výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD mužů a žen

Praha - Juliska (16. 5. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlasAdam Havlas 000220 AC Praha 1890AC Praha 1890 11.12
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.53
3 Michal VacekMichal Vacek 870310 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.86
4 Martin LumpeMartin Lumpe 950712 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.96
5 Richard KubernátRichard Kubernát 910415 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.99
6 Tomáš FílaTomáš Fíla 901213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.11
7 Jan SirotekJan Sirotek 970529 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.15
David ŘíhaDavid Říha 880816 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal AyebouaMichal Ayeboua 840628 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.87
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.94
3 Jiří NývltJiří Nývlt 010711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.98
4 Karel KolečkoKarel Kolečko 720513 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.02
5 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.12
6 Václav BrůhaVáclav Brůha 001204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.32
Jakub RusekJakub Rusek 991227 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Antonín BačoAntonín Bačo 861207 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KubelkaFilip Kubelka 790517 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.36
2 Filip LazarFilip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.51
3 Filip SeveraFilip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.58
4 Jakub JunekJakub Junek 971010 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.84
5 Petr DvořákPetr Dvořák 680420 AC Praha 1890AC Praha 1890 13.39
6 Petr RonovskýPetr Ronovský 441210 AC Praha 1890AC Praha 1890 16.38
Tomáš NakládalTomáš Nakládal 680103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Michal WalicaMichal Walica 881214 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 16.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip GorskiFilip Gorski 010526 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.05
2 Tomáš HávaTomáš Háva 940131 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.26
3 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.38
4 Matyáš GelnarMatyáš Gelnar 010506 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.45
5 Karel JakubecKarel Jakubec 861227 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.30
6 Jan GaldaJan Galda 011016 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14.50
Jan AmlerJan Amler 970614 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Vojtěch HerianVojtěch Herian 010510 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (út, 16.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 970201 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.08
2 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.17
3 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.44
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.91
5 Aleš PohlAleš Pohl 011004 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.16
6 Albert KudelaAlbert Kudela 010913 AC Praha 1890AC Praha 1890 13.31
7 Ondřej KramešOndřej Krameš 020504 AC Praha 1890AC Praha 1890 13.52
Jan MaršíkJan Maršík 850220 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (út, 16.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PrunarJakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.83
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.90
3 Jan ŠedivýJan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.23
4 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.45
5 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.61
6 Jan SamekJan Samek 770514 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 12.89
7 David VocůDavid Voců 030528 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.15
Poznámky:
Udělena žlutá karta závodníkovi J. Svobodovi - pravidlo 162.6 - pozn. 1
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlasAdam Havlas 000220 AC Praha 1890AC Praha 1890 11.28 11.00
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.70 9.00
3 Michal AyebouaMichal Ayeboua 840628 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.73 8.00
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.88 7.00
5 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.94 6.00
6 Jakub PrunarJakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.07 5.00
7 Martin LumpeMartin Lumpe 950712 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.08 4.00
8 Michal VacekMichal Vacek 870310 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.17 3.00
Poznámky:
Udělena žlutá karta závodníkovi M. Vackovi, pravidlo 162.6 - pozn. 1
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NývltJiří Nývlt 010711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.93 4.00
2 Filip GorskiFilip Gorski 010526 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.07 3.00
3 Richard KubernátRichard Kubernát 910415 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.10 2.00
4 Karel KolečkoKarel Kolečko 720513 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.11 1.00
5 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 970201 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.18
6 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.25
7 Tomáš FílaTomáš Fíla 901213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.43
Jan SirotekJan Sirotek 970529 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 16.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 985705 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.41 9.00
2 Kamila BartoškováKamila Bartošková 965319 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.44 8.00
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 025207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.68 7.00
4 Petra MelicherováPetra Melicherová 995121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.96 5.50
5 Eliška HonsováEliška Honsová 955819 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 13.98 4.00
6 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 005428 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.26
7 Denisa TáborskáDenisa Táborská 015405 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.34
8 Michaela LyachováMichaela Lyachová 006220 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 15.20
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 16.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 13.25 11.00
2 Justýna BazikováJustýna Baziková 985514 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.08 2.00
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.40
4 Dana DvořákováDana Dvořáková 716001 AC Praha 1890AC Praha 1890 14.88
5 Tereza ČernáTereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 15.23
Eliška BokrováEliška Bokrová 025820 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Johana JamriškováJohana Jamrišková 995319 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Klára CharvátováKlára Charvátová 995711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 16.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MichálkováAlena Michálková 026117 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.96 5.50
2 Veronika KrálováVeronika Králová 995623 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.07 3.00
3 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 015524 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.14 1.00
4 Romana RoblíkováRomana Roblíková 016215 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.18
5 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 015809 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.24
6 Klára VyskočilováKlára Vyskočilová 015326 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.28
7 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 035514 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.29
8 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 15.18
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 16.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.18
MB Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.18
MB Tereza RučkováTereza Ručková 005729 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.60
MB Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.63
MB Štěpánka BrožováŠtěpánka Brožová 016214 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.80
MB Jůlie HnikováJůlie Hniková 015409 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.25
MB Tereza VeseláTereza Veselá 015115 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.36
Celkem 7 závodníků