výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (13. 5. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.99
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.07
3 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.21
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.21
5 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.61
6 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.74
7 Petr HnízdilPetr Hnízdil 810620 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.77
2 David RichterDavid Richter 981120 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.08
3 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.20
4 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.30
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.31
6 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.53
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.67
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 13.5.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.96 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.08 9.00
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.12 8.00
4 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.20 7.00
5 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.28 6.00
6 David RichterDavid Richter 981120 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.42 4.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.49 3.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.56 2.00
4 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.57 1.00
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.81
Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.81
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.46
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.84
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.91
4 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.98
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.06
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.46
7 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.22
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.35
3 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.66
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.87
5 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.19
6 Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.30
7 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.57
2 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.71
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.08
4 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.11
5 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.34
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.74
MB Klára StaňkováKlára Staňková 006003 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 13.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.48 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.49 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.63 8.00
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.69 7.00
5 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.96 6.00
6 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.5.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.73 4.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.94 3.00
3 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.02 2.00
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.08 1.00
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.27
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.40 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.89 9.00
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.02 8.00
4 David RichterDavid Richter 981120 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.77 5.00
5 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.86 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.41 7.00
2 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.75 6.00
3 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.81 4.00
4 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.84 3.00
5 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.15 1.00
Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Lukáš NovotnýLukáš Novotný 000213 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.14 11.00
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.92 9.00
3 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.05 8.00
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.14 7.00
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.20 6.00
6 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.46 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.26 5.00
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.65 3.00
3 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.78 2.00
4 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.79 1.00
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.04
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 27.02
2 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.32
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.60
4 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.79
5 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.65
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.48 11.00
2 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.42 9.00
3 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.57 8.00
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.72 7.00
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 50.23 6.00
6 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.35 5.00
7 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.28 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtefekDavid Štefek 990324 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 52.32 3.00
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.60 2.00
3 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.96 1.00
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 000213 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.51
5 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.17
6 David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.72
Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.51 11.00
2 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 925117 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 58.57 9.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.54 8.00
4 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.80 7.00
5 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.21 6.00
6 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.67 5.00
7 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.97 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 60.93 4.00
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61.57 2.00
3 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.86 1.00
4 Klára HulínskáKlára Hulínská 006229 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.25
5 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.90
6 Olha SyvulychOlha Syvulych 006113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.31
7 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 006111 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.39
MB Tereza StoklasováTereza Stoklasová 006028 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.33
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:56.44 11.00
2 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.22 9.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.69 8.00
4 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.75 7.00
5 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.58 5.00
6 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:00.22 4.00
7 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.06 1.00
8 David ŠtefekDavid Štefek 990324 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:01.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.56 6.00
2 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 981216 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:00.23 3.00
3 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:00.45 2.00
4 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:01.47
5 Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:02.31
6 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:02.94
7 Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:05.01
8 David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:06.11
Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 925117 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:13.26 11.00
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.79 9.00
3 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.87 8.00
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.60 7.00
5 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.20 6.00
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.06 5.00
7 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:20.74 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.12 4.00
2 Denisa SeverováDenisa Severová 765403 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.84 2.00
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.85 1.00
4 Barbora HesováBarbora Hesová 035811 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:31.47
5 Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:32.04
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.39
7 Pavla BuřičováPavla Buřičová 015708 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:34.03
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:06.79 11.00
2 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:07.21 9.00
3 Marek StrnadMarek Strnad 010719 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:08.17 8.00
4 Roman BudilRoman Budil 970617 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:10.08 7.00
5 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:10.89 6.00
6 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:11.49 5.00
7 Václav JanoušekVáclav Janoušek 850823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:12.22 4.00
8 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:13.53 3.00
9 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:13.61 2.00
10 David VašDavid Vaš 901016 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:13.75 1.00
11 Michael JakůbekMichael Jakůbek 981219 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:15.96
12 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:16.46
13 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:17.14
14 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:17.63
15 Václav JislVáclav Jisl 000705 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:18.61
16 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 020425 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:41.54
17 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:53.13
Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Metoděj FikesMetoděj Fikes 670215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:41.56 11.00
2 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:41.87 9.00
3 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:44.19 8.00
4 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:44.93 7.00
5 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:45.29 6.00
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:45.60 5.00
7 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:47.07 4.00
8 Katarína BeľováKatarína Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:47.60 3.00
9 Klára ŘedinováKlára Ředinová 995404 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:53.58 2.00
10 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 925720 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:58.37 1.00
11 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:03.90
12 Anna ŠímováAnna Šímová 995824 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:04.96
13 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 015722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:50.30
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.58 11.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.24 9.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.26 8.00
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.28 7.00
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 006228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.66 2.00
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.95 1.00
7 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.52
Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.72 6.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.91 5.00
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.36 4.00
4 Eliška LinhartováEliška Linhartová 905831 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.47 3.00
5 Kateřina KrškováKateřina Kršková 976008 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.00
6 Eva NěmcováEva Němcová 995407 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.34
MB Kristýna KoutnáKristýna Koutná 015803 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.16
Daniela VránováDaniela Vránová 005406 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.45 11.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.50 9.00
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.62 8.00
4 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.17 5.00
5 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.18 4.00
6 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.42 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.05 7.00
2 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.06 6.00
3 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.57 2.00
4 Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.08 1.00
5 Marek LehockýMarek Lehocký 851118 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.43
Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.57 11.00
2 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.25 9.00
3 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.58 8.00
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 55.94 7.00
5 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 58.31 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 56.57 6.00
2 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 58.92 4.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 61.17 3.00
4 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 69.81 2.00
5 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 75.05 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.62 11.00
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.81 9.00
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.03 8.00
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.87 7.00
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.72 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 66.22 5.00
2 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 71.34 4.00
3 Dominika KrejčováDominika Krejčová 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 71.78 3.00
4 Veronika BlatskáVeronika Blatská 015106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 75.00 2.00
5 Stefanie GrafStefanie Graf 005906 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 76.05 1.00
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 000730 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:45.99 11.00
2 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 921011 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:48.08 9.00
3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 930325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:00.36 8.00
4 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:09.20 7.00
5 Michael JakůbekMichael Jakůbek 981219 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10:25.35 6.00
6 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:52.63 5.00
7 Patrik RybníčekPatrik Rybníček 990112 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10:55.76 4.00
8 Metoděj FikesMetoděj Fikes 670215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:18.11 3.00
9 Šimon BurešŠimon Bureš 920728 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:24.08 2.00
10 Pavel FišerPavel Fišer 661228 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:57.99 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarína BeľováKatarína Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:15.16 11.00
2 Tereza LajdováTereza Lajdová 935726 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:30.32 9.00
3 Simona ŠamanováSimona Šamanová 005912 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:39.45 8.00
4 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 995901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:58.48 7.00
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12:01.89 6.00
6 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12:58.81 5.00
7 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 005327 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:12.27 4.00
8 Michaela HoláMichaela Holá 835305 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14:27.26 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nevole, Fischer, Koutník, Benda Nevole, Fischer, Koutník, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.24 11.00
2 Fikrle, Richter, Tauer, Nádhera Fikrle, Richter, Tauer, Nádhera AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 43.57 9.00
3 Lehar, Frolík, Pužman, Feigel Lehar, Frolík, Pužman, Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.17 8.00
4 Havel, Sekyra, Urbánek, Bartoš Havel, Sekyra, Urbánek, Bartoš TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.46 6.00
5 Moucha, Koška, Čada, Vachata Moucha, Koška, Čada, Vachata TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.43 3.00
Valenta, Novotný, Boudný, Polák Valenta, Novotný, Boudný, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pasler, Kuptík, Končický, Peřich Pasler, Kuptík, Končický, Peřich Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.35 7.00
2 Zach, Linhart, Veselý, Korel Zach, Linhart, Veselý, Korel Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 45.71 5.00
3 Bešta J., Bešta L., Tůma, Šilhavý Bešta J., Bešta L., Tůma, Šilhavý Atletika KlatovyAtletika Klatovy 45.99 4.00
Tauer, Váchal, Gerlický, Peták Tauer, Váchal, Gerlický, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufalová, Kubicová, Strejčková, Onderková Coufalová, Kubicová, Strejčková, Onderková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.12 11.00
2 Hlaváčková, Šámalová, Cymbálová, Marková Hlaváčková, Šámalová, Cymbálová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.63 9.00
3 Nedvědová V., Nedvědová L., Tvrdá, Štolová Nedvědová V., Nedvědová L., Tvrdá, Štolová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.47 8.00
4 Burdová, Kunová, Jinderlová, Nikodémová Burdová, Kunová, Jinderlová, Nikodémová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.72 7.00
5 Hrudková, Kordová, Pelichovská, Dyrynková Hrudková, Kordová, Pelichovská, Dyrynková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.88 6.00
6 Novotná, Kršová, Zykánová, Záhorová Novotná, Kršová, Zykánová, Záhorová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 51.00 5.00
Čelišová, Maršálková, Přástková, Suchá Čelišová, Maršálková, Přástková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veverková, Duchoňová, Ulrichová, Burianová Veverková, Duchoňová, Ulrichová, Burianová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.04 4.00
2 Šimůnková, Volfová, Plíhalová, Koubková Šimůnková, Volfová, Plíhalová, Koubková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.84 3.00
3 Jakschová, Siebeltová, Matoušková, Palaštuková Jakschová, Siebeltová, Matoušková, Palaštuková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.12 2.00
4 Holubová, Petriláková, Honkeová, Šafránková Holubová, Petriláková, Honkeová, Šafránková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 53.29 1.00
5 Smětáková, Kofroňová, Reidlová, Buřičová Smětáková, Kofroňová, Reidlová, Buřičová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 54.65
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějček, Strnad, Polák, Novotný Matějček, Strnad, Polák, Novotný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:22.98 11.00
2 Končický, Pasler, Fetter, Rejmon Končický, Pasler, Fetter, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:23.43 9.00
3 Pivoňka, Gregor, Peták, Valášek Pivoňka, Gregor, Peták, Valášek AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:24.56 8.00
4 Rada, Novotný, Jindra, Pokorný Rada, Novotný, Jindra, Pokorný TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:30.12 6.00
5 Havel, Urbánek, Sekyra, Janík Havel, Urbánek, Sekyra, Janík TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:32.03 5.00
6 Zach, Veselý, Matínek, Jísl Zach, Veselý, Matínek, Jísl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:37.37 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Ekl, Šilhavý, Karlach Černý, Ekl, Šilhavý, Karlach AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:28.20 7.00
2 Bešta, Štefek, Slavíček, Martinovský Bešta, Štefek, Slavíček, Martinovský Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:39.08 3.00
3 Kostohryz, Koutník, Janoušek, Lehocký Kostohryz, Koutník, Janoušek, Lehocký Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:45.97 2.00
4 Tůma, Koželuh, Váchal, Bešta Tůma, Koželuh, Váchal, Bešta Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:48.79 1.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová E., Korelová, Veselá, Čechová L. Čechová E., Korelová, Veselá, Čechová L. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:52.91 11.00
2 Šimková, Ulrichová, Turková, Veverková Šimková, Ulrichová, Turková, Veverková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:59.20 9.00
3 Placatková, Stýblová, Šafránková, Hrudková Placatková, Stýblová, Šafránková, Hrudková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:04.19 8.00
4 Volfová, Koubková, Plíhalová, Strejčková Volfová, Koubková, Plíhalová, Strejčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:05.42 7.00
5 Přástková, Stehlíková, Lokajíčková, Adlerová Přástková, Stehlíková, Lokajíčková, Adlerová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:12.67 5.00
6 Pardamcová, Tvrzová, Hulínská, Jinderlová Pardamcová, Tvrzová, Hulínská, Jinderlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:12.96 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burianová, Duchoňová, Siebeltová, Hrochovcová Burianová, Duchoňová, Siebeltová, Hrochovcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:08.30 6.00
2 Ondrková, Severová, Kotlíková, Belová Ondrková, Severová, Kotlíková, Belová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:19.92 3.00
3 Prouzová, Petriláková, Šamanová, Pelichovská Prouzová, Petriláková, Šamanová, Pelichovská TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:23.10 2.00
4 Piklová, Ředinová, Syvulych, Krejčová Piklová, Ředinová, Syvulych, Krejčová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:24.90 1.00
5 Bělohlavová, Gräf, Šímová, Dvořáková Bělohlavová, Gräf, Šímová, Dvořáková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:39.94
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.651.751.811.861.901.942.002.072.13 Body
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 2.07 ----OOOXOXXX 11.00
2 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 1.90 -OOOOXXX 9.00
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
960314 1.90 -OOXOOXXX 8.00
4 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 1.86 OOOXXOXXX 7.00
5 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.81 -XOO-XXX 6.00
6 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 1.81 OOXXOXXX 5.00
7 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 1.65 OXXX 4.00
8 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 1.65 XOXXX 3.00
Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 DNS
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 DNS
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990914 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.461.521.571.611.641.671.701.721.74 Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995625 1.72 --OOOOXOXXXOXXX 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 1.70 --OOOOOXOXXX 9.00
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995206 1.61 --XOXOOXXX 8.00
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 1.61 OOOXOXOXXX 7.00
5 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 1.57 --XOOXXX 6.00
6 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 1.57 OOOXOXXX 5.00
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 1.57 OOOXXOXXX 4.00
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
006228 1.57 OXOXOXXOXXX 3.00
9 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
005922 1.52 OOXXOXXX 2.00
10 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035908 1.52 OXOXXOXXX 1.00
11= Barbora MikešováBarbora Mikešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
995321 1.46 OXOXXX
11= Daniela VránováDaniela Vránová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005406 1.46 OXOXXX
11= Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 1.46 OXOXXX
14 Eva NěmcováEva Němcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995407 1.46 OXXOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.903.203.403.553.703.854.004.154.304.454.604.80 Body
1 Jan ŠvecJan Švec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991118 4.60 ------OOOOXOXXX 11.00
2 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 4.00 ----O-XOX-XX 9.00
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 3.70 ---OO-XXX 8.00
4 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 3.55 ---OXXX 7.00
5 Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
851118 3.55 ---XXOXXX 6.00
6= Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 3.40 -OXO-XXX 4.50
6= Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 3.40 -OXOXXX 4.50
8 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 2.90 XOXXX 3.00
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
960203 NM
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.752.903.053.153.253.353.453.65 Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 3.45 ------XXOOXXOOXXX 11.00
2 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
855314 3.35 --OOOOXOXXOXOXXX 9.00
3 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935605 3.05 ---OOOXXX 8.00
4 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
015422 2.90 --OOOXXX 7.00
5 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 2.75 --XOXOXXX 6.00
6 Anna ŠímováAnna Šímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995824 2.60 -OXXOXXX 5.00
7= Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 2.40 OOXXX 3.50
7= Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005912 2.40 OOXXX 3.50
9 Kateřina KrškováKateřina Kršková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
976008 2.40 XOOXXX 2.00
10 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
006013 2.20 OXXX 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 6.94 +1.7 m/s XX6.94+1.7XX6.946.84+0.8XX6.84+1.1 11.00
2 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 6.78 +1.9 m/s 6.66+0.4----6.66--6.78+1.9XX 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 6.55 +1.2 m/s 6.39+0.36.55+1.26.35+0.16.556.50+1.16.54+1.0XX 8.00
4 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 6.55 +1.6 m/s 6.38+0.36.20+1.16.25+0.36.386.55+1.6XXXX 7.00
5 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 6.45 +1.7 m/s X+0.1X+1.06.24+0.26.246.45+1.76.43+1.26.43+1.7 6.00
6 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
821130 6.45 +1.7 m/s 6.12+0.34.94+0.26.06+1.36.126.28+1.66.30+1.46.45+1.7 5.00
7 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 6.31 +1.7 m/s 6.13+0.4XXXX6.136.30+2.06.31+1.7XX 4.00
8 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980621 6.22 +1.3 m/s 6.11+0.66.22+1.36.14+0.26.226.10+1.95.84+2.06.10+1.3 3.00
9 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 6.08 +2.0 m/s 5.98+0.4-+0.46.08+2.06.08 2.00
10 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 5.96 +1.1 m/s 5.91+0.85.96+1.15.88+0.55.96 1.00
11 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
890622 5.93 +0.8 m/s 5.93+0.8XX5.90+1.25.93
12 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 5.68 +1.2 m/s 5.32+0.55.68+1.25.31+0.95.68
13 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011007 5.63 +1.3 m/s 5.60+0.85.50+1.35.63+1.35.63
14 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 5.31 +1.9 m/s 5.31+1.9--5.28+0.65.31
Matyáš KoškaMatyáš Koška
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
000429 DNS
Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996113 5.72 -1.3 m/s 5.72-1.35.62-1.5X5.725.44-0.75.16-2.05.61-0.9 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 5.60 -1.4 m/s X5.32+1.25.57-0.15.57X5.45-3.35.60-1.4 9.00
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.57 -0.4 m/s X5.55-0.35.35-0.45.555.57-0.45.54-3.4X 8.00
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025424 5.34 -0.9 m/s 5.18-1.35.10-0.95.34-0.95.345.25-5.26-0.75.23-0.6 7.00
5 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 5.24 -2.0 m/s X5.14-1.85.24-2.05.243.82-0.1-- 6.00
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005214 5.21 +0.0 m/s 5.210.0X5.08-2.05.214.96-0.2XX 5.00
7 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 5.16 -1.6 m/s 5.16-1.63.45-0.8X5.16X4.99-1.15.08-0.1 4.00
8 Eva NěmcováEva Němcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995407 5.07 -1.0 m/s 4.93-1.05.07-1.04.97-2.65.074.84-0.74.85-0.64.94-1.3 3.00
9 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016107 5.07 -1.1 m/s 4.61-1.24.76-1.65.07-1.15.07 2.00
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995906 4.85 -1.1 m/s XX4.85-1.14.85 1.00
11 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025310 4.84 -0.3 m/s 4.73-1.04.54-1.54.84-0.34.84
12 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015410 4.82 -1.0 m/s 4.82-1.0X4.39-1.14.82
13 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 4.72 -0.8 m/s 4.72-0.84.33-2.64.65-1.94.72
14 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
025913 4.69 -0.8 m/s 4.49-2.34.46-2.84.69-0.84.69
15 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015608 4.67 -1.3 m/s X4.67-1.34.63-1.84.67
16 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016206 4.47 -0.8 m/s 4.47-0.84.21-1.04.20-1.14.47
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 13.91 +0.4 m/s 13.91+0.413.59+0.3--13.91--- 11.00
2 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 13.18 +0.0 m/s 13.180.0X+0.2X+1.113.18--- 9.00
3 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 13.09 +0.6 m/s 11.74+0.312.83+0.213.09+0.613.0912.86+0.3X+0.3X-0.4 8.00
4 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 12.90 -0.9 m/s 12.19+1.512.58+0.412.72+0.212.7212.70+0.3X-0.312.90-0.9 7.00
5 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980621 12.88 +0.0 m/s 12.880.012.69+0.412.28+0.712.88X+1.212.84+0.112.87-0.7 6.00
6 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
890622 12.88 +1.4 m/s 11.82-0.112.82+0.312.88+1.412.88X+0.411.25+0.512.67-0.8 5.00
7 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 12.37 -0.9 m/s 12.220.012.37-0.912.14+0.812.3712.030.012.30+1.212.07-0.7 4.00
8 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 12.36 +0.5 m/s 12.080.012.12+0.212.36+0.512.3612.150.012.28+0.512.36-0.3 3.00
9 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 12.23 -0.5 m/s 12.22-0.212.23-0.512.22+0.212.23 2.00
10 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 11.59 +0.5 m/s X0.011.59+0.5X+0.111.59 1.00
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 DNS
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 11.55 +2.0 m/s 11.07+2.211.19+2.011.55+2.011.5511.43+2.011.13+1.811.17+2.4 11.00
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 11.18 +2.6 m/s 11.10 +1.4 m/s XX10.98+1.410.9810.48+2.711.10+1.411.18+2.6 9.00
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
905831 10.71 +1.5 m/s 10.60+1.5XX10.6010.71+1.5XX 8.00
4 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955421 10.70 +1.7 m/s XX10.70+1.710.70XXX 7.00
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995206 10.68 +2.3 m/s 10.67 +2.0 m/s X10.19+0.810.61+2.110.6110.65+2.310.68+2.310.67+2.0 6.00
6 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025310 10.68 +2.6 m/s 10.51 +2.0 m/s X10.68+2.610.48+2.510.6810.51+2.010.43+1.810.40+2.2 5.00
7 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 10.49 +1.6 m/s 10.26+2.2X10.31+1.010.3110.33+1.610.49+1.610.23+1.6 4.00
8 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996111 09.64 +1.3 m/s X09.64+1.309.60+2.109.64X09.41+2.4- 3.00
9 Lucie SmětákováLucie Smětáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
016021 09.41 +1.3 m/s 09.41+1.3XX09.41 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
930105 11.75 11.2511.5011.2611.5011.3311.7511.54 11.00
2 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
775506 11.07 09.9210.8211.0211.02X10.6611.07 9.00
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
905831 11.05 10.7711.0510.0711.0508.8209.7910.45 8.00
4 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 10.67 09.5209.4210.0710.0710.6709.4109.48 7.00
5 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 10.49 10.1709.8110.4910.4909.5510.3010.38 6.00
6 Kateřina KrškováKateřina Kršková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
976008 10.33 09.6510.33X10.33X10.3310.17 5.00
7 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995113 10.29 09.5610.22X10.2209.6010.2910.14 4.00
8 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
845206 09.92 09.6509.5809.9209.9209.4708.6409.55 3.00
9 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
996208 09.25 09.01X09.2509.25 2.00
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995906 08.74 08.7408.3207.6508.74 1.00
MB Kristýna KoutnáKristýna Koutná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015803 DNS
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 16.04 15.2615.0216.0416.0415.7315.1415.02 11.00
2 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921102 15.87 15.1515.7215.8715.8715.4515.8715.69 9.00
3 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 15.09 14.1715.09-15.09--- 8.00
4 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 14.38 13.7514.0214.3814.38XX14.29 7.00
5 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 13.98 XX13.9813.98X13.88X 6.00
6 Dominik SládekDominik Sládek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980930 13.41 12.9212.6913.0413.0413.3313.3413.41 5.00
7 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 13.38 12.2912.9613.2113.21X13.3812.85 4.00
8 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850822 13.23 12.3212.8813.2313.23XXX 3.00
9 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
700831 12.92 12.9212.4812.4612.92 2.00
10 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850622 12.41 12.21X12.4112.41 1.00
11 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
990730 12.28 X12.28X12.28
12 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980813 12.25 12.25X11.8612.25
13 Adam KamírAdam Kamír
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
000103 11.16 10.6711.16X11.16
14 Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980512 10.13 10.0210.13X10.13
15 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 09.68 X09.68X09.68
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
930929 DNS
Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 44.20 X40.2341.3641.3644.20-42.87 11.00
2 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
775506 36.02 36.0234.45X36.0233.7432.58X 9.00
3 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955421 34.48 31.62X34.4834.4833.8333.2431.53 8.00
4 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 34.41 34.4132.3732.7634.4133.8833.8832.28 7.00
5 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
845206 30.12 30.1227.3628.2130.12XXX 6.00
6 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 29.35 29.3527.6827.6429.3528.38XX 5.00
7 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
930105 27.99 27.9927.90X27.9925.8925.38X 4.00
8 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015430 27.96 X27.9627.3427.96--- 3.00
9 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 26.95 26.9525.2122.4226.95 2.00
10 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995113 25.46 XX25.4625.46 1.00
11 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955428 24.23 24.23XX24.23
12 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005101 18.15 XX18.1518.15
Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 DNS
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 54.42 X52.4854.4254.42X53.67X 11.00
2 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 43.88 40.76X43.8843.88XXX 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 43.72 43.72XX43.72XX39.07 8.00
4 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
910826 42.92 X40.9838.9940.9842.92X42.08 7.00
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
990730 42.43 39.8242.43X42.43X41.89X 6.00
6 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 41.95 39.7539.7841.1441.1441.95X41.49 5.00
7 Dominik SládekDominik Sládek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980930 40.81 38.0237.4340.8140.8137.3240.34X 4.00
8 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921102 40.61 39.5240.61X40.61XXX 3.00
9 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850822 40.50 40.50XX40.50 2.00
10 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850622 40.15 38.7040.1140.1540.15 1.00
11 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961022 37.00 35.7037.00X37.00
12 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 36.76 X36.1236.7636.76
13 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990914 36.10 33.5336.10X36.10
14 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 33.52 X33.52X33.52
15 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 33.17 X31.5533.1733.17
Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980512 DNS
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 DNS
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 DNS
Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
991130 DNS
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 47.05 X46.4347.0547.0545.2946.46- 11.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 43.38 41.8842.79X42.79X43.3838.14 9.00
3 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
745324 38.06 31.7736.0238.0638.0636.57XX 8.00
4 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 35.37 33.4534.1533.4634.15X35.37X 7.00
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 34.52 X34.05X34.0534.49X34.52 6.00
6 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 34.37 32.65XX32.6534.0734.3732.82 5.00
7 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955428 32.57 X27.2732.4032.4032.5732.2030.43 4.00
8 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005101 32.25 32.25X30.9832.25XX31.39 3.00
9 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005707 31.96 XX31.9631.96 2.00
MB Barbora VodičkováBarbora Vodičková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995406 32.41
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 66.00 66.00X64.8166.00X65.96X 11.00
2 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850822 60.28 57.4560.28X60.28X60.13X 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 59.17 X55.4158.1658.1657.45X59.17 8.00
4 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850622 55.16 55.16--55.16--- 7.00
5 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
910826 51.15 49.23X49.2049.2349.3451.1550.47 6.00
6 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 49.99 X48.28X48.28X49.99X 5.00
7 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 48.96 -44.8146.0546.0545.4848.9648.93 4.00
8 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 46.04 44.3542.8046.0446.0445.24XX 3.00
9 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980531 44.31 44.31XX44.31 2.00
10 Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980512 43.32 37.0742.2543.3243.32 1.00
11 Milan MalátMilan Malát
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
670310 41.44 41.4438.75X41.44
12 Adam KamírAdam Kamír
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
000103 39.92 X36.0539.9239.92
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
930929 NM
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 38.57 29.4533.2338.5738.5736.5934.60X 11.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005306 36.93 36.3834.0236.3836.38X36.9333.58 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
005406 35.70 35.7032.0634.8835.7034.1033.8133.70 8.00
4 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015131 35.15 35.1531.51-35.1534.05X32.58 7.00
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 35.08 33.1835.0834.5035.0834.30X34.34 6.00
6 Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005710 34.44 33.7834.4433.4634.4434.2734.0133.91 5.00
7 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
845206 33.26 X32.7833.2633.2633.00XX 4.00
8 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996111 32.97 31.6632.6231.6432.6232.9732.6732.18 3.00
9 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015106 30.92 29.5029.6030.9230.92 2.00
10 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 30.83 30.8326.28-30.83 1.00
11 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 30.82 28.9230.8229.9230.82
12 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
996208 30.61 30.6129.75X30.61
13 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 27.65 27.6526.3225.1227.65
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
941106 62.79 53.0557.2552.9257.2562.7952.9359.57 11.00
2 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
860730 61.98 59.3957.57X59.3960.49X61.98 9.00
3 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
810506 54.91 48.3849.9649.7949.9649.9951.4654.91 8.00
4 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990914 54.33 54.1749.7745.5954.1743.6451.8154.33 7.00
5 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 52.69 50.0852.6948.6652.6951.0449.2551.22 6.00
6 Jaroslav KvětJaroslav Květ
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
821026 52.09 49.74X49.3749.7449.86X52.09 5.00
7 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
991130 50.95 48.7450.9546.7550.9540.6745.0144.40 4.00
8 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
990730 50.08 48.31X47.7048.3149.23X50.08 3.00
9 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980621 46.22 46.2241.1743.7846.22 2.00
10 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 46.04 46.04X45.6546.04 1.00
11 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 42.28 X42.28X42.28
12 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 41.59 41.59XX41.59
13 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 41.29 38.1840.0341.2941.29
14 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 36.13 36.1332.7436.0936.13
Celkem 14 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 970226 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.00
2 Tomáš GornerTomáš Gorner 811128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9.00
3 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 950809 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8.00
4 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 610512 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7.00
5 Robert HebkýRobert Hebký 501018 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6.00
6 Milan ZeibertMilan Zeibert 630216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.00
7 Petr KřenekPetr Křenek 810103 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.00
8 Stanislav MarekStanislav Marek 421105 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3.00
Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DQ
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 167.00
2 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice, z. s.{8} 163.00
3 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 161.00
4 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 143.50
5 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 126.50
6 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 101.00
7 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 100.00
8 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.{8} 090.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 800 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 110 m př., 400 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 204.00
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 188.00
3 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 168.00
4 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 163.00
5 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.{8} 121.00
6 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 097.00
7 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 062.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 800 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 100 m př., 400 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška
Celkem 7 závodníků