výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj

Pardubice (22. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PopelJiří Popel 02 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 07.74 637.00
2 Jan RabaJan Raba 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 07.78 625.00
3 Michal ČermákMichal Čermák 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 08.05 545.00
4 Petr ProcházkaPetr Procházka 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 08.12 525.00
5 David FaltusDavid Faltus 02 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 08.15 517.00
6 Bohumil JuklBohumil Jukl 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 08.27 484.00
7 Marian JaníčekMarian Janíček 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 08.42 444.00
Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 07.82 613.00
2 Dominik NovákDominik Novák 01 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 07.91 586.00
3 Filip RoztočilFilip Roztočil 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 07.94 577.00
4 Petr BaumrukPetr Baumruk 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 08.09 534.00
5 Martin PaukertMartin Paukert 01 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 08.22 498.00
6 Jakub MachačJakub Machač 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 08.37 457.00
7 Lukáš BandyLukáš Bandy 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 08.49 426.00
Kryštof ČervenkaKryštof Červenka 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonečnýTomáš Konečný 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 08.23 495.00
2 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 08.26 487.00
3 František KollertFrantišek Kollert 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 08.28 481.00
4 Václav MalinskýVáclav Malinský 01 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 08.43 441.00
5 David VotočkaDavid Votočka 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 08.44 439.00
6 Lukáš KobrleLukáš Kobrle 01 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 08.76 359.00
Marek HolbaMarek Holba 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 DNS 0.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel VaštíkKarel Vaštík 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 08.18 509.00
2 Šimon HájekŠimon Hájek 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 08.28 481.00
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.49 426.00
4 David PavlíčekDavid Pavlíček 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 08.68 378.00
5 Michal BroklMichal Brokl 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 09.09 285.00
6 Samuel ZoicasSamuel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 09.23 255.00
7 Michal ŠvadlenkaMichal Švadlenka 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 09.45 212.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav HoffmanLadislav Hoffman 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 08.63 391.00
2 Michal HolýMichal Holý 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 08.83 343.00
3 Mathias MokaMathias Moka 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 09.22 257.00
4 Jan ŠudomaJan Šudoma 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 09.33 235.00
5 Matouš MecMatouš Mec 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 09.38 226.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BártaJan Bárta 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 08.14 520.00
2 František SteklýFrantišek Steklý 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 08.70 374.00
3 Jiří ŠpičákJiří Špičák 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 08.80 350.00
4 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.86 336.00
5 Matěj MusílekMatěj Musílek 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 09.17 268.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HájkováHana Hájková 02 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 08.53 692.00
2 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková 03 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 08.82 613.00
3 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 08.87 600.00
4 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 09.12 536.00
5 Elen BenkováElen Benková 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 09.24 506.00
6 Adéla PešavováAdéla Pešavová 02 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 09.39 470.00
Jitka ŘádkováJitka Řádková 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim DNS 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole VackováNicole Vacková 02 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 08.70 645.00
2 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 08.82 613.00
3 Victoria LangrováVictoria Langrová 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 09.07 548.00
4 Eliška CedzováEliška Cedzová 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 09.12 536.00
5 Andrea KrátkáAndrea Krátká 01 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 09.13 533.00
6 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 09.18 521.00
7 Denisa SvetlíkováDenisa Svetlíková 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 09.32 487.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 08.43 721.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.73 637.00
3 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 08.75 632.00
4 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 08.87 600.00
5 Nikola BisováNikola Bisová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 09.44 458.00
6 Jana MatouškováJana Matoušková 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 09.51 442.00
7 Adéla KajzrlíkováAdéla Kajzrlíková 05 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 09.69 402.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 08.81 616.00
2 Nikola PatákováNikola Patáková 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 09.11 538.00
3 veronika Tylšarováveronika Tylšarová 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 09.19 518.00
4 Tereza VostrřelováTereza Vostrřelová 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 09.26 501.00
5 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 09.32 487.00
6 Zuzana DavidováZuzana Davidová 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 09.45 456.00
7 Izabela NermuťováIzabela Nermuťová 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 09.47 451.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 08.78 624.00
2 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 09.08 546.00
3 Tereza KudláčkováTereza Kudláčková 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 09.41 465.00
4 Aneta NavrátilováAneta Navrátilová 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 09.62 417.00
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1:52.17 630.00
2 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1:53.09 615.00
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1:56.29 565.00
4 Zita ČížkováZita Čížková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1:59.14 521.00
5 Jana MatouškováJana Matoušková 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2:01.53 486.00
6 Tereza BernátkováTereza Bernátková 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 2:02.29 475.00
7 Nikola BisováNikola Bisová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2:02.59 471.00
8 Kristýna MikuleckáKristýna Mikulecká 05 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 2:02.62 471.00
9 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2:02.67 470.00
10 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2:03.32 461.00
11 Lucie NěmcováLucie Němcová 05 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 2:06.59 416.00
12 Izabela NermuťováIzabela Nermuťová 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 2:07.48 404.00
13 Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2:08.36 393.00
14 Jolana SeverováJolana Severová 05 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 2:10.09 370.00
15 Zuzana JustováZuzana Justová 03 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 2:15.43 305.00
16 Martina PokludováMartina Pokludová 03 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 2:16.40 294.00
Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... DNS 0.00
Celkem 17 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2:31.17 678.00
2 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 2:31.24 677.00
3 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 2:42.50 545.00
4 Nicole VackováNicole Vacková 02 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2:53.55 427.00
5 Alžběta KymákováAlžběta Kymáková 01 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 2:53.94 424.00
6 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2:55.07 412.00
7 Pavlína TomanováPavlína Tomanová 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 2:57.56 388.00
8 Viktorie JakubcováViktorie Jakubcová 01 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 2:57.58 388.00
9 Markéta ŠkochováMarkéta Škochová 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 2:58.38 380.00
10 Kateřina NovákováKateřina Nováková 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 2:58.75 377.00
11 Sabina KnesplováSabina Knesplová 02 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 2:59.44 370.00
12 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3:01.89 348.00
13 Daniela JanečkováDaniela Janečková 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 3:04.22 327.00
14 Lara SeverováLara Severová 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 3:10.93 270.00
15 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:04.09 328.00
Tereza MervartováTereza Mervartová 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim DNS 0.00
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 3:09.14 577.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 3:10.56 564.00
3 Daniel NovákDaniel Novák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3:10.58 564.00
4 Filip HaasFilip Haas 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3:15.90 517.00
5 Jan SajdlJan Sajdl 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 3:18.43 495.00
6 Matěj BurdaMatěj Burda 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 3:21.20 472.00
7 Michal HolýMichal Holý 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3:21.26 471.00
8 Martin LelekMartin Lelek 03 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 3:26.98 424.00
9 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3:31.66 388.00
10 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3:33.49 374.00
11 Dominik FlídrDominik Flídr 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 3:33.77 372.00
12 Ondřej IvánekOndřej Ivánek 04 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 3:38.95 334.00
13 Jan VízdalJan Vízdal 05 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 3:41.18 318.00
14 Josef KolářJosef Kolář 03 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 3:44.87 293.00
15 Jiří BečičkaJiří Bečička 05 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 3:47.98 272.00
16 Tomáš JanďourekTomáš Janďourek 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 3:53.83 235.00
17 Lukáš PavlíčekLukáš Pavlíček 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 4:03.98 177.00
Aleš KrisltAleš Krislt 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 DNS 0.00
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žáci

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KvízAdam Kvíz 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 4:57.77 573.00
2 Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5:04.11 536.00
3 Šimon NěmecŠimon Němec 02 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 5:06.58 522.00
4 Michal VokatýMichal Vokatý 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 5:07.35 518.00
5 Radim NovotnýRadim Novotný 02 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 5:08.05 514.00
6 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5:11.51 495.00
7 Václav MalinskýVáclav Malinský 01 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 5:12.66 489.00
8 Jakub MachačJakub Machač 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 5:13.96 482.00
9 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5:15.01 476.00
10 Lukáš NetolickýLukáš Netolický 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 5:16.86 467.00
11 Matěj ŠmídMatěj Šmíd 01 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 5:17.27 464.00
12 Šimon KlimekŠimon Klimek 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 5:22.70 436.00
13 Bohumil JuklBohumil Jukl 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 5:27.92 410.00
14 Martin BažantMartin Bažant 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 5:29.37 402.00
15 David FaltusDavid Faltus 02 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 5:31.47 392.00
16 Richard VrátnýRichard Vrátný 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 5:31.65 391.00
17 Marek VašíčekMarek Vašíček 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 5:32.55 387.00
18 Lukáš KobrleLukáš Kobrle 01 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 5:33.15 384.00
19 Vojtěch MálekVojtěch Málek 01 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 5:36.04 370.00
Celkem 19 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobrý, Dykast, Procházka, Vostrovský Dobrý, Dykast, Procházka, Vostrovský 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 29.41 640.00
2 Novák, Šmíd, Johanides, Raba Novák, Šmíd, Johanides, Raba 01 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 29.72 616.00
3 Machač, Vokatý, Vašák, Kollert Machač, Vokatý, Vašák, Kollert 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 29.82 609.00
4 Paukert, Beran, Faltus, Popel Paukert, Beran, Faltus, Popel 01 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 29.83 608.00
5 Konečný, Bandy, Richtr, Janíček Konečný, Bandy, Richtr, Janíček 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 30.70 543.00
6 Malinský, Čermák, Filipi, Vítek Malinský, Čermák, Filipi, Vítek 01 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 30.84 533.00
7 Procházka, Prokopec, Šteťar, Vrátný Procházka, Prokopec, Šteťar, Vrátný 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 31.57 481.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holeček, Novotný, Pospíšil, Rejfek Holeček, Novotný, Pospíšil, Rejfek 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 31.11 514.00
2 Kvíz, Roztočil, Boháč, Pytlík Kvíz, Roztočil, Boháč, Pytlík 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 31.24 504.00
3 Klimek, Horníček, Netolický, Juliš Klimek, Horníček, Netolický, Juliš 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 32.47 421.00
4 Baumruk, Jukl, Macháček, Votočka Baumruk, Jukl, Macháček, Votočka 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 32.51 419.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta, Burda, Vaštík, Ivánek Bárta, Burda, Vaštík, Ivánek 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 32.57 415.00
2 Lorenc, Michalec, Pavlíček, Sajdl Lorenc, Michalec, Pavlíček, Sajdl 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 32.80 400.00
3 Holický, Rozsypal, Šindler, Špičák Holický, Rozsypal, Šindler, Špičák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 33.11 381.00
4 Bačina, Haas, Krislt, Sádovský Bačina, Haas, Krislt, Sádovský 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 33.15 378.00
5 Zoicas, Meluzín, Bureš, Vízdal Zoicas, Meluzín, Bureš, Vízdal 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 33.96 330.00
6 Flídr, Lelek, Kolář, Haman Flídr, Lelek, Kolář, Haman 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 34.86 279.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brokl, Holý, Kubáč, Novák Brokl, Holý, Kubáč, Novák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 34.25 313.00
2 Červenka, Holba, Mec, Novosad Červenka, Holba, Mec, Novosad 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 34.51 298.00
3 Švadlenka, Musílek, Moka, Bartoš Švadlenka, Musílek, Moka, Bartoš 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 35.49 246.00
4 Bečička, Hájek, Hoffman, Janďourek Bečička, Hájek, Hoffman, Janďourek 05 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 36.06 218.00
5 Zoicas, Palatka, Steklý, Šudoma Zoicas, Palatka, Steklý, Šudoma 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 36.86 181.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hubálková, Kolářová, Matoušková, Sošková Hubálková, Kolářová, Matoušková, Sošková 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 32.57 695.00
2 Tomanová, Nováková, Hamanová, Mašková Tomanová, Nováková, Hamanová, Mašková 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 33.19 651.00
3 Bisová, Doležalová, Groulíková, Chytilová Bisová, Doležalová, Groulíková, Chytilová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 33.20 651.00
4 Brýdlová, Kmošková, Krátká, Macháčková Brýdlová, Kmošková, Krátká, Macháčková 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 33.44 634.00
5 Bernátková, Janečková, Kašparová, Kudláčková Bernátková, Janečková, Kašparová, Kudláčková 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 35.59 495.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Davidová, Dolečková, Švihelová, Tylšarová Davidová, Dolečková, Švihelová, Tylšarová 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 34.76 547.00
2 Kulhavá, Sekerešová, Sokolová, Vltavská Kulhavá, Sekerešová, Sokolová, Vltavská 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 34.84 542.00
3 Karlíková, Šimonová, Svetlíková, Sokolová Karlíková, Šimonová, Svetlíková, Sokolová 03 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 35.65 491.00
4 Nermuťová, Pelinková, Šimůnková, Vágnerová Nermuťová, Pelinková, Šimůnková, Vágnerová 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 36.85 420.00
Knesplová, Kopecká, Novotná, Prokešová Knesplová, Kopecká, Novotná, Prokešová 02 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká DNS 0.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bláhová, Košťálová, Moravcová, Puchernová Bláhová, Košťálová, Moravcová, Puchernová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 33.96 599.00
2 Bisová, Doležalová, Groulíková, Chytilová Bisová, Doležalová, Groulíková, Chytilová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 34.28 578.00
3 Prokešová, Severová, Škochová, Vytlačilová Prokešová, Severová, Škochová, Vytlačilová 04 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 35.28 514.00
4 Cedzová, Hájková, Škrabalová, Vacková Cedzová, Hájková, Škrabalová, Vacková 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 35.52 499.00
5 Nermuťová, Pelinková, Šimůnková, Vágnerová Nermuťová, Pelinková, Šimůnková, Vágnerová 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 35.87 478.00
6 Vostrřelová, Peterková, Justová, Červená Vostrřelová, Peterková, Justová, Červená 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 37.76 370.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bejstová, Havlová, Musílková, Ručová Bejstová, Havlová, Musílková, Ručová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 34.45 567.00
2 Mašíková, Patáková, Sekerešová, Vltavská Mašíková, Patáková, Sekerešová, Vltavská 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 35.96 472.00
3 Bačáková, Muselíková, Šípová, Urbaníková Bačáková, Muselíková, Šípová, Urbaníková 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 36.12 463.00
4 Němcová, Pospíšilová, Pokludová, Navrátilová Němcová, Pospíšilová, Pokludová, Navrátilová 05 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 36.33 450.00
5 Bernátková, Janečková, Kajzrlíková, Kašparová Bernátková, Janečková, Kajzrlíková, Kašparová 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 37.61 378.00
Brýdlová, Kmošková, Kopecká, Mikulecká Brýdlová, Kmošková, Kopecká, Mikulecká 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká DNS 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Martin ProcházkaMartin Procházka
ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička
01 1.62 480.00
1= David ŠmídDavid Šmíd
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
02 1.62 480.00
1= Filip RoztočilFilip Roztočil
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
02 1.62 480.00
1= Ondřej BeranOndřej Beran
ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ...
01 1.62 480.00
5 František NovotnýFrantišek Novotný
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 1.58 449.00
6= Jakub MacháčekJakub Macháček
ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička
01 1.54 419.00
6= Vojtěch VáclavekVojtěch Václavek
Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko
02 1.54 419.00
6= Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 1.54 419.00
6= Jan VostrovskýJan Vostrovský
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
01 1.54 419.00
10= Matěj BurešMatěj Bureš
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 1.50 389.00
10= Martin PaukertMartin Paukert
ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ...
01 1.50 389.00
12 Petr DrapákPetr Drapák
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
02 1.46 360.00
13 Tomáš RichtrTomáš Richtr
Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko
01 1.42 331.00
14 Michal VokatýMichal Vokatý
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
02 1.38 303.00
Jakub BoháčJakub Boháč
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 NM 0.00
Ondřej VítekOndřej Vítek
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 NM 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 1.60 464.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 1.48 374.00
3 David PavlíčekDavid Pavlíček
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
04 1.44 345.00
4 Šimon HájekŠimon Hájek
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 1.40 317.00
5= Jakub ŠindlerJakub Šindler
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 1.36 290.00
5= Aleš KrisltAleš Krislt
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 1.36 290.00
5= Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 1.36 290.00
5= Adam BartošAdam Bartoš
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
03 1.36 290.00
9 Michal ŠvadlenkaMichal Švadlenka
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
04 1.32 263.00
10 Jan SajdlJan Sajdl
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
04 1.28 237.00
11= Karel VaštíkKarel Vaštík
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
03 1.24 212.00
11= Pavel JedličkaPavel Jedlička
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
04 1.24 212.00
13= Josef MeluzínJosef Meluzín
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 1.20 188.00
13= Tomáš BačinaTomáš Bačina
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
03 1.20 188.00
Pavel HuangPavel Huang
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 NM 0.00
Ondřej IvánekOndřej Ivánek
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
04 NM 0.00
Vít HolickýVít Holický
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 NM 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 1.52 644.00
2 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 1.44 555.00
3= Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
02 1.40 512.00
3= Zuzana BačákováZuzana Bačáková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
03 1.40 512.00
5= Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
03 1.36 470.00
5= Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 1.36 470.00
5= Marie SýkorováMarie Sýkorová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 1.36 470.00
8= Lenka SokolováLenka Sokolová
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
02 1.32 429.00
8= Adriana HamanováAdriana Hamanová
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 1.32 429.00
10 Dominika FréharováDominika Fréharová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
02 1.28 389.00
11 Tereza KašparováTereza Kašparová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
02 1.24 350.00
12 Nela KopřivováNela Kopřivová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 1.20 312.00
Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 NM 0.00
Michaela ZábelkováMichaela Zábelková
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
02 NM 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
04 1.48 599.00
2 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 1.38 491.00
3= Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 1.34 449.00
3= Natálie MusílkováNatálie Musílková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 1.34 449.00
5 Simona RučováSimona Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 1.30 409.00
6= Adéla VltavskáAdéla Vltavská
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 1.26 369.00
6= Jana HegrováJana Hegrová
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
04 1.26 369.00
6= Tereza KolářováTereza Kolářová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
04 1.26 369.00
9= Jana JelínkováJana Jelínková
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 1.22 331.00
9= Natálie RafailováNatálie Rafailová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 1.22 331.00
9= Zuzana DavidováZuzana Davidová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
04 1.22 331.00
9= Lucie DolečkováLucie Dolečková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
05 1.22 331.00
13= Nikola PatákováNikola Patáková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 1.14 257.00
13= Aneta VágnerováAneta Vágnerová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
04 1.14 257.00
13= Simona PeterkováSimona Peterková
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
04 1.14 257.00
Anita BejstováAnita Bejstová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 NM 0.00
Kateřina PelinkováKateřina Pelinková
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
04 NM 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert DykastRobert Dykast
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 5.86 556.00
2 Jiří PopelJiří Popel
ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ...
02 5.47 475.00
3 Dominik NovákDominik Novák
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
01 5.46 473.00
4 Petr BaumrukPetr Baumruk
ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička
01 5.23 427.00
5 Jakub BoháčJakub Boháč
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 5.22 425.00
6 Daniel ŠteťarDaniel Šteťar
ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička
01 5.14 409.00
7= Jan RabaJan Raba
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
03 5.06 394.00
7= Petr ProcházkaPetr Procházka
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
01 5.06 394.00
9 Ivo KarolIvo Karol
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
02 4.96 375.00
10 Lukáš BandyLukáš Bandy
Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko
01 4.95 373.00
11 Ivan PytlíkIvan Pytlík
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 4.91 365.00
12 Grigorij DoditaGrigorij Dodita
ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ...
00 4.90 363.00
13 Lukáš HorníčekLukáš Horníček
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 4.87 358.00
14= Kryštof ŠmedekKryštof Šmedek
Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko
01 4.86 356.00
14= Vojtěch VáclavekVojtěch Václavek
Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko
02 4.86 356.00
16 František NovotnýFrantišek Novotný
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 4.72 330.00
17 Michal ČermákMichal Čermák
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 4.67 321.00
18 Matěj ŠmídMatěj Šmíd
ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ...
01 4.66 319.00
19 Ondřej VítekOndřej Vítek
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 4.52 294.00
20 Radim ProkopecRadim Prokopec
ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička
01 4.45 281.00
21 Vojtěch MálekVojtěch Málek
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
01 4.15 230.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BártaJan Bárta
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
03 5.05 392.00
2 Kryštof ČervenkaKryštof Červenka
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4.84 352.00
3 Ladislav HoffmanLadislav Hoffman
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 4.65 317.00
4 Matěj NovosadMatěj Novosad
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4.43 278.00
5 František SteklýFrantišek Steklý
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 4.38 269.00
6 Jan ŠudomaJan Šudoma
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 4.26 249.00
7 Jakub ŠindlerJakub Šindler
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 4.20 239.00
8= Jiří ŠpičákJiří Špičák
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 4.17 234.00
8= Jan PalatkaJan Palatka
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 4.17 234.00
8= Filip HaasFilip Haas
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4.17 234.00
11 Matěj MusílekMatěj Musílek
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
04 4.16 232.00
12 Adam BartošAdam Bartoš
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
03 4.13 227.00
13 Michal BroklMichal Brokl
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 3.98 203.00
14 Martin LelekMartin Lelek
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
03 3.94 196.00
15 Karel ŠafránekKarel Šafránek
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 3.74 165.00
16 Lukáš PavlíčekLukáš Pavlíček
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
03 3.62 147.00
17 Matyáš LorencMatyáš Lorenc
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
04 3.60 145.00
18 Ondřej NetolickýOndřej Netolický
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 3.47 126.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 4.90 532.00
2 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
02 4.79 503.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 4.70 479.00
4 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 4.62 459.00
5 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 4.51 431.00
6= Agáta MuselíkováAgáta Muselíková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
02 4.24 364.00
6= Lenka SokolováLenka Sokolová
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
02 4.24 364.00
8 Michaela ZábelkováMichaela Zábelková
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
02 4.17 347.00
9 Eliška CedzováEliška Cedzová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
03 4.12 336.00
10 Zuzana NavarováZuzana Navarová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
02 4.08 326.00
11 Pavlína TomanováPavlína Tomanová
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
02 4.03 315.00
12 Elen BenkováElen Benková
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 3.97 301.00
13 Adéla PešavováAdéla Pešavová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
02 3.83 270.00
14 Tereza MusilováTereza Musilová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 3.63 227.00
Jitka ŘádkováJitka Řádková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 DNS 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4.39 401.00
2 Sára KulhaváSára Kulhavá
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 4.35 391.00
3 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 4.23 362.00
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4.16 345.00
5 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4.10 331.00
6 Veronika KmoškováVeronika Kmošková
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
04 4.05 319.00
7 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 3.99 306.00
8 Zuzana JustováZuzana Justová
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
03 3.95 296.00
9 Natálie RafailováNatálie Rafailová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 3.94 294.00
10 Pavla KopeckáPavla Kopecká
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 3.85 274.00
11 Jolana SoškováJolana Sošková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
04 3.82 267.00
12 Simona PeterkováSimona Peterková
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
04 3.73 248.00
13 Anna GerišerováAnna Gerišerová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
04 3.72 246.00
14 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
03 3.71 244.00
15 Tereza BernátkováTereza Bernátková
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 3.65 231.00
16 veronika Tylšarováveronika Tylšarová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
04 3.55 210.00
17 Eva FlídrováEva Flídrová
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
04 3.45 190.00
18 Adéla KajzrlíkováAdéla Kajzrlíková
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
05 3.41 182.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HájkováHana Hájková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
02 10.47 560.00
2 Tereza KašparováTereza Kašparová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
02 08.91 458.00
3 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 08.86 455.00
4 Anita MašíkováAnita Mašíková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
01 08.80 451.00
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
03 08.74 447.00
6 Anna SlušnáAnna Slušná
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 08.72 446.00
7 Adriana HamanováAdriana Hamanová
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 08.71 445.00
8 Tereza MusilováTereza Musilová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 08.49 431.00
9 Sabina KnesplováSabina Knesplová
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
02 08.47 430.00
10 Renata MatějkováRenata Matějková
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 08.46 429.00
11 Zuzana KřížováZuzana Křížová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 08.44 428.00
12 Viktorie JakubcováViktorie Jakubcová
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
01 08.42 427.00
13 Alena UrbaníkováAlena Urbaníková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
02 08.30 419.00
14 Denisa MaškováDenisa Mašková
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
02 05.30 227.00
Eliška KolářováEliška Kolářová
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 DNS 0.00
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
01 13.36 689.00
2 Lukáš HorníčekLukáš Horníček
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 13.17 678.00
3 Jakub TichánekJakub Tichánek
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
02 12.47 635.00
4 Šimon KlímekŠimon Klímek
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 12.16 616.00
5 David ŠmídDavid Šmíd
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
02 12.01 607.00
6 Martin AmbrozMartin Ambroz
Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko
00 11.89 600.00
7 Matěj DobrýMatěj Dobrý
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 11.43 572.00
8 Ivan PytlíkIvan Pytlík
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 11.40 570.00
9 Tomáš RichtrTomáš Richtr
Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko
01 11.03 548.00
10 Vojtěch ŠulajVojtěch Šulaj
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 10.95 543.00
11 Marek PytlíkMarek Pytlík
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
01 10.94 542.00
12 Jakub MacháčekJakub Macháček
ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička
01 10.48 515.00
13 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 10.19 497.00
14 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 10.01 486.00
15= Tomáš KonečnýTomáš Konečný
Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko
01 09.91 480.00
15= Grigorij DoditaGrigorij Dodita
ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ...
00 09.91 480.00
17 Matěj BurešMatěj Bureš
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 09.86 477.00
18 Michal TulisMichal Tulis
ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička
01 08.73 410.00
19 Ondřej BeranOndřej Beran
ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ...
01 08.61 403.00
20 Lukáš MartínekLukáš Martínek
ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ...
02 08.58 401.00
21 Šimon NěmecŠimon Němec
ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička
02 08.48 395.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1825
2 Dominik NovákDominik Novák 01 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 1675
3 Václav MalinskýVáclav Malinský 01 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 1463
4 Jiří PopelJiří Popel 02 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 1112
5 David ŠmídDavid Šmíd 02 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 1087
6 Filip RoztočilFilip Roztočil 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 1057
7 Tomáš KonečnýTomáš Konečný 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 1038
8 Lukáš HorníčekLukáš Horníček 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 1036
9 Jan RabaJan Raba 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 1019
10 Martin PaukertMartin Paukert 01 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 0997
11= Petr BaumrukPetr Baumruk 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 0961
11= Martin ProcházkaMartin Procházka 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 0961
13 Jakub MacháčekJakub Macháček 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 0934
14 Petr ProcházkaPetr Procházka 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0919
15 Bohumil JuklBohumil Jukl 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 0894
16 Ondřej BeranOndřej Beran 01 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 0883
17 Tomáš RichtrTomáš Richtr 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 0879
18 Michal ČermákMichal Čermák 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 0866
19 Grigorij DoditaGrigorij Dodita 00 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 0843
20 Michal VokatýMichal Vokatý 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0821
21 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0689
22 Jakub TichánekJakub Tichánek 02 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0635
23 Šimon KlímekŠimon Klímek 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 0616
24 Jakub MachačJakub Machač 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0609
25 Martin AmbrozMartin Ambroz 00 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 0600
26 Adam KvízAdam Kvíz 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0573
27 Ivan PytlíkIvan Pytlík 01 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0570
28 Robert DykastRobert Dykast 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0556
29 Vojtěch ŠulajVojtěch Šulaj 01 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0543
30 Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0536
31 Šimon NěmecŠimon Němec 02 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 0522
32 David FaltusDavid Faltus 02 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 0517
33 Radim NovotnýRadim Novotný 02 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 0514
34 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0495
35 František KollertFrantišek Kollert 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0481
36 Lukáš NetolickýLukáš Netolický 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 0467
37 Matěj ŠmídMatěj Šmíd 01 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 0464
38 František NovotnýFrantišek Novotný 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0449
39 Marian JaníčekMarian Janíček 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 0444
40 Jakub BoháčJakub Boháč 01 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0425
41 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0419
42 Vojtěch VáclavekVojtěch Václavek 02 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 0419
43 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 0419
44 Michal TulisMichal Tulis 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 0410
45 Daniel ŠteťarDaniel Šteťar 01 ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 0409
46 Martin BažantMartin Bažant 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 0402
47 Matěj BurešMatěj Bureš 02 ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 0389
48 Marek VašíčekMarek Vašíček 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 0387
49 Lukáš KobrleLukáš Kobrle 01 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0384
50 Ivo KarolIvo Karol 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0375
51 Lukáš BandyLukáš Bandy 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 0373
52 Vojtěch MálekVojtěch Málek 01 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0370
53 Petr DrapákPetr Drapák 02 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0360
54 Kryštof ŠmedekKryštof Šmedek 01 Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 0356
Celkem 54 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JedličkaPavel Jedlička
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
04 69.25 474.00
2 iJří HamaniJří Haman
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
04 53.17 335.00
3 Josef KolářJosef Kolář
Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany
03 52.82 332.00
4 Jakub KubáčJakub Kubáč
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 52.77 331.00
5 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 52.66 330.00
6 Matyáš ČechlovskýMatyáš Čechlovský
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 49.88 307.00
7 Vít HolickýVít Holický
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 46.69 280.00
8 Matěj BurdaMatěj Burda
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
03 45.08 266.00
9 Josef MeluzínJosef Meluzín
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 43.25 251.00
10 Jáchym SopoušekJáchym Sopoušek
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
05 43.13 250.00
11 Martin BurešMartin Bureš
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 38.12 209.00
12 Jan VízdalJan Vízdal
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
05 36.64 197.00
13 Ondřej NetolickýOndřej Netolický
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 36.41 195.00
14 Vladimír MichalecVladimír Michalec
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
04 36.33 194.00
Celkem 14 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan BártaJan Bárta 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1327
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1268
3 Michal HolýMichal Holý 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0814
4 Šimon HájekŠimon Hájek 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0798
5 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0794
6 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0752
7 Matěj BurdaMatěj Burda 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0738
8 Karel VaštíkKarel Vaštík 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0721
9 Ladislav HoffmanLadislav Hoffman 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0708
10 Dominik FlídrDominik Flídr 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0651
11 František SteklýFrantišek Steklý 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0643
12 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0614
13 Jiří ŠpičákJiří Špičák 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0584
14 Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0577
15 Daniel NovákDaniel Novák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0564
16 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0529
17= Adam BartošAdam Bartoš 03 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0517
17= Filip HaasFilip Haas 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0517
19 Matěj MusílekMatěj Musílek 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0500
20 Jan SajdlJan Sajdl 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0495
21 Pavel JedličkaPavel Jedlička 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0474
22 Josef MeluzínJosef Meluzín 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0439
23 Marek HolbaMarek Holba 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0426
24 Martin LelekMartin Lelek 03 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0424
25 Matyáš LorencMatyáš Lorenc 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0400
26 Vít HolickýVít Holický 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0381
27 Kryštof ČervenkaKryštof Červenka 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0352
28 David PavlíčekDavid Pavlíček 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0345
29 iJří HamaniJří Haman 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0335
30 Ondřej IvánekOndřej Ivánek 04 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0334
31 Jakub KubáčJakub Kubáč 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0331
32 Matyáš ČechlovskýMatyáš Čechlovský 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0307
33 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0290
34 Aleš KrisltAleš Krislt 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0290
35 Jiří BečičkaJiří Bečička 05 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0272
36 Michal ŠvadlenkaMichal Švadlenka 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0263
37 Mathias MokaMathias Moka 04 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0257
38 Samuel ZoicasSamuel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0255
39 Jáchym SopoušekJáchym Sopoušek 05 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0250
40 Jan ŠudomaJan Šudoma 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0249
41 Martin BurešMartin Bureš 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0209
42 Ondřej NetolickýOndřej Netolický 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0195
43 Karel ŠafránekKarel Šafránek 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0165
44 Lukáš PavlíčekLukáš Pavlíček 03 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0147
Celkem 44 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 1810
2 Hana HájkováHana Hájková 02 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1252
3 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 1213
4 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1190
5 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 1116
6 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková 03 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 1083
7 Nicole VackováNicole Vacková 02 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1072
8 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 1066
9 Pavlína TomanováPavlína Tomanová 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 1039
10 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1014
11 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0959
12 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0949
13 Tereza KašparováTereza Kašparová 02 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0808
14 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0803
15 Lenka SokolováLenka Sokolová 02 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0793
16 Kristýna HubálkováKristýna Hubálková 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0695
17 Nikola BisováNikola Bisová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0651
18 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0600
19 Victoria LangrováVictoria Langrová 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0548
20 Andrea KrátkáAndrea Krátká 01 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0533
21 Elen BenkováElen Benková 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0506
22 Tereza BernátkováTereza Bernátková 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0495
23 Marie SýkorováMarie Sýkorová 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0470
24 Anita MašíkováAnita Mašíková 01 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0451
25 Anna SlušnáAnna Slušná 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0446
26 Adriana HamanováAdriana Hamanová 01 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0445
27= Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0431
27= Tereza MusilováTereza Musilová 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0431
29 Sabina KnesplováSabina Knesplová 02 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0430
30 Renata MatějkováRenata Matějková 01 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0429
31 Alžběta KymákováAlžběta Kymáková 01 Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 0424
32 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0412
33 Viktorie JakubcováViktorie Jakubcová 01 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0388
34 Markéta ŠkochováMarkéta Škochová 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0380
35 Agáta MuselíkováAgáta Muselíková 02 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0364
36 Michaela ZábelkováMichaela Zábelková 02 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0347
37 Eliška CedzováEliška Cedzová 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0336
38 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0328
39 Nela KopřivováNela Kopřivová 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0312
40 Adéla PešavováAdéla Pešavová 02 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0270
Celkem 40 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Izabela NermuťováIzabela Nermuťová 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 1333
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 1320
3 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 1073
4 Nikola BisováNikola Bisová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1049
5 Simona RučováSimona Ručová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1039
6 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1017
7 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0991
8 Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0976
9 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0951
10 Tereza KudláčkováTereza Kudláčková 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0875
11 Lucie NěmcováLucie Němcová 05 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 0866
12 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0853
13 Jana HegrováJana Hegrová 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 0824
14 Kristýna MikuleckáKristýna Mikulecká 05 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0793
15 Zuzana DavidováZuzana Davidová 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0787
16 Tereza KolářováTereza Kolářová 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0754
17 Tereza BernátkováTereza Bernátková 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0706
18 Jana JelínkováJana Jelínková 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0659
19 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0637
20 Natálie RafailováNatálie Rafailová 03 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0625
21 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0615
22 Zuzana JustováZuzana Justová 03 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 0601
23 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0565
24 Aneta VágnerováAneta Vágnerová 04 Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0547
25 Nikola PatákováNikola Patáková 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0538
26 Zita ČížkováZita Čížková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0521
27 veronika Tylšarováveronika Tylšarová 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0518
28 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0514
29 Tereza VostrřelováTereza Vostrřelová 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 0501
30 Eliška CedzováEliška Cedzová 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0499
31 Jana MatouškováJana Matoušková 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0486
32 Natálie MusílkováNatálie Musílková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0449
33 Bára SokolováBára Sokolová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0423
34 Jolana SeverováJolana Severová 05 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0370
35 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0369
36 Tereza SekerešováTereza Sekerešová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0353
37 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0345
38 Anna VrbováAnna Vrbová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0344
39 Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová 03 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0310
40 Pavla KopeckáPavla Kopecká 03 ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 0274
41 Jolana SoškováJolana Sošková 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0267
42 Simona PeterkováSimona Peterková 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 0248
43 Anna GerišerováAnna Gerišerová 04 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0246
44 Aneta NavrátilováAneta Navrátilová 04 Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 0230
Celkem 44 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 22.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HegrováJana Hegrová
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
04 48.04 455.00
2 Bára SokolováBára Sokolová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 45.50 423.00
3 Tereza KudláčkováTereza Kudláčková
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
03 44.43 410.00
4 Tereza KolářováTereza Kolářová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
04 42.39 385.00
5 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 41.76 377.00
6 Tereza SekerešováTereza Sekerešová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 39.80 353.00
7 Anna VrbováAnna Vrbová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 39.04 344.00
8 Zita ČížkováZita Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 38.75 340.00
9 Nicol DoležalováNicol Doležalová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 38.65 339.00
10 Jana JelínkováJana Jelínková
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 37.76 328.00
11 Kristýna MikuleckáKristýna Mikulecká
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
05 37.24 322.00
12 Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
03 36.30 310.00
13 Pavla KopeckáPavla Kopecká
ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká
03 36.13 308.00
14 Aneta VágnerováAneta Vágnerová
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
04 34.65 290.00
15 Martin DvořákováMartin Dvořáková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
03 34.46 288.00
16 Aneta NavrátilováAneta Navrátilová
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
04 29.52 230.00
17 Tereza VostrřelováTereza Vostrřelová
Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po...
04 29.40 228.00
18 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková
Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C...
04 28.93 223.00
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5888
2 ZŠ Pardubice - Polabiny I ZŠ Pardubice - Polabiny I ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 5530
3 Základní škola Slatiňany Základní škola Slatiňany Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 5454
4 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří ... 5330
5 ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice ZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice 5256
6 ZŠ TGM Polička ZŠ TGM Polička ZŠ TGM PoličkaZŠ TGM Polička 5091
7 Základní škola Jevíčko Základní škola Jevíčko Základní škola JevíčkoZákladní škola Jevíčko 4898
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0
Gymnázium Moravská Třebová Gymnázium Moravská Třebová Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0
Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 0
Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3997
2 Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 3740
3 Gymnázium Svitavy Gymnázium Svitavy Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 3640
4 Gymnázium Moravská Třebová Gymnázium Moravská Třebová Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 3462
5 Základní škola Slatiňany Základní škola Slatiňany Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 3421
6 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3241
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 0
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 5868
2 ZŠ Litomyšl Zámecká ZŠ Litomyšl Zámecká ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 5442
3 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5380
4 Základní škola Slatiňany Základní škola Slatiňany Základní škola SlatiňanyZákladní škola Slatiňany 5329
5 Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 4942
6 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0328
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5328
2 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5191
3 ZŠ Litomyšl Zámecká ZŠ Litomyšl Zámecká ZŠ Litomyšl ZámeckáZŠ Litomyšl Zámecká 4634
4 Základní škola Na Lukách Polička Základní škola Na Lukách Polička Základní škola Na Lukách PoličkaZákladní škola Na Lukách Po... 4590
5 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 4432
6 Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, ChoceňZákladní škola Sv. Čecha, C... 4086
Celkem 6 závodníků