výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Stromovka (17. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.62 11.00
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.82 8.00
3 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92 7.00
4 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.95 5.00
5 Filip NýčFilip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.12 2.00
6 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.14 1.00
7 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.35
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.94 6.00
2 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.01 4.00
3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.17
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.32
5 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.33
6 Vítězslav Filip VojtěchVítězslav Filip Vojtěch 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.47
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Artur LautnerArtur Lautner 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.07 3.00
2 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.30
3 Adam HartmannAdam Hartmann 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.83
4 Jáchym BurešJáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.36
5 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.64
Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.78 9.00
2 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.24
3 Marián GondekMarián Gondek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.30
4 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.54
5 Filip JirsaFilip Jirsa 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.03
Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Jan DubskýJan Dubský 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.19
2 Tomislav JočičTomislav Jočič 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.21
3 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
4 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.53
5 Pavel KollerPavel Koller 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.97
6 Ivo HorákIvo Horák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.20
Adam MackůAdam Macků 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.28
2 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.56
3 Adam PolenaAdam Polena 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.90
4 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.24
5 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.38
6 Adam NovotnýAdam Novotný 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.82
Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.08 11.00
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.16 9.00
3 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.25 8.00
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.35 7.00
5 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.39 5.50
6 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.39 5.50
7 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61
8 Anna SteinerováAnna Steinerová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.67
2 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.75
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.04
4 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.24
5 Catharine SerafinováCatharine Serafinová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.30
6 Lucia DavisLucia Davis 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.49
7 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.58
Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.48 3.00
2 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.56 1.00
3 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.86
4 Natálie HermanováNatálie Hermanová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.87
5 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.95
6 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.05
7 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.14
8 Nikola SvobodováNikola Svobodová 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.50 2.00
2 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.65
3 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.67
4 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.75
5 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.97
6 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.99
7 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.13
8 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.43 4.00
2 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.68
3 Lada BednářováLada Bednářová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.87
4 Julie KroupováJulie Kroupová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.89
5 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.95
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.20
7 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.37
8 Adéla FrckováAdéla Frcková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.58
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozárie BenováRozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.66
2 Natálie FridrichNatálie Fridrich 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.75
3 Michaela NeumannováMichaela Neumannová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.83
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.88
5 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.89
6 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.91
7 Berenika ZemanováBerenika Zemanová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.09
8 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.13
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MichálkováAlena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.87
2 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.17
MB Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.58
MB Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.05
MB Jana KoželuhováJana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.39
Celkem 5 závodníků