výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek

Pardubice (6. 5. 2017)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.48
2 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.57
3 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.90
4 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.09
5 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.28
6 Jan HalberštátJan Halberštát 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.33
7 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.97
MB Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 11.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StenzlJan Stenzl 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.62
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.91
3 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 12.19
4 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.00
5 Jan RichterJan Richter 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.20
Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 12.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.03
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC PardubiceAC Pardubice 12.21
4 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.36
5 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.50
6 David RischawyDavid Rischawy 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.59
MB Martin RydloMartin Rydlo 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MachekJiří Machek 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.51
2 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.51
3 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 AC PardubiceAC Pardubice 12.00
4 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.00
5 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.37
6 David SedláčekDavid Sedláček 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.47
MB Filip BašeFilip Baše 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 6.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.18 11.00
2 Jiří MachekJiří Machek 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.20 9.00
3 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.27 8.00
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.36 7.00
5 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.51 6.00
6 Jan StenzlJan Stenzl 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.66 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.61 4.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.71 3.00
3 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.83 2.00
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.84 1.00
5 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.85
6 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.68
2 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.31
3 Matěj PikolaMatěj Pikola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.63
4 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.80
5 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.01
6 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.33
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.75
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.79
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.98
4 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.44
5 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.62
Jakub KarlíkJakub Karlík 01 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KührJan Kühr 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.66
2 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.88
3 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.46
Daniel PetrůDaniel Petrů 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNP
Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 6.5.2017) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.74 11.00
2 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.87 9.00
3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.02 8.00
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.39 7.00
5 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.56 6.00
Jan KührJan Kühr 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.64 4.00
2 Matěj PikolaMatěj Pikola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.65 3.00
3 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.76 2.00
4 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.97 1.00
5 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 01 AC PardubiceAC Pardubice 13.12
David FajmanDavid Fajman 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.28
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.85
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.99
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.28
5 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.85
6 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.94
7 Anna DrahnáAnna Drahná 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 14.14
8 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.72
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.98
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.36
4 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.04
5 Nikola HlavatáNikola Hlavatá 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.24
6 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.38
MB Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.55
2 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.70
3 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.00
4 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.18
5 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.28
6 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.97
MB Michaela VokálováMichaela Vokálová 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 15.12
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.35 11.00
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.68 9.00
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.89 8.00
4 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.01 7.00
5 Jana HolubcováJana Holubcová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.09 6.00
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.52 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.47 4.00
2 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.80 3.00
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.06 2.00
4 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.15 1.00
Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.64
2 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.97
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.48
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13.61
5 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13.73
6 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.06
7 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 14.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.64
2 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.71
3 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.91
4 Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 AC PardubiceAC Pardubice 14.14
5 Barbora ŠpulákováBarbora Špuláková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.86
Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 02 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.31
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.39
3 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.19
4 Niké HýblováNiké Hýblová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.21
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.80 11.00
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.00 9.00
3 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.20 8.00
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.53 7.00
5 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.70 6.00
6 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13.66 4.00
2 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.76 3.00
3 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13.78 2.00
4 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.80 1.00
5 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.27
Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 49.17 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50.26 9.00
3 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50.55 8.00
4 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.27 7.00
5 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.29 6.00
6 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.68 5.00
7 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 52.81 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.00
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.86
3 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 53.92
4 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54.74
5 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54.79
6 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 58.92
7 David SedláčekDavid Sedláček 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.55
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StenzlJan Stenzl 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 52.08 2.00
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 54.87
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55.09
4 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 55.86
Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 51.81 4.00
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.11
3 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.32
4 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 AC PardubiceAC Pardubice 54.28
5 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55.24
6 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 56.95
Marek MlynářMarek Mlynář 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.86 3.00
2 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 57.52
3 Martin BartošekMartin Bartošek 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 57.77
4 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 59.49
MB Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice 51.97
MB Martin RydloMartin Rydlo 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 57.11
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 52.55 9.00
2 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 53.95 8.00
3 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 01 AC PardubiceAC Pardubice 58.86 5.00
4 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 67.82 4.00
Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 52.06 11.00
2 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 56.53 7.00
3 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 57.37 6.00
4 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 68.12 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Karolína HerelováKarolína Herelová 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 67.03
Celkem 1 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 58.07 11.00
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 59.12 9.00
3 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.61 8.00
4 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.64 5.00
5 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.13 4.00
Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.87 6.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 63.50 3.00
3 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 64.95 1.00
4 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 65.37
5 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 65.57
6 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 67.37
7 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 67.66
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 61.82 7.00
2 Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 64.57 2.00
3 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 65.09
4 Nikola HlavatáNikola Hlavatá 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 67.78
MB Karolína HrubáKarolína Hrubá 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 77.65
Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 62.14 11.00
2 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 AC PardubiceAC Pardubice 62.58 9.00
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 65.05 7.00
4 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 66.11 6.00
5 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 68.75 2.00
6 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 AC PardubiceAC Pardubice 73.10
Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 63.03 8.00
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 67.20 5.00
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 67.64 4.00
4 Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 AC PardubiceAC Pardubice 68.23 3.00
5 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 70.05 1.00
6 Eliška PolákováEliška Poláková 00 AC PardubiceAC Pardubice 75.25
MB Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 65.45
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:07.48 11.00
2 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:10.45 9.00
3 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:11.58 8.00
4 Jan HalberštátJan Halberštát 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:21.78 7.00
5 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4:22.23 6.00
6 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:22.78 5.00
7 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:24.71 4.00
8 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:26.29 3.00
9 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:32.12 2.00
10 Michael SchützMichael Schütz 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:36.06 1.00
11 Adam MatoušAdam Matouš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:37.17
12 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 4:37.31
13 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:46.47
14 Daniel SporyschDaniel Sporysch 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:01.47
15 Václav HájekVáclav Hájek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:06.88
MB Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:40.73
Miloš KolářMiloš Kolář 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNP
Marek MlynářMarek Mlynář 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNP
Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Eduard VyšanskýEduard Vyšanský 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 20 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:32.33 11.00
2 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 4:40.11 9.00
3 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4:47.72 8.00
4 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:25.03 7.00
5 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:34.79 6.00
6 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:41.44 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:01.74 11.00
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:04.41 9.00
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:04.63 8.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 5:07.71 7.00
5 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC PardubiceAC Pardubice 5:13.37 6.00
6 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:15.47 5.00
7 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:18.92 4.00
8 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5:22.86 3.00
9 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:24.44 2.00
10 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:40.09 1.00
11 Veronika MarkováVeronika Marková 98 AC PardubiceAC Pardubice 5:43.70
12 Aneta SpilkováAneta Spilková 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6:02.02
13 Sára SádeckáSára Sádecká 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6:03.66
MB Karolína HrubáKarolína Hrubá 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6:18.09
Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:50.86 11.00
2 Eliška PolákováEliška Poláková 00 AC PardubiceAC Pardubice 6:12.64 9.00
3 Kateřina LeksováKateřina Leksová 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6:15.32 8.00
4 Hana HlávkováHana Hlávková 02 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7:22.75 7.00
Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.14 11.00
2 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17.16 9.00
3 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17.19 8.00
4 Barbora TicháBarbora Tichá 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17.21 7.00
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 18.62 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17.80 6.00
2 Sára SádeckáSára Sádecká 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19.35 4.00
3 Karolína ČernáKarolína Černá 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 19.44 3.00
Tereza VackováTereza Vacková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 14.76 11.00
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice 15.20 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 15.24 8.00
MB Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 14.90
MB Jana HolubcováJana Holubcová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.14
Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.04 7.00
2 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 18.06 6.00
3 Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 18.65 5.00
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 18.89 4.00
MB Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.74
MB Michaela VokálováMichaela Vokálová 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 19.99
Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 02 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 14.81 11.00
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 14.98 9.00
3 David HolýDavid Holý 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.98 8.00
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 15.32 7.00
5 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.04 6.00
6 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 16.16 5.00
7 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.29 4.00
8 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.89 3.00
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.55 11.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 15.71 9.00
3 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 16.30 8.00
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.65 7.00
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.52 6.00
6 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 17.53 5.00
7 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 18.18 4.00
8 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 27.86 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JŘI A - Machek, Kubík, Holub, Kašpar JŘI A - Machek, Kubík, Holub, Kašpar AC PardubiceAC Pardubice 43.73 11.00
2 JŘI - Stenzl, Bína, Jiroušek, Coger JŘI - Stenzl, Bína, Jiroušek, Coger Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45.38 9.00
3 JŘI - Duchan, Vondra, Bahník, Jeřábek JŘI - Duchan, Vondra, Bahník, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.76 8.00
4 JŘI A - Bartošek, Chmelík, Němec, Novák JŘI A - Bartošek, Chmelík, Němec, Novák AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 46.89 7.00
JŘI B - Adamec, Kuthan, Fajmon, Polášek JŘI B - Adamec, Kuthan, Fajmon, Polášek AC PardubiceAC Pardubice DNP
JŘI - Lukeš, Schutz M., Matouš, Holman JŘI - Lukeš, Schutz M., Matouš, Holman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 DCI - Bělík, Šponer, Porubek, Miler DCI - Bělík, Šponer, Porubek, Miler TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.48 11.00
2 DCI - Doubek, Jirásko, Vrhata, Rýdl DCI - Doubek, Jirásko, Vrhata, Rýdl TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 50.08 9.00
3 DCI - Fajman, Chmelík, Kuhr, Valenta DCI - Fajman, Chmelík, Kuhr, Valenta Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 52.99 8.00
DCI - Pikola, Blatník, Kloud, Klouda DCI - Pikola, Blatník, Kloud, Klouda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JKY - Šuhájková, Ptáčková, Čermáková, Klejchová JKY - Šuhájková, Ptáčková, Čermáková, Klejchová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 52.44 11.00
2 JKY - Jánská, Jebavá, Tůmová, Trojanová JKY - Jánská, Jebavá, Tůmová, Trojanová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.27 9.00
3 JKY B - Čiháková, Hájková, Junková, Pánková JKY B - Čiháková, Hájková, Junková, Pánková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 53.65 8.00
4 JKY - Koldinská, Loskotová, Nohejlová, Tomášková JKY - Koldinská, Loskotová, Nohejlová, Tomášková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.89 7.00
5 JKY - Černá, Kozáková, Vognarová, Bednářová JKY - Černá, Kozáková, Vognarová, Bednářová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 55.25 6.00
6 JKY C - Drahná, Řeháková, Spilková, Štěpánková JKY C - Drahná, Řeháková, Spilková, Štěpánková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 56.01 5.00
JKY A - Bartošková, Jahnická, Mlejnková, Šafářová JKY A - Bartošková, Jahnická, Mlejnková, Šafářová AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 DKY A - Chocholoušová, Nádvorníková, Bartakovičová, Nováková DKY A - Chocholoušová, Nádvorníková, Bartakovičová, Nováková AC PardubiceAC Pardubice 49.90 11.00
2 DKY A - Petrášová, Jirásková, Špániková, Ziková DKY A - Petrášová, Jirásková, Špániková, Ziková TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 52.71 9.00
3 DKY B - Vetíšková, Hlávková, Horníková, Hrdinová DKY B - Vetíšková, Hlávková, Horníková, Hrdinová AC PardubiceAC Pardubice 53.43 8.00
4 DKY - Dachovská, Špuláková, Hašková, Hýblová DKY - Dachovská, Špuláková, Hašková, Hýblová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.32 7.00
5 DKY - Vaňková, Krejsová, Frydrychová, Hlávková H. DKY - Vaňková, Krejsová, Frydrychová, Hlávková H. AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 55.63 6.00
6 DKY C - Fadrná, Škrabalová, Juránová, Frantová DKY C - Fadrná, Škrabalová, Juránová, Frantová TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 56.26 5.00
7 DKY B - Lexová, Stránksá, Prdlová, Milotová DKY B - Lexová, Stránksá, Prdlová, Milotová TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 57.51 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 4.90 11.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.10 9.00
3 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.80 8.00
David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.80 11.00
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.20 9.00
3 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 3.10 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.90 11.00
2 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 2.70 9.00
3 Sára SádeckáSára Sádecká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2.40 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristina VaňkováKristina Vaňková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 3.00 11.00
2 Vendula ŠírováVendula Šírová
AC PardubiceAC Pardubice
00 2.60 9.00
3 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.40 8.00
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 NM
Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
AC PardubiceAC Pardubice
00 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HolýDavid Holý
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 6.36 11.00
2 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.34 9.00
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.32 8.00
4 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.26 7.00
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 6.26 6.00
6 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.22 5.00
7 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 6.15 4.00
8 Jiří CögerJiří Cöger
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 6.10 3.00
9 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.90 2.00
10 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 5.86 1.00
11 David RischawyDavid Rischawy
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5.75
12 Martin ŠulcMartin Šulc
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5.68
13 Tomáš SeveraTomáš Severa
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 5.15
14 Matyáš NovákMatyáš Novák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 5.06
15 Jan RichterJan Richter
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4.99
16 Jiří MachekJiří Machek
AC PardubiceAC Pardubice
98 4.97
17 Martin BartošekMartin Bartošek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.90
MB Filip BašeFilip Baše
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 DNP
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.34 11.00
2 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5.80 9.00
3 Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 5.59 8.00
4 Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5.57 7.00
5 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 5.55 6.00
6 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5.43 5.00
7 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 5.33 4.00
8 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 5.30 3.00
9 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 5.12 2.00
10 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.08 1.00
11 David FajmanDavid Fajman
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
00 4.80
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.77
13 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4.66
14 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.46
Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 NM
Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 NM
Daniel PetrůDaniel Petrů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 5.06 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 5.05 9.00
3 Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 4.99 8.00
4 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4.93 7.00
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.86 6.00
6 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.84 5.00
7 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 4.83 4.00
8 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.79 3.00
9 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 4.73 2.00
10 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.73 1.00
11 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.67
12 Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 4.62
13 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4.57
14 Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.34
15 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 3.98
16 Aneta SpilkováAneta Spilková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 3.90
MB Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4.49
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 DNP
Poznámky/pokusy:
" Nikola Králíčková NMMET - zranění zadní strany stehna při skoku dalekém - odvoz do nemocnice
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.35 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.09 9.00
3 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 5.01 8.00
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
AC PardubiceAC Pardubice
00 4.98 7.00
5 Markéta StránskáMarkéta Stránská
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 4.95 6.00
6 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 4.67 5.00
7 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 4.62 4.00
8 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 4.18 3.00
MB Kamila ŠmahováKamila Šmahová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4.15
Veronika HynkováVeronika Hynková
AC PardubiceAC Pardubice
02 DNP
Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNP
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 12.06 11.00
2 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 10.96 9.00
3 Kristina VaňkováKristina Vaňková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 10.32 8.00
4 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 10.30 7.00
5 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 10.22 6.00
6 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 09.28 5.00
7 Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 08.56 4.00
8 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 07.98 3.00
9 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 06.72 2.00
MB Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 10.65
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 11.71 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 11.07 9.00
3 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 09.83 8.00
4 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 09.66 7.00
5 Klára BártováKlára Bártová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 09.06 6.00
6 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 08.96 5.00
7 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 08.57 4.00
8 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 08.46 3.00
9 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 08.45 2.00
10 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 08.40 1.00
11 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 08.36
12 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 07.77
13 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 06.25
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 13.14 11.00
2 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 12.64 9.00
3 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 12.58 8.00
4 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 11.25 7.00
5 Jan KomárekJan Komárek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 09.46 6.00
6 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 09.31 5.00
7 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 08.10 4.00
8 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 07.75 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 16.11 11.00
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 13.89 9.00
3 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13.85 8.00
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 13.46 7.00
5 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 12.92 6.00
6 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 12.78 5.00
7 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 11.52 4.00
8 Radim ŠpačekRadim Špaček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 10.63 3.00
9 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10.45 2.00
Jan VolejníkJan Volejník
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 DNP
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 16.32
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 40.85 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 29.87 9.00
3 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 29.63 8.00
4 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 25.99 7.00
5 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 25.98 6.00
6 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 25.96 5.00
7 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 25.48 4.00
8 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 24.45 3.00
9 Klára BártováKlára Bártová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 22.09 2.00
10 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 21.52 1.00
11 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 19.09
12 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 18.25
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 DNP
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 NM
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 29.44 11.00
2 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 22.39 9.00
3 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 22.10 8.00
4 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 21.32 7.00
5 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
02 21.14 6.00
6 Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 18.33 5.00
7 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 16.83 4.00
MB Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 28.56
Michaela ŠtůlováMichaela Štůlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 36.68 11.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 35.39 9.00
3 Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 31.63 8.00
4 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 31.07 7.00
5 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 26.87 6.00
6 Jan KomárekJan Komárek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 25.69 5.00
7 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 25.57 4.00
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 21.56 3.00
9 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 17.09 2.00
10 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 16.96 1.00
MB Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 49.42
MB Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 42.05
MB Radim ŠpačekRadim Špaček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 34.15
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 45.94 11.00
2 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 44.10 9.00
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 43.20 8.00
4 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 36.60 7.00
5 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 35.66 6.00
6 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 32.16 5.00
7 Radim ŠpačekRadim Špaček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 30.32 4.00
Jan VolejníkJan Volejník
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 DNP
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 177.00
2 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 156.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 080.00
4 VMYTO VMYTO AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 017.00
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 015.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 1500 m, 110 m př., disk 1,75kg, koule 6kg, dálka, tyč, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m, 4x100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 093.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 087.00
3 LITOM LITOM TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 065.00
4 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 063.00
5 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 061.00
6 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 055.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 1500 m, 110 m př., 4x100 m, disk 1,5kg, koule 5kg, dálka, tyč, 100 m, 100 m, 400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 190.00
2 VMYTO VMYTO AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 147.00
3 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 056.00
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 032.00
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 022.00
6 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 016.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, tyč, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 4x100 m, 100 m př.
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 180.00
2 SVITA SVITA TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 145.00
3 CHOCE CHOCE AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 068.00
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 040.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, koule 3kg, dálka, tyč, 100 m, 100 m, 400 m, 4x100 m, 100 m př.
Celkem 4 závodníků