523
14 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2282
15 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1700
Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Nikol MaškováNikol Mašková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 23 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3717
2 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3365
Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1502
Poznámky:
Volný J. 1502 (16.42/58-3.62/147-07.52/338-1.20/188-DNF/0-DNF/0-20.96/290-2.30/199-28.34/276-7:44.50/6)
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNF
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5665
2 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5020
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4600
4 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3175
5 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3111
Poznámky:
Polách A. 3111 (12.74/513-4.97/377-09.11/432-1.41/324-62.23/340-20.81/288-19.66/266-NM/0-27.84/269-5:50.97/302)
Celkem 5 závodníků