Krajské finále Poháru rozhlasu - Karlovarský kraj
Sokolov (22. 5. 2017)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek NetíkMarek Netík | 01 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 07.41 | 742 | ||||||||||||||
2 | Jakub SussenbeckJakub Sussenbeck | 01 | ZŠ J. A. Komenského Chodov | 07.72 | 643 | ||||||||||||||
3 | Tomáš NguyenTomáš Nguyen | 01 | ZŠ Františkovy Lázně | 07.77 | 628 | ||||||||||||||
4 | Samuel HoraSamuel Hora | 00 | 1. ZŠ Cheb | 08.25 | 489 | ||||||||||||||
5 | Roman Václav MachRoman Václav Mach | 02 | ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská | 08.63 | 391 | ||||||||||||||
6 | Jiří SkopalJiří Skopal | 00 | ZŠ Sokolov, Běžecká | 08.73 | 366 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 00 | 1. ZŠ Cheb | 07.52 | 706 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ČermušVojtěch Čermuš | 01 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 07.89 | 592 | ||||||||||||||
3 | Daniel ŠtrúbelDaniel Štrúbel | 01 | ZŠ Sokolov, Běžecká | 08.22 | 498 | ||||||||||||||
4 | Milan SpáčilMilan Spáčil | 01 | ZŠ Františkovy Lázně | 08.28 | 481 | ||||||||||||||
5 | Miroslav HacklMiroslav Hackl | 01 | ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská | 08.31 | 473 | ||||||||||||||
6 | Ondřej SladkýOndřej Sladký | 03 | ZŠ J. A. Komenského Chodov | 08.40 | 449 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PechočMichal Pechoč | 00 | 1. ZŠ Cheb | 07.65 | 665 | ||||||||||||||
2 | Radek FejfarRadek Fejfar | 01 | ZŠ Františkovy Lázně | 07.79 | 622 | ||||||||||||||
3 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ZŠ J. A. Komenského Chodov | 07.82 | 613 | ||||||||||||||
4 | David KorecDavid Korec | 02 | ZŠ Sokolov, Běžecká | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
5 | Miroslav ProftMiroslav Proft | 02 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 08.07 | 540 | ||||||||||||||
6 | Dominik VerebelyDominik Verebely | 01 | ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská | 08.09 | 534 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HorníkJan Horník | 03 | 4. ZŠ Cheb, Hradební 14 | 08.61 | 396 | ||||||||||||||
2 | Filip BufkaFilip Bufka | 04 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 08.73 | 366 | ||||||||||||||
3 | Jan MaškaJan Maška | 04 | 4. ZŠ Cheb, Hradební 14 | 08.93 | 320 | ||||||||||||||
4 | David BerkaDavid Berka | 03 | ZŠ Švabinského, Sokolov | 08.95 | 315 | ||||||||||||||
David ProšekDavid Prošek | 03 | ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská | NP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef MüllerJosef Müller | 03 | ZŠ Luby | 08.41 | 447 | ||||||||||||||
2 | Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský | 03 | ZŠ Švabinského, Sokolov | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
3 | Petr ZbořilPetr Zbořil | 03 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 08.76 | 359 | ||||||||||||||
4 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 04 | ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská | 08.81 | 347 | ||||||||||||||
5 | Petr ImmerPetr Immer | 03 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 08.91 | 324 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek PetrovičRadek Petrovič | 03 | ZŠ Luby | 08.35 | 462 | ||||||||||||||
2 | Antonín LiďákAntonín Liďák | 03 | 4. ZŠ Cheb, Hradební 14 | 08.36 | 460 | ||||||||||||||
3 | Antonín VrbaAntonín Vrba | 03 | ZŠ Švabinského, Sokolov | 08.48 | 428 | ||||||||||||||
4 | Jan MorávekJan Morávek | 03 | ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská | 08.76 | 359 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Gymnázium Sokolov | 08.04 | 836 | ||||||||||||||
2 | Elišla VébrováElišla Vébrová | 03 | ZŠ Karlovy Vary, Konečná | 08.35 | 744 | ||||||||||||||
3 | Nadine HabibováNadine Habibová | 02 | ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmer... | 08.77 | 626 | ||||||||||||||
4 | Michaela KociánováMichaela Kociánová | 00 | 1. ZŠ Cheb | 08.90 | 592 | ||||||||||||||
5 | Martina PolákováMartina Poláková | 02 | Gymnázium Cheb | 09.44 | 458 | ||||||||||||||
6 | Diana HirschováDiana Hirschová | 01 | ZŠ Švabinského, Sokolov | 09.79 | 380 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta BöhmováAgáta Böhmová | 01 | Gymnázium Sokolov | 08.58 | 678 | ||||||||||||||
2 | Kristína KůtkováKristína Kůtková | 03 | Gymnázium Cheb | 08.74 | 635 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 00 | 1. ZŠ Cheb | 08.85 | 605 | ||||||||||||||
4 | Markéta TrsováMarkéta Trsová | 02 | ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmer... | 09.01 | 564 | ||||||||||||||
5 | Miluše StrečanskáMiluše Strečanská | 02 | ZŠ Karlovy Vary, Konečná | 09.03 | 558 | ||||||||||||||
6 | Adéla KravaříkováAdéla Kravaříková | 02 | ZŠ Švabinského, Sokolov | 09.21 | 513 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PažinováPatricie Pažinová | 02 | ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmer... | 09.03 | 558 | ||||||||||||||
2 | Anna ŽáčkováAnna Žáčková | 02 | ZŠ Karlovy Vary, Konečná | 09.28 | 496 | ||||||||||||||
Markéta BoučkováMarkéta Boučková | 00 | 1. ZŠ Cheb | 09.28 | 496 | |||||||||||||||
4 | Adéla LiškováAdéla Lišková | 02 | Gymnázium Cheb | 09.36 | 477 | ||||||||||||||
5 | Beata DvořáčkováBeata Dvořáčková | 03 | Gymnázium Sokolov | 09.78 | 382 | ||||||||||||||
6 | Eva KrátkáEva Krátká | 02 | ZŠ Švabinského, Sokolov | 10.00 | 336 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie PelcováValerie Pelcová | 03 | Gymnázium Ostrov | 08.31 | 755 | ||||||||||||||
2 | Aneta HradskáAneta Hradská | 04 | ZŠ Březová | 08.74 | 635 | ||||||||||||||
3 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | Gymnázium Cheb | 08.95 | 579 | ||||||||||||||
4 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | ZŠ Karlovy Vary, Poštovní | 09.07 | 548 | ||||||||||||||
5 | Sára KirchnerováSára Kirchnerová | 03 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 09.08 | 546 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína HrbáčkováPavlína Hrbáčková | 03 | ZŠ Březová | 08.74 | 635 | ||||||||||||||
2 | Karolína NováKarolína Nová | 04 | Gymnázium Ostrov | 09.06 | 551 | ||||||||||||||
3 | Andrea DučínskáAndrea Dučínská | 05 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 09.39 | 470 | ||||||||||||||
4 | Kristýna MelničukováKristýna Melničuková | 03 | ZŠ Skalná | 10.13 | 310 | ||||||||||||||
MS | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | 6. ZŠ Cheb | 09.45 | 456 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila GabrielováLudmila Gabrielová | 04 | ZŠ Karlovy Vary, Poštovní | 09.00 | 566 | ||||||||||||||
2 | Markéta MachováMarkéta Machová | 03 | ZŠ Sokolov, Pionýrů | 09.14 | 531 | ||||||||||||||
3 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | Gymnázium Cheb | 09.66 | 408 | ||||||||||||||
4 | Adéla HorváthováAdéla Horváthová | 04 | ZŠ Skalná | 10.07 | 322 | ||||||||||||||
MS | Viktorie BabincováViktorie Babincová | 04 | 6. ZŠ Cheb | 08.64 | 662 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (po, 22.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MizerováEliška Mizerová | 05 | ZŠ Skalná | 09.17 | 523 | ||||||||||||||
2 | Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková | 04 | Gymnázium Cheb | 09.35 | 480 | ||||||||||||||
3 | Sabina BláhováSabina Bláhová | 05 | ZŠ Březová | 09.50 | 444 | ||||||||||||||
MS | Sandra ŠustkováSandra Šustková | 03 | 6. ZŠ Cheb | 09.74 | 391 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |