výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (17. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KraváčekJan Kraváček 020915 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 07.77 628.00
2 Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič 020210 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.12 525.00
3 Richard PařízekRichard Pařízek 010828 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 08.13 523.00
4 Adam KotasAdam Kotas 010716 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 08.19 506.00
5 Tomáš DaníčekTomáš Daníček 010831 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.29 478.00
6 Michal ŠmídMichal Šmíd 010921 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.39 452.00
7 Filip SpáčilFilip Spáčil 030105 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 08.40 449.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KociánŠtěpán Kocián 020416 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 07.69 653.00
2 Dominik IndrákDominik Indrák 010712 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 07.97 568.00
3 Václav PfefferVáclav Pfeffer 020925 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.01 557.00
4 Patrik KlívarPatrik Klívar 020619 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.09 534.00
5 Petr GoliášPetr Goliáš 010708 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.21 500.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 07.60 681.00
2 Matěj ReňákMatěj Reňák 010625 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 07.76 631.00
3 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček 010103 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 07.86 601.00
4 Vít PustkaVít Pustka 021214 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 08.00 560.00
5 Tadeáš DřímalTadeáš Dřímal 010917 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 08.08 537.00
6 Denis HradilDenis Hradil 021104 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 08.56 408.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 010122 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 07.38 752.00
2 Ondřej LanžhotskýOndřej Lanžhotský 020310 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 07.67 659.00
3 Dominik DaďaDominik Daďa 011120 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 07.88 595.00
4 Teodor OstružkaTeodor Ostružka 011121 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 07.96 571.00
5 Jakub SedlářJakub Sedlář 010917 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.07 540.00
6 Jiří HlavicaJiří Hlavica 010108 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 08.10 531.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 07.97 568.00
2 Vojtěch PaškaVojtěch Paška 030412 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.12 525.00
3 Petr BělíčekPetr Bělíček 031007 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 08.26 487.00
4 Filip ŠtaubertFilip Štaubert 030623 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.40 449.00
5 Tomáš TománekTomáš Tománek 030901 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.63 391.00
6 Martin KlovaničMartin Klovanič 040217 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.66 383.00
7 Tomáš DrábekTomáš Drábek 040212 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.72 369.00
Jiří KmentJiří Kment 040116 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CibulecJakub Cibulec 031031 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 07.83 610.00
2 Jan SedlářJan Sedlář 040820 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 07.92 583.00
3 David ŠlechtaDavid Šlechta 030613 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 07.98 565.00
4 Josef PlšekJosef Plšek 040227 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.33 468.00
5 Štěpán HábaŠtěpán Hába 040315 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 08.37 457.00
6 Jan KusákJan Kusák 031215 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.42 444.00
7 Filip ŠišákFilip Šišák 030907 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.65 386.00
8 Adam ZemanAdam Zeman 040622 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 08.82 345.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CiranAdam Ciran 030118 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.19 506.00
2 Martin LhotskýMartin Lhotský 031123 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.37 457.00
3 Jan SehnalJan Sehnal 030602 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 08.38 454.00
4 David TomeškaDavid Tomeška 040328 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.66 383.00
5 Miroslav KolečekMiroslav Koleček 031025 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 08.72 369.00
6 Filip MalinaFilip Malina 040308 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.95 315.00
7 Adam BalajkaAdam Balajka 040918 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.06 291.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KotulkováHana Kotulková 030124 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 08.38 735.00
2 Karolína GajdošíkováKarolína Gajdošíková 021009 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 08.86 603.00
3 Dominika BěhůnkováDominika Běhůnková 020613 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 08.92 587.00
4 Barbora KůstkováBarbora Kůstková 020916 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 08.97 574.00
5 Karolína OtépkováKarolína Otépková 020421 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 09.14 531.00
6 Vanda KoukalováVanda Koukalová 020617 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 09.18 521.00
7 Karolína VránováKarolína Vránová 020601 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 09.32 487.00
Terezie JavorskáTerezie Javorská 020306 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 07.99 851.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.24 776.00
3 Johana TomečkováJohana Tomečková 030213 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.73 637.00
4 Alena ChobotováAlena Chobotová 010614 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 08.98 571.00
5 Machů NikolaMachů Nikola 011020 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.05 553.00
6 Tina ValeriánováTina Valeriánová 021116 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 09.31 489.00
7 Tereza KuželováTereza Kuželová 020712 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.40 468.00
8 Markéta BarotováMarkéta Barotová 030220 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 09.47 451.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela StejskalováMichaela Stejskalová 031128 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 08.53 692.00
2 Vendula ŠturmováVendula Šturmová 011010 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 08.55 687.00
3 Marie SvozilováMarie Svozilová 021206 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 08.77 626.00
4 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 020119 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 08.79 621.00
5 Kristýna HorskáKristýna Horská 021209 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.85 605.00
6 Denisa ValováDenisa Valová 020823 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 08.98 571.00
7 Monika ChytilováMonika Chytilová 011213 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 09.13 533.00
8 Vendula TřetinováVendula Třetinová 020302 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 09.15 528.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 041228 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.53 692.00
2 Julie MichálkováJulie Michálková 030707 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.60 673.00
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.64 662.00
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.97 574.00
5 Barbora DrgováBarbora Drgová 040302 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.23 509.00
6 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 050130 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 09.49 447.00
7 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová 050110 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 09.50 444.00
8 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 031220 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 12.47 14.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 030526 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 08.36 741.00
2 Ema KráčalováEma Kráčalová 031104 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 08.79 621.00
3 Karolína BerkováKarolína Berková 050402 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 09.14 531.00
4 Vendula OvesnáVendula Ovesná 030606 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 09.20 516.00
5 Julie TlusťákováJulie Tlusťáková 040916 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.28 496.00
6 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 041001 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 09.58 426.00
7 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 040528 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 09.66 408.00
8 Terezie FerbasováTerezie Ferbasová 040409 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 09.85 367.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana FrýdlováHana Frýdlová 040317 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.54 690.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 040207 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.90 592.00
3 Karolína SkýpalováKarolína Skýpalová 030926 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.96 576.00
4 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 040408 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 09.18 521.00
5 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 050314 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 09.36 477.00
6 Ema JanůEma Janů 041031 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 09.49 447.00
7 Sabina OlivíkováSabina Olivíková 040816 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 09.56 431.00
8 Šárka TunováŠárka Tunová 040920 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 09.83 371.00
Celkem 8 závodníků