výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev staršího žactva

Šumperk (13. 6. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.37 11.00
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.43 9.00
3 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.44 8.00
4 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.59 7.00
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.76 6.00
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.79 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 020304 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.90 4.00
2 Robin ZbraněkRobin Zbraněk 030104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.95 3.00
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 030922 AC ProstějovAC Prostějov 08.01 1.50
4 David StaněkDavid Staněk 021219 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.09
Aleš BřezinaAleš Březina 020222 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 030609 AC ProstějovAC Prostějov 08.01 1.50
2 Matěj ŠípekMatěj Šípek 020823 AC ProstějovAC Prostějov 08.08
3 Michal HalamaMichal Halama 030829 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.24
4 Viliam HromekViliam Hromek 030522 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.61
5 Marek VitásekMarek Vitásek 031223 AC ProstějovAC Prostějov 09.09
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VavříkMartin Vavřík 030215 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.09
2 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.39
3 Matěj MacourekMatěj Macourek 031205 AC ProstějovAC Prostějov 08.65
4 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 030813 AC ProstějovAC Prostějov 08.71
5 Antonín KadlecAntonín Kadlec 031030 AC ProstějovAC Prostějov 09.33
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.87 11.00
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.12 9.00
3 Simona SvozilováSimona Svozilová 025910 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.15 8.00
4 Klára NavarováKlára Navarová 025618 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.27 7.00
5 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 025123 AC ProstějovAC Prostějov 08.67 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 035922 AC ProstějovAC Prostějov 08.55 6.00
2 Markéta MachováMarkéta Machová 026117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.76 4.00
3 Klára AdlerováKlára Adlerová 035321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.93 3.00
4 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 036222 AC ProstějovAC Prostějov 09.27 1.00
5 Eliška BartošováEliška Bartošová 035727 AC ProstějovAC Prostějov 09.88
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KoskováNatálie Kosková 035131 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.14 2.00
2 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 036212 AC ProstějovAC Prostějov 09.62
3 Anna MulikováAnna Muliková 036112 AC ProstějovAC Prostějov 10.35
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17.43 11.00
2 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.78 8.00
3 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17.86 7.00
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.01 6.00
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.14 5.00
Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 020304 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 18.65 4.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.04 3.00
3 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 030609 AC ProstějovAC Prostějov 19.54 1.00
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.76
Aleš BřezinaAleš Březina 020222 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.60 9.00
2 Martin VavříkMartin Vavřík 030215 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19.45 2.00
3 Oliver PungeOliver Punge 030529 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.02
4 David KutalDavid Kutal 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 22.23
5 Marek VitásekMarek Vitásek 031223 AC ProstějovAC Prostějov 22.97
MB Jiří LátalJiří Látal 991031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.18
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.71 11.00
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.48 9.00
3 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.54 8.00
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.85 7.00
5 Klára NavarováKlára Navarová 025618 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 20.35 5.00
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.07 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 026009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.92 6.00
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.83 4.00
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.95 3.00
4 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 025607 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 21.03 2.00
MB Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.27
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 13.6.2017) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 035203 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.28
2 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 035303 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21.90
3 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 036222 AC ProstějovAC Prostějov 22.54
4 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 036212 AC ProstějovAC Prostějov 25.15
MB Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.48
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.31 11.00
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 38.34 9.00
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 38.78 8.00
4 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 020304 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 41.03 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StaněkDavid Staněk 021219 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 42.58 6.00
2 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 47.29 5.00
3 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 021218 AC ProstějovAC Prostějov 49.00 4.00
MB Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 40.16
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.69 11.00
2 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 026009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 43.81 9.00
3 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 44.30 8.00
4 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.29 7.00
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.60 6.00
6 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 025601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 47.78 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 025628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 45.64 5.00
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 45.94 4.00
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 46.33 3.00
4 Adéla StřídováAdéla Střídová 035719 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.50 2.00
5 Eliška JuránkováEliška Juránková 035812 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 50.84
6 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 036201 AC ProstějovAC Prostějov 53.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KoskováNatálie Kosková 035131 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 48.24
MB Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 42.59
MB Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 46.15
MB Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 47.37
MB Marie KostelnáMarie Kostelná 016231 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 48.44
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:00.28 11.00
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:10.47 9.00
3 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:27.87 8.00
4 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:39.91 7.00
5 Radim SpilkaRadim Spilka 020603 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3:05.20 6.00
MB Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNF
MB Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:13.66
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:27.89 11.00
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 036024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:34.96 9.00
3 Adéla PazderováAdéla Pazderová 025219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:42.76 8.00
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 035526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:46.39 7.00
MB Marie KostelnáMarie Kostelná 016231 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:42.22
MB Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:45.44
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 030922 AC ProstějovAC Prostějov 4:51.32 11.00
2 Matyáš DoleželMatyáš Doležel 020914 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:52.36 9.00
3 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:13.40 8.00
4 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 031218 AC ProstějovAC Prostějov 5:19.69 7.00
5 Josef PospíšilJosef Pospíšil 031003 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:20.47 6.00
MB Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:41.34
Štěpán StrykŠtěpán Stryk 030421 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15.10 11.00
2 Patrik VašutPatrik Vašut 020321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.12 9.00
3 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.35 8.00
4 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 021008 AC ProstějovAC Prostějov 16.32 7.00
5 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.86 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MoučkaFilip Moučka 030802 AC ProstějovAC Prostějov 17.20 5.00
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17.41 4.00
3 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.98 3.00
4 Kryštof AxmanKryštof Axman 021030 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.34 2.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.15 11.00
2 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15.92 9.00
3 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 025601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.52 8.00
4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 035922 AC ProstějovAC Prostějov 18.18 6.00
Kateřina HájkováKateřina Hájková 025421 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNF
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 025628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 026022 AC ProstějovAC Prostějov 17.55 7.00
2 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 036124 AC ProstějovAC Prostějov 18.44 5.00
3 Zuzana VítkováZuzana Vítková 036119 AC ProstějovAC Prostějov 18.66 4.00
4 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 025427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.80 3.00
5 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 035303 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 18.82 2.00
6 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 035526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19.85 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 30.08 11.00
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 30.59 9.00
3 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 021008 AC ProstějovAC Prostějov 33.13 7.00
4 Filip MoučkaFilip Moučka 030802 AC ProstějovAC Prostějov 33.38 6.00
5 Kryštof AxmanKryštof Axman 021030 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 33.87 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 31.69 8.00
2 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 33.97 4.00
3 Oliver PungeOliver Punge 030529 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 36.77 3.00
4 Radim SpilkaRadim Spilka 020603 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 43.30 2.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 30.97 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 025421 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32.22 9.00
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 32.66 8.00
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 025419 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.86 7.00
2 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 025607 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 34.98 6.00
3 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 035303 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 36.89 5.00
4 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 025427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.06 4.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbraněk, Kolář, Horák, Lochman Zbraněk, Kolář, Horák, Lochman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 29.45 11.00
2 Oplocký, Zmidloch, Šípek, Jurčík Oplocký, Zmidloch, Šípek, Jurčík AC ProstějovAC Prostějov 31.34 9.00
3 Novotný, Hroch, Winkler, Havlík Novotný, Hroch, Winkler, Havlík Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 31.89 8.00
4 Axman, Doležel, Nesvadba, Tichý Axman, Doležel, Nesvadba, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 32.13 7.00
5 Hošťálek, Macourek, Kadlec, Mlčoch Hošťálek, Macourek, Kadlec, Mlčoch AC ProstějovAC Prostějov 34.24 6.00
6 Bílý, Robeš, Šubrt, Vačkář Bílý, Robeš, Šubrt, Vačkář AC ProstějovAC Prostějov 34.30 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Niebauerová, Svozilová, Petrová, Mičunková Niebauerová, Svozilová, Petrová, Mičunková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 30.80 11.00
2 Juřáková, Krejčířová, K., Krejčířová T., Juřáková, Krejčířová, K., Krejčířová T., AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 31.44 9.00
3 Eichlerová, Machová, Spáčilová, Štěpánková Eichlerová, Machová, Spáčilová, Štěpánková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.16 8.00
4 Korhoňová, Vykopalová, Krajíčková, Vítková; Korhoňová, Vykopalová, Krajíčková, Vítková; AC ProstějovAC Prostějov 33.31 7.00
5 Kumstátová, Langerová, Nenálová, Kochánková Kumstátová, Langerová, Nenálová, Kochánková AC ProstějovAC Prostějov 35.91 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adlerová, Dobešová, Henklová, Střídová Adlerová, Dobešová, Henklová, Střídová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.79 6.00
2 Bartošová, Čtveráková, Muliková, Ševčíiková Bartošová, Čtveráková, Muliková, Ševčíiková AC ProstějovAC Prostějov 38.05 4.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 1.63 11.00
2 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020218 1.60 9.00
3 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
021008 1.57 8.00
4 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030104 1.57 7.00
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
030405 1.57 6.00
6 Filip HavlíkFilip Havlík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021212 1.51 5.00
7 Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020324 1.48 4.00
8 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030820 1.33 3.00
Daniel BřezovskýDaniel Březovský
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
031006 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025910 1.59 11.00
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
025205 1.53 9.00
3 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
025123 1.44 8.00
4 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
025628 1.39 7.00
5 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
025601 1.39 6.00
6 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
036124 1.34 5.00
7 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC ProstějovAC Prostějov
036201 1.29 4.00
MB Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
016113 1.50
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 3.11 11.00
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030224 3.01 9.00
3 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
031106 1.91 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna MaksováAnna Maksová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
026025 2.01 11.00
2 Klára NavarováKlára Navarová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
025618 2.01 9.00
3 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
026027 1.91 8.00
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025917 1.71 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030210 5.46 11.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030214 5.22 9.00
3 Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC ProstějovAC Prostějov
020823 5.13 8.00
4 Michal HalamaMichal Halama
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
030829 5.04 7.00
5 Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
030510 4.65 6.00
6 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
020411 4.64 5.00
7 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
030802 4.45 4.00
8 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
030405 4.36 3.00
9 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
AC ProstějovAC Prostějov
030813 4.15 2.00
10 Tomáš BílýTomáš Bílý
AC ProstějovAC Prostějov
021210 4.10 1.00
11 Marek VitásekMarek Vitásek
AC ProstějovAC Prostějov
031223 4.05
12 Filip ŠubrtFilip Šubrt
AC ProstějovAC Prostějov
020919 3.94
13 Samuel RobešSamuel Robeš
AC ProstějovAC Prostějov
030731 3.72
MB Dominik OrálekDominik Orálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981008 6.70
MB Jiří LátalJiří Látal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991031 6.44
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
036107 5.08 11.00
2 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025917 4.48 9.00
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
025419 4.43 8.00
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
036119 4.40 7.00
5 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035722 4.35 6.00
6 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
025607 4.22 5.00
7 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
025421 4.20 4.00
8 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
035922 4.19 3.00
9 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
AC ProstějovAC Prostějov
036222 4.18 2.00
10 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
AC ProstějovAC Prostějov
035326 4.10 1.00
11 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035321 4.07
12 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
026027 3.92
13 Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC ProstějovAC Prostějov
025624 3.71
14 Anna MulikováAnna Muliková
AC ProstějovAC Prostějov
036112 3.66
15 Aneta LangerováAneta Langerová
AC ProstějovAC Prostějov
026026 3.48
16 Eliška BartošováEliška Bartošová
AC ProstějovAC Prostějov
035727 3.27
Veronika KochánkováVeronika Kochánková
AC ProstějovAC Prostějov
035521 DNS
Anita MarákováAnita Maráková
AC ProstějovAC Prostějov
025208 DNS
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
026211 11.66 11.00
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 10.22 9.00
3 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036107 09.76 8.00
4 Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
025707 09.02 7.00
5 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
026010 08.32 6.00
6 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
035812 07.85 5.00
7 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035325 06.76 4.00
8 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
035520 06.56 3.00
MB Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
016113 10.32
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 12.33 11.00
2 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 12.28 9.00
3 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020218 11.11 8.00
4 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
031119 10.61 7.00
5 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
031002 10.42 6.00
6 Matias ŠpičákMatias Špičák
AC ProstějovAC Prostějov
031221 08.62 5.00
7 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
020704 08.50 4.00
8 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030206 08.31 3.00
9 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
030912 07.44 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036107 30.68 11.00
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 26.74 9.00
3 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
026010 26.64 8.00
4 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
026211 23.88 7.00
5 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035722 20.46 6.00
6 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
026108 20.38 5.00
7 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035325 18.61 4.00
8 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
035812 17.49 3.00
9 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
035520 16.65 2.00
10 Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC ProstějovAC Prostějov
025624 10.19 1.00
Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
025707 DNS
Anita MarákováAnita Maráková
AC ProstějovAC Prostějov
025208 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030224 44.85 11.00
2 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 42.05 9.00
3 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 32.91 8.00
4 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
031002 27.31 7.00
5 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
030203 26.12 6.00
6 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
020704 25.49 5.00
7 Matias ŠpičákMatias Špičák
AC ProstějovAC Prostějov
031221 25.05 4.00
8 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030206 23.84 3.00
9 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
030912 20.18 2.00
10 Tomáš BílýTomáš Bílý
AC ProstějovAC Prostějov
021210 15.13 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
026010 37.55 11.00
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036107 27.40 9.00
3 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
026211 24.21 8.00
4 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035203 19.81 7.00
5 Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC ProstějovAC Prostějov
025624 19.49 6.00
MB Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
005524 27.46
Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
025707 DNS
Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035325 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 35.94 11.00
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 31.93 9.00
3 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
030203 28.49 8.00
4 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
020704 22.79 7.00
5 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030206 21.85 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
025205 39.65 11.00
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
026009 26.28 9.00
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 25.02 8.00
4 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035325 23.91 7.00
5 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
025419 22.34 6.00
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
035516 20.39 5.00
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
036024 19.81 4.00
8 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
035722 19.77 3.00
9 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
035520 16.07 2.00
10 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
026108 15.57 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030224 42.08 11.00
2 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
020725 36.39 9.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030121 33.15 8.00
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
020528 32.24 7.00
5 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
030203 27.61 6.00
6 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
031002 27.17 5.00
7 Matias ŠpičákMatias Špičák
AC ProstějovAC Prostějov
031221 26.03 4.00
8 Antonín KadlecAntonín Kadlec
AC ProstějovAC Prostějov
031030 25.66 3.00
9 Matěj MacourekMatěj Macourek
AC ProstějovAC Prostějov
031205 20.84 2.00
10 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
030912 20.28 1.00
11 Oliver PungeOliver Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030529 19.92
12 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC ProstějovAC Prostějov
031218 18.95
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 250.00
2 AKSTE AKSTE AK Šternberk z.s.{8} 173.00
3 PROST PROST AC Prostějov{8} 162.00
4 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.{8} 078.00
5 SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.{8} 057.00
6 HRANI HRANI SK Hranice, z.s.{8} 025.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 249.00
2 PROST PROST AC Prostějov{8} 153.00
3 SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.{8} 137.00
4 AKSTE AKSTE AK Šternberk z.s.{8} 094.00
5 HRANI HRANI SK Hranice, z.s.{8} 043.00
6 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.{8} 030.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků