Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihočeský kraj
Tábor (26. 5. 2017)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠupákJakub Šupák | 02 | ZŠ České Velenice | 07.61 | |||||||||||||||
2 | Tomáš JežekTomáš Ježek | 01 | ZŠ Prachatice, Národní | 07.65 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav ZadražilJaroslav Zadražil | 02 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 07.70 | |||||||||||||||
4 | Adam BrabecAdam Brabec | 01 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 07.83 | |||||||||||||||
5 | Miroslav SvačinaMiroslav Svačina | 02 | ZŠ Tábor, Zborovská | 07.91 | |||||||||||||||
6 | Jan PajerJan Pajer | 02 | ZŠ Tábor, Zborovská | 07.95 | |||||||||||||||
7 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 08.00 | |||||||||||||||
8 | Jakub ŠedivýJakub Šedivý | 01 | ZŠ Tábor, Zborovská | 08.04 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin LehrmannMartin Lehrmann | 02 | ZŠ České Velenice | 07.84 | |||||||||||||||
2 | Jakub DanielJakub Daniel | 02 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 07.91 | |||||||||||||||
3 | Vladimír SmetanaVladimír Smetana | 01 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 07.96 | |||||||||||||||
4 | Leoš VohoskaLeoš Vohoska | 02 | ZŠ České Velenice | 07.97 | |||||||||||||||
5 | Jiří HoschlJiří Hoschl | 02 | ZŠ Prachatice, Národní | 08.03 | |||||||||||||||
6 | Richard ŠimoníkRichard Šimoník | 02 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 08.17 | |||||||||||||||
7 | Dominik FousekDominik Fousek | 01 | ZŠ Prachatice, Národní | 08.32 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KupkaDaniel Kupka | 01 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 07.78 | |||||||||||||||
2 | Jan TibitanclJan Tibitancl | 01 | ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova | 07.87 | |||||||||||||||
Dominik PlandorDominik Plandor | 01 | ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova | 07.87 | ||||||||||||||||
4 | Martin StaníkMartin Staník | 02 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 08.11 | |||||||||||||||
5 | Adam HovorkaAdam Hovorka | 02 | ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka | 08.16 | |||||||||||||||
6 | Antonín SypalAntonín Sypal | 01 | ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova | 08.24 | |||||||||||||||
7 | Patrik BartíkPatrik Bartík | 01 | ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka | 08.37 | |||||||||||||||
8 | Filip ŘezáčFilip Řezáč | 01 | ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka | 08.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Vítr: 2.6m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek KoloušekRadek Koloušek | 03 | ZŠ Tábor, Zborovská | 07.62 | |||||||||||||||
2 | Milan LašákMilan Lašák | 03 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 07.79 | |||||||||||||||
3 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 07.82 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch GornickýVojtěch Gornický | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 08.03 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek | 05 | ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím | 08.15 | |||||||||||||||
6 | Ondra BílekOndra Bílek | 03 | ZŠ Tábor, Zborovská | 08.49 | |||||||||||||||
7 | Aleš KellnerAleš Kellner | 04 | ZŠ Tábor, Zborovská | 08.67 | |||||||||||||||
8 | Martin KřížMartin Kříž | 04 | ZŠ Písek, E.Beneše | 08.69 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří DolejšíJiří Dolejší | 03 | ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch BrožVojtěch Brož | 03 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Michal ProkešMichal Prokeš | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 08.24 | |||||||||||||||
4 | Adam VenderAdam Vender | 03 | ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby | 08.30 | |||||||||||||||
5 | Michael ŠimekMichael Šimek | 04 | ZŠ Tábor, Helsinská | 08.31 | |||||||||||||||
6 | Jiří DmejchalJiří Dmejchal | 03 | ZŠ Tábor, Helsinská | 08.46 | |||||||||||||||
Šantrůček ZdeněkŠantrůček Zdeněk | 03 | ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František VáchaFrantišek Vácha | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Václav ŠpinarVáclav Špinar | 03 | ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Jakub TalířJakub Talíř | 03 | ZŠ Netolice | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Petr ŠotolaPetr Šotola | 03 | ZŠ Netolice | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Michal TomešMichal Tomeš | 04 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 08.60 | |||||||||||||||
6 | Štěpán JačoŠtěpán Jačo | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 08.67 | |||||||||||||||
7 | Daniel PsotaDaniel Psota | 04 | ZŠ Tábor, Helsinská | 08.73 | |||||||||||||||
8 | Jonáš MojcherJonáš Mojcher | 04 | ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | Gymnázium Prachatice | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | ZŠ Nová Včelnice | 08.53 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová | 03 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Denisa DvořákováDenisa Dvořáková | 03 | ZŠ Tábor, Zborovská | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | ZŠ Velešín | 08.79 | |||||||||||||||
7 | Eliška KunováEliška Kunová | 03 | Gymnázium Prachatice | 08.93 | |||||||||||||||
8 | Denisa ŠilhanováDenisa Šilhanová | 01 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 09.10 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PotockáNatálie Potocká | 01 | ZŠ Nová Včelnice | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Kamila NeradováKamila Neradová | 02 | Gymnázium Prachatice | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Adéla KracíkováAdéla Kracíková | 03 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 02 | ZŠ Tábor, Zborovská | 08.88 | |||||||||||||||
5 | Veronika AdámkováVeronika Adámková | 02 | ZŠ Velešín | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Natálie DrozdováNatálie Drozdová | 02 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 09.05 | |||||||||||||||
7 | Natálie TůmováNatálie Tůmová | 01 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 09.09 | |||||||||||||||
8 | Kateřina SukováKateřina Suková | 01 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 09.11 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | ZŠ Tábor, Husova | 08.34 | |||||||||||||||
2 | Klára HovorkováKlára Hovorková | 02 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 08.83 | |||||||||||||||
3 | Nikola VítkováNikola Vítková | 02 | ZŠ Tábor, Zborovská | 09.01 | |||||||||||||||
4 | Natálie ĎuricováNatálie Ďuricová | 02 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 09.06 | |||||||||||||||
5 | Denisa StejskalováDenisa Stejskalová | 01 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 09.24 | |||||||||||||||
6 | Tereza VetýškováTereza Vetýšková | 02 | ZŠ Nová Včelnice | 09.27 | |||||||||||||||
7 | Kateřina DrábováKateřina Drábová | 03 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 09.31 | |||||||||||||||
Nela StrakatáNela Strakatá | 02 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 09.31 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Vítr: 1.9m/ m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JackulákováNikola Jackuláková | 03 | ZŠ Slavonice | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Alice KomárkováAlice Komárková | 04 | ZŠ Kaplice, Fantova | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Kutová LucieKutová Lucie | 05 | ZŠ Tábor, Zborovská | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Natálie UhříčkováNatálie Uhříčková | 04 | ZŠ Vimperk, TGM | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Anna GrymováAnna Grymová | 03 | ZŠ Tábor, Helsinská | 09.29 | |||||||||||||||
6 | Krejčová SandraKrejčová Sandra | 04 | ZŠ Tábor, Zborovská | 08.45 | |||||||||||||||
7 | Kovářová JulieKovářová Julie | 04 | ZŠ Tábor, Zborovská | 08.48 | |||||||||||||||
8 | Barbora CílkováBarbora Cílková | 04 | ZŠ Tábor, Helsinská | 08.58 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KotulánováNikola Kotulánová | 03 | ZŠ Slavonice | 08.95 | |||||||||||||||
2 | Eva ChuráEva Churá | 05 | ZŠ Slavonice | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Jana SučíkováJana Sučíková | 04 | ZŠ Kaplice, Fantova | 09.13 | |||||||||||||||
4 | Lucie PiklováLucie Piklová | 03 | ZŠ Vimperk, TGM | 09.16 | |||||||||||||||
5 | Agata KümmelováAgata Kümmelová | 05 | ZŠ Tábor, Helsinská | 09.18 | |||||||||||||||
6 | Marcela VolkováMarcela Volková | 04 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 09.26 | |||||||||||||||
7 | Aneta ŠilhanováAneta Šilhanová | 03 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 09.48 | |||||||||||||||
8 | Zuzana CaisováZuzana Caisová | 03 | ZŠ Vimperk, TGM | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 26.5.2017) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inka BittováInka Bittová | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Lucie RitterováLucie Ritterová | 04 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Karolína FoučkováKarolína Foučková | 04 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 09.16 | |||||||||||||||
4 | Zuzana HůlováZuzana Hůlová | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 09.30 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠaškováAnna Šašková | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 09.48 | |||||||||||||||
Gabriela RemanováGabriela Remanová | 04 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 09.48 | ||||||||||||||||
7 | Anna Janošcová LillyAnna Janošcová Lilly | 04 | ZŠ Kaplice, Fantova | 09.75 | |||||||||||||||
8 | Tereza VlkováTereza Vlková | 03 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 09.89 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BártováLenka Bártová | 03 | ZŠ Slavonice | 1:51.38 | |||||||||||||||
2 | Daniela ŠímováDaniela Šímová | 03 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 1:55.00 | |||||||||||||||
3 | Nella ŠvecováNella Švecová | 04 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 1:59.95 | |||||||||||||||
4 | Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková | 04 | ZŠ Slavonice | 2:02.12 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠaškováAnna Šašková | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 2:02.73 | |||||||||||||||
6 | Karolína CvachováKarolína Cvachová | 04 | ZŠ Kaplice, Fantova | 2:05.24 | |||||||||||||||
7 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 05 | ZŠ Slavonice | 2:07.12 | |||||||||||||||
8 | Jana SučíkováJana Sučíková | 04 | ZŠ Kaplice, Fantova | 2:07.88 | |||||||||||||||
9 | Alice KomárkováAlice Komárková | 04 | ZŠ Kaplice, Fantova | 2:09.17 | |||||||||||||||
10 | Anna GaierováAnna Gaierová | 04 | ZŠ Písek, E.Beneše | 2:10.94 | |||||||||||||||
11 | Lucie NováčkováLucie Nováčková | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 2:16.72 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krchová ŠárkaKrchová Šárka | 05 | ZŠ Tábor, Zborovská | 1:55.69 | |||||||||||||||
2 | Kovářová JulieKovářová Julie | 04 | ZŠ Tábor, Zborovská | 1:56.49 | |||||||||||||||
3 | Eignerová LucieEignerová Lucie | 03 | ZŠ Vimperk, TGM | 1:57.57 | |||||||||||||||
4 | Šiková EvaŠiková Eva | 04 | ZŠ Tábor, Zborovská | 1:59.68 | |||||||||||||||
5 | Bára ProcházkováBára Procházková | 04 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 2:04.20 | |||||||||||||||
6 | Vendula KocmichováVendula Kocmichová | 04 | ZŠ Tábor, Helsinská | 2:05.48 | |||||||||||||||
7 | Kateřina MarušováKateřina Marušová | 04 | ZŠ Tábor, Helsinská | 2:07.65 | |||||||||||||||
8 | Aneta BurianováAneta Burianová | 03 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 2:09.78 | |||||||||||||||
9 | Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová | 03 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 2:11.12 | |||||||||||||||
10 | Lucie Hospodářská Lucie Hospodářská | 03 | ZŠ Tábor, Helsinská | 2:11.23 | |||||||||||||||
11 | Natálie HundsnurscherováNatálie Hundsnurscherová | 04 | ZŠ Vimperk, TGM | 2:14.08 | |||||||||||||||
12 | Lucie DolejšíLucie Dolejší | 04 | ZŠ Vimperk, TGM | 2:19.64 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková | 01 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 2:37.30 | |||||||||||||||
2 | Natálie PotockáNatálie Potocká | 01 | ZŠ Nová Včelnice | 2:39.57 | |||||||||||||||
3 | Adéla SokolováAdéla Sokolová | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 2:47.45 | |||||||||||||||
4 | Johanka HůrkováJohanka Hůrková | 03 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 2:48.25 | |||||||||||||||
5 | Adéla SoumarováAdéla Soumarová | 01 | Gymnázium Prachatice | 2:52.70 | |||||||||||||||
6 | Michaela ŠtěchováMichaela Štěchová | 02 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 2:54.75 | |||||||||||||||
7 | Michaela LipavskáMichaela Lipavská | 02 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 2:57.02 | |||||||||||||||
8 | Tereza VetýškováTereza Vetýšková | 02 | ZŠ Nová Včelnice | 2:59.81 | |||||||||||||||
9 | Alexandra FigallováAlexandra Figallová | 02 | Gymnázium Prachatice | 3:00.17 | |||||||||||||||
10 | Klára SoukupováKlára Soukupová | 02 | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 3:00.50 | |||||||||||||||
11 | Denisa MarkovcováDenisa Markovcová | 03 | Gymnázium Prachatice | 3:00.70 | |||||||||||||||
12 | Anna ReinišováAnna Reinišová | 03 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 3:03.19 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa DvořákováDenisa Dvořáková | 03 | ZŠ Tábor, Zborovská | 2:43.57 | |||||||||||||||
2 | Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | ZŠ Velešín | 2:45.20 | |||||||||||||||
3 | Jana NovákováJana Nováková | 01 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 2:49.13 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŠikováLucie Šiková | 03 | ZŠ Tábor, Zborovská | 2:51.12 | |||||||||||||||
5 | Nikola FilipováNikola Filipová | 02 | ZŠ Tábor, Zborovská | 2:53.20 | |||||||||||||||
6 | Veronika VotíkováVeronika Votíková | 01 | ZŠ Velešín | 2:56.78 | |||||||||||||||
7 | Markéta TůmováMarkéta Tůmová | 01 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 3:01.34 | |||||||||||||||
8 | Michaela ŠímováMichaela Šímová | 02 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 3:07.42 | |||||||||||||||
9 | Hana HouzarováHana Houzarová | 02 | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 3:13.21 | |||||||||||||||
10 | Nela StrakatáNela Strakatá | 02 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 3:24.97 | |||||||||||||||
11 | Kateřina JůzováKateřina Jůzová | 01 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 3:26.00 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán JačoŠtěpán Jačo | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 3:13.85 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček | 03 | ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby | 3:18.58 | |||||||||||||||
3 | Lukáš VačkářLukáš Vačkář | 04 | ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby | 3:24.39 | |||||||||||||||
4 | Petr BořuckýPetr Bořucký | 03 | ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím | 3:27.32 | |||||||||||||||
5 | Tomáš HavelTomáš Havel | 03 | ZŠ Netolice | 3:33.05 | |||||||||||||||
6 | Jakub VaňataJakub Vaňata | 04 | ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby | 3:37.93 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav KunešJaroslav Kuneš | 04 | ZŠ Netolice | 3:39.26 | |||||||||||||||
8 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | ZŠ Nová Včelnice | 3:40.56 | |||||||||||||||
9 | Vít KalkusVít Kalkus | 03 | ZŠ Nová Včelnice | 3:41.28 | |||||||||||||||
10 | Patrik ReindlPatrik Reindl | 04 | ZŠ Netolice | 3:42.91 | |||||||||||||||
11 | Šimon SkokŠimon Skok | 04 | ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím | 3:42.92 | |||||||||||||||
12 | Jakub PavelkaJakub Pavelka | 04 | ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím | 3:46.42 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SmažíkTomáš Smažík | 04 | ZŠ Tábor, Helsinská | 3:13.84 | |||||||||||||||
2 | Marek VrábíkMarek Vrábík | 03 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 3:17.08 | |||||||||||||||
3 | Ondra SvitákOndra Sviták | 03 | ZŠ Tábor, Zborovská | 3:21.13 | |||||||||||||||
4 | Jiří DmejchalJiří Dmejchal | 03 | ZŠ Tábor, Helsinská | 3:25.53 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch GornickýVojtěch Gornický | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 3:29.96 | |||||||||||||||
6 | David MerxbauerDavid Merxbauer | 04 | ZŠ Tábor, Zborovská | 3:30.79 | |||||||||||||||
7 | Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček | 03 | ZŠ Tábor, Helsinská | 3:32.35 | |||||||||||||||
8 | Jáchym PrůchaJáchym Průcha | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 3:37.81 | |||||||||||||||
9 | Jan DvořákJan Dvořák | 05 | ZŠ Tábor, Zborovská | 3:40.72 | |||||||||||||||
10 | Filip TlapaFilip Tlapa | 05 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 3:45.07 | |||||||||||||||
11 | Jiří BenešJiří Beneš | 03 | ZŠ Písek, E.Beneše | 3:45.86 | |||||||||||||||
Michal TomešMichal Tomeš | 04 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠurýJakub Šurý | 02 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 5:01.76 | |||||||||||||||
2 | Mendsaikhan BayarsaikhanMendsaikhan Bayarsaikhan | 01 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 5:02.21 | |||||||||||||||
3 | Daniel Petr JašekDaniel Petr Jašek | 01 | ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova | 5:08.88 | |||||||||||||||
4 | Dominik PlandorDominik Plandor | 01 | ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova | 5:12.06 | |||||||||||||||
5 | Jan ČinčuraJan Činčura | 02 | ZŠ České Velenice | 5:17.65 | |||||||||||||||
6 | Jakub ŠupákJakub Šupák | 02 | ZŠ České Velenice | 5:19.06 | |||||||||||||||
7 | Filip NovotnýFilip Novotný | 03 | ZŠ České Velenice | 5:25.68 | |||||||||||||||
8 | Antonín SypalAntonín Sypal | 01 | ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova | 5:27.57 | |||||||||||||||
9 | Adam HovorkaAdam Hovorka | 02 | ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka | 5:33.22 | |||||||||||||||
10 | Ladislav KortusLadislav Kortus | 01 | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 5:52.32 | |||||||||||||||
11 | Martin FákMartin Fák | 01 | ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka | 5:56.01 | |||||||||||||||
Jiří NěmecJiří Němec | 03 | ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš TrubkaTomáš Trubka | 01 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 4:51.37 | |||||||||||||||
2 | Ondra KohoutOndra Kohout | 01 | ZŠ Tábor, Zborovská | 4:51.45 | |||||||||||||||
3 | Michal PřívozníkMichal Přívozník | 01 | ZŠ Tábor, Zborovská | 4:54.49 | |||||||||||||||
4 | Jakub BudilJakub Budil | 02 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 5:00.76 | |||||||||||||||
5 | Petr HořejšíPetr Hořejší | 02 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 5:08.99 | |||||||||||||||
6 | Jiří KadlecJiří Kadlec | 01 | ZŠ Prachatice, Národní | 5:13.62 | |||||||||||||||
7 | Libor FáberLibor Fáber | 02 | ZŠ Tábor, Zborovská | 5:16.89 | |||||||||||||||
8 | Kryštof SelnarKryštof Selnar | 03 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 5:23.82 | |||||||||||||||
9 | Zdeněk FiedlerZdeněk Fiedler | 02 | ZŠ Prachatice, Národní | 5:27.21 | |||||||||||||||
10 | Matyáš FerusMatyáš Ferus | 02 | ZŠ Prachatice, Národní | 5:32.14 | |||||||||||||||
11 | David ProkopDavid Prokop | 02 | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 5:36.41 | |||||||||||||||
12 | Antonín CábaAntonín Cába | 01 | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 5:45.30 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CVELE "A" CVELE "A" | ZŠ České Velenice | 29.60 | ||||||||||||||||
2 | VOGYM VOGYM | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 29.72 | ||||||||||||||||
3 | TAMIK TAMIK | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 29.85 | ||||||||||||||||
4 | CBGRU "A" CBGRU "A" | ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova | 30.16 | ||||||||||||||||
5 | PRNAR "A" PRNAR "A" | ZŠ Prachatice, Národní | 30.35 | ||||||||||||||||
6 | TAZBO "A" TAZBO "A" | ZŠ Tábor, Zborovská | 30.49 | ||||||||||||||||
7 | PIJKT "A" PIJKT "A" | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 31.10 | ||||||||||||||||
8 | BEFRK "A" BEFRK "A" | ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka | 31.74 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEFRK "B" BEFRK "B" | ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka | 30.32 | ||||||||||||||||
2 | CBGRU "B" CBGRU "B" | ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova | 30.72 | ||||||||||||||||
3 | CVELE "B" CVELE "B" | ZŠ České Velenice | 31.09 | ||||||||||||||||
4 | TAZBO "B" TAZBO "B" | ZŠ Tábor, Zborovská | 32.36 | ||||||||||||||||
5 | PIJKT "B" PIJKT "B" | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 33.87 | ||||||||||||||||
6 | PRNAR "B" PRNAR "B" | ZŠ Prachatice, Národní | 34.26 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOGYM VOGYM | ZŠ a Gymnázium Vodňany | 30.90 | ||||||||||||||||
2 | CKRUM "A" CKRUM "A" | ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím | 31.73 | ||||||||||||||||
3 | NETOL NETOL | ZŠ Netolice | 31.78 | ||||||||||||||||
4 | CBLKU "A" CBLKU "A" | ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby | 31.98 | ||||||||||||||||
5 | TAZBO "A" TAZBO "A" | ZŠ Tábor, Zborovská | 32.00 | ||||||||||||||||
6 | PIEBE PIEBE | ZŠ Písek, E.Beneše | 32.11 | ||||||||||||||||
NVCEL "A" NVCEL "A" | ZŠ Nová Včelnice | 32.11 | |||||||||||||||||
8 | TAHEL TAHEL | ZŠ Tábor, Helsinská | 32.60 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TAZBO "B" TAZBO "B" | ZŠ Tábor, Zborovská | 34.82 | |||||||||||||||||
CBLKU "B" CBLKU "B" | ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby | 35.44 | |||||||||||||||||
CKRUM "B" CKRUM "B" | ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím | 34.98 | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NVCEL "A" NVCEL "A" | ZŠ Nová Včelnice | 32.59 | ||||||||||||||||
2 | PIJKT "A" PIJKT "A" | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 33.04 | ||||||||||||||||
3 | PRGYM PRGYM | Gymnázium Prachatice | 33.12 | ||||||||||||||||
4 | TYNNV "A" TYNNV "A" | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 33.18 | ||||||||||||||||
5 | VELES VELES | ZŠ Velešín | 33.60 | ||||||||||||||||
6 | STRAK STRAK | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 33.90 | ||||||||||||||||
7 | TAZBO "A" TAZBO "A" | ZŠ Tábor, Zborovská | 34.01 | ||||||||||||||||
8 | TAMIK "A" TAMIK "A" | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 34.15 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NVCEL "B" NVCEL "B" | ZŠ Nová Včelnice | 35.09 | ||||||||||||||||
2 | TYNNV "B" TYNNV "B" | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 35.90 | ||||||||||||||||
3 | TAZBO "B" TAZBO "B" | ZŠ Tábor, Zborovská | 36.04 | ||||||||||||||||
4 | TAMIK "B" TAMIK "B" | ZŠ Tábor, Mik. z Husi | 36.25 | ||||||||||||||||
5 | PIJKT "B" PIJKT "B" | ZŠ Písek, J.K.Tyla | 37.07 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TAZBO "A" TAZBO "A" | ZŠ Tábor, Zborovská | 32.62 | ||||||||||||||||
2 | SLAVO "A" SLAVO "A" | ZŠ Slavonice | 34.10 | ||||||||||||||||
3 | TAHEL TAHEL | ZŠ Tábor, Helsinská | 34.41 | ||||||||||||||||
4 | VITGM "A" VITGM "A" | ZŠ Vimperk, TGM | 35.00 | ||||||||||||||||
5 | PIEBE PIEBE | ZŠ Písek, E.Beneše | 35.06 | ||||||||||||||||
6 | STRAK STRAK | ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... | 35.73 | ||||||||||||||||
7 | TYNNV "A" TYNNV "A" | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 36.05 | ||||||||||||||||
8 | KAFAN "A" KAFAN "A" | ZŠ Kaplice, Fantova | 38.06 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TAZBO "B" TAZBO "B" | ZŠ Tábor, Zborovská | 34.79 | ||||||||||||||||
2 | SLAVO "B" SLAVO "B" | ZŠ Slavonice | 36.58 | ||||||||||||||||
3 | TYNNV "B" TYNNV "B" | ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... | 37.02 | ||||||||||||||||
4 | VITGM "B" VITGM "B" | ZŠ Vimperk, TGM | 37.75 | ||||||||||||||||
5 | KAFAN "B" KAFAN "B" | ZŠ Kaplice, Fantova | 37.96 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.77 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej KulířOndřej Kulíř
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
01 | 1.73 | OOOO-OOOOOXOXOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Jan AntoňJan Antoň
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
02 | 1.69 | OOOOOOOOOOOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Václav BoháčVáclav Boháč
ZŠ České Velenice |
01 | 1.69 | O-----OOOOOXXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
02 | 1.65 | OOOOOOOOOXOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Martin DrdelMartin Drdel
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | 1.61 | OOOOOXOXOOOXOXXX | |||||||||||||||
6= |
Trinh Minh TuanTrinh Minh Tuan
ZŠ České Velenice |
02 | 1.57 | O---OXOXXOOOXXX | |||||||||||||||
6= |
Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
02 | 1.57 | OOOOOOOXOOXXX | |||||||||||||||
8 |
Daniel ZemanDaniel Zeman
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
01 | 1.57 | OOOOOOOOXOXXX | |||||||||||||||
9 |
Jan ŤoupalíkJan Ťoupalík
ZŠ Tábor, Zborovská |
01 | 1.57 | OOOOOOOXOXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Jaroslav ZadražilJaroslav Zadražil
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
02 | 1.53 | OOOOOOOOXXX | |||||||||||||||
11 |
Dominik FousekDominik Fousek
ZŠ Prachatice, Národní |
01 | 1.49 | OOOOOOO-XX- | |||||||||||||||
12 |
Jakub ŠurýJakub Šurý
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | 1.49 | ---OOOXOXXX | |||||||||||||||
13= |
Milan PetříkMilan Petřík
ZŠ Tábor, Zborovská |
01 | 1.49 | OOXOOOOXOXXX | |||||||||||||||
13= |
Adam BrabecAdam Brabec
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
01 | 1.49 | OOOOOXOXOXXX | |||||||||||||||
15= |
Filip ŘezáčFilip Řezáč
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
01 | 1.45 | OOOOOOXXX | |||||||||||||||
15= |
Jan TibitanclJan Tibitancl
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
01 | 1.45 | OOOOOOXXX | |||||||||||||||
15= |
Petr ŠvecPetr Švec
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
01 | 1.45 | OOOOOOXXX | |||||||||||||||
18 |
Lukáš KocLukáš Koc
ZŠ České Velenice |
01 | 1.45 | O-OOOXOXXX | |||||||||||||||
19 |
František VaněčekFrantišek Vaněček
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
02 | 1.41 | OOOOOXXX | |||||||||||||||
20 |
Matyáš CempírekMatyáš Cempírek
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
01 | 1.37 | OOOOXXX | |||||||||||||||
21 |
Matouš TurekMatouš Turek
ZŠ Prachatice, Národní |
01 | 1.33 | OXOOXXX | |||||||||||||||
22 |
Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 1.33 | XOOXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.63 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek VrábíkMarek Vrábík
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
03 | 1.59 | O--OOOOOOOXOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Milan LašákMilan Lašák
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
03 | 1.55 | O--OOOOXXOOOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Radek KoloušekRadek Koloušek
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 1.47 | OOOOXOOOOXXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Jan NovákJan Novák
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
03 | 1.43 | OOOOOOOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
03 | 1.43 | OOOOOXOOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Adam MarťánAdam Marťán
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím |
03 | 1.39 | OOXOOOXOOXXX | |||||||||||||||
7 |
Jiří TíkalJiří Tíkal
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
04 | 1.39 | OOOOOOXXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Petr ŠotolaPetr Šotola
ZŠ Netolice |
03 | 1.35 | XOXOXXOXXOXXOOXXX | |||||||||||||||
9 |
Saša NedelchevSaša Nedelchev
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 1.35 | OOOXOXOXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Mykola ShcherbanyukMykola Shcherbanyuk
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
03 | 1.35 | OOOOOXXOXXX | |||||||||||||||
11 |
Šimon UrbánekŠimon Urbánek
ZŠ Nová Včelnice |
05 | 1.35 | OOOOXXOXXOXXX | |||||||||||||||
12 |
David DvořáčekDavid Dvořáček
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím |
03 | 1.31 | OOOOOXXX | |||||||||||||||
13= |
Jakub MarkvartJakub Markvart
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 1.31 | OOXOOOXXX | |||||||||||||||
13= |
Tomáš VelekTomáš Velek
ZŠ Nová Včelnice |
03 | 1.31 | OOXOOOXXX | |||||||||||||||
15 |
Vít KalkusVít Kalkus
ZŠ Nová Včelnice |
03 | 1.27 | OOOOXXX | |||||||||||||||
16= |
Pavel BarteskaPavel Barteska
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 1.27 | OOOXOXXX | |||||||||||||||
16= |
Ladislav KadlecLadislav Kadlec
ZŠ Netolice |
03 | 1.27 | OOOXOXXX | |||||||||||||||
18 |
Jiří BenešJiří Beneš
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 1.27 | OXOOXXOXXX | |||||||||||||||
19 |
Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
ZŠ Tábor, Zborovská |
05 | 1.19 | XOXXOXXX | |||||||||||||||
20 |
Pavel MarešPavel Mareš
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 1.15 | OXXX | |||||||||||||||
21 |
Matěj ForejtMatěj Forejt
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 1.15 | XOXXX | |||||||||||||||
22 |
Jakub ŠtohanzlJakub Štohanzl
ZŠ Netolice |
04 | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
03 | 1.55 | ---OOOOOXXOXOXXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Zdislava SvatkováZdislava Svatková
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 1.43 | OOOOOOOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Michaela TaubrováMichaela Taubrová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
01 | 1.39 | OOOOXXOXXOXXOXXX | |||||||||||||||
4= |
Kateřina SukováKateřina Suková
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
01 | 1.35 | OOOOOOXXX | |||||||||||||||
4= |
Nikola NěmečkováNikola Němečková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
01 | 1.35 | OOOOOOXXX | |||||||||||||||
6= |
Eliška KrouzováEliška Krouzová
ZŠ Nová Včelnice |
01 | 1.35 | OOOXOOOXXX | |||||||||||||||
6= |
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
03 | 1.35 | OOOOXOOXXX | |||||||||||||||
6= |
Kateřina HálováKateřina Hálová
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 1.35 | OOOOXOOXXX | |||||||||||||||
6= |
Patricie Pet NěmcováPatricie Pet Němcová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
03 | 1.35 | OOOXOOOXXX | |||||||||||||||
10 |
Lucie ŠikováLucie Šiková
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 1.31 | OOOOOXXX | |||||||||||||||
11 |
Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
ZŠ Nová Včelnice |
01 | 1.31 | OXOOOOXXX | |||||||||||||||
12= |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
02 | 1.31 | OOOOXOXXX | |||||||||||||||
12= |
Natálie LangweilováNatálie Langweilová
ZŠ Velešín |
03 | 1.31 | OOOOXOXXX | |||||||||||||||
14 |
Irena ŠpánikováIrena Špániková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
02 | 1.31 | OOOXOXXOXXX | |||||||||||||||
15 |
Ester KoutníkováEster Koutníková
ZŠ Nová Včelnice |
02 | 1.31 | OOXXOXXOXXOXXX | |||||||||||||||
16 |
Eva ValouchováEva Valouchová
Gymnázium Prachatice |
02 | 1.27 | OOOXOXXX | |||||||||||||||
17 |
Denisa MarkovcováDenisa Markovcová
Gymnázium Prachatice |
03 | 1.27 | OXOOXOXXX | |||||||||||||||
18 |
Denisa KřivanováDenisa Křivanová
ZŠ Velešín |
02 | 1.23 | OOOXXX | |||||||||||||||
19 |
Magdalena AujezdeckáMagdalena Aujezdecká
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
02 | 1.23 | XOOOXXX | |||||||||||||||
20 |
Nikola ČečkováNikola Čečková
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
01 | 1.23 | OOXXOXXX | |||||||||||||||
21 |
Denisa KuntováDenisa Kuntová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
02 | 1.15 | OXXX | |||||||||||||||
22 |
Helena TůmováHelena Tůmová
Gymnázium Prachatice |
03 | 1.15 | XOXXX | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vesecká NelaVesecká Nela
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 1.42 | OOOOOOOOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Natálie UhříčkováNatálie Uhříčková
ZŠ Vimperk, TGM |
04 | 1.38 | OOOOXOOOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Příhodová BarboraPříhodová Barbora
ZŠ Tábor, Zborovská |
04 | 1.34 | OOOOOOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Ema JánskáEma Jánská
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
03 | 1.34 | OOOOXOOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 1.30 | OOOOOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Anna GrymováAnna Grymová
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 1.30 | OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Čechová MarkétaČechová Markéta
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 1.30 | OOXOOOXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Markéta RážováMarkéta Rážová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
03 | 1.30 | OOOOXXOXOXXX | |||||||||||||||
9= |
Bára PavézkováBára Pavézková
ZŠ Slavonice |
03 | 1.30 | OOOOXOXXOXXX | |||||||||||||||
9= |
Anna TurnhoferováAnna Turnhoferová
ZŠ Kaplice, Fantova |
04 | 1.30 | OOOOXOXXOXXX | |||||||||||||||
11 |
Lucie BoháčováLucie Boháčová
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 1.26 | OOXOOOXXX | |||||||||||||||
12 |
Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
03 | 1.26 | OOOOXOXXX | |||||||||||||||
13 |
Jana TesárkováJana Tesárková
ZŠ Slavonice |
04 | 1.26 | OOXOXOXXOXXX | |||||||||||||||
14= |
Barbora CílkováBarbora Cílková
ZŠ Tábor, Helsinská |
04 | 1.22 | OOOOXXX | |||||||||||||||
14= |
Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková
ZŠ Kaplice, Fantova |
04 | 1.22 | OOOOXXX | |||||||||||||||
14= |
Daniela VašicováDaniela Vašicová
ZŠ Vimperk, TGM |
05 | 1.22 | OOOOXXX | |||||||||||||||
17 |
Eliška PreňkováEliška Preňková
ZŠ Vimperk, TGM |
04 | 1.22 | XOOOOXXX | |||||||||||||||
18 |
Eliška LacinováEliška Lacinová
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 1.22 | OXOOXOXXX | |||||||||||||||
19 |
Anna FrolováAnna Frolová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
03 | 1.22 | XOOXOXOXXX | |||||||||||||||
20 |
Natálie FoučkováNatálie Foučková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
04 | 1.18 | OXXOOXXX | |||||||||||||||
21 |
Eva ChuráEva Churá
ZŠ Slavonice |
05 | 1.18 | OOXOXXX | |||||||||||||||
22 |
Bára ProcházkováBára Procházková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
04 | 1.10 | OXXX | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠedivýJakub Šedivý
ZŠ Tábor, Zborovská |
01 | 5.46 +0.8 m/s | 5.081,0 | 5.460,8 | 5.091,0 | 5.46 | X1,3 | |||||||||||
2 |
Patrik BartíkPatrik Bartík
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
01 | 5.33 +0.8 m/s | 4.890,3 | X0,8 | 4.981,7 | 4.98 | 5.330,8 | |||||||||||
3 |
Vladimír SmetanaVladimír Smetana
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
01 | 5.30 +0.9 m/s | X1,4 | 5.282,4 | 5.300,9 | 5.30 | 5.160,2 | |||||||||||
4 |
Martin LehrmannMartin Lehrmann
ZŠ České Velenice |
02 | 5.30 +0.7 m/s | 5.300,7 | 5.220,8 | 4.570,5 | 5.30 | 5.212,1 | |||||||||||
5 |
Jan PajerJan Pajer
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 5.25 +0.5 m/s | 5.201,6 | X1,3 | 5.250,5 | 5.25 | 5.091,2 | |||||||||||
6 |
Martin StaníkMartin Staník
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | 5.20 +1.8 m/s | 5.201,8 | 4.772,2 | 5.191,6 | 5.20 | 5.140,8 | |||||||||||
7 |
Lukáš PěknicLukáš Pěknic
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
02 | 5.20 +1.0 m/s | 5.201,0 | 4.720,7 | 4.691,0 | 5.20 | 4.961,1 | |||||||||||
8 |
Jakub DanielJakub Daniel
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
02 | 5.16 +2.5 m/s | X1,2 | 5.162,5 | 5.001,0 | 5.16 | 5.121,6 | |||||||||||
9 |
Martin FákMartin Fák
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
01 | 5.08 +0.3 m/s | X0,4 | 5.080,3 | 5.012,0 | 5.08 | X1,8 | |||||||||||
10 |
Petr HořejšíPetr Hořejší
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
02 | 5.06 +1.2 m/s | 4.271,9 | 4.810,8 | 5.061,2 | 5.06 | 4.561,4 | |||||||||||
11 |
Tomáš JežekTomáš Ježek
ZŠ Prachatice, Národní |
01 | 5.05 +2.0 m/s | 4.760,9 | 4.372,7 | 4.760 | 4.76 | 5.052,0 | |||||||||||
12 |
Trinh Minh TuanTrinh Minh Tuan
ZŠ České Velenice |
02 | 5.03 +2.0 m/s | 5.032,0 | 4.781,3 | 4.530,8 | 5.03 | 4.871,8 | |||||||||||
13 |
Daniel KupkaDaniel Kupka
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
01 | 5.00 +0.9 m/s | 4.880,7 | 4.761,6 | 4.992,2 | 4.99 | 5.000,9 | |||||||||||
14 |
Daniel Petr JašekDaniel Petr Jašek
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
01 | 4.97 +0.6 m/s | 4.671,1 | 4.951,7 | 4.970,6 | 4.97 | 4.912,7 | |||||||||||
15 |
Ondra KohoutOndra Kohout
ZŠ Tábor, Zborovská |
01 | 4.94 +0.8 m/s | 4.940,8 | X1,7 | 4.741,4 | 4.94 | 4.601,7 | |||||||||||
16 |
Jiří HoschlJiří Hoschl
ZŠ Prachatice, Národní |
02 | 4.89 +0.0 m/s | 4.720,7 | 4.570,4 | 4.890 | 4.89 | 4.651,8 | |||||||||||
17 |
Jan AntoňJan Antoň
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
02 | 4.86 +0.6 m/s | 4.420,5 | X2,0 | 4.860,6 | 4.86 | 4.670,5 | |||||||||||
18 |
Cong Duy ChuCong Duy Chu
ZŠ České Velenice |
01 | 4.83 +1.5 m/s | 4.642,0 | 4.771,6 | 4.831,5 | 4.83 | X1,7 | |||||||||||
19 |
Ladislav KortusLadislav Kortus
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
01 | 4.60 +1.3 m/s | X0,4 | 4.261,5 | 4.601,3 | 4.60 | X1,6 | |||||||||||
20 |
Jaroslav HryzbilJaroslav Hryzbil
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
02 | 4.55 +1.4 m/s | 4.551,4 | X3,2 | X1,2 | 4.55 | X0,5 | |||||||||||
21 |
Jiří KadlecJiří Kadlec
ZŠ Prachatice, Národní |
01 | 4.49 +2.3 m/s | X0,3 | 4.492,3 | X1,7 | 4.49 | X2,5 | |||||||||||
22 |
Jiří NěmecJiří Němec
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
03 | 4.44 +1.1 m/s | X0,6 | 4.441,1 | X1,0 | 4.44 | X0,5 | |||||||||||
23 |
Lukáš HořínekLukáš Hořínek
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
01 | 4.18 +1.3 m/s | 4.051,1 | 4.181,3 | X2,0 | 4.18 | X1,9 | |||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
03 | 5.05 +1.3 m/s | 5.042,0 | 5.031,9 | 5.051,3 | 5.05 | 5.011,1 | |||||||||||
2 |
Adam VenderAdam Vender
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
03 | 5.03 +1.0 m/s | 5.031,0 | 4.761,2 | 4.250,7 | 5.03 | X1,8 | |||||||||||
3 |
Václav ŠpinarVáclav Špinar
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím |
03 | 4.87 +1.3 m/s | X1,5 | 4.871,3 | X1,6 | 4.87 | X1,6 | |||||||||||
4 |
Štěpán KroupaŠtěpán Kroupa
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 4.86 +1.6 m/s | X1,3 | 4.621,2 | 4.650,8 | 4.65 | 4.861,6 | |||||||||||
5 |
Vojtěch BrožVojtěch Brož
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
03 | 4.85 +2.4 m/s | X0,3 | X1,5 | 4.852,4 | 4.85 | X3,5 | |||||||||||
6 |
Pavel DvořákPavel Dvořák
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
04 | 4.83 +2.3 m/s | X0,9 | 4.741,3 | 4.832,3 | 4.83 | X3,0 | |||||||||||
7 |
Daniel ČížekDaniel Čížek
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
03 | 4.77 +1.5 m/s | 4.771,5 | 4.232,4 | 4.180,4 | 4.77 | 4.200,6 | |||||||||||
8 |
Michael ŠimekMichael Šimek
ZŠ Tábor, Helsinská |
04 | 4.70 +1.1 m/s | 4.701,1 | 4.481,4 | 4.000,3 | 4.70 | 4.050,5 | |||||||||||
9 |
Josef PešekJosef Pešek
ZŠ Netolice |
03 | 4.65 +1.4 m/s | 4.511,4 | X2,9 | 4.651,4 | 4.65 | X2,7 | |||||||||||
10 |
Michal ProkešMichal Prokeš
ZŠ Nová Včelnice |
03 | 4.64 +0.9 m/s | 4.622,2 | 4.342,3 | 4.640,9 | 4.64 | X1,7 | |||||||||||
11 |
Marek KrňanskýMarek Krňanský
ZŠ Nová Včelnice |
03 | 4.60 +2.3 m/s | X2,3 | 4.532,2 | 4.260,9 | 4.53 | 4.602,3 | |||||||||||
12 |
Jonáš MojcherJonáš Mojcher
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím |
04 | 4.50 +1.8 m/s | 4.322,1 | 4.501,8 | X1,5 | 4.50 | 4.331,3 | |||||||||||
13 |
Radek ZíkaRadek Zíka
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
03 | 4.49 +1.1 m/s | 4.420,6 | 4.410,9 | 4.491,1 | 4.49 | 4.461,8 | |||||||||||
14 |
Daniel PsotaDaniel Psota
ZŠ Tábor, Helsinská |
04 | 4.47 +1.8 m/s | 4.411,3 | 3.921,2 | 3.931,7 | 4.41 | 4.471,8 | |||||||||||
15 |
Ondra BílekOndra Bílek
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 4.36 +0.7 m/s | 4.360,7 | 4.221,1 | X1,0 | 4.36 | 4.061,4 | |||||||||||
16 |
Ladislav KadlecLadislav Kadlec
ZŠ Netolice |
03 | 4.29 +0.9 m/s | 3.491,8 | 4.290,9 | X0,7 | 4.29 | 3.981,8 | |||||||||||
17 |
Aleš KellnerAleš Kellner
ZŠ Tábor, Zborovská |
04 | 4.23 +1.8 m/s | 4.141,4 | 3.942,0 | 4.231,8 | 4.23 | 3.881,3 | |||||||||||
18 |
Roman HanusRoman Hanus
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 4.19 +1.9 m/s | 4.083,1 | 3.930,8 | 4.191,9 | 4.19 | 4.112,3 | |||||||||||
19 |
Jiří BrunaJiří Bruna
ZŠ Tábor, Helsinská |
04 | 4.13 +0.8 m/s | 4.130,8 | 4.051,5 | X0,6 | 4.13 | X1,5 | |||||||||||
20 |
Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
ZŠ Tábor, Zborovská |
05 | 4.13 +1.8 m/s | 3.470,8 | 3.421,1 | 4.001,6 | 4.00 | 4.131,8 | |||||||||||
21 |
Petr BořuckýPetr Bořucký
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím |
03 | 4.11 +1.4 m/s | 4.100,4 | 4.111,4 | 3.981,4 | 4.11 | X1,4 | |||||||||||
22 |
Dominik FialaDominik Fiala
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 3.96 +0.8 m/s | X0,4 | 3.960,8 | X2,2 | 3.96 | 3.402,8 | |||||||||||
23 |
Adam BednářAdam Bednář
ZŠ Nová Včelnice |
03 | 3.89 +0.8 m/s | 3.841,2 | 3.720,9 | 3.890,8 | 3.89 | 3.832,0 | |||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Gymnázium Prachatice |
02 | 5.07 +1.1 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
2 |
Adéla JedličkováAdéla Jedličková
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
01 | 4.94 +0.6 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
3 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
ZŠ Tábor, Husova |
02 | 4.90 +1.3 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
4 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
03 | 4.76 +0.7 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
5 |
Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
03 | 4.60 +2.4 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
6 |
Denisa ŠilhanováDenisa Šilhanová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
01 | 4.56 +1.4 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
7 |
Patricie Petra NěmcováPatricie Petra Němcová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
03 | 4.43 +1.4 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
8 |
Veronika AdámkováVeronika Adámková
ZŠ Velešín |
02 | 4.42 +1.5 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
9 |
Nikola VítkováNikola Vítková
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 4.38 +1.7 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
10 |
Ivana DudlováIvana Dudlová
Gymnázium Prachatice |
01 | 4.32 +1.8 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
11 |
Simona RaušováSimona Raušová
ZŠ Nová Včelnice |
02 | 4.25 +0.9 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
12 |
Veronika BenešováVeronika Benešová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
02 | 4.24 -1.4 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
13 |
Eliška KrouzováEliška Krouzová
ZŠ Nová Včelnice |
01 | 4.20 +1.0 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
14 |
Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
ZŠ Nová Včelnice |
01 | 4.16 +1.4 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
15 |
Ema KřížkováEma Křížková
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
03 | 4.16 -0.9 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
16 |
Nikola NěmečkováNikola Němečková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
01 | 4.10 +0.3 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
17 |
Adéla KracíkováAdéla Kracíková
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
03 | 4.09 +0.8 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
18 |
Veronika VotíkováVeronika Votíková
ZŠ Velešín |
01 | 4.07 +1.4 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
19 |
Anna KřížováAnna Křížová
ZŠ Velešín |
02 | 4.04 +1.3 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
20 |
Adéla SoumarováAdéla Soumarová
Gymnázium Prachatice |
01 | 4.00 +1.3 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
21 |
Jolana JelínkováJolana Jelínková
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 3.94 +1.4 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
22 |
Aneta KalašováAneta Kalašová
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
03 | 3.92 +0.5 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
23 |
Irena ŠpánikováIrena Špániková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
02 | 3.88 +0.7 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
24 |
Nikola FilipováNikola Filipová
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 3.62 +1.8 m/s | 3.220,3 | 3.500,8 | 3.621,8 | 3.62 | X0,9 | |||||||||||
Nicola FilipiNicola Filipi
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Krejčová SandraKrejčová Sandra
ZŠ Tábor, Zborovská |
04 | 4.48 -0.9 m/s | 4.25-2,1 | 4.48-0,9 | 4.41-0,9 | 4.48 | X-1,6 | |||||||||||
2 |
Nikola JackulákováNikola Jackuláková
ZŠ Slavonice |
03 | 4.39 -0.8 m/s | 4.39-0,8 | 4.24-1,6 | 4.16-1,8 | 4.39 | 3.67-1,9 | |||||||||||
3 |
Příhodová BarboraPříhodová Barbora
ZŠ Tábor, Zborovská |
04 | 4.37 -2.6 m/s | 3.89-1,2 | 4.37-2,6 | 4.09-2,2 | 4.37 | 4.31-0,8 | |||||||||||
4 |
Inka BittováInka Bittová
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 4.09 -1.1 m/s | 3.75-0,3 | 3.87-0,9 | 3.90-1,3 | 3.90 | 4.09-1,1 | |||||||||||
5 |
Eignerová LucieEignerová Lucie
ZŠ Vimperk, TGM |
03 | 4.05 -0.5 m/s | 4.05-0,5 | 3.45-1,5 | 3.64-2,5 | 4.05 | 3.43-0,8 | |||||||||||
6 |
Anna LepschyAnna Lepschy
ZŠ Kaplice, Fantova |
04 | 4.02 -0.6 m/s | 3.40-0,6 | 3.67-2,4 | 3.680,3 | 3.68 | 4.02-0,6 | |||||||||||
7 |
Lucie PiklováLucie Piklová
ZŠ Vimperk, TGM |
03 | 4.00 -1.1 m/s | 3.89-0,9 | X-1,9 | 3.40-1,9 | 3.89 | 4.00-1,1 | |||||||||||
8 |
Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
04 | 3.94 -0.3 m/s | 3.71-1,2 | 3.84-1,8 | 3.80-2,0 | 3.84 | 3.94-0,3 | |||||||||||
9 |
Burešová KarolínaBurešová Karolína
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 3.92 -0.2 m/s | 2.92-3,3 | 3.92-0,2 | 3.67-1,4 | 3.92 | 3.64-1,0 | |||||||||||
10 |
Eliška LacinováEliška Lacinová
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 3.88 -1.0 m/s | 3.58-3,2 | X-1,9 | X0 | 3.58 | 3.88-1,0 | |||||||||||
11 |
Kateřina MarušováKateřina Marušová
ZŠ Tábor, Helsinská |
04 | 3.86 -1.5 m/s | X-2,0 | 3.86-1,5 | 3.70-1,4 | 3.86 | 3.27-1,2 | |||||||||||
12 |
Natálie FoučkováNatálie Foučková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
04 | 3.83 -2.0 m/s | 3.83-2,0 | X-0,8 | 3.74-0,9 | 3.83 | 3.79-1,0 | |||||||||||
13 |
Nikola KotulánováNikola Kotulánová
ZŠ Slavonice |
03 | 3.81 -1.9 m/s | 3.74-1,2 | 3.75-0,4 | 3.81-1,9 | 3.81 | 3.81-0,7 | |||||||||||
14 |
Anna TurnhoferováAnna Turnhoferová
ZŠ Kaplice, Fantova |
04 | 3.78 -1.7 m/s | 3.56-2,5 | 3.49-1,0 | 3.78-1,7 | 3.78 | X-1,2 | |||||||||||
15 |
Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková
ZŠ Slavonice |
04 | 3.75 -1.7 m/s | 3.49-1,1 | 3.46-1,0 | 3.75-1,7 | 3.75 | 3.16-2,0 | |||||||||||
16 |
Lucie BoháčováLucie Boháčová
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 3.73 -1.3 m/s | 3.54-2,4 | 3.24-2,0 | 3.73-1,3 | 3.73 | 3.31-0,5 | |||||||||||
17 |
Lucie RitterováLucie Ritterová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
04 | 3.68 -2.0 m/s | 3.68-2,0 | 3.52-0,4 | X-1,1 | 3.68 | 3.53-1,0 | |||||||||||
18 |
Aneta ŠilhanováAneta Šilhanová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
03 | 3.67 -0.4 m/s | 3.67-0,4 | 3.60-2,1 | 2.35-1,2 | 3.67 | 3.40-0,9 | |||||||||||
19 |
Anna FrolováAnna Frolová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
03 | 3.64 -1.1 m/s | X-1,4 | X-1,6 | 3.64-1,1 | 3.64 | X-1,7 | |||||||||||
20 |
Karolína LetkováKarolína Letková
ZŠ Tábor, Helsinská |
04 | 3.53 -1.4 m/s | 3.53-1,4 | 3.48-1,5 | 3.47-0,2 | 3.53 | X-1,9 | |||||||||||
21 |
Vendula KocmichováVendula Kocmichová
ZŠ Tábor, Helsinská |
04 | 3.40 -1.1 m/s | 3.27-1,7 | 3.40-1,1 | 3.28-1,1 | 3.40 | 2.94-0,1 | |||||||||||
22 |
Anna Janošcová LillyAnna Janošcová Lilly
ZŠ Kaplice, Fantova |
04 | 3.30 -1.3 m/s | 3.19-2,2 | 3.30-1,3 | 3.06-1,6 | 3.30 | 2.55-0,4 | |||||||||||
23 |
Zuzana CaisováZuzana Caisová
ZŠ Vimperk, TGM |
03 | 3.24 +0.3 m/s | 3.23-0,9 | 3.240,3 | 3.16-0,9 | 3.24 | 3.19-0,8 | |||||||||||
24 |
Tereza VlkováTereza Vlková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
03 | 3.11 -1.4 m/s | X-1,2 | X-0,3 | 3.00-1,0 | 3.00 | 3.11-1,4 | |||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
03 | 09.52 | ||||||||||||||||
2 |
Jana NovákováJana Nováková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
01 | 09.46 | ||||||||||||||||
3 |
Nikol DoležalováNikol Doležalová
ZŠ Nová Včelnice |
02 | 09.34 | ||||||||||||||||
4 |
Zuzana BerounskáZuzana Berounská
ZŠ Nová Včelnice |
02 | 09.21 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza KubíčkováTereza Kubíčková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
01 | 08.77 | ||||||||||||||||
6 |
Veronika VaňkováVeronika Vaňková
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
02 | 08.43 | ||||||||||||||||
7 |
Natálie LangweilováNatálie Langweilová
ZŠ Velešín |
03 | 08.41 | ||||||||||||||||
8 |
Vodičková EvaVodičková Eva
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 08.32 | ||||||||||||||||
Kateřina DrábováKateřina Drábová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
03 | 08.32 | |||||||||||||||||
10 |
Petra BundováPetra Bundová
Gymnázium Prachatice |
03 | 08.28 | ||||||||||||||||
11 |
Veronika NebeskáVeronika Nebeská
Gymnázium Prachatice |
02 | 07.92 | ||||||||||||||||
Gabriela KolářováGabriela Kolářová
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 07.92 | |||||||||||||||||
13 |
Linda RambouskováLinda Rambousková
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 07.90 | ||||||||||||||||
14 |
Nicola FilipiNicola Filipi
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | 07.87 | ||||||||||||||||
15 |
Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
03 | 07.74 | ||||||||||||||||
16 |
Anna KřížováAnna Křížová
ZŠ Velešín |
02 | 07.73 | ||||||||||||||||
17 |
Ivana DudlováIvana Dudlová
Gymnázium Prachatice |
01 | 07.72 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela LipavskáMichaela Lipavská
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
02 | 07.60 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina ŠpindlerováKateřina Špindlerová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
02 | 07.43 | ||||||||||||||||
20 |
Lenka MoravcováLenka Moravcová
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
01 | 07.31 | ||||||||||||||||
21 |
Michaela ŠtěchováMichaela Štěchová
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | 07.04 | ||||||||||||||||
22 |
Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
01 | 06.90 | ||||||||||||||||
23 |
Adéla SokolováAdéla Sokolová
ZŠ Nová Včelnice |
03 | 06.61 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leoš VohoskaLeoš Vohoska
ZŠ České Velenice |
02 | 13.40 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel ZemanDaniel Zeman
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
01 | 13.10 | ||||||||||||||||
3 |
Jaroslav VondrášekJaroslav Vondrášek
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
01 | 13.00 | ||||||||||||||||
4 |
Martin ČervenecMartin Červenec
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
02 | 12.41 | ||||||||||||||||
5 |
Petr ŠvecPetr Švec
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
01 | 12.37 | ||||||||||||||||
6 |
Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
02 | 12.34 | ||||||||||||||||
7 |
Jan ŤoupalíkJan Ťoupalík
ZŠ Tábor, Zborovská |
01 | 12.30 | ||||||||||||||||
8 |
Matouš TurekMatouš Turek
ZŠ Prachatice, Národní |
01 | 12.14 | ||||||||||||||||
9 |
Ondra DušekOndra Dušek
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 12.02 | ||||||||||||||||
10 |
Karel BöhmKarel Böhm
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
02 | 11.90 | ||||||||||||||||
11 |
Petr HlouškaPetr Hlouška
ZŠ Prachatice, Národní |
02 | 11.57 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš VlčekTomáš Vlček
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
02 | 11.30 | ||||||||||||||||
13 |
Václav BoháčVáclav Boháč
ZŠ České Velenice |
01 | 11.09 | ||||||||||||||||
14 |
David SvobodaDavid Svoboda
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
01 | 10.95 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš HouskaTomáš Houska
ZŠ Tábor, Mik. z Husi |
01 | 10.90 | ||||||||||||||||
16 |
Zbyněk ValešZbyněk Valeš
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 10.63 | ||||||||||||||||
Richard ŠimoníkRichard Šimoník
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
02 | 10.63 | |||||||||||||||||
18 |
Lukáš ŠkvarekLukáš Škvarek
ZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova |
01 | 10.44 | ||||||||||||||||
19 |
Vojtěch JanošVojtěch Janoš
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | 10.30 | ||||||||||||||||
20 |
Denis MatuščinDenis Matuščin
ZŠ České Velenice |
02 | 10.11 | ||||||||||||||||
21 |
Josef KřížJosef Kříž
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | 09.84 | ||||||||||||||||
22 |
Samuel ValentaSamuel Valenta
ZŠ Bechyně, Fr. Křižíka |
03 | 09.83 | ||||||||||||||||
23 |
Martin DrdelMartin Drdel
ZŠ Písek, J.K.Tyla |
02 | 09.36 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef PešekJosef Pešek
ZŠ Netolice |
03 | 69.46 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš VelekTomáš Velek
ZŠ Nová Včelnice |
03 | 66.27 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub LeškaničJakub Leškanič
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 60.39 | ||||||||||||||||
4 |
Jan NovákJan Novák
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
03 | 58.18 | ||||||||||||||||
5 |
František VáchaFrantišek Vácha
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 57.05 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
03 | 55.67 | ||||||||||||||||
7 |
Adam MarťánAdam Marťán
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím |
03 | 55.22 | ||||||||||||||||
8 |
Matyáš KašákMatyáš Kašák
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím |
03 | 53.43 | ||||||||||||||||
9 |
Viktor JechViktor Jech
ZŠ Netolice |
04 | 52.69 | ||||||||||||||||
10 |
Kryštof KvasničkaKryštof Kvasnička
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 51.56 | ||||||||||||||||
11 |
Adam BednářAdam Bednář
ZŠ Nová Včelnice |
03 | 50.81 | ||||||||||||||||
12 |
Saša NedelchevSaša Nedelchev
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 50.72 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub JanovskýJakub Janovský
ZŠ Tábor, Zborovská |
04 | 49.22 | ||||||||||||||||
14 |
Ivan LakatošIvan Lakatoš
ZŠ Tábor, Zborovská |
04 | 48.92 | ||||||||||||||||
15 |
Radek ZíkaRadek Zíka
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
03 | 48.73 | ||||||||||||||||
16 |
David DvořáčekDavid Dvořáček
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražím |
03 | 45.99 | ||||||||||||||||
17 |
Matyáš DurdiakMatyáš Durdiak
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 45.90 | ||||||||||||||||
18 |
Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 44.91 | ||||||||||||||||
19 |
Filip NovákFilip Novák
ZŠ Netolice |
04 | 44.65 | ||||||||||||||||
20 |
Filip VrabecFilip Vrabec
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
04 | 44.60 | ||||||||||||||||
21 |
Jakub VaňataJakub Vaňata
ZŠ Č.Budějovice, L.Kuby |
04 | 43.20 | ||||||||||||||||
22 |
Pavel DvořákPavel Dvořák
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
04 | 36.44 | ||||||||||||||||
23 |
Roman HanusRoman Hanus
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 33.19 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 26.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková
ZŠ Kaplice, Fantova |
04 | 54.17 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška PreňkováEliška Preňková
ZŠ Vimperk, TGM |
04 | 46.48 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla VrbkováAdéla Vrbková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
03 | 42.55 | ||||||||||||||||
4 |
Andrea SlunečkováAndrea Slunečková
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 42.28 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ Tábor, Helsinská |
03 | 39.45 | ||||||||||||||||
6 |
Šmahlíková KateřinaŠmahlíková Kateřina
ZŠ Tábor, Zborovská |
05 | 39.12 | ||||||||||||||||
7 |
Linh Vu Dieu TrinhLinh Vu Dieu Trinh
ZŠ Kaplice, Fantova |
04 | 38.84 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela KašákováMichaela Kašáková
ZŠ Písek, E.Beneše |
05 | 38.23 | ||||||||||||||||
9 |
Harazinová KateřinaHarazinová Kateřina
ZŠ Tábor, Zborovská |
05 | 36.31 | ||||||||||||||||
10 |
Burešová KarolínaBurešová Karolína
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 35.90 | ||||||||||||||||
11 |
Barbora KubovcováBarbora Kubovcová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
03 | 35.47 | ||||||||||||||||
12 |
Anna GaierováAnna Gaierová
ZŠ Písek, E.Beneše |
04 | 35.16 | ||||||||||||||||
Natálie HundsnurscherováNatálie Hundsnurscherová
ZŠ Vimperk, TGM |
04 | 35.16 | |||||||||||||||||
14 |
Adéla JohanesováAdéla Johanesová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
04 | 34.46 | ||||||||||||||||
15 |
Natálie VlkováNatálie Vlková
ZŠ Slavonice |
04 | 34.11 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla TouškováAdéla Toušková
ZŠ Slavonice |
03 | 33.25 | ||||||||||||||||
17 |
Marcela VolkováMarcela Volková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
04 | 31.42 | ||||||||||||||||
18 |
Karolína LetkováKarolína Letková
ZŠ Tábor, Helsinská |
04 | 28.86 | ||||||||||||||||
19 |
Nela KočerováNela Kočerová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... |
05 | 28.82 | ||||||||||||||||
20 |
Lucie DolejšíLucie Dolejší
ZŠ Vimperk, TGM |
04 | 28.10 | ||||||||||||||||
21 |
Lucie NováčkováLucie Nováčková
ZŠ Písek, E.Beneše |
03 | 28.07 | ||||||||||||||||
22 |
Bára PavézkováBára Pavézková
ZŠ Slavonice |
03 | 27.78 | ||||||||||||||||
23 |
Jennifer BambáskováJennifer Bambásková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... |
04 | 23.08 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |