Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj
Uherské Hradiště (17. 5. 2017)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (st, 17.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
ZŠ Staré Město |
01 | 6.39 | 673.00 | |||||||||||||||
2 |
Juraj SemančíkJuraj Semančík
ZŠ Sportovní Uherské Hradiště |
02 | 5.69 | 521.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin HolubMartin Holub
2. ZŠ Napajedla |
02 | 5.21 | 423.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik DaďaDominik Daďa
1. ZŠ Holešov |
01 | 5.20 | 421.00 | |||||||||||||||
5 |
Richard PařízekRichard Pařízek
Základní škola Emila Zátopk... |
01 | 5.10 | 402.00 | |||||||||||||||
6 |
Štěpán KociánŠtěpán Kocián
ZŠ Slovan Kroměříž |
02 | 5.08 | 398.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš PapšíkLukáš Papšík
ZŠ Ohrada Vsetín |
01 | 5.00 | 382.00 | |||||||||||||||
8 |
Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič
ZŠ Sportovní Uherské Hradiště |
02 | 4.96 | 375.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš VojáčekTomáš Vojáček
ZŠ Slovan Kroměříž |
01 | 4.92 | 367.00 | |||||||||||||||
10 |
Denis RaiskupDenis Raiskup
ZŠ Oskol Kroměříž |
02 | 4.90 | 363.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal ŠmídMichal Šmíd
ZŠ Staré Město |
01 | 4.88 | 360.00 | |||||||||||||||
12 |
Jan KraváčekJan Kraváček
2. ZŠ Napajedla |
02 | 4.79 | 343.00 | |||||||||||||||
13 |
Bronislav KutraBronislav Kutra
1. ZŠ Holešov |
02 | 4.77 | 339.00 | |||||||||||||||
14 |
Vladislav RusynVladislav Rusyn
ZŠ Oskol Kroměříž |
02 | 4.66 | 319.00 | |||||||||||||||
15 |
Ondřej HrbáčekOndřej Hrbáček
ZŠ Ohrada Vsetín |
01 | 4.64 | 315.00 | |||||||||||||||
16 |
Denis HradilDenis Hradil
ZŠ Ohrada Vsetín |
02 | 4.60 | 308.00 | |||||||||||||||
17 |
Dominik HradilDominik Hradil
ZŠ Staré Město |
02 | 4.48 | 287.00 | |||||||||||||||
18 |
Miloš WallaMiloš Walla
2. ZŠ Napajedla |
01 | 4.42 | 276.00 | |||||||||||||||
19 |
Jiří HlavicaJiří Hlavica
Základní škola Emila Zátopk... |
01 | 3.98 | 203.00 | |||||||||||||||
20 |
Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Základní škola Emila Zátopk... |
02 | 3.95 | 198.00 | |||||||||||||||
MS |
Vít PustkaVít Pustka
1. ZŠ Holešov |
02 | 5.20 | 421.00 | |||||||||||||||
Lukáš MatejkovičLukáš Matejkovič
ZŠ Sportovní Uherské Hradiště |
02 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 17.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SedlářJan Sedlář
1. ZŠ Holešov |
04 | 5.25 | 431.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr BělíčekPetr Bělíček
Základní škola Vizovice, př... |
03 | 5.05 | 392.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan GregorJan Gregor
ZŠ Sportovní Uherské Hradiště |
03 | 4.88 | 360.00 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch PaškaVojtěch Paška
ZŠ Staré Město |
03 | 4.66 | 319.00 | |||||||||||||||
5= |
Patrik KremelPatrik Kremel
ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí |
04 | 4.65 | 317.00 | |||||||||||||||
5= |
Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Sportovní Uherské Hradiště |
03 | 4.65 | 317.00 | |||||||||||||||
7 |
Josef MachůJosef Machů
Základní škola Vizovice, př... |
04 | 4.63 | 313.00 | |||||||||||||||
8 |
David NovákDavid Novák
ZŠ Slovan Kroměříž |
03 | 4.57 | 303.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ ZUBŘÍ |
04 | 4.51 | 292.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan TomečekJan Tomeček
ZŠ Sportovní Uherské Hradiště |
03 | 4.50 | 290.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej TurčínOndřej Turčín
ZŠ Staré Město |
04 | 4.48 | 287.00 | |||||||||||||||
12 |
Martin KlovaničMartin Klovanič
ZŠ Staré Město |
04 | 4.32 | 259.00 | |||||||||||||||
13 |
Dominik AdámekDominik Adámek
ZŠ Slovan Kroměříž |
02 | 4.30 | 255.00 | |||||||||||||||
14 |
Martin ZemanMartin Zeman
ZŠ ZUBŘÍ |
04 | 4.19 | 237.00 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk
ZŠ ZUBŘÍ |
03 | 4.10 | 222.00 | |||||||||||||||
16 |
Dávid ŠimekDávid Šimek
2. ZŠ Napajedla |
04 | 4.04 | 212.00 | |||||||||||||||
17 |
Jan TobolaJan Tobola
2. ZŠ Napajedla |
03 | 4.00 | 206.00 | |||||||||||||||
18 |
Radim PřevorRadim Převor
ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí |
03 | 3.94 | 196.00 | |||||||||||||||
19 |
David¨ VojáčekDavid¨ Vojáček
ZŠ Slovan Kroměříž |
03 | 3.91 | 191.00 | |||||||||||||||
20 |
Jan BlažekJan Blažek
1. ZŠ Holešov |
05 | 3.89 | 188.00 | |||||||||||||||
21= |
Miroslav HorákMiroslav Horák
2. ZŠ Napajedla |
04 | 3.59 | 143.00 | |||||||||||||||
21= |
David KučeraDavid Kučera
ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí |
05 | 3.59 | 143.00 | |||||||||||||||
Jiří KmentJiří Kment
1. ZŠ Holešov |
04 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 17.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
ZŠ Zlín Slovenská 3076 |
02 | 4.87 | 524.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára UrbanováKlára Urbanová
ZŠ Slovan Kroměříž |
03 | 4.85 | 519.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní |
02 | 4.83 | 514.00 | |||||||||||||||
4 |
Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní |
02 | 4.68 | 474.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora KrólováBarbora Królová
Základní škola Vizovice, př... |
02 | 4.59 | 451.00 | |||||||||||||||
6 |
Johana JánošováJohana Jánošová
Základní škola a Mateřská š... |
02 | 4.57 | 446.00 | |||||||||||||||
7 |
Klára FiuráškováKlára Fiurášková
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec |
02 | 4.50 | 428.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna OndříškováAnna Ondříšková
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec |
02 | 4.46 | 418.00 | |||||||||||||||
9 |
Monika ChytilováMonika Chytilová
1. ZŠ Holešov |
01 | 4.43 | 411.00 | |||||||||||||||
10 |
Dominika BěhůnkováDominika Běhůnková
Základní škola a Mateřská š... |
02 | 4.41 | 406.00 | |||||||||||||||
11 |
Vendula ŠturmováVendula Šturmová
1. ZŠ Holešov |
01 | 4.38 | 398.00 | |||||||||||||||
12 |
Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová
Gymnázium Fr. Palackého Val... |
02 | 4.36 | 393.00 | |||||||||||||||
13 |
Petra HorákováPetra Horáková
Základní škola Vizovice, př... |
01 | 4.32 | 384.00 | |||||||||||||||
14 |
Natálie PaprskářováNatálie Paprskářová
ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec |
02 | 4.30 | 379.00 | |||||||||||||||
15 |
Amálie ŠustrováAmálie Šustrová
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní |
02 | 4.23 | 362.00 | |||||||||||||||
16 |
Barbora KůstkováBarbora Kůstková
Základní škola Vizovice, př... |
02 | 4.17 | 347.00 | |||||||||||||||
17 |
Karolína MachováKarolína Machová
ZŠ Slovan Kroměříž |
01 | 4.16 | 345.00 | |||||||||||||||
18 |
Ema BajčíkováEma Bajčíková
Gymnázium Fr. Palackého Val... |
02 | 4.15 | 343.00 | |||||||||||||||
19 |
Markéta BarotováMarkéta Barotová
1. ZŠ Holešov |
03 | 3.84 | 272.00 | |||||||||||||||
20 |
Barbora PetřekováBarbora Petřeková
Gymnázium Fr. Palackého Val... |
02 | 3.77 | 257.00 | |||||||||||||||
21 |
Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Základní škola a Mateřská š... |
02 | 3.69 | 239.00 | |||||||||||||||
22 |
Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková
ZŠ Zlín Slovenská 3076 |
03 | 3.66 | 233.00 | |||||||||||||||
23 |
Karolína VránováKarolína Vránová
ZŠ Slovan Kroměříž |
02 | 3.48 | 196.00 | |||||||||||||||
24 |
Karolína OtépkováKarolína Otépková
ZŠ Zlín Slovenská 3076 |
02 | 3.38 | 176.00 | |||||||||||||||
Ester MísteckáEster Místecká
Gymnázium Fr. Palackého Val... |
02 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Barbora KůskováBarbora Kůsková
Základní škola Vizovice, př... |
02 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 17.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
1. ZŠ Holešov |
03 | 4.80 | 506.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní |
04 | 4.73 | 487.00 | |||||||||||||||
3 |
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní |
04 | 4.66 | 469.00 | |||||||||||||||
4 |
Kamila ZedkováKamila Zedková
1. ZŠ Holešov |
03 | 4.55 | 441.00 | |||||||||||||||
5 |
Natálie NovotnáNatálie Novotná
2. ZŠ Napajedla |
05 | 4.35 | 391.00 | |||||||||||||||
6 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
2. ZŠ Napajedla |
03 | 4.30 | 379.00 | |||||||||||||||
7 |
Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Základní škola Vizovice, př... |
03 | 4.29 | 376.00 | |||||||||||||||
8 |
Vendula OvesnáVendula Ovesná
ZŠ Zlín Slovenská 3076 |
03 | 4.22 | 359.00 | |||||||||||||||
9 |
Ema FlajzarováEma Flajzarová
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní |
04 | 4.19 | 352.00 | |||||||||||||||
10 |
Karolína BerkováKarolína Berková
ZŠ Slovan Kroměříž |
05 | 4.07 | 324.00 | |||||||||||||||
11 |
Aneta MynářováAneta Mynářová
ZŠ Slovan Kroměříž |
03 | 4.03 | 315.00 | |||||||||||||||
12 |
Barbora DrgováBarbora Drgová
Základní škola Vizovice, př... |
04 | 3.98 | 303.00 | |||||||||||||||
13= |
Anežka HenzlováAnežka Henzlová
ZŠ Zlín Slovenská 3076 |
03 | 3.94 | 294.00 | |||||||||||||||
13= |
Šárka TunováŠárka Tunová
ZŠ Oskol Kroměříž |
04 | 3.94 | 294.00 | |||||||||||||||
15= |
Elizabeth TomkováElizabeth Tomková
ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí |
03 | 3.92 | 290.00 | |||||||||||||||
15= |
Viktorie ChytilováViktorie Chytilová
2. ZŠ Napajedla |
03 | 3.92 | 290.00 | |||||||||||||||
17 |
Tereza NěmečkováTereza Němečková
ZŠ Slovan Kroměříž |
03 | 3.90 | 285.00 | |||||||||||||||
18 |
Tereza ŠustkováTereza Šustková
ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí |
04 | 3.83 | 270.00 | |||||||||||||||
19 |
Aneta TomšováAneta Tomšová
Základní škola Vizovice, př... |
04 | 3.71 | 244.00 | |||||||||||||||
20 |
Tereza ZrníkováTereza Zrníková
ZŠ Oskol Kroměříž |
03 | 3.63 | 227.00 | |||||||||||||||
21 |
Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová
ZŠ Oskol Kroměříž |
05 | 3.62 | 225.00 | |||||||||||||||
22 |
Sabina OlivíkováSabina Olivíková
1. ZŠ Holešov |
04 | 3.53 | 206.00 | |||||||||||||||
23 |
Klára KrpejšováKlára Krpejšová
ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí |
05 | 3.44 | 188.00 | |||||||||||||||
24 |
Denisa RafajováDenisa Rafajová
ZŠ Zlín Slovenská 3076 |
05 | 3.31 | 163.00 | |||||||||||||||
Tereza HanákováTereza Hanáková
ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí |
04 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |