výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Stromovka (17. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.62 11.00
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.82 8.00
3 Roman AdamRoman Adam 020228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92 7.00
4 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 020919 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.95 5.00
5 Filip NýčFilip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.12 2.00
6 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.14 1.00
7 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 020426 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.35
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FikerJan Fiker 020326 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.94 6.00
2 Pavel FrantíkPavel Frantík 020810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.01 4.00
3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 030515 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.17
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.32
5 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 021206 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.33
6 Vítězslav Filip VojtěchVítězslav Filip Vojtěch 030326 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.47
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Artur LautnerArtur Lautner 020903 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.07 3.00
2 Lukáš HálaLukáš Hála 020731 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.30
3 Adam HartmannAdam Hartmann 030824 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.83
4 Jáchym BurešJáchym Bureš 031013 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.36
5 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 030822 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.64
Ondřej FišarOndřej Fišar 021022 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Jakub DobiášJakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.78 9.00
2 Lukáš RaymLukáš Raym 020703 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.24
3 Marián GondekMarián Gondek 020918 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.30
4 Ondřej BeňaOndřej Beňa 030321 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.54
5 Filip JirsaFilip Jirsa 021006 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.03
Tomáš ProšekTomáš Prošek 020607 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Jan DubskýJan Dubský 021203 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický 020112 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.19
2 Tomislav JočičTomislav Jočič 020216 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.21
3 Filip VadlejchFilip Vadlejch 020116 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
4 Adam MakovecAdam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.53
5 Pavel KollerPavel Koller 030903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.97
6 Ivo HorákIvo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.20
Adam MackůAdam Macků 031027 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.28
2 David FilipDavid Filip 020122 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.56
3 Adam PolenaAdam Polena 030601 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.90
4 Matěj PavlátMatěj Pavlát 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.24
5 Maxim PolákMaxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.38
6 Adam NovotnýAdam Novotný 030530 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.82
Filip JarolímekFilip Jarolímek 030930 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.08 11.00
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 035329 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.16 9.00
3 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.25 8.00
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.35 7.00
5 Anna StrnadováAnna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.39 5.50
6 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.39 5.50
7 Klára ŠídlováKlára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61
8 Anna SteinerováAnna Steinerová 026216 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.67
2 Natálie JakabováNatálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.75
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 035531 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.04
4 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 025408 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.24
5 Catharine SerafinováCatharine Serafinová 036201 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.30
6 Lucia DavisLucia Davis 026211 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.49
7 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 035115 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.58
Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková 035921 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.48 3.00
2 Pavla NovákováPavla Nováková 025323 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.56 1.00
3 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 035804 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.86
4 Natálie HermanováNatálie Hermanová 035828 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.87
5 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 026224 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.95
6 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 035301 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.05
7 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 035630 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.14
8 Nikola SvobodováNikola Svobodová 025523 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 026017 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.50 2.00
2 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 035331 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.65
3 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 025127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.67
4 Nicole BöhmováNicole Böhmová 025502 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.75
5 Eliška ŠárováEliška Šárová 035226 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.97
6 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.99
7 Lucie KřenováLucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.13
8 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.43 4.00
2 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 026201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.68
3 Lada BednářováLada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.87
4 Julie KroupováJulie Kroupová 036002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.89
5 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 025418 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.95
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 025714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.20
7 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.37
8 Adéla FrckováAdéla Frcková 035703 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.58
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozárie BenováRozárie Benová 026205 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.66
2 Natálie FridrichNatálie Fridrich 025708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.75
3 Michaela NeumannováMichaela Neumannová 025722 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.83
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 035514 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.88
5 Eva HrdličkováEva Hrdličková 025419 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.89
6 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.91
7 Berenika ZemanováBerenika Zemanová 035922 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.09
8 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 025220 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.13
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MichálkováAlena Michálková 026117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.87
2 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 026101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.17
MB Adéla DembowskiAdéla Dembowski 036201 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.58
MB Karolína GladišováKarolína Gladišová 045414 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.05
MB Jana KoželuhováJana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.39
Celkem 5 závodníků