výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (13. 5. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.06
2 Ladislav VílaLadislav Víla 950602 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.22
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67
4 Marek FormánekMarek Formánek 980512 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.73
Matyáš VacekMatyáš Vacek 010623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.73
6 Jiří ŠípekJiří Šípek 000711 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK BílinaAK Bílina 11.26
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.40
3 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.74
4 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 010823 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.05
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 030709 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.13
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.47
2 Jan KřížJan Kříž 990425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.71
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 010707 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.08
4 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.42
Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.38
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.44
3 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86
4 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.89
5 Jiří KrálíkJiří Králík 870407 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.37
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.55
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.83
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.88
Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošMartin Bartoš 971014 AK BílinaAK Bílina 11.33
2 Filip HorkýFilip Horký 960527 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.91
3 Marek StudničkaMarek Studnička 910606 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.48
MB Adam RoztočilAdam Roztočil 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 13.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10.88 11.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 950602 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.13 9.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK BílinaAK Bílina 11.19 8.00
4 Ladislav TopferLadislav Topfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.27 7.00
5 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.30 6.00
6 Martin BartošMartin Bartoš 971014 AK BílinaAK Bílina 11.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.22 4.00
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.30 3.00
3 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.49 2.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.54 1.00
5 Jan KřížJan Kříž 990425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.64
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.63
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.70
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.07
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.39
4 Terezie MackováTerezie Macková 015913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.57
5 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 025415 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.96
6 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 015923 ASK LovosiceASK Lovosice 14.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 12.67
2 Vendula MenclováVendula Menclová 015404 AK BílinaAK Bílina 12.97
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 006102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.08
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.26
5 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 015517 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.59
6 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 006117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.94
2 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.29
3 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.51
4 Vendula PřibylováVendula Přibylová 005502 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.63
5 Viktorie JandováViktorie Jandová 015523 AK BílinaAK Bílina 13.79
6 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 005626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.57
2 Natálie MarkováNatálie Marková 005603 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.34
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 025819 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.53
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.60
5 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 035913 ASK LovosiceASK Lovosice 14.03
6 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 986219 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HaasováSimona Haasová 005722 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.33
3 Tereza RučkováTereza Ručková 005729 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.61
4 Anna JunováAnna Junová 995521 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.65
5 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 015409 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.71
6 Tereza FibichováTereza Fibichová 035812 ASK LovosiceASK Lovosice 14.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Eliška DrncováEliška Drncová 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.47
Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 025219 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.75
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 975511 AK MostAK Most 13.11
Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.91
Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 015516 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.49
Zuzana KodešováZuzana Kodešová 035312 ASK LovosiceASK Lovosice 15.24
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 13.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.71 11.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.72 9.00
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 12.75 8.00
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.76 7.00
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.95 6.00
6 Vendula MenclováVendula Menclová 015404 AK BílinaAK Bílina 13.19 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 006102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.06 4.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.08 3.00
3 Simona HaasováSimona Haasová 005722 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10 2.00
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 975511 AK MostAK Most 13.12 1.00
5 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.28
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.47
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.86 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK BílinaAK Bílina 22.51 9.00
3 Ladislav TopferLadislav Topfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.84 8.00
4 Jan VlachJan Vlach 901022 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.88 7.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 23.12 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 22.91 6.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 950602 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22.99 5.00
3 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.80
Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNP
Tomáš MatějčekTomáš Matějček 950207 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.07 4.00
2 Martin BartošMartin Bartoš 971014 AK BílinaAK Bílina 23.29 1.00
3 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.34
4 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.61
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.83
6 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.16
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.93
2 Jan KřížJan Kříž 990425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.03
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 000806 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.13
4 Jan BílýJan Bílý 011106 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24.15
5 Jan JanečekJan Janeček 990714 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.57
6 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.93
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠípekJiří Šípek 000711 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.40
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 010707 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.45
3 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.87
4 David ŠvihálekDavid Švihálek 000523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.96
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.14
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.73
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.27 2.00
MB Adam RoztočilAdam Roztočil 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.79
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNP
Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNP
Marek PíchaMarek Pícha 990315 AK BílinaAK Bílina DNP
Benjamin VáchaBenjamin Vácha 001016 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 955109 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.78 11.00
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.01 9.00
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.13 8.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 26.27 7.00
5 Vendula MenclováVendula Menclová 015404 AK BílinaAK Bílina 26.60 6.00
6 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.73 5.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.92 2.50
3 Anežka SoučkováAnežka Součková 005914 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.24
4 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 995202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.36
5 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 27.49
Simona HaasováSimona Haasová 005722 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26.92 2.50
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.12 1.00
3 Natálie MarkováNatálie Marková 005603 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 27.40
4 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 985128 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.67
5 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 995208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.70
Denisa ChocholováDenisa Chocholová 996205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 025423 ASK LovosiceASK Lovosice 27.64
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 005502 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.98
3 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 015409 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28.49
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.54
5 Viktorie JandováViktorie Jandová 015523 AK BílinaAK Bílina 28.92
6 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 995531 ASK LovosiceASK Lovosice 31.23
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 006102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.84 4.00
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 986026 AK BílinaAK Bílina 28.40
3 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 035913 ASK LovosiceASK Lovosice 29.17
4 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.30
5 Zuzana KodešováZuzana Kodešová 035312 ASK LovosiceASK Lovosice 31.53
Tereza VeseláTereza Veselá 015623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.22
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 975511 AK MostAK Most 27.27
3 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 015516 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.57
4 Eliška DrncováEliška Drncová 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.38
MB Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spastic HandicapSpastic Handicap 27.70
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 50.39 11.00
2 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 50.46 9.00
3 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 50.99 8.00
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.07 4.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 52.29 3.00
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.76 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda 990527 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51.88 5.00
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.11 1.00
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 000806 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.13
4 Jiří DoležalJiří Doležal 910827 AK BílinaAK Bílina 53.83
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa 991208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.50
6 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 931230 AK BílinaAK Bílina 54.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 000531 AK BílinaAK Bílina 53.45
2 Marek PíchaMarek Pícha 990315 AK BílinaAK Bílina 54.15
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 000616 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.00
4 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 990315 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55.63
5 František PodroužekFrantišek Podroužek 820220 AK BílinaAK Bílina 56.69
Martin VohradníkMartin Vohradník 770619 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 901022 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.12 7.00
2 David ŠimekDavid Šimek 971112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.74 6.00
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.26
4 Jan BílýJan Bílý 011106 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53.32
5 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.34
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 955109 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 57.68 11.00
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 58.28 9.00
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.36 7.00
4 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 61.30 5.00
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.75 4.00
MB Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 63.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 995202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.00 6.00
2 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 995208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62.51 3.00
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 986026 AK BílinaAK Bílina 62.61 1.00
4 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 995304 ASK LovosiceASK Lovosice 65.46
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 665529 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 65.54
MB Ema KozákováEma Kozáková 020101 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.04
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 035814 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 66.53
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.61
4 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 035502 AK MostAK Most 68.06
5 Nikola ŠpůrováNikola Špůrová 015421 AK BílinaAK Bílina 70.40
Tereza VeseláTereza Veselá 015623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 58.66 8.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.53 2.00
3 Tereza RučkováTereza Ručková 005729 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.22
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 006215 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 63.94
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 015212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 64.25
MB Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spastic HandicapSpastic Handicap 62.40
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 1:54.72 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1:55.69 9.00
3 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:02.69 8.00
4 Jan SvobodaJan Svoboda 990527 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:04.33 7.00
5 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 931230 AK BílinaAK Bílina 2:04.77 6.00
6 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:06.09 5.00
7 Filip ProcházkaFilip Procházka 940630 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:06.23 4.00
8 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.07 3.00
9 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 990315 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:08.41 2.00
10 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.95 1.00
11 David ŠvihálekDavid Švihálek 000523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.07
12 Jakub ČvandaJakub Čvanda 950507 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:13.57
13 Jiří KrálíkJiří Králík 870407 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:15.50
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 005914 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:19.28 11.00
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK BílinaAK Bílina 2:20.81 9.00
3 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:24.83 8.00
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 2:25.69 7.00
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 665529 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:26.11 6.00
6 Veronika HolubováVeronika Holubová 956003 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:29.05 3.00
7 Simona PelováSimona Pelová 016106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.05 2.00
8 Adéla ČadováAdéla Čadová 026016 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:34.82
MB Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:20.32
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 015422 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:28.70 5.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 025929 AK BílinaAK Bílina 2:28.74 4.00
3 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.13 1.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 015212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:35.98
5 Tereza MachátováTereza Machátová 026011 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:39.24
6 Anna GerberováAnna Gerberová 016110 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.63
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 035918 AK BílinaAK Bílina 2:40.23
Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří MilerJiří Miler 081203 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:11.23 11.00
2 Luboš GaislLuboš Gaisl 850622 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:15.69 9.00
3 Adam KoubaAdam Kouba 870127 AK BílinaAK Bílina 4:31.02 8.00
4 Jakub DoležalJakub Doležal 000531 AK BílinaAK Bílina 4:35.33 7.00
5 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4:35.81 6.00
6 Jakub ČvandaJakub Čvanda 950507 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:35.84 5.00
7 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 001016 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:41.12 4.00
8 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 860916 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:53.23 3.00
MB Daniel HýnaDaniel Hýna 950820 AK MostAK Most 4:40.64
MB Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4:41.57
Radek GrohRadek Groh 890323 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNP
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 860712 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNP
Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 010623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK BílinaAK Bílina 4:49.99 11.00
2 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:59.67 9.00
3 Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most 5:00.12 8.00
4 Petra SklenářováPetra Sklenářová 875902 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:19.99 7.00
5 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 776004 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:23.64 6.00
6 Jitka VajcováJitka Vajcová 795206 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:27.24 5.00
7 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 025718 AK MostAK Most 5:32.69 4.00
8 Radka VlachováRadka Vlachová 995711 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:45.71 3.00
9 Helena BuchlováHelena Buchlová 876014 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:56.50 2.00
10 Michala SlovákováMichala Slováková 866005 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6:46.76 1.00
Veronika StekláVeronika Steklá 035101 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 11 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 006028 AK MostAK Most 19:25.23 11.00
2 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 776004 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19:27.77 9.00
3 Petra SklenářováPetra Sklenářová 875902 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:45.20 8.00
4 Jitka VajcováJitka Vajcová 795206 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:06.89 7.00
5 Alena HájkováAlena Hájková 856210 ASK LovosiceASK Lovosice 20:11.39 6.00
6 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20:31.35 5.00
7 Helena CaisováHelena Caisová 985127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20:51.44 4.00
8 Helena BuchlováHelena Buchlová 876014 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:51.77 3.00
9 Barbora MackováBarbora Macková 895222 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20:52.64 2.00
10 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 965220 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21:41.42 1.00
11 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 005310 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22:13.66
12 Natálie BarešováNatálie Barešová 985823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22:55.04
13 Martina DigrinováMartina Digrinová 986216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23:26.94
Michala SlovákováMichala Slováková 866005 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNF
Celkem 14 závodníků

10000 m - Muži (Běh)

Běh (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32:26.78 11.00
2 Luboš GaislLuboš Gaisl 850622 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 32:36.75 9.00
3 Borek PožárBorek Požár 000104 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 34:28.17 8.00
4 Michal SuchýMichal Suchý 940304 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35:28.82 7.00
5 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 860712 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35:53.88 6.00
6 Jan BajboraJan Bajbora 800306 AK BílinaAK Bílina 37:44.87 5.00
Radek GrohRadek Groh 890323 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VelcováVendula Velcová 905906 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.46 11.00
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 006118 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.16 6.00
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.59 5.00
4 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 966202 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.27 3.00
Lenka RyzákováLenka Ryzáková 885512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 995129 AK MostAK Most 18.17 4.00
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 995531 ASK LovosiceASK Lovosice 18.81 2.00
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová 015518 AK BílinaAK Bílina 19.99 1.00
Eliška HodkováEliška Hodková 005504 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer 965117 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16.72 9.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.89 8.00
3 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 995527 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.04 7.00
Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 891015 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.25 11.00
2 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15.96 9.00
3 Libor DingaLibor Dinga 840220 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16.10 8.00
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.07 7.00
5 Matěj KulkaMatěj Kulka 980312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.52 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.12 6.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 770619 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 17.89 4.00
3 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek 911109 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17.90 3.00
4 Jan MálekJan Málek 850920 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.26 2.00
5 Marek PovýšilMarek Povýšil 890301 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.13 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 56.51 11.00
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 57.24 9.00
3 David ŠimekDavid Šimek 971112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 58.26 8.00
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 60.73 6.00
5 Martin VohradníkMartin Vohradník 770619 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 60.78 5.00
Libor DingaLibor Dinga 840220 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JanečekJan Janeček 990714 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 59.42 7.00
2 Tomáš KrištofTomáš Krištof 930427 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 61.47 4.00
3 Matěj KulkaMatěj Kulka 980312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62.99 3.00
4 Filip HorkýFilip Horký 960527 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 63.09 2.00
5 Marek PovýšilMarek Povýšil 890301 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 75.25 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 966202 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68.00 9.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová 905906 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 69.52 7.00
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 71.48 6.00
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 006118 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 72.04 4.00
Lenka RyzákováLenka Ryzáková 885512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 72.01 5.00
2 Veronika HolubováVeronika Holubová 956003 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 74.97 3.00
3 Tereza ViplerováTereza Viplerová 975225 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 76.03 2.00
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 66.28 11.00
2 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 985128 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68.93 8.00
3 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 78.54 1.00
Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 005626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Poznámky:
Závodnice Burgrová se zranila,odvezena zravotní službou k ošetření do nemocnice v Mostě.
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Luhan, Capouch, Běhounek, Vejražka D. A-Luhan, Capouch, Běhounek, Vejražka D. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 43.96 11.00
2 A-Janetka, Nejedlý, Bartoš, Lecjaks A-Janetka, Nejedlý, Bartoš, Lecjaks AK BílinaAK Bílina 44.15 9.00
3 A-Víla, Horký, Formánek, Kožíšek A-Víla, Horký, Formánek, Kožíšek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 44.45 8.00
4 A-Velíšek, Šípek, Hlaváček, Töpfer A-Velíšek, Šípek, Hlaváček, Töpfer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.57 7.00
5 A-Vlach, Šimek, Seidl, Blachowitz A-Vlach, Šimek, Seidl, Blachowitz Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 45.08 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Hašek, Kadlec, Sobotka, Kučera A-Hašek, Kadlec, Sobotka, Kučera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.81 6.00
2 B-Doležal Ji., Pícha, Doležal Ja, Strnad B-Doležal Ji., Pícha, Doležal Ja, Strnad AK BílinaAK Bílina 46.34 4.00
3 Vaynahiy, Nguyen, Lamač, Kučera Vaynahiy, Nguyen, Lamač, Kučera AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.66 3.00
4 B-Janeček, Procházka, Vokrouhlický, Vácha B-Janeček, Procházka, Vokrouhlický, Vácha Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 48.45
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Páleník, Zahrádka, Vejražka M., Chloupek O. B-Páleník, Zahrádka, Vejražka M., Chloupek O. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 46.97 2.00
2 B-Kříž, Šepotěv, Landa, Bajer B-Kříž, Šepotěv, Landa, Bajer A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.22 1.00
3 Čvanda, Vostatek, Vohradník, Málek Čvanda, Vostatek, Vohradník, Málek VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 47.56
4 B-Studnička, Bílý, Dvořák, Krištof B-Studnička, Bílý, Dvořák, Krištof AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.21
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová A Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.24 11.00
2 A Husáková, Tomášková, Caisová, Maštalířová A Husáková, Tomášková, Caisová, Maštalířová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 50.33 9.00
3 A Krouzská, Sedláčková, Podpěrová, Špádová A Krouzská, Sedláčková, Podpěrová, Špádová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.89 6.00
4 A Sentenská, Menclová, Jandová, Štolbová A Sentenská, Menclová, Jandová, Štolbová AK BílinaAK Bílina 53.41 5.00
A Chocholová, Procházková, Junová, Jiránková A Chocholová, Procházková, Junová, Jiránková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Marková, Kollárová, Hodková, Fisková A Marková, Kollárová, Hodková, Fisková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 51.17 8.00
2 A Řeháková, Káclová, Procházková, Votinská A Řeháková, Káclová, Procházková, Votinská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.79 7.00
3 B Nečásková, Čadová, Abrahámová, Nezdarová B Nečásková, Čadová, Abrahámová, Nezdarová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53.61 3.00
4 Heřmánková, Pojslová, Fibichová, Kirbsová Heřmánková, Pojslová, Fibichová, Kirbsová ASK LovosiceASK Lovosice 55.01 1.00
5 B Viplerová, Velcová, Zárubová Caisová Helena B Viplerová, Velcová, Zárubová Caisová Helena Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 55.13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Uhlová, Hanykýřová, Vavříková, Suková B Uhlová, Hanykýřová, Vavříková, Suková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 53.48 4.00
2 B Ferenczeiová, Sabadosh, Machátová, Vašinová B Ferenczeiová, Sabadosh, Machátová, Vašinová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 54.23 2.00
3 B Francouzová, Procházková, Šilerová, Špůrová B Francouzová, Procházková, Šilerová, Špůrová AK BílinaAK Bílina 56.40
4 B Pelová, Drncová, Bartoňová, Burgrová B Pelová, Drncová, Bartoňová, Burgrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.62
B Fialová, Tomanová, Ručková, Součková B Fialová, Tomanová, Ručková, Součková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.731.761.791.821.85 Body
1 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960315 1.79 -OOXXOOOXXX 11.00
2 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
890915 1.76 -OOOOXXX 9.00
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
000929 1.73 OOOOXXX 8.00
4 Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
910827 1.73 OOOXOXXX 7.00
5= Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010427 1.73 OOXOXOXXX 5.50
5= Václav LuhanVáclav Luhan
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
991011 1.73 ---XXOXXX 5.50
7 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961203 1.70 OXOOXXX 4.00
8= Jan MálekJan Málek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
850920 1.60 OXXX 2.50
8= Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
930127 1.60 OXXX 2.50
MB Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 1.79
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
960521 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.681.70 Body
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
976016 1.68 ----OOOXXOXOXXX 11.00
2 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
995901 1.55 --OOOXOXXX 9.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035609 1.50 -OOOOXXX 8.00
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955502 1.50 -OOXOOXXX 7.00
5 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
005504 1.50 -OOOXOXXX 6.00
6 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
995304 1.50 --OOXXOXXX 5.00
7 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
015124 1.45 ---OXXX 4.00
8 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
025223 1.45 OOOXOXXX 3.00
9= Anita KelemenováAnita Kelemenová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
006118 1.40 -OOXXX 1.50
9= Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
025607 1.40 OOOXXX 1.50
11 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
035323 1.40 OXOOXXX
12 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
906111 1.40 OOXOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.303.403.503.603.703.804.00 Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
990621 3.80 -----OO-OXXX 11.00
2 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
801007 3.60 -OXO-O-O-XXX 9.00
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
970424 3.60 --O-XOXXOXO-XXX 8.00
4= Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
930127 3.50 -OOOOXOXXX 6.50
4= Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
991121 3.50 -----XOXXX 6.50
6 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000715 3.50 -OO-OXXOXXX 5.00
7 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
000709 3.40 ---OOXXX 4.00
8 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001026 3.30 -OXOOXXX 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.802.90 Body
1 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
026220 2.80 ----O-OOOXXX 11.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015325 2.80 ----O-OXOXOXXX 9.00
3 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
965102 2.50 ----XOO-XXX 8.00
4= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 2.40 ----O-XXX 6.50
4= Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
955426 2.40 -OOOOXXX 6.50
6 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
015118 2.30 OOOOXXX 5.00
7 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965220 2.30 XXOOXOOXXX 4.00
8 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK BílinaAK Bílina
005507 1.80 OXXX 3.00
9 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
015518 1.80 XXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
950207 6.69 +3.2 m/s +0,06.69+3,2X6.69--- 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
971117 6.63 +2.1 m/s 6.17-2,2X6.63+2,16.636.53+0,06.33+1,6X 9.00
3 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
911109 6.62 +1.9 m/s 6.19-1,66.39+0,06.03+2,46.396.42+2,06.45+1,36.62+1,9 8.00
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960315 6.44 +1.9 m/s 6.19-1,3X6.44+1,96.445.71+0,3XX 7.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 6.34 +2.2 m/s 5.93+0,66.27+2,16.29+1,96.295.87+0,06.16+1,66.34+2,2 6.00
6 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 6.31 +1.3 m/s 5.46+0,0X6.01+0,06.016.31+1,36.29+0,76.26+1,3 5.00
7 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000715 6.18 +3.7 m/s X6.02+1,66.18+3,76.18X6.08+0,06.17+1,1 4.00
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
990621 6.17 +0.3 m/s 5.18+1,16.08+1,25.92+0,16.086.14+1,15.95+0,66.17+0,3 3.00
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
990516 5.96 +1.9 m/s 5.41-2,15.42+1,15.96+1,95.96 2.00
10 Daniel MusilDaniel Musil
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
891015 5.93 -1.6 m/s 5.93-1,65.77+0,05.86+1,75.93 1.00
11 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 5.64 -1.0 m/s 5.64-1,05.64+2,15.30+1,05.64
12 Jan MálekJan Málek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
850920 5.57 +2.0 m/s 5.47+0,15.31+2,85.57+2,05.57
13 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
010112 5.52 -2.2 m/s 5.52-2,24.39+0,05.31+2,25.52
14 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
030709 5.51 +1.4 m/s 4.77-2,55.51+1,45.34+1,35.51
15 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
930127 5.33 +0.0 m/s 5.14-0,45.33+0,05.23+0,65.33
16 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001026 5.14 +2.4 m/s 4.92+0,05.14+2,4X5.14
MB Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 DNP
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
960521 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
965117 5.30 +1.6 m/s 5.030,05.080,05.011,35.085.301,65.060,65.130,0 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015119 5.29 +0.0 m/s 4.770,04.880,64.850,04.885.030,75.290,05.160,0 9.00
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
005628 5.20 +0.0 m/s 5.110,04.91-1,05.200,05.20X1,7X0,65.080,0 8.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
016109 5.07 +0.5 m/s 5.000,0X1,73.310,05.003.780,35.070,54.920,0 7.00
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
ASK LovosiceASK Lovosice
025423 5.04 +0.7 m/s 4.620,04.800,05.021,15.02X0,75.040,74.660,0 6.00
6 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015913 4.99 +0.0 m/s 4.750,14.71-0,34.990,04.994.620,84.841,24.540,0 5.00
7 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
996205 4.86 +0.0 m/s 4.560,04.860,04.480,04.864.250,94.630,54.680,0 4.00
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 4.84 +1.1 m/s 4.62-1,44.75-0,34.841,14.844.651,84.710,84.490,2 3.00
9 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
995521 4.84 +0.0 m/s X-0,5X2,44.840,04.84 2.00
10 Simona HaasováSimona Haasová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005722 4.79 +0.4 m/s 4.790,44.77-0,54.750,04.79 1.00
11 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
885909 4.78 +0.0 m/s 4.670,04.640,04.780,04.78
12 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
035419 4.78 +0.0 m/s 4.650,04.42-1,44.780,04.78
13 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006117 4.76 +0.0 m/s 4.640,04.630,04.760,04.76
14 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
976006 4.68 +0.0 m/s 4.63-0,84.680,04.551,54.68
15 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
995901 4.67 +0.0 m/s 4.64-0,64.41-0,84.670,04.67
16 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035217 4.38 +0.0 m/s 4.230,84.380,03.610,04.38
17 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
015118 4.31 -1.6 m/s 4.31-1,64.01-1,03.970,64.31
18 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
025607 4.22 +1.3 m/s 4.02-1,53.88-1,04.221,34.22
19 Tereza PflégrováTereza Pflégrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
986219 4.04 +0.9 m/s 3.68-0,23.890,04.040,94.04
MB Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
985921 DNP
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
911109 13.68 +0.7 m/s 13.26+1,413.68+0,713.42+0,013.68X13.40+0,013.46+0,0 11.00
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 13.08 -0.4 m/s 12.98+1,9XX12.9812.82+0,012.97-1,113.08-0,4 9.00
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
950207 13.03 -0.5 m/s 12.57+0,013.03-0,512.68-1,113.03X13.01+0,012.35-0,6 8.00
4 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
971117 12.83 +2.2 m/s 12.83+2,2X-12.83--- 7.00
5 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
950414 12.63 -0.6 m/s 11.80+0,012.01+0,012.09-1,512.0912.32+0,012.38-1,212.63-0,6 6.00
6 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
701223 12.43 +0.0 m/s 12.43+0,012.16+0,0-12.43--- 5.00
7 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
010623 12.25 -1.7 m/s 12.10+1,612.16+0,311.90-0,612.1612.11-0,912.06+0,012.25-1,7 4.00
8 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
890915 11.99 -0.5 m/s X11.86+1,111.73+0,011.8611.56-1,211.81-0,511.99-0,5 3.00
9 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
000929 11.46 +0.5 m/s 11.40+0,511.46+0,010.90-0,511.46 2.00
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
960521 DNP
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 DNP
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
976006 11.01 +0.0 m/s 10.920,611.010,010.930,011.0110.31-0,7X10.84-0,2 11.00
2 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
985921 10.83 +0.0 m/s 10.260,510.550,510.800,510.8010.830,009.850,0- 9.00
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006117 10.64 -0.1 m/s 10.450,610.64-0,110.53-1,410.64-10.230,010.400,0 8.00
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
996205 10.59 +0.0 m/s X10.510,3X10.5110.590,0XX 7.00
5 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
976016 10.45 +0.0 m/s XX10.450,010.4509.59-1,010.170,010.420,0 6.00
6 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015913 10.42 +0.0 m/s X10.020,010.420,010.4209.940,0XX 5.00
7 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
965117 10.28 +0.0 m/s X10.230,010.280,010.28X10.060,010.250,0 4.00
8 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
995901 10.25 +0.0 m/s 10.070,010.250,010.030,010.2510.080,009.990,3X 3.00
9 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
885909 10.24 +0.0 m/s 10.210,910.100,010.240,010.24 2.00
10 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
995527 09.83 +0.0 m/s XX09.830,009.83 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Eva BernáEva Berná
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 10.75
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
915305 13.30 13.28X12.8313.28X13.30X 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
985707 10.75 10.0109.6410.2610.2610.0610.7509.75 9.00
3 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
885313 10.73 10.3409.9210.3810.3810.4510.7310.63 8.00
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 10.65 X10.6510.0310.6509.6410.0410.57 7.00
5 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
995521 10.65 10.1810.3910.4310.4310.40X10.65 6.00
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015119 10.18 10.18XX10.18X09.91X 5.00
7 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
746001 09.80 09.8009.3509.5509.8009.5009.7009.54 4.00
8 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
765130 09.69 09.5309.3308.8109.5309.2709.6909.29 3.00
9 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
815120 09.49 09.4009.2709.4909.49 2.00
10 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
005105 09.32 09.2409.3209.0409.32 1.00
11 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
945215 08.82 08.82XX08.82
12 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
995206 08.75 X08.75X08.75
13 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
725107 08.60 07.9708.6008.6008.60
14 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
005526 08.40 08.0208.40X08.40
15 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
015923 08.24 08.2408.1408.0908.24
16 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
995101 07.75 07.7507.5007.7307.75
17 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
995916 07.07 06.7106.7107.0707.07
18 Kateřina DurychováKateřina Durychová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
925116 06.40 06.4006.13X06.40
19 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
006112 05.63 05.3405.6305.5505.63
MB Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic HandicapSpastic Handicap
88 0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 5kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal PalagMichal Palag
Spastic HandicapSpastic Handicap
89 10.34
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jaroslav PetroušJaroslav Petrouš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 NM
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
970124 14.00 13.2613.8813.6113.8814.00X13.97 11.00
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 13.50 13.0413.42X13.4213.1713.4013.50 9.00
3 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
980115 12.90 XX11.8111.8112.30X12.90 8.00
4 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 12.49 11.81XX11.8111.7712.49X 7.00
5 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
760409 12.19 11.9112.1312.1912.19X12.19X 6.00
6 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
830220 11.96 11.4311.8011.9611.9611.77X11.45 5.00
7 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
811209 11.90 11.70X11.7611.76X11.90X 4.00
8 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
900408 11.65 11.65XX11.65 3.00
9 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 11.28 11.2811.0310.6911.28 2.00
10 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
800414 10.60 X10.6010.5110.60 1.00
11 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
621024 10.58 10.5810.46X10.58
12 Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
000121 10.54 09.4609.7110.5410.54
13 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
970726 09.94 09.94X09.6109.94
14 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960531 09.84 09.84X09.8309.84
15 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
870116 09.71 08.7609.7109.1809.71
MB Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
991031 12.21
Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
810507 DNP
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
801007 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal PalagMichal Palag
Spastic HandicapSpastic Handicap
89 34.47
MB Jiří KohoutJiří Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 DNP
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 36.68 11.00
2 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
885313 34.75 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
985707 34.51 8.00
4 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
815120 31.57 7.00
5 Elisa HalangElisa Halang
ASK LovosiceASK Lovosice
005211 31.33 6.00
6 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
945215 30.38 5.00
7 Vendula VelcováVendula Velcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
905906 30.30 4.00
8 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 28.47 3.00
9 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
915305 26.96 2.00
10 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
005105 26.33 1.00
11 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
746001 23.57
12 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
725107 23.26
13 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
765130 22.78
14 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
995916 21.80
15 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
005526 21.59
Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
906111 21.59
17 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
995101 21.03
18 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
995206 18.46
19 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
006112 16.82
20 Nikola ŠpůrováNikola Špůrová
AK BílinaAK Bílina
015421 14.85
21 Kateřina DurychováKateřina Durychová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
925116 14.71
MB Eva BernáEva Berná
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 28.21
MB Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985602 17.60
MB Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic HandicapSpastic Handicap
88 DNP
Celkem 24 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jaroslav PetroušJaroslav Petrouš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 DNP
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
970124 43.75 11.00
2 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 41.76 9.00
3 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
980115 40.07 8.00
4 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
760409 37.78 7.00
5 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 37.31 6.00
6 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
811209 34.60 5.00
7 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
830220 34.27 4.00
8 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 33.39 3.00
9 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
800414 31.90 2.00
10 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
621024 30.97 1.00
11 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
900408 30.85
12 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
870116 30.02
13 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
801007 29.77
14 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
970726 27.94
15 Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
001004 26.57
16 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960531 24.93
17 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
810507 DNP
18 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 DNP
MB Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
991031 31.92
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
815120 48.30 11.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
005105 41.97 9.00
3 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
885313 31.97 8.00
4 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
995206 30.00 7.00
5 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
005428 29.00 6.00
6 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
945215 26.35 5.00
7 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
995916 23.57 4.00
8 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
906111 23.37 3.00
9 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
006112 16.35 2.00
10 Kateřina DurychováKateřina Durychová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
925116 14.38 1.00
MB Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035214 35.34
MB Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985602 27.33
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
970124 63.42 11.00
2 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
900408 54.10 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
810507 48.98 8.00
4 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
800414 41.91 7.00
5 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
621024 41.32 6.00
6 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 40.14 5.00
7 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
980115 36.76 4.00
8 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
811209 36.53 3.00
9 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 34.42 2.00
10 Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
000121 31.63 1.00
11 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
870116 28.06
Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 DNP
Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
001004 NM
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jiří KohoutJiří Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 DNP
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
985707 41.26 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015119 40.60 9.00
3 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
035829 35.55 8.00
4 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
915305 35.00 7.00
5 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
746001 33.94 6.00
6 Andrea BalíkováAndrea Balíková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
006016 33.82 5.00
7 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
725107 33.10 4.00
8 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
975327 32.07 3.00
9 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
006215 31.90 2.00
10 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 31.86 1.00
11 Elisa HalangElisa Halang
ASK LovosiceASK Lovosice
005211 29.99
12 Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
025115 29.75
13 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
765130 28.71
14 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015212 27.60
15 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
995101 25.83
16 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
015923 23.50
17 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
035502 21.22
MB Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic HandicapSpastic Handicap
88 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
890915 61.58 11.00
2 Kryštof KozačKryštof Kozač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
990929 61.46 9.00
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
840611 57.34 8.00
4 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 57.25 7.00
5 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981109 51.28 6.00
6 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 48.04 5.00
7 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991208 47.45 4.00
8 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
970726 45.73 3.00
9 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960531 43.50 2.00
10 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
000406 42.94 1.00
11 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
000709 40.45
12 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
990930 39.68
13 Marek FormánekMarek Formánek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
980512 39.10
14 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980826 38.12
15 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000715 35.95
16 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010929 34.80
MB Petr VrátilPetr Vrátil
Spastic HandicapSpastic Handicap
83 43.78
MB Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
991031 38.18
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
920802 DNP
Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 DNP
Celkem 20 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luděk ŠolcLuděk Šolc 610901 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55:52 11.00
2 Josef KalátJosef Kalát 551206 AK BílinaAK Bílina 58:00 9.00
3 Karel HevessyKarel Hevessy 981003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58:46 8.00
4 Jiří JanoušekJiří Janoušek 511128 AK BílinaAK Bílina 61:57 7.00
5 Petr AdamPetr Adam 500508 AK BílinaAK Bílina 62:43 6.00
6 Jaroslav PtákJaroslav Pták 470407 AK BílinaAK Bílina 70:31 5.00
7 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 540501 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 72:53 4.00
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BILIN BILIN AK Bílina{8} 215.00
2 ACTUR ACTUR AC Turnov, z. s.{8} 174.00
3 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav z.s.{8} 148.00
4 KLAST KLAST TJ Klášterec nad Ohří, z.s.{8} 141.50
5 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.{8} 129.50
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 083.00
7 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.{8} 061.50
8 FTVSP FTVSP VSK FTVS Praha{8} 031.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 4x100 m, 110 m př., 400 m př., 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.{8} 117.00
2 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav z.s.{8} 109.00
3 BILIN BILIN AK Bílina{8} 105.50
4 AKMOS AKMOS AK Most{8} 101.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 094.50
6 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 091.00
7 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.{8} 087.50
8 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 081.00
9 KOTPR KOTPR SK Kotlářka Praha{8} 059.00
10 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 053.50
11 LOVOS LOVOS ASK Lovosice{8} 052.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 11 závodníků