výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Mladá Boleslav (1. 7. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.19
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.66
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.74
4 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.98
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.03
6 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.15
7 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.25
8 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.28
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.60
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.63
4 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.04
5 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 12.09
6 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.10
7 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.44
Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.22
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.40
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.57
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.72
5 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.79
6 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.96
7 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.11
8 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.62
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.67
3 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.83
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.03
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.12
6 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.42
MB Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.09
MB Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.56
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.7.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.29 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.33 9.00
3 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.43 8.00
4 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.48 7.00
5 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.85 6.00
6 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.30 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.7.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.48 4.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.50 3.00
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.62 2.00
4= Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67 0.50
4= Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67 0.50
6 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.84
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.41
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.91
3 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.35
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.59
5 Pauline WinklerPauline Winkler 01 ASK LovosiceASK Lovosice 13.60
6 Anna BoukalováAnna Boukalová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.26
7 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 12.73
2 Simona HaasováSimona Haasová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.18
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 13.20
4 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.53
5 Nikola DukováNikola Duková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.59
6 Natalia KrčkováNatalia Krčková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.98
7 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 14.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.06
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.13
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 13.56
4 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.59
5 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.70
6 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.57
7 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.87
2= Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.46
2= Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.46
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.48
5 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 13.63
6 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.64
7 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.80
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.20
3 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.39
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.55
5 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 14.33
MB Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.83
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.7.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.32 11.00
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 12.69 9.00
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.70 8.00
4 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.75 7.00
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.80 6.00
Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.7.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.12 4.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.15 3.00
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 13.27 2.00
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.36 1.00
5 Simona HaasováSimona Haasová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.43
6 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.53
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.23 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 22.55 9.00
3 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.56 8.00
4 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.98 7.00
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.07 6.00
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 23.29 4.00
7 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.30 3.00
8 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.33 2.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 23.56 1.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.64
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.70
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.85
6 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.89
7 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.92
Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.29
1= Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.29
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.30
4 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.31
5 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.72
6 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.88
7 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.12
8 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.56
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.21 5.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23.85
3 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.35
4 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.81
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 24.83
6 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.01
MB Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
MB Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.24
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.87 11.00
2= Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.48 7.00
2= Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.48 7.00
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.97 5.00
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.10 4.00
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.22 1.00
7 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 27.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.95 9.00
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.11 3.00
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.13 2.00
4 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.42
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 28.02
6 Pauline WinklerPauline Winkler 01 ASK LovosiceASK Lovosice 28.73
MB Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 27.73
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.38
2 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 27.42
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.77
4 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.94
5 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 28.89
6 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.46
7 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 30.03
Natalia KrčkováNatalia Krčková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.48 7.00
2 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.92
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.85
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.42
5 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.80
6 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.25
Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 49.26 11.00
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 49.52 9.00
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 49.87 8.00
4 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.17 7.00
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 51.84 6.00
6 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.47 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.67 5.00
2 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.81 3.00
3 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53.87 2.00
4 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 54.78 1.00
5 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 55.26
6 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 57.60
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.44
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 58.25
3 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.86
MB Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 57.08
Petr SchmidtPetr Schmidt 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 57.41 11.00
2 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 61.69 7.00
3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 63.65 6.00
4 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.75 5.00
5 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 64.20 4.00
Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 60.98 8.00
2 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 65.34 2.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 66.06 1.00
4 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 66.27
5 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 67.51
6 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 71.37
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 60.10 9.00
2 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 64.72 3.00
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 67.99
4 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 68.27
5 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 69.28
MB Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 63.97
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 2:05.0 11.00
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:06.2 9.00
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:07.7 8.00
4 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:08.2 7.00
5 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:08.5 6.00
6 Jakub DavidJakub David 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:12.0 5.00
7 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:13.5 4.00
8 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:14.8 3.00
9 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 2:18.1 2.00
Poznámky:
Závod byl měřen ručně.
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:18.0 11.00
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:20.4 9.00
3 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:21.3 8.00
4 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:23.3 7.00
5 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 2:26.0 6.00
6 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:28.1 5.00
7 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:29.8 4.00
8 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.0 3.00
9 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:33.5 2.00
10 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:35.8 1.00
11 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 2:36.8
12 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 2:37.5
13 Helena CaisováHelena Caisová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:37.7
14 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:40.3
15 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.0
Poznámky:
Závod byl měřen ručně.
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4:08.69 11.00
2 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:12.36 9.00
3 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:12.97 8.00
4 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:21.27 7.00
5 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:27.44 6.00
6 Filip WolfFilip Wolf 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:27.82 5.00
7 Borek PožárBorek Požár 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4:28.08 4.00
8 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:30.14 3.00
9 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:32.06 2.00
10 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 4:33.22 1.00
11 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:48.73
12 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:50.03
13 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:58.13
MB Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4:40.29
Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4:56.24 11.00
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 4:56.91 9.00
3 Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina 5:07.27 8.00
4 Veronika StekláVeronika Steklá 03 AK BílinaAK Bílina 5:08.03 7.00
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5:08.61 6.00
6 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:08.63 5.00
7 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:15.31 4.00
8 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:23.64 3.00
9 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:27.90 2.00
10 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 5:28.09 1.00
11 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:28.15
12 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:31.72
13 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:38.31
14 Natálie BarešováNatálie Barešová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:49.96
Karolína FiksováKarolína Fiksová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most DNS
Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNS
Celkem 17 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 15.26 11.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.84 9.00
3 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16.48 8.00
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.58 7.00
5 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.45 5.00
6 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.71 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.28 6.00
2 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.23 3.00
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.30 2.00
4 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.94 1.00
MB Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17.18
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15.73 11.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.13 9.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16.40 8.00
4 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.77 7.00
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.37 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 18.20 5.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.32 4.00
3 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18.69 3.00
4 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19.19 2.00
5 Jakub MikolášJakub Mikoláš 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 21.13 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 56.50 11.00
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 56.55 9.00
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 60.06 8.00
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 62.71 6.00
5 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 64.42 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TopferMichal Topfer 97 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62.33 7.00
2 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 64.09 5.00
3 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 70.08 3.00
4 Jakub MikolášJakub Mikoláš 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 73.73 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 65.70 11.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 67.48 9.00
3 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 73.18 8.00
4 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 73.35 7.00
5 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 74.72 6.00
6 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 82.00 5.00
Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09:32.67 11.00
2 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09:42.35 9.00
3 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10:29.10 8.00
4 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10:36.42 7.00
5 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:56.88 6.00
6 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11:17.84 5.00
7 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 11:27.99 4.00
8 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11:37.02 3.00
9 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:41.49 2.00
10 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:57.72 1.00
11 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 12:27.84
12 Petr SchmidtPetr Schmidt 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:16.69
Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina DNS
Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 14 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 11:24.42 11.00
2 Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina 11:59.51 9.00
3 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:09.27 8.00
4 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12:39.37 7.00
5 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13:19.23 6.00
6 Karolína FiksováKarolína Fiksová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14:05.27 5.00
7 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14:35.09 4.00
8 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 15:17.42 3.00
9 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:30.26 2.00
Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlach,Kůta,Blachowicz,Šístek Vlach,Kůta,Blachowicz,Šístek Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 44.28 11.00
2 A - Janetka, Doležal Jiří, Nejedlý, Lecjaks A - Janetka, Doležal Jiří, Nejedlý, Lecjaks AK BílinaAK Bílina 44.32 9.00
3 A - Kašpar, Línek, Roztočil, Kučera A - Kašpar, Línek, Roztočil, Kučera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.27 8.00
4 A-Víla,Formánek,Havrda,Studnička A-Víla,Formánek,Havrda,Studnička AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 45.95 7.00
A - Zikmund,Nguyen,Kučera,Lamač A - Zikmund,Nguyen,Kučera,Lamač AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DQ
A - Topfer, Šípek, Dutý, Velíšek A - Topfer, Šípek, Dutý, Velíšek AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DQ
A - Slavíček, Luhan, Sadirov, Vejražka D. A - Slavíček, Luhan, Sadirov, Vejražka D. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Demel,Tafina,Škoda,Mašek B - Demel,Tafina,Škoda,Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.67 6.00
2 B - Doležal, Pícha, Podroužek, Strnad B - Doležal, Pícha, Podroužek, Strnad AK BílinaAK Bílina 46.82 5.00
3 B-Bílek, Hájek,Krištof,Kožíšek B-Bílek, Hájek,Krištof,Kožíšek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 47.31 4.00
4 B - Capouch, Zahrádka, Páleník, Chloupek J. B - Capouch, Zahrádka, Páleník, Chloupek J. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 47.43 3.00
5 B - Landa, Musil, Pánek, Zuska B - Landa, Musil, Pánek, Zuska A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.41 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Uhlová,Petrikovičová,Tiralová,Jarošová A-Uhlová,Petrikovičová,Tiralová,Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.24 11.00
2 A-Drudíková,Růžičková,Tokarová,Řeháková A-Drudíková,Růžičková,Tokarová,Řeháková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 51.15 9.00
3 A-Marková,Banovičová,Čihařová,Fisková A-Marková,Banovičová,Čihařová,Fisková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 51.67 8.00
4 A-Caisová Hana,Cikánová,Husáková,Málková A-Caisová Hana,Cikánová,Husáková,Málková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.91 7.00
5 A-Čurdová,Chocholová,Junová,Pavlisová A-Čurdová,Chocholová,Junová,Pavlisová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.58 6.00
6 A-Čadová,Podpěrová,Špádová,Sedláčková A-Čadová,Podpěrová,Špádová,Sedláčková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.80 5.00
7 A-Procházková,Káclová,Součková,Votinská A-Procházková,Káclová,Součková,Votinská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.39 4.00
8 A-Menclová,Šilerová,Krupičková,Špůrová A-Menclová,Šilerová,Krupičková,Špůrová AK BílinaAK Bílina 56.35
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Šebestová,Bílková,Maydlová,Haasová B-Šebestová,Bílková,Maydlová,Haasová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.47 3.00
2 B-Puková,Nezdarová,Matušková,Soukalová B-Puková,Nezdarová,Matušková,Soukalová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55.26 2.00
3 B-Kollárová,Sabadosh,Hodková,Vašinová B-Kollárová,Sabadosh,Hodková,Vašinová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 55.68 1.00
4 B-Holubová,Feixová,Zárubová,Caisová Helena B-Holubová,Feixová,Zárubová,Caisová Helena Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 56.21
5 B-Čiková,Dvořáková, Šrobová,Roubíková B-Čiková,Dvořáková, Šrobová,Roubíková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.31
6 B-Živná,Vlachová,Fiksová,Fialová B-Živná,Vlachová,Fiksová,Fialová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 56.78
MB Jirásková,Fibichová,Fidlerová,Pangrácová Jirásková,Fibichová,Fidlerová,Pangrácová ASK LovosiceASK Lovosice 53.99
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 1.83 11.00
2 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 1.83 9.00
3 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
76 1.75 8.00
4 Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
91 1.70 7.00
5 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 1.60 6.00
6 Václav LuhanVáclav Luhan
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 1.55 5.00
7 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.50 4.00
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
91 DNS
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.60 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 1.53 9.00
3 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 1.53 8.00
4 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.50 7.00
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.47 6.00
6= Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.47 4.50
6= Pauline WinklerPauline Winkler
ASK LovosiceASK Lovosice
01 1.47 4.50
8 Johana FeixováJohana Feixová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
98 1.47 3.00
9= Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.42 1.00
9= Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.42 1.00
9= Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.42 1.00
12 Kateřina TomíškováKateřina Tomíšková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1.42
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 4.25 11.00
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 3.90 9.00
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3.90 8.00
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
97 3.70 7.00
5= Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 3.60 5.50
5= Jiří SlavíkJiří Slavík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
76 3.60 5.50
7 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 3.50 4.00
8 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.50 3.00
9 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3.00 2.00
MB Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 2.82 11.00
2 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 2.62 9.00
3 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
95 2.62 8.00
4 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 2.32 7.00
5 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2.02 6.00
6 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 1.82 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 6.53 -1.3 m/s 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 6.43 -1.3 m/s 9.00
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 6.34 -0.3 m/s 8.00
4 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 6.18 -0.3 m/s 7.00
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.18 -2.0 m/s 6.00
6 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.17 -0.9 m/s 5.00
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 6.00 +0.0 m/s 4.00
8 Michal TopferMichal Topfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 5.90 -2.2 m/s 3.00
9 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.84 -0.1 m/s 2.00
10 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.81 -1.9 m/s 1.00
11 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 5.75 -0.3 m/s
12 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.61 +0.0 m/s
13 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.49 -0.3 m/s
Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 DNS
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
91 DNS
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 DNS
Radim KůtaRadim Kůta
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.22 -1.4 m/s 11.00
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 5.15 -1.0 m/s 9.00
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.96 +0.0 m/s 8.00
4 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.93 -1.3 m/s 7.00
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.90 +0.0 m/s 6.00
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.84 -1.6 m/s 5.00
7 Nikola DukováNikola Duková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4.80 -2.2 m/s 4.00
8 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.80 -1.5 m/s 3.00
9 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.67 -1.1 m/s 2.00
10 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.66 +0.0 m/s 1.00
11 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
97 4.58 -2.2 m/s
12 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.51 -1.4 m/s
13 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.46 -0.6 m/s
14 Klára ZikmundováKlára Zikmundová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
93 4.44 -0.7 m/s
15 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 4.42 -1.3 m/s
16 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 4.26 -0.4 m/s
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13.67 -1.4 m/s 11.00
2 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 13.45 -3.1 m/s 9.00
3 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 13.42 -1.6 m/s 8.00
4 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 13.14 -2.5 m/s 7.00
5 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 12.76 +0.0 m/s 6.00
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 12.50 -4.7 m/s 5.00
7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 12.32 -3.6 m/s 4.00
8 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 12.18 +0.0 m/s 3.00
9 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 11.75 -1.8 m/s 2.00
10 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11.22 -1.5 m/s 1.00
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 DNS
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 11.15 -0.5 m/s 11.00
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
97 10.81 +2.2 m/s 9.00
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 10.78 -1.6 m/s 8.00
4 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.53 +0.0 m/s 7.00
5 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 10.45 +2.3 m/s 6.00
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 10.30 +2.5 m/s 5.00
7 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 10.13 +0.0 m/s 4.00
8 Anita KelemenováAnita Kelemenová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 09.68 +0.5 m/s 3.00
9 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 09.41 +0.0 m/s 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 13.08 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 11.02 9.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 10.75 8.00
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 10.47 7.00
5 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 09.73 6.00
6 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 09.64 5.00
7 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 09.60 4.00
8 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
81 09.44 3.00
9 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
94 08.88 2.00
10 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
99 08.55 1.00
11 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 08.52
12 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 08.51
13 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 07.03
Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13.69 11.00
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.23 9.00
3 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 12.85 8.00
4 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 12.41 7.00
5 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 12.30 6.00
6 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.07 5.00
7 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 12.01 4.00
8 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 11.92 3.00
9 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 11.32 2.00
10 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 11.17 1.00
11 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 10.54
12 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 10.42
13 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 10.41
14 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 10.38
15 Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
92 10.24
16 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
87 08.12
Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 DNS
Petr StehlíkPetr Stehlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 36.80 11.00
2 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
94 32.65 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 32.17 8.00
4 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 30.95 7.00
5 Vendula VelcováVendula Velcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 29.90 6.00
6 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
81 29.36 5.00
7 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 27.87 4.00
8 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
98 27.40 3.00
9 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
99 25.87 1.50
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 25.87 1.50
11 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 25.11
12 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 24.35
13 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 24.33
14 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 23.69
15 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 23.57
16 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 22.69
17 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 22.65
18 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 21.51
19 Nikola ŠpůrováNikola Špůrová
AK BílinaAK Bílina
01 16.96
Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SádloOndřej Sádlo
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
73 42.57 11.00
2 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 40.84 9.00
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 38.15 8.00
Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 38.15 7.00
5 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 36.79 6.00
6 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 36.75 5.00
7 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 35.66 4.00
8 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 34.60 3.00
9 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 32.84 2.00
10 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 32.36 1.00
11 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 32.32
12 Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 31.45
13 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 30.62
14 Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
85 30.17
15 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 28.65
16 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
87 27.86
17 Jiří NechvátalJiří Nechvátal
AK BílinaAK Bílina
83 25.45
Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 DNS
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 DNS
Petr StehlíkPetr Stehlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 DNS
Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
93 DNS
Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 NM
Celkem 22 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
81 48.18 11.00
2 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
98 41.35 9.00
3 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 40.64 8.00
4 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 40.24 7.00
5 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 38.67 6.00
6 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 34.80 5.00
7 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
99 29.99 4.00
8 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 29.12 3.00
9 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
94 24.86 2.00
10 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 20.65 1.00
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 DNS
Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 61.19 11.00
2 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 55.38 9.00
3 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 42.84 8.00
4 Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
93 42.04 7.00
5 Radim JebavýRadim Jebavý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
73 41.90 6.00
6 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 41.88 5.00
7 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 41.52 4.00
8 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 41.20 3.00
9 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 39.43 2.00
10 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 38.17 1.00
11 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 33.51
12 Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 29.42
13 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
87 28.71
MB Roberto SawyerRoberto Sawyer
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
00 69.26
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 43.46 11.00
2 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 36.36 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 35.67 8.00
4 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 35.04 7.00
5 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 34.76 6.00
6 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 33.56 5.00
7 Kateřina SlábováKateřina Slábová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
94 33.51 4.00
8 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 33.45 3.00
9 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 30.42 2.00
10 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 29.62 1.00
11 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 28.79
12 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 28.41
13 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 27.51
14 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 26.27
15 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 25.53
16 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 24.37
17 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 20.43
18 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 19.70
19 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 16.89
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
84 56.72 11.00
2 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 55.66 9.00
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 54.38 8.00
4 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 51.52 7.00
5 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 51.36 6.00
6 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 50.46 5.00
7 Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
92 48.86 4.00
8 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 47.86 3.00
9 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 45.29 2.00
10 Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
85 44.42 1.00
11 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 43.71
12 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 42.09
13 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 41.46
14 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 40.89
15 Marek FormánekMarek Formánek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 39.75
16 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 38.61
17 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 38.59
18 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 37.25
19 Jakub MikolášJakub Mikoláš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
91 32.03
MB Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 49.32
MB Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 DNS
Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
86 DNS
Jakub MikešJakub Mikeš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 DNS
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 196.00
2 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 187.50
3 ACTUR ACTUR AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 184.00
4 KLAST KLAST TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 121.50
5 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 096.00
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 087.00
JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 087.00
8 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 033.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 110 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 139.00
2 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 131.50
3 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 113.50
4 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 111.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 091.00
6 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 071.50
7 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 071.00
8 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 066.00
9 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 056.00
10 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 047.00
11 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 027.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 11 závodníků