výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část

Kladno (24. 5. 2017)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej BártůOndřej Bártů 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1942
2 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1776
3 Denis BudínskýDenis Budínský 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 1595
4 Daniel PetráčekDaniel Petráček 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 1456
5 Pavel KrotilPavel Krotil 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 1364
6 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1350
7 Benjamin RaisBenjamin Rais 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 1317
8 Jiří KlapalJiří Klapal 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1165
9 Jindřich NovotnýJindřich Novotný 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 1151
10 Jan CihlářJan Cihlář 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1067
11 Petr FolprechtPetr Folprecht 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 1067
12 Matěj KrálMatěj Král 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1028
13 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1022
14 Daniel BohuslavickýDaniel Bohuslavický 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1006
15 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0941
16 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 0895
17 Šimon FiurášekŠimon Fiurášek 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0765
18 Vít SoukupVít Soukup 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0656
19 Matěj HulzerMatěj Hulzer 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 0653
20 Lukáš VostárekLukáš Vostárek 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0640
21 Jakub BrabecJakub Brabec 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0640
22 Josef ČížekJosef Čížek 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0619
23 Kamil ZachKamil Zach 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0604
24 Jakub JandaJakub Janda 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0604
25 Adam NovákAdam Novák 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0576
26 Filip MüllerFilip Müller 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0561
27 Jan PhamJan Pham 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0554
28 Patrik BuňataPatrik Buňata 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0528
29 Jan BohuslavJan Bohuslav 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0523
30 Petr StrništěPetr Strniště 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0519
31 David Bedřich TušlDavid Bedřich Tušl 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0507
32 Karel BulantKarel Bulant 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0498
33 Lukáš KejhaLukáš Kejha 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0498
34 Martin SkibaMartin Skiba 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 0496
35 Teodor SticzayTeodor Sticzay 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0482
36 Lukáš SyrovýLukáš Syrový 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0464
37 Daniel ŘehákDaniel Řehák 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0447
38 Tomáš FingerhutTomáš Fingerhut 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0419
39 Antonín PateraAntonín Patera 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0407
40 Matěj DrmlaMatěj Drmla 01 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0404
41 Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0382
42 Marek KrbecMarek Krbec 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0345
43 Miroslav KoníčekMiroslav Koníček 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0317
Celkem 43 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marian DražanMarian Dražan 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1387
2 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1248
3 Viktor ZemanViktor Zeman 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1135
4 Jakub LebedaJakub Lebeda 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1074
5 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1024
6 Ondřej PolcarOndřej Polcar 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0942
7 Miroslav NistorMiroslav Nistor 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0886
8 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0883
9 Denis VosykaDenis Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0877
10 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0840
11 David ŠrédlDavid Šrédl 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0824
12 Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0767
13 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0715
14 Jakub KnajfJakub Knajf 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0709
15 Adam VaitAdam Vait 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0679
16 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0643
17 Matyáš MitterwaldMatyáš Mitterwald 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0632
18 Martin KobáskoMartin Kobásko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0621
19 Lukáš HavlínLukáš Havlín 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0596
20 Šimon DrábŠimon Dráb 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0593
21 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0571
22 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0548
23 Lukáš UlrichLukáš Ulrich 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0540
24 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0520
25 Ondřej ValterOndřej Valter 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0510
26 Luca WardLuca Ward 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0479
27 Michal ŠlížekMichal Šlížek 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0468
28 Jan SássJan Sáss 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0441
29 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0436
30 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0366
31 Maxim ZholudevMaxim Zholudev 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0352
32 Ondřej LengartOndřej Lengart 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0347
33 Martin KračekMartin Kraček 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0337
34 Michal KolesnykMichal Kolesnyk 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0297
35 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0297
36 Filip HornofFilip Hornof 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0283
37 Martin MakMartin Mak 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0283
38 Petr ČechPetr Čech 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0281
39 Adam KučeraAdam Kučera 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0270
40 David NovákDavid Novák 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0244
41 David MoravecDavid Moravec 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0239
42 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0218
Celkem 42 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2034
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1918
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1384
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1334
5 Anežka PetrilákováAnežka Petriláková 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 1269
6 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1257
7 Barbora SlámováBarbora Slámová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1222
8 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1216
9 Róza-Emily BennettRóza-Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1199
10 Anna-Marie QuadrátováAnna-Marie Quadrátová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1176
11 Eliška SudkováEliška Sudková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 1166
12 Kateřina RoubalováKateřina Roubalová 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1120
13 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1078
14 Šárka FlegrováŠárka Flegrová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1008
15 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0990
16 Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0898
17 Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0884
18 Aneta UrbánkováAneta Urbánková 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0868
19 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0818
20 Anna DavidováAnna Davidová 01 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0796
21 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0706
22 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0690
23 Adéla ŠáchováAdéla Šáchová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0662
24 Kristýna ŠoborováKristýna Šoborová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0626
25 Tereza BodnárováTereza Bodnárová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0622
26 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0595
27 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0585
28 Eliška FrajbišováEliška Frajbišová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0550
29 Eliška ZabadanovováEliška Zabadanovová 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0482
30 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0481
31 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0471
32 Helena JankůHelena Janků 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0470
33 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0448
34 Tereza KrupkováTereza Krupková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0425
35 Drew KrajíčkováDrew Krajíčková 01 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0414
36 Michaela SkoupáMichaela Skoupá 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0406
37 Veronika NétkováVeronika Nétková 03 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0397
38 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0389
39 Eliška KotlíkováEliška Kotlíková 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0363
40 Karolína KňourkováKarolína Kňourková 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0350
41 Markéta FořtováMarkéta Fořtová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0348
42 Tereza FialováTereza Fialová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0311
43 Nikola VaňkováNikola Vaňková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0310
Celkem 43 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Theodora OudováTheodora Oudová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1720
2 Anna BeránkováAnna Beránková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1495
3 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1425
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1308
5 Nikol FingerhutováNikol Fingerhutová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1253
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1194
7 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1097
8 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1069
9 Valentýna KarhánkováValentýna Karhánková 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1042
10 Nela TrešlováNela Trešlová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1015
11 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1012
12 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1003
13 Emma KnorováEmma Knorová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0978
14 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0971
15 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0932
16 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0910
17 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0893
18 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0849
19 Vendula ČernáVendula Černá 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0765
20 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0760
21 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0703
22 Denisa ČervenkováDenisa Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0671
23 Hana PavlováHana Pavlová 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0666
24 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0650
25 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0647
26 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0621
27 Tereza Agáta MaissnerováTereza Agáta Maissnerová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0607
28 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0586
29 Kristýna PrůchováKristýna Průchová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0576
30 Ema BradáčováEma Bradáčová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0567
31 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0527
32 Jessica ParkosováJessica Parkosová 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0472
33 Adéla ZápotočnáAdéla Zápotočná 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0419
34 Monika HumlováMonika Humlová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0419
35 Karolína JanákováKarolína Janáková 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0385
36 Hanka HráchováHanka Hráchová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0379
37 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0376
38 Sabina ČervenkováSabina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0370
39 Sára DuškováSára Dušková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0313
40 Kateřina VostráKateřina Vostrá 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0301
41 Nikol TesaříkováNikol Tesaříková 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0263
42 Martina SakslováMartina Sakslová 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0238
43 Denisa SlukováDenisa Sluková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0196
Celkem 43 závodníků