výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m

Olomouc (8. 5. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.42
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.44
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 07.59
4 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.63
5 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.65
6 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.73
7 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 07.75
8 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 07.77
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.77
3 Michael ZapletalMichael Zapletal 021215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.80
4 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 07.82
5 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.82
6 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.98
Jan KobzaJan Kobza 020508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.76
2 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.02
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 020215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.04
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.07
5 Jakub KolářJakub Kolář 020218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.08
6 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 030922 AC ProstějovAC Prostějov 08.08
7 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.46
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (po, 8.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.41
2 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.59
3 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 07.69
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 07.70
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.72
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.00
2 Adam TrbolaAdam Trbola 040714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.09
3 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.30
4 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.46
5 Jakub KarásekJakub Karásek 041006 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.64
6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 041029 AC ProstějovAC Prostějov 08.91
7 Ondřej GregrOndřej Gregr 050220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.93
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 040130 AC ProstějovAC Prostějov 08.97
3 Jakub KovaříkJakub Kovařík 050910 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.09
4 Adam KrobotAdam Krobot 060331 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.11
5 Jakub VránaJakub Vrána 050226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.13
6 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 060127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.14
7 Matěj BlaťákMatěj Blaťák 050621 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.48
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (po, 8.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.13
2 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.50
3 Jakub KarásekJakub Karásek 041006 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.70
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.94
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.13
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.19
4 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.43
5 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.44
6 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 026009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.58
7 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.24
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 08.27
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 035527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.34
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.35
5 Klára NavarováKlára Navarová 025618 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.47
6 Adéla HlochováAdéla Hlochová 025317 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.56
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.33
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.51
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 035819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.53
4 Markéta MachováMarkéta Machová 026117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.68
5 Anna KolářováAnna Kolářová 035124 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.70
6 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 026113 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.71
7 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 08.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 025123 AC ProstějovAC Prostějov 08.53
2 Taťána DobešováTaťána Dobešová 025917 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.92
3 Eliška HenklováEliška Henklová 026027 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.93
4 Klára AdlerováKlára Adlerová 035321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.95
5 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 025427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.30
Daniela SuchánkováDaniela Suchánková 036122 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (po, 8.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.89
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.07
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 08.21
4 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.21
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 035527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.32
6 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.33
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.39
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.39
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.48
3 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.62
4 Tereza MyškováTereza Myšková 055125 JAC BrnoJAC Brno 08.67
5 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.69
6 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 055313 AC ProstějovAC Prostějov 08.75
7 Gabriela BegováGabriela Begová 055419 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena MarkováMagdalena Marková 055831 AC ProstějovAC Prostějov 08.61
2 Alena LevkováAlena Levková 045210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.79
3 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.80
4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 045421 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.91
5 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 045709 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.01
6 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 055616 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.08
7 Lucie PetrlováLucie Petrlová 055201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZelováEliška Zelová 055618 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.95
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.18
3 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 055630 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 09.23
4 Nicola MikulkováNicola Mikulková 045107 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.33
5 Stela OšťádalováStela Ošťádalová 045120 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.56
Alžběta HájkováAlžběta Hájková 055803 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 8.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.50
2 Tereza MyškováTereza Myšková 055125 JAC BrnoJAC Brno 08.52
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.58
4 Magdalena MarkováMagdalena Marková 055831 AC ProstějovAC Prostějov 08.65
5 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.75
6 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 055313 AC ProstějovAC Prostějov 08.80
7 Gabriela BegováGabriela Begová 055419 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.80
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.50
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.77
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.13
4 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.31
5 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.37
6 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 970712 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.47
7 Michal ZávodnýMichal Závodný 011008 AC ProstějovAC Prostějov 12.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.37
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka 911214 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.95
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.17
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.40
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.43
6 Jiří HabichJiří Habich 900628 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.68
7 Martin LigockiMartin Ligocki 860319 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.19
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.32
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.37
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.63
4 Adam ZelinkaAdam Zelinka 911214 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.91
5 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.99
6 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.20
7 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.32
Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.94
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.28
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.44
4 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12.55
5 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.80
6 Karolína KvochováKarolína Kvochová 015216 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.23
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.82
2 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.91
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.34
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.42
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.77
6 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12.91
7 Barbora OlivkováBarbora Olivková 975420 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.43
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.85
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.08
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.13
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.39
5 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.47
6 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.51
7 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.67
8 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12.80
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.38
2 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.28
3 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.81
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23.35
Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.11
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.61
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.32
4 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.79
Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.19
2 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 26.37
3 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.90
Karolína KvochováKarolína Kvochová 015216 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.29
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 38.03
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.58
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.33
5 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 39.67
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 39.41
2 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 39.67
3 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 39.72
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 40.39
5 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 40.50
6 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 42.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 41.02
2 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 020103 AC ProstějovAC Prostějov 41.17
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 030922 AC ProstějovAC Prostějov 42.26
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 42.87
Jakub KarásekJakub Karásek 041006 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.99
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.99
3 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 026009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.15
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 45.26
5 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 45.85
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.87
7 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 025607 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 47.11
Daniela SuchánkováDaniela Suchánková 036122 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NavarováKlára Navarová 025618 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 44.76
2 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 026113 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 45.83
3 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 46.09
4 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 036218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.16
5 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 47.37
6 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 035203 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 47.69
Gabriela JuříčkováGabriela Juříčková 036029 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MilarJan Milar 970909 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.77
2 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.79
3 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 900824 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.45
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 51.61
5 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.27
6 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54.50
7 Jan AdensamJan Adensam 770919 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 54.56
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.52
2 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 59.24
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 975308 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 62.63
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 68.39
Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:01.50
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:03.95
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:08.42
4 Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:10.63
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:22.35
2 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 041028 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:24.13
3 Martin VitoulMartin Vitoul 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:35.72
4 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 040511 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:36.03
5 Ondřej GletOndřej Glet 050830 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:39.17
6 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 050519 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.82
7 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:44.93
8 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 040731 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:47.83
9 Daniel IndraDaniel Indra 040929 AC ProstějovAC Prostějov 2:48.41
10 Martin AmbrožMartin Ambrož 050216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:02.28
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:20.67
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 015604 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:22.15
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:27.16
2 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:30.78
3 Adéla PohlováAdéla Pohlová 025521 JAC BrnoJAC Brno 2:32.51
4 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:33.24
5 Adéla StřídováAdéla Střídová 035719 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:33.46
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 036024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:38.59
7 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 035526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:44.66
8 Adéla PazderováAdéla Pazderová 025219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:46.00
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:49.23
10 Anna TomčanováAnna Tomčanová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:51.11
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:31.11
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:37.45
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 045728 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:38.66
4 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 045925 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:40.03
5 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 055630 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:44.37
6 Ema KlimentováEma Klimentová 055106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:49.73
7 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 045827 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:56.67
Elen MelcrováElen Melcrová 045401 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:19.06
2 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:24.48
3 Michal StanovskýMichal Stanovský 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:28.79
4 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:38.52
Serhij TkačSerhij Tkač 980825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:04.43
2 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:09.24
3 Josef PospíšilJosef Pospíšil 031003 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:16.98
4 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:47.37
Filip SehnalFilip Sehnal 030104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:26.57
2 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 015430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:53.54
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.25
2 Roman TodorovRoman Todorov 040109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.29
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 040902 AC ProstějovAC Prostějov 10.55
4 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.83
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 10.07
2 Michaela KubešováMichaela Kubešová 045215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.48
3 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.51
4 Dominika SalčákováDominika Salčáková 045630 JAC BrnoJAC Brno 10.65
5 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.10
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 046115 AC ProstějovAC Prostějov 10.86
2 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 045221 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.87
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 045623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.10
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.72
5 Nikola LinhartováNikola Linhartová 045919 AC ProstějovAC Prostějov 11.82
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.60
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 14.82
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15.02
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.09
5 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15.15
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 15.08
2 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15.68
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15.75
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.24
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.39
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.94
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.19
4 Daniela JanatováDaniela Janatová 975308 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.25
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17.81
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.11
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 15.97
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.26
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16.41
5 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 025601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.51
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.74
7 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 025419 AC ProstějovAC Prostějov 17.35
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SavarováAdéla Savarová 025417 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15.67
2 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.86
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 025421 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 17.40
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 036119 AC ProstějovAC Prostějov 18.78
5 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 035325 JAC BrnoJAC Brno 19.01
6 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 035303 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19.22
7 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 025427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.28
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.701.751.801.851.881.911.941.972.002.032.062.10 Body
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 2.06 ----OOOXOOOOXXX
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
990219 2.03 ------O-XOXXOXXX
3 Marek NavrátilMarek Navrátil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
901214 1.94 --OOOXOOXXX
4 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980911 1.94 --OO-OXOXXX
5 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
930612 1.94 -XOOOOXOXXOXXX
6 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 1.94 --OXO-XXOXXOXXX
7= Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
960618 1.85 OOOOXXX
7= Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
970303 1.85 OOOOXXX
9= Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 1.85 -OOXOXXX
9= Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010720 1.85 OOOXOXXX
11 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010620 1.85 OOOXXOXXX
12 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950109 DNS
13 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.481.511.541.571.601.651.68 Body
1 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 1.65 --XOOOOOXXX
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
030405 1.57 OOOOXXOXXX
3 Filip HavlíkFilip Havlík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021212 1.54 OOOOXXX
4 Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020324 1.54 OOXOOXXX
5 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020712 1.54 XOXOOXOXXX
6 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030104 1.51 OOOXXX
7 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030820 1.45 XXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.51 Body
1 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
040510 1.48 OOXOOOOXOXXX
2 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
041021 1.45 OOXOOXOXXOXXX
3 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
040113 1.42 OOOOOXXX
4 Tomáš HavlíkTomáš Havlík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040727 1.39 OOOOXXX
5 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040505 1.39 OXOOOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.631.661.691.741.781.81 Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
945513 1.78 --O-OOOXOXXX
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
005520 1.66 OOOXOXXOXXX
3 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
015227 1.55 OOXXX
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015221 DNS
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
986115 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
025422 1.69 ------O-O-OOOXOXO
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025315 1.66 ------OO-O-OOXOXXX
3 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
035921 1.60 OOOOOOOXOOOOXOXX-
4 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025910 1.60 --O-O-OOOOOXXOXXX
5 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
035325 1.51 OOOOOOOXOOXXX
6 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
025123 1.42 OOOOOOXXX
7 Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
035523 1.42 OOOXXOXOXOXXX
8 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC ProstějovAC Prostějov
036201 1.36 OOOXOXXX
9= Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
036124 1.33 OOOXXX
9= Denisa PeričováDenisa Peričová
AK KroměřížAK Kroměříž
036103 1.33 OOOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.54 Body
1 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
045327 1.51 ----OOOOXOXOXXX
2 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
055125 1.45 -OOOXOOXOOXXX
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045221 1.45 -OOOOXOXXOOXXX
4 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
045605 1.42 OOOOOOXOXXX
5 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045210 1.39 OOOOOOXXX
6 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045215 1.36 -OOOXOXXX
7 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 1.33 OXOOOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 6.92 +4.4 m/s 6.74 +0.8 m/s 6.690.76.842.46.924.46.926.651.76.822.16.740.8
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
901210 6.85 +2.3 m/s 6.64 +0.3 m/s 6.852.36.792.96.762.56.856.640.3-1.2X-
3 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
960618 6.58 +1.2 m/s X-X-6.461.66.466.552.7X-6.581.2
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991217 6.54 +1.5 m/s 6.360.36.163.26.433.96.436.342.96.541.5X-
5 Martin HlavinkaMartin Hlavinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970712 6.31 +2.5 m/s 6.11 +2.0 m/s 6.112.06.022.26.043.16.116.052.36.312.56.123.0
6 Jan NastoupilJan Nastoupil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
990528 6.20 +1.8 m/s 6.061.16.201.86.110.96.20X-6.032.7--
Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
911214 DNS 0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 6.38 +1.2 m/s X1.96.081.1X1.86.08X1.66.381.26.362.5
2 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030210 6.01 +0.7 m/s 5.901.25.992.1X1.85.996.010.75.861.6X1.9
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020215 5.40 +1.2 m/s 5.401.25.341.75.320.35.404.332.94.541.85.260.2
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 5.28 +0.9 m/s X1.15.17-0.85.280.95.285.173.0X1.1X1.1
5 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
030902 5.20 +1.8 m/s 4.321.24.811.15.201.85.205.160.55.091.15.060.4
6 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
030716 5.15 +2.3 m/s 4.84 +1.4 m/s X1.04.841.44.601.54.845.152.34.811.83.661.2
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020712 DNS 0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
050210 5.00 +1.0 m/s 3.970.34.001.54.642.34.644.793.05.001.04.780.9
2 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040109 4.60 +1.9 m/s 4.491.14.132.7X0.74.49X2.04.601.9X0.5
3 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
060127 4.30 +1.7 m/s 4.301.74.231.0X0.94.30X1.94.151.34.110.9
4 Ondřej GregrOndřej Gregr
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050220 4.15 +0.2 m/s 3.971.13.961.13.850.73.974.131.14.150.24.152.2
5 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040511 4.10 +1.2 m/s 4.101.2X1.5X1.74.10X1.2----
6 Jakub KovaříkJakub Kovařík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050910 4.06 +1.7 m/s 3.671.34.032.84.061.74.064.002.63.910.94.010.4
7 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
060331 4.03 +1.9 m/s 3.992.54.031.93.851.34.034.013.2X1.63.931.5
8 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AC ProstějovAC Prostějov
041029 4.02 +1.6 m/s 3.101.93.951.33.622.83.953.451.53.681.24.021.6
9 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček
AC ProstějovAC Prostějov
050519 3.70 +0.5 m/s X1.93.700.53.540.73.70
10 Matěj BlaťákMatěj Blaťák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
050621 3.58 +1.7 m/s 3.431.73.422.93.581.73.58
Adam TrbolaAdam Trbola
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040714 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
995925 5.58 +2.6 m/s 5.46 +1.1 m/s 5.582.6X1.8X2.65.585.452.35.461.13.870.6
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
825109 5.28 +1.2 m/s 5.212.55.101.85.212.45.215.091.65.031.05.281.2
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
015613 DNS 0
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015221 DNS 0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025409 5.25 +1.1 m/s 5.011.74.721.44.88-0.45.01X2.85.010.15.251.1
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
025422 5.15 +1.7 m/s --4.921.84.841.64.92X1.85.151.7X1.5
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025315 5.10 +1.1 m/s --5.021.74.942.65.025.082.55.070.65.101.1
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
025624 5.06 +2.9 m/s 5.00 +1.7 m/s X2.14.842.44.661.84.845.062.95.001.74.911.7
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 5.03 +1.8 m/s 4.862.44.791.64.900.94.905.031.8X1.3X2.0
6 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025212 5.01 +2.6 m/s 4.98 +1.9 m/s 4.771.74.732.35.012.65.014.911.2X1.44.981.9
7 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
036107 4.92 +1.3 m/s 4.662.44.682.14.470.24.68X0.84.921.34.850.2
8 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035919 4.72 +0.9 m/s 4.442.64.720.94.712.54.724.571.04.451.7X1.5
9 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
035527 4.63 +2.9 m/s 3.93 +1.1 m/s 3.190.94.632.93.931.14.63
10 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025917 4.57 +1.6 m/s X0.64.370.44.571.64.57
11 Natálie KřížkováNatálie Křížková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
036008 4.56 +1.5 m/s 4.561.5X1.63.822.04.56
12 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
025419 4.56 -0.4 m/s X2.14.56-0.4X2.74.56
13 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025812 4.54 +0.2 m/s 4.302.44.242.24.540.24.54
14 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
036119 4.48 +1.1 m/s 4.481.14.210.04.330.94.48
15 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025317 4.47 +2.1 m/s 4.39 +2.0 m/s 4.472.1X2.84.392.04.47
16 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
026027 4.43 +1.1 m/s 4.202.03.980.44.431.14.43
17 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035722 4.42 +1.8 m/s 4.151.94.421.84.341.24.42
18 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035124 4.38 +1.4 m/s 4.311.44.381.4X1.84.38
19 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035321 4.20 +2.2 m/s 4.03 +0.4 m/s 4.202.2X0.74.030.44.20
20 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
035921 3.99 +0.9 m/s 3.990.9X-0.23.771.93.99
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
055125 4.84 +1.8 m/s 4.591.04.701.24.772.04.774.530.84.752.14.841.8
2 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
045630 4.67 +2.7 m/s 4.65 +0.9 m/s 4.351.54.392.04.371.24.394.650.9X4.672.7
3 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055419 4.47 +0.8 m/s XX4.131.64.134.351.3X4.470.8
4 Adriana ŠpitováAdriana Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055616 4.13 +0.5 m/s 4.130.54.051.14.12-0.24.134.090.93.992.2X
5 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055618 4.13 +0.9 m/s 4.092.33.903.54.052.94.094.130.93.992.03.940.4
6 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045102 4.13 +1.6 m/s 4.052.13.962.34.013.54.053.621.34.131.63.901.7
7 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055201 4.03 +0.7 m/s 4.030.73.841.93.892.24.033.871.7X3.932.1
8 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055318 4.00 +1.9 m/s 3.862.53.831.84.001.94.003.903.32.550.83.622.2
9 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045709 3.96 +1.8 m/s 3.961.83.901.03.840.43.96
10 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045210 3.92 +0.7 m/s X3.771.83.920.73.92
11 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
AC ProstějovAC Prostějov
055313 3.91 +0.9 m/s 3.910.93.661.73.832.83.91
12 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
AC ProstějovAC Prostějov
046215 3.82 +0.1 m/s 3.800.33.461.93.820.13.82
13 Nicola MikulkováNicola Mikulková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045107 3.73 +0.3 m/s 3.730.3XX3.73
14 Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
055307 3.24 +0.4 m/s XX3.240.43.24
Alžběta HájkováAlžběta Hájková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055803 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
045411 08.65 08.6508.6107.9208.65
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
026211 12.03 0
2 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
026010 10.66 X10.7711.8011.8012.0311.2811.69
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 10.04 10.49X10.6610.6610.0610.5410.39
4 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036107 09.88 09.6809.1309.6309.6810.04X09.72
5 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
025521 09.44 09.0709.4508.9809.45X09.88X
6 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
025107 09.34 09.3409.0109.4409.4409.0009.0508.42
7 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035722 08.96 08.1908.7208.9708.9709.1309.3408.83
8 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035203 08.37 07.5808.1008.9608.96X07.8208.02
9 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
036124 07.04 X07.7107.7108.3707.9505.77
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 12.84 X12.8412.1312.8412.6012.4711.99
2 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 12.68 12.26X10.1012.2612.0112.6811.53
3 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020218 11.25 10.3810.6110.8410.8410.8710.0311.25
4 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
020713 11.03 11.0010.7610.5511.0011.03X10.67
5 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
031119 10.87 10.5110.8710.2210.8710.4510.4410.71
6 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
031002 10.01 09.5810.01X10.0109.9109.9409.61
7 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020609 09.87 07.8909.3609.8709.8709.4709.3009.44
8 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
030203 09.47 X08.9909.3309.3309.4708.8109.36
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
975403 11.37 11.2711.2511.1811.2711.3111.3711.23
2 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935801 10.09 09.5210.09X10.09X09.79X
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000523 18.84 18.8418.4518.4718.84XX18.41
2 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
011221 13.89 X11.28¨13,1011.2813.3813.7513.89
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910613 21.46 21.46XX21.4620.5120.0620.76
2 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
900517 20.28 20.2820.26X20.28XXX
3 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
921005 18.04 X18.04X18.04XXX
4 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 17.60 X-16.9016.9017.60-X
5 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
941124 14.43 14.43XX14.43XXX
6 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
940627 12.65 12.65XX12.65X12.5612.52
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 58.28 X55.4458.2858.28XX57.43
2 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
921005 52.81 52.51XX52.51XX52.81
3 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940912 46.04 XX46.0446.04XXX
4 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
961014 45.26 43.61X45.2645.2645.21XX
5 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
940627 39.75 39.75X39.7139.75XXX
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
036023 32.69
2 Marie SvozilováMarie Svozilová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
026206 30.17
3 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
025521 27.75
4 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
026009 22.60
5 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035722 20.98
6 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035203 11.16
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
026010 DNS
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
020725 39.10
2 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030121 36.39
3 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
030203 27.68
4 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020609 24.67
Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
020528 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
891022 77.36
2 Jan AndělJan Anděl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
871118 66.78
3 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950612 62.75
4 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
921123 61.14
5 Martin PodrazilMartin Podrazil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
950803 60.74
6 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
951231 52.99
7 Martin BudíkMartin Budík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
871002 44.38
8 Matěj BártaMatěj Bárta
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
990928 42.88
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
041231 52.17 48.4252.1750.7252.1748.7247.5948.91
2 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040000 50.07 50.0742.0846.8050.0744.2842.4145.73
3 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
040510 48.29 48.2946.3346.1948.2946.1147.8541.56
4 Jakub SlavíkJakub Slavík
AC ProstějovAC Prostějov
040902 43.48 43.4841.1741.4343.4841.0042.1640.13
5 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040505 42.92 37.6138.6737.5638.6738.7742.9239.14
6 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
051207 41.76 41.7638.4641.3041.7637.5834.3038.45
7 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
041021 39.86 36.6735.3938.6538.6536.7138.8039.86
8 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
040109 38.84 38.2238.84X38.8437.7334.1735.60
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045217 52.12 49.1052.1246.8252.1247.0944.2448.59
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
065709 50.50 48.8847.3846.2348.8845.2650.5048.54
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
045820 47.29 43.4839.4247.2947.2941.0536.1046.87
4 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
045326 42.21 42.2142.0441.0042.2141.9033.7237.92
5 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045630 40.10 X38.0540.1040.1035.6937.2439.64
6 Nela HájkováNela Hájková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055224 37.64 36.7432.5035.6836.7437.2837.6436.90
7 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC ProstějovAC Prostějov
045213 35.72 33.5033.6135.7235.7230.1234.5633.61
8 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
055711 35.55 34.5332.5133.7434.5335.5533.1933.09
9 Markéta HynečkováMarkéta Hynečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055609 31.66 31.6628.00X31.66
10 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
055201 31.06 30.4431.0627.5531.06
11 Patricie ČernáPatricie Černá
AC ProstějovAC Prostějov
045915 27.60 24.7627.6026.2427.60
Celkem 11 závodníků