výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (6. 5. 2017)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.12 11.00
2 Adam KubicaAdam Kubica 981013 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.13 9.00
3 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.24 7.00
4 Jakub BendaJakub Benda 000714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.32 6.00
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.51 4.00
6 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.64 2.00
7 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.68 1.00
8 Filip ZemanFilip Zeman 990823 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.76
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.57 3.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.69
3 Tomáš JanečekTomáš Janeček 981216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.86
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.96
5 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 991118 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.09
6 Jan VařekaJan Vařeka 991001 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.19
7 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.40
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris PribilBoris Pribil 980617 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.79
2 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.09
3 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.13
4 Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.18
5 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.23
6 Petr LisníkPetr Lisník 000720 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.41
7 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 990301 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.69
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.21 8.00
2 Martin ReinerMartin Reiner 980227 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.50 5.00
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 990505 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.84
4 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.98
5 Daniel HubačkaDaniel Hubačka 011026 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.24
6 Filip LorenzFilip Lorenz 980603 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.61
Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.58 11.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.59 9.00
3 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.91 8.00
4 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.03 4.00
5 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 12.04 3.00
6 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 12.02 5.00
2 Jan ProkopJan Prokop 010907 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.07 1.50
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.25
4 Matěj VencelMatěj Vencel 010309 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.37
5 Radim PlškoRadim Plško 011205 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.55
6 Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 011018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.69
7 Vilém BiječekVilém Biječek 010410 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.74
8 Marek ŽelezníkMarek Železník 010412 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.01
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.07 1.50
2 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.27
3 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.34
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 001221 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.56
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 000215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.68
6 Lukáš SojákLukáš Soják 000601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.91
7 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.95
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.98 6.00
2 Petr ČešlaPetr Češla 010609 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.45
3 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan 010805 AC ProstějovAC Prostějov 13.37
4 Jan KlečkaJan Klečka 011028 AC ProstějovAC Prostějov 13.51
5 Matěj SmělíkMatěj Smělík 010108 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.55
MB Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.99
MB Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.34
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František FaltýnekFrantišek Faltýnek 011025 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.94 7.00
2 Adam SmíšekAdam Smíšek 000409 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.10
3 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12.17
4 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.45
5 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 000727 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12.54
6 Michal ZávodnýMichal Závodný 011008 AC ProstějovAC Prostějov 12.89
7 Petr NovotnýPetr Novotný 000813 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.92
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.08 11.00
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.39 9.00
3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 995913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.44 8.00
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.50 7.00
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.52 6.00
6 Michaela RizmanováMichaela Rizmanová 995526 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.70 5.00
7 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.17
Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 12.77 4.00
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 986106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.90 3.00
3 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13.12
4 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.21
5 Iva SkalickáIva Skalická 995923 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.23
6 Johana MičánkováJohana Mičánková 005509 ASK BlanskoASK Blansko 13.26
7 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.38
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.39
2 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 995725 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.43
3 Lenka TäuberováLenka Täuberová 985210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.61
4 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.68
5 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.71
6 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.91
7 Tatiana SaviolaTatiana Saviola 015828 ASK BlanskoASK Blansko 13.95
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.32
2 Jana BartošováJana Bartošová 006205 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.89
3 Sára SmilkováSára Smilková 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.96
4 Sára PaťhováSára Paťhová 005906 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.01
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.47
MB Radka ŠkovranováRadka Škovranová 980000 SlovenskoSlovensko 13.84
MB Kateřina NovotnáKateřina Novotná 996027 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13.94
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.91 2.00
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.98 1.00
3 Sabina KusákováSabina Kusáková 996119 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.01
MB Marie KlanicováMarie Klanicová 995424 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13.88
MB Michaela ZbořilováMichaela Zbořilová 990000 SlovenskoSlovensko 13.88
Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Sabina KramnáSabina Kramná 985909 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HerzováNikola Herzová 015714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.07
2 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 985503 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.51
3 Nikola SlámováNikola Slámová 015906 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.54
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 016005 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.84
5 Eva KřekováEva Křeková 016219 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.01
6 Alena SýkorováAlena Sýkorová 995115 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.77
7 Vendula FoukalováVendula Foukalová 995112 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15.45
MB Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.87
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.75 9.00
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.03 8.00
3 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.11 6.00
4 Tereza ČepkováTereza Čepková 015305 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.94
5 Julie DrobilováJulie Drobilová 005608 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14.40
Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 015730 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Eliška MüllerováEliška Müllerová 015223 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.06 7.00
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.20 5.00
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.27 3.00
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.34 2.00
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.37 1.00
6 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.62
7 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 015730 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.78
Barbora KaráskováBarbora Karásková 016106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.56
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.72
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.84
4 Sára VitovskáSára Vitovská 016004 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 13.86
5 Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.87
6 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.10
7 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 015810 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 19.43
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.83
2 Terezie HolkováTerezie Holková 015811 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.26
3 Karolína KvochováKarolína Kvochová 015216 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.71
4 Anísa FilaliAnísa Filali 006010 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.79
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 015102 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.18
MB Anna KolegarováAnna Kolegarová 025916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.20
MB Aneta KolegarováAneta Kolegarová 025916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.37
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.59 11.00
2 Věra LenskáVěra Lenská 015108 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.26 4.00
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.91
4 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 005408 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.93
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 015613 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Nikol HillerováNikol Hillerová 016024 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.30 11.00
2 Jakub BendaJakub Benda 000714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.36 9.00
3 Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.54 8.00
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.97 3.00
Šimon HánaŠimon Hána 990417 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 990823 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.98 2.00
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.99 1.00
3 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.10
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.37
5 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.38
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.82 6.00
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 23.97
3 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 991118 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 24.94
4 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 25.10
5 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.20
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KubicaAdam Kubica 981013 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.39
2 Jakub DrápalJakub Drápal 000919 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.66
3 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 24.75
4 Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 24.80
5 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 990301 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26.45
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ReinerMartin Reiner 980227 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.55
2 Dominik PappDominik Papp 990519 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.06
3 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.70
4 Jan PalašJan Palaš 991006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.66
5 Lukáš HanákLukáš Hanák 011228 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.25
Jiří LátalJiří Látal 991031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.58 7.00
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.88 5.00
3 Boris PribilBoris Pribil 980617 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.95 4.00
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.23
5 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.53
Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.60 11.00
2 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.68 9.00
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.10 8.00
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 23.34 7.00
5 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.35 5.50
6 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.51 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matej KvasnicaMatej Kvasnica 000314 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23.35 5.50
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 24.23 2.00
3 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 24.39
4 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 24.66
Filip BugošFilip Bugoš 000621 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Vít JánošVít Jánoš 000224 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián GugaSebastián Guga 010517 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 24.69
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 24.79
3 Matěj VencelMatěj Vencel 010309 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.09
4 Radim PlškoRadim Plško 011205 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 25.69
MB Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.44
Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 000703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.34
2 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 000215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.93
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26.15
4 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 000127 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26.15
5 Marek ŽelezníkMarek Železník 010412 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 26.89
MB Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.56
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.27 1.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.57
3 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 24.61
4 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.79
5 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.85
6 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.67
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ZávodnýMichal Závodný 011008 AC ProstějovAC Prostějov 25.81
2 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 011121 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 26.16
3 Matěj SmělíkMatěj Smělík 010108 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 27.18
4 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan 010805 AC ProstějovAC Prostějov 27.54
Lukáš SojákLukáš Soják 000601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 011018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František FaltýnekFrantišek Faltýnek 011025 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 24.16 3.00
2 Adam SmíšekAdam Smíšek 000409 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.31
3 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 24.77
4 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 25.05
5 Roman BlaschkoRoman Blaschko 010601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.67
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 000727 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.29 11.00
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 995913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.16 9.00
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.34 8.00
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.33 1.50
5 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.40
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RizmanováMichaela Rizmanová 995526 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.99 5.00
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.06 4.00
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.21 3.00
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.91
Eliška HegrováEliška Hegrová 986106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 25.73 7.00
2 Gabriela ČelkováGabriela Čelková 995502 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.92 6.00
3 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 26.33 1.50
4 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 000000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 26.46
5 Iva SkalickáIva Skalická 995923 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.47
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.98
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 27.17
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 996103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 27.73
4 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 995725 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.74
Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 005119 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 27.08
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27.68
3 Adriana SlivkováAdriana Slivková 996025 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 27.76
4 Sára SmilkováSára Smilková 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 28.77
5 Tatiana SaviolaTatiana Saviola 015828 ASK BlanskoASK Blansko 29.04
Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PaťhováSára Paťhová 005906 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 29.11
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 016109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29.36
3 Alena SýkorováAlena Sýkorová 995115 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.65
Sabina KramnáSabina Kramná 985909 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
MB Michaela ZbořilováMichaela Zbořilová 990000 SlovenskoSlovensko 28.65
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.10
2 Nikola SlámováNikola Slámová 015906 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.74
3 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 985503 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.88
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.56
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 30.04
Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.80 6.00
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.90 4.50
3 Barbora BegováBarbora Begová 005324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.41 2.00
4 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.58 1.00
5 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.79
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.32 9.00
2 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 006223 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.49 8.00
3 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.54 7.00
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.90 4.50
5 Julie DrobilováJulie Drobilová 005608 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 29.68
Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 015730 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.09
2 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 015730 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 28.22
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.24
4 Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.40
MB Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 000000 SlovenskoSlovensko 27.48
Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 27.69
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.85
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 005627 AC ProstějovAC Prostějov 28.31
4 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 015810 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 28.95
5 Sára VitovskáSára Vitovská 016004 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 29.40
Simona KotrláSimona Kotrlá 015915 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Nikol HillerováNikol Hillerová 016024 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
3 Karolína KvochováKarolína Kvochová 015216 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.43
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 30.18
MB Anna KolegarováAnna Kolegarová 025916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.50
MB Aneta KolegarováAneta Kolegarová 025916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.32
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.13 11.00
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.13 3.00
3 Věra LenskáVěra Lenská 015108 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.76
4 Terezie HolkováTerezie Holková 015811 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.15
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 026009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 28.85
Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DQ
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.56 9.00
2 Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.69 7.00
3 Lukáš KoreňLukáš Koreň 990206 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.71 6.00
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.51 2.00
5 Lukáš WinklerLukáš Winkler 990428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 55.55
Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.37 5.00
2 Jakub DrápalJakub Drápal 000919 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 55.41
3 Jakub KopiarJakub Kopiar 990716 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.76
4 Lukáš HanákLukáš Hanák 011228 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 58.06
5 Jan PalašJan Palaš 991006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.81
Dominik PappDominik Papp 990519 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris PribilBoris Pribil 980617 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 49.49 11.00
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.41 8.00
3 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 52.90 4.00
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 53.46 3.00
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.62 1.00
6 Marek SpilkaMarek Spilka 011030 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.48
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 50.83 11.00
2 Matej KvasnicaMatej Kvasnica 000314 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 51.87 8.00
3 Martin VencbauerMartin Vencbauer 010623 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.30 6.00
4 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 52.57 5.00
5 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 000703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.72
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.83 9.00
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 52.19 7.00
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.75 4.00
4 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.45 3.00
Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Poznámky:
Při rozcvičování došlo k pádu závodníka Ondřeje Kramného /Sokol Opava/, došlo ke zlomenině levé ruky. Závodník byl převezen ZZS Břeclav do nemocnice Břeclav.
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 53.67 2.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.29 1.00
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.37
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.23
5 Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.24
6 Samuel KolářSamuel Kolář 000723 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.65
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 56.14
2 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 011121 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 56.76
3 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.56
4 František RezekFrantišek Rezek 010909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 60.31
MB Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 56.22
Šimon MorcinekŠimon Morcinek 010615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 56.21
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.68
3 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.44
4 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 59.73
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 60.83
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.28 11.00
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.94 9.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 59.03 8.00
4 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 000000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 59.81 6.00
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 60.08 5.00
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 60.62 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 005119 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 61.14 3.00
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 62.07
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.99
4 Marie KrálíkováMarie Králíková 986201 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 67.66
5 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 016023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 70.74
MB Michaela ZbořilováMichaela Zbořilová 990000 SlovenskoSlovensko 66.95
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.66 7.00
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.96 2.00
3 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 985503 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 62.01 1.00
4 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 995722 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 64.69
Sabina KramnáSabina Kramná 985909 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.99 11.00
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.05 9.00
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 005627 AC ProstějovAC Prostějov 62.12 8.00
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 63.73 7.00
5 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 64.67 6.00
6 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 015515 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 68.84 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona VydržalováSimona Vydržalová 005716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 67.85 5.00
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 70.22 2.50
Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 015102 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 70.22 2.50
4 Eva KonečnáEva Konečná 006210 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 82.88 1.00
Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 016214 AC ProstějovAC Prostějov DNS
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:56.67 11.00
2 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:57.91 9.00
3 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:58.51 8.00
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:58.70 7.00
5 Jan KunčickýJan Kunčický 990111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:00.54 6.00
6 Dominik PappDominik Papp 990519 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:01.20 5.00
7 Martin RebendaMartin Rebenda 981125 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:01.92 4.00
8 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:02.71 3.00
9 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:04.94 2.00
10 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:13.19 1.00
11 Marek SpilkaMarek Spilka 011030 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:17.71
Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:58.07 11.00
2 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.04 9.00
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:01.55 8.00
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.02 7.00
5 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.61 6.00
6 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:04.79 5.00
7 Sebastián GugaSebastián Guga 010517 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:05.85 4.00
8 Marek OndrovičMarek Ondrovič 010614 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:07.20 3.00
MB Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:59.05
Filip BugošFilip Bugoš 000621 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:08.56 2.00
2 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:10.46 1.00
3 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:10.83
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:11.81
5 František RezekFrantišek Rezek 010909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:13.42
6 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:16.06
7 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:26.45
MB Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:10.62
MB Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:12.94
Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Martin PallaMartin Palla 011027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:14.10 11.00
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:15.86 9.00
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:22.61 8.00
4 Adriana SlivkováAdriana Slivková 996025 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:24.15 7.00
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.21 6.00
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.59 5.00
7 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 996005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.28 4.00
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:29.57 3.00
Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 016109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:30.35 2.00
2 Michaela KieselováMichaela Kieselová 005219 ASK BlanskoASK Blansko 2:33.15 1.00
3 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 995202 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:33.90
4 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 016023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:34.38
5 Alexandra KudelováAlexandra Kudelová 006204 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:35.94
6 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:47.16
7 Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková 995825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:52.27
Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:31.47 11.00
2 Simona VydržalováSimona Vydržalová 005716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:35.54 9.00
3 Nikol LihotzkáNikol Lihotzká 016126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.81 8.00
4 Tereza KunzováTereza Kunzová 015822 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:40.69 7.00
5 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 015515 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:42.37 6.00
6 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 015605 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:44.56 5.00
7 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 006204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:44.59 4.00
8 Magdaléna ParolkováMagdaléna Parolková 005607 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:48.74 3.00
MB Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 006223 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:22.03
MB Veronika HutárkováVeronika Hutárková 045123 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:23.03
MB Barbora SvobodováBarbora Svobodová 045115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:25.91
MB Tereza PijákováTereza Pijáková 046214 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:27.61
Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 016214 AC ProstějovAC Prostějov DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:02.71 11.00
2 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:12.88 9.00
3 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:27.19 8.00
4 Filip ČechFilip Čech 981009 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:30.72 7.00
5 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:34.77 6.00
6 Daniel HubačkaDaniel Hubačka 011026 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:55.50 5.00
7 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 980318 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:10.17 4.00
MB Andrej PaulínyAndrej Paulíny 010000 SlovenskoSlovensko 4:03.23
Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Ján KostúrJán Kostúr 980418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:27.51 11.00
2 Lukáš KvakLukáš Kvak 010111 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:29.58 9.00
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:43.40 8.00
4 Roman SmolkaRoman Smolka 010215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:47.83 7.00
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 010117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:49.45 6.00
6 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 000518 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:51.59 5.00
MB Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:33.16
MB Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:33.25
Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Štěpán ZvoníčekŠtěpán Zvoníček 010217 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Martin PallaMartin Palla 011027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Viktor KocourekViktor Kocourek 011125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:55.96 11.00
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:12.54 9.00
3 Hana HudcováHana Hudcová 996029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:19.36 8.00
4 Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 995215 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5:36.73 7.00
5 Monika ČaganováMonika Čaganová 985921 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:39.55 6.00
Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:40.78 11.00
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 015604 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:44.88 9.00
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:51.06 8.00
4 Aneta JedličkováAneta Jedličková 005527 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:30.77 7.00
5 Vendula MráčkováVendula Mráčková 005719 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:54.66 6.00
MB Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:44.55
Renáta FlašarováRenáta Flašarová 025121 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 7 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KlíčDavid Klíč 000630 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:09.39 11.00
2 Jiří PodešvaJiří Podešva 990312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:24.23 9.00
3 David WittekDavid Wittek 981026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:39.78 8.00
4 Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 990202 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09:39.81 7.00
5 Marek GilíkMarek Gilík 990804 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:17.10 6.00
6 Matěj VeselýMatěj Veselý 010326 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:19.30 5.00
7 Martin VodičkaMartin Vodička 000118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:30.20 4.00
8 Jan LeblochJan Lebloch 990414 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10:44.52 3.00
9 Martin AdamecMartin Adamec 010115 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11:01.18 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:36.33 11.00
2 Martin ProkšaMartin Prokša 000719 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:06.40 9.00
3 Marek EfenbergerMarek Efenberger 010913 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10:06.74 8.00
4 Martin JakubčíkMartin Jakubčík 000328 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:09.37 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:03.28 11.00
2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:06.86 9.00
3 Karin SuranováKarin Suranová 000000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 11:15.16 8.00
4 Edit KadlečíkováEdit Kadlečíková 005509 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11:23.74 7.00
5 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11:40.20 6.00
6 Tereza KotáskováTereza Kotásková 016012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:42.62 5.00
7 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11:52.34 4.00
8 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 005510 ASK BlanskoASK Blansko 12:59.28 3.00
9 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:42.58 2.00
Hana HudcováHana Hudcová 996029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:44.02 11.00
2 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 005718 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:14.90 9.00
3 Veronika PopelkováVeronika Popelková 015624 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:26.46 8.00
4 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 015517 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13:17.36 7.00
Vendula MráčkováVendula Mráčková 005719 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 995317 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.08 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15.93 9.00
3 Gabriela ČelkováGabriela Čelková 995502 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 16.16 8.00
4 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.35 7.00
Eva SlovákováEva Slováková 985701 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16.63 6.00
2 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 990000 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 18.33 5.00
3 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 006020 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.73 4.00
4 Vendula FoukalováVendula Foukalová 995112 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.57 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KaráskováBarbora Karásková 016106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.33 9.00
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.43 5.00
MB Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 000000 SlovenskoSlovensko 15.51
Barbora BegováBarbora Begová 005324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Adéla SavarováAdéla Savarová 025417 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 005528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.91 7.00
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.42 6.00
3 Simona KotrláSimona Kotrlá 015915 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 17.17 3.00
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.90 1.00
5 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.34
MB Klaudia HanzelyováKlaudia Hanzelyová 000000 SlovenskoSlovensko 17.59
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.77 11.00
2 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.58 8.00
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.61 4.00
4 Simona KowalikováSimona Kowaliková 016020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 17.28 2.00
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Nikola VeseláNikola Veselá 016212 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 981103 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.69 11.00
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.04 8.00
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 981109 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 16.08 6.00
4 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19.16 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.00 9.00
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.07 7.00
3 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.27 5.00
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 18.18 4.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BeláňMarek Beláň 001104 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 15.28 8.00
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 15.55 5.00
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.88 3.00
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.49 2.00
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.64 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.83 11.00
2 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.34 7.00
3 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.48 6.00
4 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.80 4.00
5 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 010607 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.30
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 000225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15.18 9.00
2 Václav ValachVáclav Valach 011202 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.05
3 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 010908 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.29
MB Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.71
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 39.32 11.00
2 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.02 9.00
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.19 7.00
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.33 5.00
5 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 45.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.15 8.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.29 6.00
3 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.57 3.00
4 Kristián ŠimuneKristián Šimune 010601 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 44.42 2.00
5 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 45.84
MB Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 42.33
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 43.33 4.00
2 Václav ValachVáclav Valach 011202 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.54 1.00
3 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.32
4 Radim PlškoRadim Plško 011205 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 45.67
5 Roman BlaschkoRoman Blaschko 010601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.83
6 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 000127 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 47.05
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.44 11.00
2 Klára ŠimečkováKlára Šimečková 016016 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.54 8.00
3 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.20 6.00
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.02 4.00
MB Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 000000 SlovenskoSlovensko 49.66
MB Klaudia HanzelyováKlaudia Hanzelyová 000000 SlovenskoSlovensko 50.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna DaňkováJustýna Daňková 026009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 50.44 9.00
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 51.65 7.00
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.31 5.00
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 53.22 3.00
5 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 005713 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 55.50 2.00
Nikola VeseláNikola Veselá 016212 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 981103 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 55.39 11.00
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 56.34 9.00
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 61.15 7.00
4 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 980523 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.05 5.00
Lukáš KoreňLukáš Koreň 990206 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠtefkaMarek Štefka 990105 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 57.61 8.00
2 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 62.75 6.00
3 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 63.84 4.00
4 Martin VodičkaMartin Vodička 000118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 75.02 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠedováZuzana Šedová 015112 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 69.06 9.00
2 Veronika KotasováVeronika Kotasová 996005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 73.67 4.00
3 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 985109 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 78.87 2.00
MB Radka ŠkovranováRadka Škovranová 980000 SlovenskoSlovensko 66.93
Eva SlovákováEva Slováková 985701 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 70.35 7.00
2 Tereza NamyslováTereza Namyslová 996217 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 76.92 3.00
3 Marie KrálíkováMarie Králíková 986201 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 82.89 1.00
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 82.93
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina KusákováSabina Kusáková 996119 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 67.94 11.00
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 70.16 8.00
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 70.66 6.00
4 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 70.78 5.00
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:15.39 11.00
2 Martin RebendaMartin Rebenda 981125 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6:16.23 9.00
3 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:28.58 8.00
4 Serhij TkačSerhij Tkač 980825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:36.75 7.00
5 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:38.65 6.00
6 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:49.24 5.00
7 Mike OphoffMike Ophoff 991001 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7:11.23 4.00
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7:11.87 3.00
9 Jaroslav KorbelářJaroslav Korbelář 990210 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7:52.91 2.00
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:21.74 11.00
2 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7:07.49 9.00
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 011027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:55.64 8.00
4 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 010908 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9:08.45 7.00
MB Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7:01.22
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7:39.33 11.00
2 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 985109 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7:47.85 9.00
3 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7:56.67 8.00
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 016206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8:13.86 7.00
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8:20.45 6.00
6 Petra PavláskováPetra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8:46.07 5.00
7 Natálie HudcováNatálie Hudcová 015112 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9:16.31 4.00
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7:18.79 11.00
2 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8:20.67 9.00
MB Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 026012 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7:57.51
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínek, , Mazurek, Namyslo, Janeček Jelínek, , Mazurek, Namyslo, Janeček Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.41 11.00
2 A-Vácha, Vachutka, Kotásek, Sechra A-Vácha, Vachutka, Kotásek, Sechra SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.55 9.00
3 B-Lampa, Smolka, Bystroň, Hoffmann B-Lampa, Smolka, Bystroň, Hoffmann SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.69 8.00
4 A-Zeman, Jahoda, Reiner, Pribil A-Zeman, Jahoda, Reiner, Pribil Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 46.14 7.00
5 B-Adamec, Drápal, Rebenda, Hubačka B-Adamec, Drápal, Rebenda, Hubačka Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 50.12 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45.47 11.00
2 Kašpárek, Mautner, Prokop, Kocourek Kašpárek, Mautner, Prokop, Kocourek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 46.21 8.00
3 A-Hreňko, Kret, Martiňák, Meca A-Hreňko, Kret, Martiňák, Meca SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.24 7.00
4 A-Kolář, Piskoř, Stach, Vavříček A-Kolář, Piskoř, Stach, Vavříček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.69 5.50
5 Grycz, Vašíček, Sasýn, Wojnar Grycz, Vašíček, Sasýn, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.86 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brtník, Dvořák, Kocourek, Veleba Brtník, Dvořák, Kocourek, Veleba AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.05 9.00
2 B-Bartusek, Češla, Vala, Lév B-Bartusek, Češla, Vala, Lév TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.69 5.50
3 Novotný, Hujňák, Kalous, Faltýnek Novotný, Hujňák, Kalous, Faltýnek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 47.76 4.00
4 C-Varaja, Thiemel, Schmit, Píšek C-Varaja, Thiemel, Schmit, Píšek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.72 2.00
5 B-Valach, Hrdlička, Smíšek, Blaschko B-Valach, Hrdlička, Smíšek, Blaschko SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.73 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brázdilová, Čelková, Rizmanová, Šimlovičová Brázdilová, Čelková, Rizmanová, Šimlovičová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 49.38 11.00
2 Hadašová, Červenková, Hrdličková, Kolářová Hadašová, Červenková, Hrdličková, Kolářová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.75 9.00
3 A-Rašková, Kotková, Lisníková, Slámová A-Rašková, Kotková, Lisníková, Slámová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.78 8.00
4 A-Hladíková, Marčíková, Matějáková, Jeřábková A-Hladíková, Marčíková, Matějáková, Jeřábková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 53.57 7.00
5 Kučerová, Seifnerová, Namyslová, Gieslová Kučerová, Seifnerová, Namyslová, Gieslová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 54.37 6.00
Sklenská, Holubářová, Dlabajová, Škaldová Sklenská, Holubářová, Dlabajová, Škaldová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Dokoupilová, Pavlásková, Kopcová, Kotásková B-Dokoupilová, Pavlásková, Kopcová, Kotásková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 55.10 5.00
2 B-Freigergerová, Doležalová, Kouřilová.Dobrovolná B-Freigergerová, Doležalová, Kouřilová.Dobrovolná AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 55.50 4.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Motlochová, Mertová, Grulichová, Legerská Motlochová, Mertová, Grulichová, Legerská SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.77 11.00
2 A-Jurčeková, Stratilová V., Čepková, Václavíková A-Jurčeková, Stratilová V., Čepková, Václavíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.33 9.00
3 Burianová, Kvochová, Vildomcová, Strnadová Burianová, Kvochová, Vildomcová, Strnadová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 53.68 8.00
4 B-Kunzová, Lihotská, Smolková, Šustáková B-Kunzová, Lihotská, Smolková, Šustáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.37 7.00
5 Voráčová, Vařeková, Ševčíková, Nováková Voráčová, Vařeková, Ševčíková, Nováková AC ProstějovAC Prostějov 58.14 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 1.96 11.00
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980911 1.87 9.00
3 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
990505 1.87 8.00
4 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
980710 1.82 7.00
5 Martin KonečnýMartin Konečný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
990530 1.77 6.00
6 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
981109 1.72 5.00
7 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990408 1.72 4.00
8 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
990401 1.72 3.00
9 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
991116 1.72 2.00
10 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
991118 1.62 1.00
11 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010930 1.93
MB Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
950809 1.93
MB David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
960223 1.90
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010720 1.91 11.00
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 1.88 9.00
3 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010620 1.85 8.00
4 Lukáš StraškaLukáš Straška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010810 1.82 7.00
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 1.82 6.00
6 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010222 1.72 5.00
7 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
001112 1.72 4.00
8 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
000424 1.67 3.00
9 Jakub LévJakub Lév
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011001 1.67 2.00
10 Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
010704 1.62 1.00
11= Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
010410 1.62
11= Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010607 1.62
Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010615 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
015630 1.71 11.00
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
005520 1.62 9.00
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
986130 1.52 8.00
4= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985101 1.42 6.50
4= Štěpánka DohnalováŠtěpánka Dohnalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005415 1.42 6.50
Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996031 NM
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
985129 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016005 1.74 11.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
016030 1.68 9.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
005812 1.65 8.00
4 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005413 1.62 7.00
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
015227 1.62 6.00
6 Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015309 1.52 5.00
7= Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016228 1.52 3.50
7= Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016106 1.52 3.50
9= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005610 1.42 1.50
9= Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
015313 1.42 1.50
11 Natálie VařekováNatálie Vařeková
AC ProstějovAC Prostějov
015816 1.37
12 Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
AC ProstějovAC Prostějov
016109 1.32
MB Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015221 1.52
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
016109 NM
Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
016020 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991220 3.03 11.00
2 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
000720 2.63 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 3.83 11.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 3.23 9.00
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
011105 3.03 8.00
4 Jakub LévJakub Lév
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011001 2.83 7.00
5= Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010607 2.43 5.50
5= Marek BeláňMarek Beláň
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
001104 2.43 5.50
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995317 3.52 11.00
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995604 3.22 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 3.12 8.00
4 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
016122 2.62 7.00
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
016110 2.52 6.00
6= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985101 2.32 4.50
6= Andrea KrejčováAndrea Krejčová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995921 2.32 4.50
MB Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
986218 2.62
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005528 3.22 11.00
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 2.92 9.00
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015501 2.12 8.00
4 Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016016 2.12 7.00
Kateřina OrságováKateřina Orságová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005126 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990930 7.31 11.00
2 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990417 7.24 9.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 6.98 8.00
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991217 6.70 7.00
5 Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
981013 6.63 6.00
6 Jiří LátalJiří Látal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991031 6.53 5.00
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980424 6.34 3.00
8 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 6.09 4.00
9 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
981009 5.89 2.00
10 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
980710 5.84 1.00
11 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
000720 5.62
12 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
000928 5.27
13 Petr MěřínskýPetr Měřínský
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
990105 5.09
14 Martin KonečnýMartin Konečný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
990530 4.25
Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000714 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000128 6.55 11.00
2 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000211 6.42 9.00
3 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 6.27 8.00
4 Lukáš StraškaLukáš Straška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010810 6.24 7.00
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 6.19 6.00
6 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010515 6.00 5.00
7 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 5.95 4.00
8 David VarajaDavid Varaja
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010612 5.80 3.00
9 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
000225 5.78 2.00
10 Tomáš StachTomáš Stach
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010608 5.68 1.00
11 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
000424 5.67
12 Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
010410 5.63
13 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
010414 5.49
14 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010911 5.43
15= Jan ProkopJan Prokop
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010907 5.39
15= Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
010321 5.39
17 Lukáš KvakLukáš Kvak
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
010111 5.17
18 Dominik SchmitDominik Schmit
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011001 5.10
19 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
001207 4.98
20 Tadeáš BöhmTadeáš Böhm
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
011018 4.94
21 Jan KlečkaJan Klečka
AC ProstějovAC Prostějov
011028 4.49
22 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000430 3.78
MB Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 6.03
Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010129 NM
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995223 5.69 11.00
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995809 5.32 9.00
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
995925 5.27 8.00
4 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
985818 5.27 7.00
5 Johana MičánkováJohana Mičánková
ASK BlanskoASK Blansko
005509 5.23 6.00
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 5.21 5.00
7 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985210 5.04 4.00
8 Eliška HegrováEliška Hegrová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
986106 5.03 3.00
9 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
996129 4.76 2.00
10 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
990000 4.71 1.00
11 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015714 4.70
12 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
016005 4.67
13 Zita DušánkováZita Dušánková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
985921 4.63
14 Štěpánka DohnalováŠtěpánka Dohnalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005415 4.61
15 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
016219 4.51
16 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
006003 4.46
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
005313 4.46
18 Petra FritschováPetra Fritschová
ASK BlanskoASK Blansko
995814 4.30
19 Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
006205 4.19
20 Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
995114 4.09
Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996031 NM
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
985129 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
016030 5.23 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015427 5.14 9.00
3 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015203 5.01 8.00
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015221 5.00 7.00
5 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016214 5.00 6.00
6 Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
006010 4.86 5.00
7 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015406 4.83 4.00
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015328 4.75 3.00
9 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005526 4.74 2.00
10 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
015804 4.71 1.00
11 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
015313 4.69