výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev staršího žactva středních Čech

Vlašim (5. 5. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 5.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.70
2 David MoravecDavid Moravec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.31
3 Jan DoubekJan Doubek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.57
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.66
5 Petr BräutigamPetr Bräutigam 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
6 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.96
7 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 5.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
2 Václav ŠámalVáclav Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.01
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.22
4 Matěj BaladránMatěj Baladrán 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.56
5 David VaisDavid Vais 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.60
6 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.78
7 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 5.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.42
2 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.58
3 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.66
4 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
5 Dominik LafekDominik Lafek 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.43
MS Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.28
Michal SlaninaMichal Slanina 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 5.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ZapletalJosef Zapletal 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.18
2 Tadeáš KmentTadeáš Kment 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.62
3 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
4 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.35
5 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.38
Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 5.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.83
2 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20
3 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.26
4 Zdeněk VavřinaZdeněk Vavřina 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.22
5 Filip KučeraFilip Kučera 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.42
6 Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.55
Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 5.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.80
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.17
3 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.18
4 Matěj PoláčekMatěj Poláček 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.78
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.93
6 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.00
7 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.14
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 5.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56 11.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.63 9.00
3 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.70 8.00
4 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.86 7.00
5 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.10 6.00
6 Václav ŠámalVáclav Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.22 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.5.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.13 4.00
MS Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.16
3 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.18 3.00
4 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.19 2.00
5 David MoravecDavid Moravec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.39 1.00
Josef ZapletalJosef Zapletal 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 5.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.39
2 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85
3 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
4 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.02
5 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.18
6 Eliška VonakáEliška Vonaká 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.60
7 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.84
8 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 5.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.61
4 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.78
5 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.23
6 Natálie KrškováNatálie Kršková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.52
7 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.66
8 Aneta ZelenkováAneta Zelenková 02 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 5.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.65
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
3 Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.07
4 Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.25
5 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.26
6 Martina TýblováMartina Týblová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.55
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 5.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
2 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.74
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.82
4 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.90
5 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.11
6 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.27
7 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 5.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.30
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.34
3 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.78
4 Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.87
5 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.59
6 Kristýna HofmannováKristýna Hofmannová 03 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.62
7 Barbora KuntošováBarbora Kuntošová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 5.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.18
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.59
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.73
4 Patricie SeidlováPatricie Seidlová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.29
5 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.38
6 Tereza JanovskáTereza Janovská 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.25
Květa ChaloupkováKvěta Chaloupková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (pá, 5.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.18
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.51
4 Mariam ZávodnáMariam Závodná 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.19
5 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.65
MS Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.61
Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (pá, 5.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
3 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.07
4 Nikola MelicharováNikola Melicharová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.14
5 Lucie VrchotickáLucie Vrchotická 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.51
6 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.65
MS Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (pá, 5.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
2 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.70
3 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.01
4 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.16
5 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.60
MS Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.79
Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 5.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.18 11.00
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.20 9.00
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.21 8.00
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.22 7.00
5 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28 6.00
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.5.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36 4.00
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.43 3.00
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.55 2.00
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55 1.00
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.62
6 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.83
Celkem 6 závodníků