výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A

Stará Boleslav (28. 4. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.92
2 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.82
3 Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 4.59
4 Bruno UlbertBruno Ulbert
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.47
5 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.44
6 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.42
7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.29
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.23
9 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.20
10 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.19
11 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.05
12 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.04
13 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 4.03
14 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.02
15 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.94
16 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.93
17 Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.88
18 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.88
19 Alexandr ObstAlexandr Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.87
20 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.73
21 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.49
22 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.40
23 Tomáš RudolfTomáš Rudolf
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.24
Matyáš ŠerýMatyáš Šerý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 DNS
Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 DNS
František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.46
2 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.43
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.34
4 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.20
5 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.06
6 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.00
7 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.00
8 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.98
9 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.95
10 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.90
11 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.88
12 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 3.87
13 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.86
14 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.79
15 Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.79
16 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.74
17 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.74
18 Markéta TišerováMarkéta Tišerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.71
19 Andrea ObročníkováAndrea Obročníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.68
20 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.67
21 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.67
22 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.64
23 Eliška JelínkováEliška Jelínková
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
04 3.64
24 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.63
25 Veronika BejčkováVeronika Bejčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 3.62
26 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 3.59
27 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.59
28 Julie VoráčkováJulie Voráčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.58
29 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.57
30 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.52
31 Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.49
32 Adéla VolkováAdéla Volková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.47
33 Pavla FiškováPavla Fišková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 3.43
34 Anna ŽemličkováAnna Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
04 3.39
35 Nikol KonůpkováNikol Konůpková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.35
36 Markéta HviščováMarkéta Hviščová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.27
37 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.23
38 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.15
39 Julie SmíškováJulie Smíšková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 2.70
40 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2.66
41 Alžběta IsopováAlžběta Isopová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 2.45
MS Veronika RajtrováVeronika Rajtrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.61
MS Amélie NevrláAmélie Nevrlá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.34
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 DNS
Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 DNS
Denisa BenešováDenisa Benešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 DNS
Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 NM
Celkem 47 závodníků