výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže

Praha - Juliska (11. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.28
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.33
4 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.55
5 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.60
6 Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.68
7 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.75
Tomáš PištěkTomáš Pištěk 030428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman AdamRoman Adam 020228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.72
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 020426 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.85
3 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.90
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 030221 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.95
5 Adam JarošAdam Jaroš 030305 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05
6 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.06
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 030608 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.17
Hynek ŠloufHynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽákAdam Žák 021218 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05
2 Pavel FrantíkPavel Frantík 020810 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.19
3 Daniel CyproDaniel Cypro 020423 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.22
4 Mike DallalMike Dallal 030830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.23
5 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.41
6 Pavel KordíkPavel Kordík 030519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.41
7 Filip ŠebekFilip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.47
8 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.53
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek VránaVítek Vrána 031004 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.14
2 Martin SellnerMartin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.30
3 Marek TobiášMarek Tobiáš 020426 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.36
4 Jakub RandusJakub Randus 021229 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.40
5 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 021206 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.41
6 Jiří MatoušekJiří Matoušek 030303 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.52
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.63
Daniel ProcházkaDaniel Procházka 030712 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FikerJan Fiker 020326 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08
2 Vítězslav Filip VojtěchVítězslav Filip Vojtěch 030326 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.22
3 Filip MsallamFilip Msallam 030906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.67
5 Vladislav PrůchaVladislav Průcha 030621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.36
Marek PirochMarek Piroch 030119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Martin MaléřMartin Maléř 030704 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Adam MakovecAdam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 020919 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.88
2 Vít FröhlichVít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.59
3 Adam GeprtAdam Geprt 030706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
4 Adam KarabecAdam Karabec 030824 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.80
5 Nicolas RandlNicolas Randl 030222 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
6 Adam PolenaAdam Polena 030601 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.88
Jan HabětínJan Habětín 020111 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Čeněk ŠustrČeněk Šustr 030411 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 041120 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.87
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 040324 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.31
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.36
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.50
5 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 051207 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
6 Jan KrálJan Král 040514 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.78
7 Michal JáraMichal Jára 041027 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.91
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.21
2 Lukáš SalačLukáš Salač 061212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
3 Ondřej BesedaOndřej Beseda 050221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
4 Jakub LouckýJakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.81
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 041009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
6 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 060314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
7 Jakub ŠebekJakub Šebek 051120 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.34
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Norbert MarášekNorbert Marášek 051009 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.25
2 Vojtěch SobotkaVojtěch Sobotka 050808 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.39
3 Tomáš EndrštTomáš Endršt 051103 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.71
4 Jáchym FlachsJáchym Flachs 051214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
5 Michal ŠabataMichal Šabata 040622 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.89
Petr MouchaPetr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Jindřich KubákJindřich Kubák 040107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natanael FritzNatanael Fritz 050319 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.78
2 Jan ŠulcJan Šulc 050708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
3 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 050124 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.27
4 Filip ReicholdFilip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.34
5 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 051123 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
6 Matěj KárníkMatěj Kárník 040110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.49
7 Sava KovačevičSava Kovačevič 040213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.08
Jiří UllspergerJiří Ullsperger 041027 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel JarešKarel Jareš 040223 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.48
2 Michal StiborMichal Stibor 040219 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.68
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.95
4 Richard HradockýRichard Hradocký 041111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.19
5 Matyáš KasalýMatyáš Kasalý 040923 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
6 Ruben SzabóRuben Szabó 060725 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.55
Tomáš KocnárTomáš Kocnár 040514 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Adam HraníkAdam Hraník 050113 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.79
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.93
3 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.96
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.19
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
6 Monika PaškováMonika Pašková 025724 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.51
7 Anna SteinerováAnna Steinerová 026216 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.83
Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovákováEliška Nováková 035504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.35
2 Johana RejholcováJohana Rejholcová 036231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
3 Petra ŠpačkováPetra Špačková 035226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
4 Anna HobzováAnna Hobzová 035825 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.63
5 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 025715 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.80
7 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.87
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 035329 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.28
2 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 025404 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
3 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 035103 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
4 Anežka PexováAnežka Pexová 025407 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.84
5 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 036014 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.32
Lada BednářováLada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Klára MaškováKlára Mašková 025426 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Barbora KupkováBarbora Kupková 025722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.16
2 Klára ŠídlováKlára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.62
3 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 035514 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.65
4 Alena MichálkováAlena Michálková 026117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.89
5 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 025714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.08
6 Tereza VokounováTereza Vokounová 035925 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
7 Magdaléna KrumlovskáMagdaléna Krumlovská 026015 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.42
Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 025214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 026129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.43
2 Pavla VodvářkováPavla Vodvářková 035328 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.58
3 Rozárie BenováRozárie Benová 026205 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.70
4 Tereza MaškováTereza Mašková 035429 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
5 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.00
6 Marie HujarováMarie Hujarová 035329 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.22
7 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.47
Terezie BřezinováTerezie Březinová 025305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrejčíEliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.46
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
3 Natálie FridrichNatálie Fridrich 025708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.67
4 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 036007 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86
5 Anna StráneckáAnna Stránecká 035730 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.90
6 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.95
7 Jana TicháčkováJana Ticháčková 035714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.10
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 035804 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 045502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.22
2 Karolína PeckováKarolína Pecková 045220 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.40
3 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.41
4 Anna SkálováAnna Skálová 045418 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.53
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 045101 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Adéla ZunováAdéla Zunová 045621 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Martina ZajícováMartina Zajícová 045601 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 045423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
2 Tereza TomanováTereza Tomanová 055829 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.73
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.83
4 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 045724 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.96
5 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 055527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.16
6 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 055825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.23
7 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 065614 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 045323 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.92
2 Nela ŠloufováNela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.12
3 Anna KrálováAnna Králová 055721 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.32
4 Julie MrázováJulie Mrázová 045825 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
5 Viktorie HorákováViktorie Horáková 066222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
6 Valentýna KopeckáValentýna Kopecká 045128 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.58
Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 045710 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 045417 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.07
2 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 046012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.21
3 Nikol BalcarováNikol Balcarová 046028 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.38
4 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 056026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.24
5 Rebeka VetcháRebeka Vetchá 055306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.31
Emilie SkalíkováEmilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 045206 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BednářováAnna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.81
2 Barbora TalpováBarbora Talpová 045614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.94
3 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 055327 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.12
4 Johana BurdováJohana Burdová 056129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.46
5 Marie HavelkováMarie Havelková 055225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.78
6 Julie NěmečkováJulie Němečková 056128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.85
Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 046201 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 11.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina PrimasováMartina Primasová 045809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
2 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 045515 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
3 Anna DavidováAnna Davidová 046221 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.18
4 Monika ProkopováMonika Prokopová 055209 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.27
5 Adéla MarkováAdéla Marková 055828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
6 Amélie BalážováAmélie Balážová 056106 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.83
7 Ester VanišováEster Vanišová 055322 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.86
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 11.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.40
2 Nicol MelounováNicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
3 Sofie GucfováSofie Gucfová 045325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.16
4 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 045225 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.22
5 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 055801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
6 Anna MrázováAnna Mrázová 046225 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.88
7 Nela EndlicherováNela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.19
Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 065130 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 8 závodníků