výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj mladšího žactva SpS

Praha - Děkanka (20. 4. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 20.4.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JáraMichal Jára 041027 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.73 366
2 Jan KrálJan Král 040514 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.85 338
3 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.10 282
4 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.46 210
5 Jan RajmonJan Rajmon 040319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.51 201
6 Marek VeselýMarek Veselý 050512 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.17 97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 20.4.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 040730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.57 190
2 Petr FifkaPetr Fifka 060204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.59 187
3 Filip ŠtětkaFilip Štětka 040127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.69 169
4 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.71 166
5 Marek NěmecMarek Němec 040416 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.81 149
6 Adam ČabrádekAdam Čabrádek 050201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.09 108
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.4.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.39 224
2 David SýkoraDavid Sýkora 050118 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.76 158
3 Adam SchejbalAdam Schejbal 040624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.38 71
4 Filip StarýFilip Starý 060506 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.40 68
5 Enrique RendónEnrique Rendón 050522 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.57 50
6 Denis ČervenýDenis Červený 041113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.59 48
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.4.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.21 259
2 Jakub ŠebekJakub Šebek 051120 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.78 154
3 Václav VítekVáclav Vítek 040323 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.18 95
4 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 051220 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.46 62
5 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 050411 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.87 25
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MachováAnna Machová 045507 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.35 480
2 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 055527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.43 461
3 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 055825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.45 456
4 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.78 382
5 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 045318 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.91 355
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 20.4.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 055825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.57 428
2 Anastasija PanovaAnastasija Panova 046230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.78 382
Emilie SkalíkováEmilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Lucie BaldováLucie Baldová 055622 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 20.4.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára NoasováSára Noasová 056017 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.69 402
2 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.74 391
3 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 055301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.76 386
4 Zuzana RonováZuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.96 344
5 K. GulfováK. Gulfová 002004 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.18 300
6 Kateřina ErnéeKateřina Ernée 055626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.23 291
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.4.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 055419 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.79 380
2 Nela EndlicherováNela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.00 336
3 Sofie UrbanováSofie Urbanová 045606 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.22 293
4 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 055714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.26 285
5 Lenka KřenováLenka Křenová 055823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.56 231
6 Anna SopkováAnna Sopková 056007 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.84 185
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.4.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MocováVendula Mocová 055527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.50 242
2 Karolína KoppováKarolína Koppová 056108 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.63 219
3 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková 056220 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.98 164
4 Marie MachováMarie Machová 056126 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.04 155
5 Julie NěmečkováJulie Němečková 056128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.60 84
6 Anna ValešováAnna Valešová 055803 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.76 68
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:55.97 250
2 Jakub ŠebekJakub Šebek 051120 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58.82 229
3 Petr FifkaPetr Fifka 060204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:02.21 204
4 Marek NěmecMarek Němec 040416 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:02.36 203
5 Filip StarýFilip Starý 060506 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:25.37 70
6 Adam ČabrádekAdam Čabrádek 050201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:34.47 35
7 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 050411 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:42.58 14
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.40 263
2 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:00.28 218
3= Kryštof KrátkýKryštof Krátký 040730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:00.83 214
3= Jan RajmonJan Rajmon 040319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:00.83 214
5 Denis ČervenýDenis Červený 041113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:06.30 175
6 David SýkoraDavid Sýkora 050118 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:23.33 79
7 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 051220 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:24.87 72
Marek VeselýMarek Veselý 050512 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.98 391
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:43.45 358
3 Filip ŠtětkaFilip Štětka 040127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.16 351
4 Michal JáraMichal Jára 041027 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.94 283
5 Václav VítekVáclav Vítek 040323 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:59.16 226
6 Enrique RendónEnrique Rendón 050522 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:08.92 158
7 Jan KrálJan Král 040514 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:10.49 148
8 Adam SchejbalAdam Schejbal 040624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:20.28 94
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MachováAnna Machová 045507 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:57.39 390
2 K. GulfováK. Gulfová 002004 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:11.22 268
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 055825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:22.48 185
4 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 055419 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:29.13 142
5 Nela EndlicherováNela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:29.72 139
6 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 055825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:43.44 69
7 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 055527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:45.23 61
8 Sára NoasováSára Noasová 056017 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:51.02 40
Lucie BaldováLucie Baldová 055622 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:03.20 336
2 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 055301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:12.35 259
3 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 045318 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:18.15 215
4 Anastasija PanovaAnastasija Panova 046230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:23.57 177
5 Zuzana RonováZuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:24.88 169
6 Lenka KřenováLenka Křenová 055823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:33.23 119
7 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:47.41 53
8 Anna SopkováAnna Sopková 056007 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:48.29 50
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Emilie SkalíkováEmilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ErnéeKateřina Ernée 055626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:22.43 185
2 Karolína KoppováKarolína Koppová 056108 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:28.49 146
3 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 055714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:29.06 143
4 Marie MachováMarie Machová 056126 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:33.68 116
5 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková 056220 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:38.03 94
6 Julie NěmečkováJulie Němečková 056128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:38.11 93
7 Vendula MocováVendula Mocová 055527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:50.66 41
8 Sofie UrbanováSofie Urbanová 045606 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:52.50 35
9 Anna ValešováAnna Valešová 055803 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:54.40 30
Sofie GulfováSofie Gulfová 045325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČabrádekAdam Čabrádek 050201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.03 116
2 Petr FifkaPetr Fifka 060204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.66 66
3 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.25 31
4 Denis ČervenýDenis Červený 041113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.31 28
5 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 050411 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.31 0
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JáraMichal Jára 041027 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.84 393
2 Jan KrálJan Král 040514 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.87 389
3 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.49 295
4 Marek NěmecMarek Němec 040416 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.70 63
5 Václav VítekVáclav Vítek 040323 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.93 6
6 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.96 6
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RajmonJan Rajmon 040319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.98 229
2 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.25 197
3 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 040730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.06 113
4 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.38 86
5 Adam SchejbalAdam Schejbal 040624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.71 62
6 Enrique RendónEnrique Rendón 050522 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.42 23
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VeselýMarek Veselý 050512 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.79 139
2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 040127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.38 86
3 Filip StarýFilip Starý 060506 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.66 14
4 David SýkoraDavid Sýkora 050118 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.83 9
5 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 051220 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.05 4
6 Jakub ŠebekJakub Šebek 051120 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.61 0
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 20.4.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ErnéeKateřina Ernée 055626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.62 187
2 Zuzana RonováZuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.64 185
3 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 055714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.47 110
4 Lenka KřenováLenka Křenová 055823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.88 79
5 Anna SopkováAnna Sopková 056007 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.49 42
6 Anna ValešováAnna Valešová 055803 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.15 0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 20.4.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MachováMarie Machová 056126 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.89 24
2 Karolína KoppováKarolína Koppová 056108 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.11 16
3 Vendula MocováVendula Mocová 055527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.43 7
Anna SopkováAnna Sopková 056007 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Anna ValešováAnna Valešová 055803 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Lucie BaldováLucie Baldová 055622 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.4.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 055825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.44 324
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.74 286
3 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 055301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.21 231
4 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 055419 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.60 189
5 Sofie UrbanováSofie Urbanová 045606 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.30 124
Emilie SkalíkováEmilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.4.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MachováAnna Machová 045507 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.45 323
2 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 045318 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.86 271
3 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 055527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.01 254
4 Anastasija PanovaAnastasija Panova 046230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.05 249
5 Sára NoasováSára Noasová 056017 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.08 245
6 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.19 233
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.4.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 055825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.02 252
2 Sofie GulfováSofie Gulfová 045325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.47 202
3 Nela EndlicherováNela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.43 113
4 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková 056220 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.71 31
5 Julie NěmečkováJulie Němečková 056128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.08 17
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040905 4.11 224
2 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040530 4.10 222
3 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040514 4.08 219
4 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
041027 3.87 185
5 David SýkoraDavid Sýkora
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050118 3.60 145
6 Matyáš KůželMatyáš Kůžel
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040428 3.54 136
7 Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
060204 3.37 112
8 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050208 3.31 104
9 Marek NěmecMarek Němec
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040416 3.29 102
10 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040703 3.25 96
11 Adam ČabrádekAdam Čabrádek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050201 3.20 90
12 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040624 3.15 84
13 Marek VeselýMarek Veselý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050512 3.11 79
14 Václav VítekVáclav Vítek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040323 3.09 76
15 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040319 3.09 76
16 Kryštof KrátkýKryštof Krátký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040730 3.06 73
17 Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
060506 3.02 68
18 Enrique RendónEnrique Rendón
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050522 3.01 67
19 Filip ŠtětkaFilip Štětka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040127 2.97 62
20 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
051220 2.78 42
21 Denis ČervenýDenis Červený
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
041113 2.69 33
22 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050411 2.48 15
23 Jakub ŠebekJakub Šebek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
051120 2.38 8
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045318 3.67 235
2 Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055527 3.66 233
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
046128 3.65 231
4 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045507 3.50 200
5 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055419 3.45 190
6 Kristýna HruškováKristýna Hrušková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055825 3.42 184
7 Anastasija PanovaAnastasija Panova
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
046230 3.30 161
8 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055825 3.28 157
9 Kateřina ErnéeKateřina Ernée
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055626 3.26 153
10 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056017 3.23 148
11 Sofie UrbanováSofie Urbanová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045606 3.22 146
12 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056220 3.20 142
13 Zuzana RonováZuzana Ronová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045929 3.14 131
14 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045710 3.11 126
15 Lenka KřenováLenka Křenová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055823 3.05 116
16 Nela EndlicherováNela Endlicherová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
046103 3.03 112
17 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055301 3.02 110
18 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055714 2.97 102
19 Marie MachováMarie Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056126 2.91 92
20 Anna SopkováAnna Sopková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056007 2.84 81
21 Karolína KoppováKarolína Koppová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056108 2.82 78
22 Sofie GulfováSofie Gulfová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045325 2.76 69
23 Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056128 2.73 65
24 Anna ValešováAnna Valešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055803 2.72 63
25 Vendula MocováVendula Mocová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055527 2.26 9
Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055622 DNP
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045413 DNP
Emilie SkalíkováEmilie Skalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045114 DNP
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VeselýMarek Veselý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050512 45.43 269
2 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
041027 41.47 236
3 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040530 40.63 229
4 Matyáš KůželMatyáš Kůžel
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040428 36.47 195
5 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040514 36.26 194
6 Adam ČabrádekAdam Čabrádek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050201 35.00 183
7 Kryštof KrátkýKryštof Krátký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040730 33.98 175
8 Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
060204 33.94 175
9 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050208 33.20 169
10 Jakub ŠebekJakub Šebek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
051120 32.92 167
11 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040319 31.20 153
12 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040703 29.61 140
13 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040905 28.52 132
14 Marek NěmecMarek Němec
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040416 28.42 131
15 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040624 27.85 126
16 Václav VítekVáclav Vítek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040323 26.72 118
17 Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
060506 25.73 110
18 David SýkoraDavid Sýkora
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050118 25.00 104
19 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050411 24.76 102
20 Denis ČervenýDenis Červený
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
041113 21.93 81
21 Filip ŠtětkaFilip Štětka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040127 20.82 73
22 Enrique RendónEnrique Rendón
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050522 20.47 70
23 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
051220 19.47 63
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 20.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045710 36.87 317
2 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055301 31.50 253
3 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056017 29.40 228
4 Karolína KoppováKarolína Koppová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056108 29.28 227
5 Kateřina ErnéeKateřina Ernée
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055626 28.85 222
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
046128 25.58 184
7 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045507 25.39 181
8 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056220 24.25 168
9 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045318 22.53 149
10 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055419 21.95 142
11 Nela EndlicherováNela Endlicherová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
046103 21.72 140
12 Marie MachováMarie Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056126 20.95 131
13 Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055527 20.11 122
14 Kristýna HruškováKristýna Hrušková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055825 19.78 118
15 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055714 19.46 115
16 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055825 18.76 107
17 Anastasija PanovaAnastasija Panova
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
046230 18.21 101
18 Sofie GulfováSofie Gulfová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045325 17.77 96
19 Sofie UrbanováSofie Urbanová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045606 17.02 88
20 Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056128 16.84 86
21 Anna SopkováAnna Sopková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
056007 15.82 75
22 Zuzana RonováZuzana Ronová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045929 15.13 68
23 Lenka KřenováLenka Křenová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055823 14.19 58
24 Vendula MocováVendula Mocová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055527 14.06 57
25 Anna ValešováAnna Valešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055803 11.70 33
Emilie SkalíkováEmilie Skalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045114 DNP
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045413 DNP
Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
055622 DNP
Celkem 28 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal JáraMichal Jára 041027 Spartak Praha 4{8} 1463
2 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4{8} 1419
3 Jan KrálJan Král 040514 Spartak Praha 4{8} 1288
4 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4{8} 0979
5 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4{8} 0956
6 Jan RajmonJan Rajmon 040319 Spartak Praha 4{8} 0873
7 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4{8} 0775
8 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 040730 Spartak Praha 4{8} 0765
9 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4{8} 0754
10 Petr FifkaPetr Fifka 060204 Spartak Praha 4{8} 0744
11 Filip ŠtětkaFilip Štětka 040127 Spartak Praha 4{8} 0741
12 Marek NěmecMarek Němec 040416 Spartak Praha 4{8} 0648
13 Marek VeselýMarek Veselý 050512 Spartak Praha 4{8} 0584
14 Jakub ŠebekJakub Šebek 051120 Spartak Praha 4{8} 0558
15 Adam ČabrádekAdam Čabrádek 050201 Spartak Praha 4{8} 0532
16 Václav VítekVáclav Vítek 040323 Spartak Praha 4{8} 0521
17 David SýkoraDavid Sýkora 050118 Spartak Praha 4{8} 0495
18 Adam SchejbalAdam Schejbal 040624 Spartak Praha 4{8} 0437
19 Enrique RendónEnrique Rendón 050522 Spartak Praha 4{8} 0368
20 Denis ČervenýDenis Červený 041113 Spartak Praha 4{8} 0365
21 Filip StarýFilip Starý 060506 Spartak Praha 4{8} 0330
22 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 051220 Spartak Praha 4{8} 0243
23 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 050411 Spartak Praha 4{8} 0156
Poznámky:
Endršt V. 156 (20.31/0-24.76/102-10.87/25-2.48/15-3:42.58/14)
Celkem 23 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna MachováAnna Machová 045507 Spartak Praha 4{8} 1574
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4{8} 1419
3 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 055301 Spartak Praha 4{8} 1239
4 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 045318 Spartak Praha 4{8} 1225
5 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 055825 Spartak Praha 4{8} 1167
6 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 055527 Spartak Praha 4{8} 1131
7 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4{8} 1120
8 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 055825 Spartak Praha 4{8} 1113
9 Anastasija PanovaAnastasija Panova 046230 Spartak Praha 4{8} 1070
10 Sára NoasováSára Noasová 056017 Spartak Praha 4{8} 1063
11 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 055419 Spartak Praha 4{8} 1043
12 Kateřina ErnéeKateřina Ernée 055626 Spartak Praha 4{8} 1038
13 Zuzana RonováZuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4{8} 0897
14 Nela EndlicherováNela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4{8} 0840
15 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 055714 Spartak Praha 4{8} 0755
16 Sofie UrbanováSofie Urbanová 045606 Spartak Praha 4{8} 0686
17 Karolína KoppováKarolína Koppová 056108 Spartak Praha 4{8} 0686
18 Lenka KřenováLenka Křenová 055823 Spartak Praha 4{8} 0603
19 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková 056220 Spartak Praha 4{8} 0599
20 Marie MachováMarie Machová 056126 Spartak Praha 4{8} 0518
21 Anna SopkováAnna Sopková 056007 Spartak Praha 4{8} 0433
22 Vendula MocováVendula Mocová 055527 Spartak Praha 4{8} 0356
23 Julie NěmečkováJulie Němečková 056128 Spartak Praha 4{8} 0345
24 Anna ValešováAnna Valešová 055803 Spartak Praha 4{8} 0194
Poznámky:
Valešová A. 194 (19.15/0-11.70/33-11.76/68-2.72/63-3:54.40/30)
Celkem 24 závodníků