3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C
Praha - Jeseniova (1. 6. 2017)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrálJan Král | 04 | Spartak Praha 4 | 08.75 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 08.92 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Matouš NopMatouš Nop | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.24 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jan GuttenbergJan Guttenberg | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 09.35 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 09.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SýkoraDavid Sýkora | 05 | Spartak Praha 4 | 09.59 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Jáchym RysJáchym Rys | 05 | AC Praha 1890 | 10.18 | |||||||||||||||
3 | Radek SvozilRadek Svozil | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.36 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 10.84 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.55 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KřížOndřej Kříž | 04 | SK Kotlářka Praha | 09.54 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.72 | |||||||||||||||
4 | Dalibor ŤulákDalibor Ťulák | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 10.10 | |||||||||||||||
5 | Václav VlasákVáclav Vlasák | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.76 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŘehákJakub Řehák | 04 | SK Kotlářka Praha | 09.09 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | David BalcarDavid Balcar | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.37 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.78 | |||||||||||||||
5 | Lukáš HolinkaLukáš Holinka | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 10.21 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mirek ŠťastnýMirek Šťastný | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.47 | |||||||||||||||
MB | Sebastian PippalSebastian Pippal | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10.02 | |||||||||||||||
MB | Tadeáš ČermákTadeáš Čermák | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10.74 | |||||||||||||||
MB | Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 11.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ellen OlšavskáEllen Olšavská | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.14 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 09.84 | |||||||||||||||
5 | Julie NěmečkováJulie Němečková | 05 | Spartak Praha 4 | 10.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára FialkováKlára Fialková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.08 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie BaldováLucie Baldová | 05 | Spartak Praha 4 | 09.50 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Izabel KubiesIzabel Kubies | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 10.04 | |||||||||||||||
4 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 | 10.47 | |||||||||||||||
Sophie HegyiSophie Hegyi | 04 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková | 04 | Spartak Praha 4 | 09.23 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Anna PolákováAnna Poláková | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.03 | |||||||||||||||
3 | Barbora LandováBarbora Landová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.23 | |||||||||||||||
4 | Christine CianciChristine Cianci | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.91 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna DavidováAnna Davidová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.36 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha | 09.51 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.56 | |||||||||||||||
Magdalena KlírováMagdalena Klírová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tisa KirbyTisa Kirby | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.58 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Anita NovákováAnita Nováková | 04 | ATLETIK RUDNÁ | 09.95 | |||||||||||||||
3 | Daniela BarabashevaDaniela Barabasheva | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.06 | |||||||||||||||
4 | Anna SopkováAnna Sopková | 05 | Spartak Praha 4 | 10.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha | 09.21 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Dorota VeverkováDorota Veverková | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.87 | |||||||||||||||
3 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 09.97 | |||||||||||||||
MB | Michaela RadouškováMichaela Radoušková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.88 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 21.32 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Filip MatějkaFilip Matějka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš KárníkTadeáš Kárník | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 26.07 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JánskýDaniel Jánský | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.80 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka | 04 | ATLETIK RUDNÁ | 22.11 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PavlicaLukáš Pavlica | 05 | Spartak Praha 4 | 23.37 | |||||||||||||||
4 | Matěj ZikmundMatěj Zikmund | 06 | SK Kotlářka Praha | 25.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KvapilTomáš Kvapil | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.74 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 22.27 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.44 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof BaschKryštof Basch | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 25.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendelín KuklaVendelín Kukla | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 22.57 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.68 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KohlOndřej Kohl | 05 | AC Praha 1890 | 23.35 | |||||||||||||||
4 | Jonáš KloudaJonáš Klouda | 06 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PechMatěj Pech | 06 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.75 | |||||||||||||||
2 | František ŠvarcFrantišek Švarc | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 26.42 | |||||||||||||||
3 | Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 | 26.47 | |||||||||||||||
Tomáš HájekTomáš Hájek | 04 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.52 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Enrique RendónEnrique Rendón | 05 | Spartak Praha 4 | 25.67 | |||||||||||||||
MB | Sebastian PippalSebastian Pippal | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 24.93 | |||||||||||||||
MB | Tadeáš ČermákTadeáš Čermák | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 27.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.78 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 22.97 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Klára SionkováKlára Sionková | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 23.11 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.35 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PolanskáKateřina Polanská | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 24.21 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KulhováKristýna Kulhová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.72 | |||||||||||||||
3 | Eliška VackováEliška Vacková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.87 | |||||||||||||||
4 | Marie KrátkáMarie Krátká | 04 | SK Kotlářka Praha | 25.57 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justina ReimerováJustina Reimerová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.98 | |||||||||||||||
2 | Isabela Tereza GomezIsabela Tereza Gomez | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 25.96 | |||||||||||||||
3 | Petra SvobodováPetra Svobodová | 05 | SK Kotlářka Praha | 26.59 | |||||||||||||||
4 | Ester VanišováEster Vanišová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.95 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.14 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Theresa BiskupováTheresa Biskupová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 24.66 | |||||||||||||||
3 | Anna HochmanováAnna Hochmanová | 04 | AC Praha 1890 | 25.92 | |||||||||||||||
4 | Christine CianciChristine Cianci | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 28.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SokolováKateřina Sokolová | 04 | SK Kotlářka Praha | 21.09 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠimkováMarkéta Šimková | 04 | Spartak Praha 4 | 24.80 | |||||||||||||||
Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Natálie KramlováNatálie Kramlová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ProkopováMonika Prokopová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.53 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Viktorie JančíkováViktorie Jančíková | 05 | Spartak Praha 4 | 23.74 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Mariana VotavováMariana Votavová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.95 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila VávrováLudmila Vávrová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 23.38 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka JelínkováAnežka Jelínková | 05 | Spartak Praha 4 | 24.01 | |||||||||||||||
3 | Veronika HallerováVeronika Hallerová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.34 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KoppováKarolína Koppová | 05 | Spartak Praha 4 | 25.72 | |||||||||||||||
MB | Michaela RadouškováMichaela Radoušková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.26 | |||||||||||||||
MB | Johanka JoklováJohanka Joklová | 06 | SK Kotlářka Praha | 26.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠtětkaFilip Štětka | 04 | Spartak Praha 4 | 1:52.25 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Václav VítekVáclav Vítek | 04 | Spartak Praha 4 | 1:57.24 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jáchym HořejšíJáchym Hořejší | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1:57.31 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Marek NěmecMarek Němec | 04 | Spartak Praha 4 | 2:02.33 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Marek VeselýMarek Veselý | 05 | Spartak Praha 4 | 2:04.33 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Dominik KozohorskýDominik Kozohorský | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 2:04.35 | |||||||||||||||
7 | David MoggDavid Mogg | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:08.55 | |||||||||||||||
8 | Radek VachtlRadek Vachtl | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:15.05 | |||||||||||||||
9 | Libor ZelenkaLibor Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:18.08 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natanael FritzNatanael Fritz | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:00.25 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:02.98 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Adam KrnáčAdam Krnáč | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2:05.38 | |||||||||||||||
4 | Jakub PavingerJakub Pavinger | 06 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:07.29 | |||||||||||||||
5 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2:09.67 | |||||||||||||||
6 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 2:10.10 | |||||||||||||||
7 | David RajchartDavid Rajchart | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:13.03 | |||||||||||||||
8 | Martin LachmanMartin Lachman | 04 | AC Praha 1890 | 2:43.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:49.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David KrásaDavid Krása | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:58.36 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KrumpholcJan Krumpholc | 05 | SK Kotlářka Praha | 2:04.17 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Šimon InnemanŠimon Inneman | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:08.83 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček | 06 | AC Praha 1890 | 2:11.61 | |||||||||||||||
6 | Viktor JakubůViktor Jakubů | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:21.25 | |||||||||||||||
7 | David MichálekDavid Michálek | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:22.87 | |||||||||||||||
Dominik LukášekDominik Lukášek | 06 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol BalcarováNikol Balcarová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:58.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Elisa VorlováElisa Vorlová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:04.12 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta ProkelováMarkéta Prokelová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:05.73 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Hedvika DejdarováHedvika Dejdarová | 05 | SK Kotlářka Praha | 2:10.04 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Agáta ZodetováAgáta Zodetová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2:12.89 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Viktorie OstenováViktorie Ostenová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2:19.28 | |||||||||||||||
7 | Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha | 2:22.72 | |||||||||||||||
8 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 05 | AC Praha 1890 | 2:23.27 | |||||||||||||||
9 | Lora CassidyLora Cassidy | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:28.02 | |||||||||||||||
10 | Anna ValešováAnna Valešová | 05 | Spartak Praha 4 | 2:34.73 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:59.38 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 2:01.14 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:01.39 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora JavornickáBarbora Javornická | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:09.50 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Soňa SnížkováSoňa Snížková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:11.40 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza ChalupováTereza Chalupová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 2:17.67 | |||||||||||||||
7 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 2:18.48 | |||||||||||||||
8 | Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková | 06 | SK Kotlářka Praha | 2:23.46 | |||||||||||||||
9 | Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:24.73 | |||||||||||||||
MB | Anna VondrováAnna Vondrová | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 2:17.47 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub LouckýJakub Loucký | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.12 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš MoggMatyáš Mogg | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 11.71 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Matyáš KůželMatyáš Kůžel | 04 | Spartak Praha 4 | 12.24 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš TrachtaLukáš Trachta | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.51 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Adam SchejbalAdam Schejbal | 04 | Spartak Praha 4 | 14.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou | 04 | Spartak Praha 4 | 11.99 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Eugen ŠalounEugen Šaloun | 04 | ATLETIK RUDNÁ | 12.70 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Josef LebedaJosef Lebeda | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.08 | |||||||||||||||
4 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.50 | |||||||||||||||
5 | Denis ČervenýDenis Červený | 04 | Spartak Praha 4 | 13.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal StiborMichal Stibor | 04 | SK Kotlářka Praha | 10.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.63 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KubištaOndřej Kubišta | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 13.19 | |||||||||||||||
4 | Josef MaivaldJosef Maivald | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.32 | |||||||||||||||
5 | Petr MartínekPetr Martínek | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 15.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ČervenkaAdam Červenka | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 12.28 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.05 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Martin GajdaMartin Gajda | 04 | Spartak Praha 4 | 13.16 | |||||||||||||||
Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie DvořákováNatalie Dvořáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.56 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10.97 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jasna PeštováJasna Peštová | 04 | Spartak Praha 4 | 11.66 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna MachováAnna Machová | 04 | Spartak Praha 4 | 12.60 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.75 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina JiráskováKateřina Jirásková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.91 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ErnéeKateřina Ernée | 05 | Spartak Praha 4 | 13.86 | |||||||||||||||
4 | Sofie UrbanováSofie Urbanová | 04 | Spartak Praha 4 | 14.31 | |||||||||||||||
5 | Anna CeehováAnna Ceehová | 04 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 20.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KracíkováAgáta Kracíková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.68 | |||||||||||||||
2 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 13.21 | |||||||||||||||
3 | Ester JobováEster Jobová | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 14.89 | |||||||||||||||
4 | Marie MachováMarie Machová | 05 | Spartak Praha 4 | 15.09 | |||||||||||||||
5 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 04 | SK Kotlářka Praha | 15.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.90 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 13.13 | |||||||||||||||
3 | Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca | 06 | SK Kotlářka Praha | 13.19 | |||||||||||||||
4 | Eliška PatákováEliška Patáková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.89 | |||||||||||||||
5 | Karolína KutalováKarolína Kutalová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 15.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela VoithováMichaela Voithová | 04 | SK Kotlářka Praha | 13.43 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 13.63 | |||||||||||||||
3 | Kateřina LipenskáKateřina Lipenská | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.65 | |||||||||||||||
4 | Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 14.29 | |||||||||||||||
5 | Tereza BulvasováTereza Bulvasová | 04 | AC Praha 1890 | 14.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BrandejsováKlára Brandejsová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 12.29 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Ester HrdinováEster Hrdinová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.32 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 12.54 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška ChválováEliška Chválová | 05 | SK Kotlářka Praha | 13.42 | |||||||||||||||
5 | Ema BurešováEma Burešová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 13.49 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková | 05 | SK Kotlářka Praha | 12.31 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Michaela RadouškováMichaela Radoušková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.47 | |||||||||||||||
MB | Johanka JoklováJohanka Joklová | 06 | SK Kotlářka Praha | 15.16 | |||||||||||||||
MB | Lucie DrtíkováLucie Drtíková | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 15.18 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Sokolová K., Šimíčková A., Řehák, Stibor A Sokolová K., Šimíčková A., Řehák, Stibor | SK Kotlářka Praha | 33.13 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | AA Bednářová, Dvořáková, Nop, Loucký AA Bednářová, Dvořáková, Nop, Loucký | Univerzitní sportovní klub ... | 33.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A Jára, Král, Kolářová, Švíbková A Jára, Král, Kolářová, Švíbková | Spartak Praha 4 | 34.12 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | A Mogy, Kukla, Kollrová, Poláková A Mogy, Kukla, Kollrová, Poláková | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 34.20 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Nováková, Sionková, Kubišta, Červenka A Nováková, Sionková, Kubišta, Červenka | ATLETIK RUDNÁ | 36.93 | ||||||||||||||||
2 | A Lipebská, Klouda, Kvapil, Reimerová A Lipebská, Klouda, Kvapil, Reimerová | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 37.06 | ||||||||||||||||
3 | AB Veselý, Kůžel, Baldová, Velenská AB Veselý, Kůžel, Baldová, Velenská | Spartak Praha 4 | 37.22 | ||||||||||||||||
4 | A Ptáček, Rezková, Bulvasová, Kohl A Ptáček, Rezková, Bulvasová, Kohl | AC Praha 1890 | 39.47 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AB Jelínková, Kracíková, Sulajmani, Jareš AB Jelínková, Kracíková, Sulajmani, Jareš | Univerzitní sportovní klub ... | 34.05 | 7.50 | |||||||||||||||
2 | B Dissou, Kubala, Peštová, Panova B Dissou, Kubala, Peštová, Panova | Spartak Praha 4 | 34.05 | 7.50 | |||||||||||||||
3 | B Krumpholc, Votinská, Stará, Kříž B Krumpholc, Votinská, Stará, Kříž | SK Kotlářka Praha | 35.30 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | B Hořejší, Cassidy, Balcar, Dvořáková B Hořejší, Cassidy, Balcar, Dvořáková | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.01 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Pospíšilová, Brandejsová, Svoboda, Guttenberg B Pospíšilová, Brandejsová, Svoboda, Guttenberg | ATLETIK RUDNÁ | 35.12 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | B Patáková, Maivald, Pavinger, Fialková B Patáková, Maivald, Pavinger, Fialková | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 36.35 | ||||||||||||||||
3 | B Maříková, Lachman, Hochmanová, Rys B Maříková, Lachman, Hochmanová, Rys | AC Praha 1890 | 40.83 | ||||||||||||||||
BA Jánský, Jakabová, Olšavská, Pavlyuk BA Jánský, Jakabová, Olšavská, Pavlyuk | Univerzitní sportovní klub ... | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Hollman, Beneš, Kaňáková, Prokopová CA Hollman, Beneš, Kaňáková, Prokopová | Univerzitní sportovní klub ... | 35.02 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | C Burešová, Vachtl, Vodarková, Mogg C Burešová, Vachtl, Vodarková, Mogg | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 38.04 | ||||||||||||||||
3 | BB Rendón, Starý, Érnée, Sopková, BB Rendón, Starý, Érnée, Sopková, | Spartak Praha 4 | 38.31 | ||||||||||||||||
BB Tichý, Vyskočil, Vacková, Jirásková BB Tichý, Vyskočil, Vacková, Jirásková | Univerzitní sportovní klub ... | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C Pavlica, Rajmon, Machová A., Jelínková C Pavlica, Rajmon, Machová A., Jelínková | Spartak Praha 4 | 35.71 | ||||||||||||||||
2 | C Šaloun, Klírová, Zodetová, Krnáč C Šaloun, Klírová, Zodetová, Krnáč | ATLETIK RUDNÁ | 37.20 | ||||||||||||||||
3 | CB Sýkora, Endršt, Koppová, Machová M. CB Sýkora, Endršt, Koppová, Machová M. | Spartak Praha 4 | 39.94 | ||||||||||||||||
CB Trachta, Endršt, Götzová, Snížková CB Trachta, Endršt, Götzová, Snížková | Univerzitní sportovní klub ... | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DA Prokelová, Štrosová, Inneman, Krása DA Prokelová, Štrosová, Inneman, Krása | Univerzitní sportovní klub ... | 35.55 | 1.00 | |||||||||||||||
2 | D Vávrová, Polanská, Tulák, Havelka D Vávrová, Polanská, Tulák, Havelka | ATLETIK RUDNÁ | 36.64 | ||||||||||||||||
3 | D Votavová, Kirby, Jakubů, Basch D Votavová, Kirby, Jakubů, Basch | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 37.01 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D Schejbal, Štětka, Noasová, Šimková D Schejbal, Štětka, Noasová, Šimková | Spartak Praha 4 | 37.41 | ||||||||||||||||
2 | DB Landová, Vágenknechtová, Svozil, Zelenka L. DB Landová, Vágenknechtová, Svozil, Zelenka L. | Univerzitní sportovní klub ... | 38.40 | ||||||||||||||||
MB | E Ostenová, Chalupová, Lukásek, Kozohorský E Ostenová, Chalupová, Lukásek, Kozohorský | ATLETIK RUDNÁ | 38.52 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1.37 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4 |
04 | 1.34 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan GuttenbergJan Guttenberg
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 1.31 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Bruno JakešBruno Jakeš
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.31 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha |
04 | 1.28 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 1.28 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4 |
04 | 1.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub ŘehákJakub Řehák
SK Kotlářka Praha |
04 | 1.25 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 1.20 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
David BalcarDavid Balcar
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1.20 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
David SýkoraDavid Sýkora
Spartak Praha 4 |
05 | 1.15 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 1.10 | ||||||||||||||||
14 |
Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1.10 | ||||||||||||||||
15= |
Dalibor ŤulákDalibor Ťulák
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 1.05 | ||||||||||||||||
15= |
Radek SvozilRadek Svozil
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.05 | ||||||||||||||||
15= |
Marek MěchuraMarek Měchura
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.05 | ||||||||||||||||
18 |
Jáchym RysJáchym Rys
AC Praha 1890 |
05 | 1.05 | ||||||||||||||||
Jakub KolínskýJakub Kolínský
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | NM | |||||||||||||||||
Mirek ŠťastnýMirek Šťastný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | NM | |||||||||||||||||
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁ |
06 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ellen OlšavskáEllen Olšavská
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 1.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3= |
Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4 |
04 | 1.29 | 7.50 | |||||||||||||||
3= |
Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1.29 | 7.50 | |||||||||||||||
5 |
Klára FialkováKlára Fialková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 1.26 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna BednářováAnna Bednářová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1.26 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anita NovákováAnita Nováková
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 1.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha |
04 | 1.20 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dorota VeverkováDorota Veverková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 1.15 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Tisa KirbyTisa Kirby
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 1.15 | 0.33 | |||||||||||||||
10= |
Daniela BarabashevaDaniela Barabasheva
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1.15 | 0.33 | |||||||||||||||
10= |
Anna DavidováAnna Davidová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1.15 | 0.33 | |||||||||||||||
13 |
Anna MrázováAnna Mrázová
Spartak Praha 4 |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
14 |
Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha |
04 | 1.10 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4 |
05 | 1.10 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora VelenskáBarbora Velenská
Spartak Praha 4 |
05 | 1.05 | ||||||||||||||||
17 |
Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.05 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora LandováBarbora Landová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1.05 | ||||||||||||||||
19= |
Anna PolákováAnna Poláková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 1.00 | ||||||||||||||||
19= |
Anna SopkováAnna Sopková
Spartak Praha 4 |
05 | 1.00 | ||||||||||||||||
19= |
Izabel KubiesIzabel Kubies
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
06 | 1.00 | ||||||||||||||||
Sophie HegyiSophie Hegyi
ATLETIK RUDNÁ |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4 |
05 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 4.67 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal StiborMichal Stibor
SK Kotlářka Praha |
04 | 4.64 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam ČervenkaAdam Červenka
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 4.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub LouckýJakub Loucký
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 4.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Josef LebedaJosef Lebeda
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 4.15 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 4.14 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4.10 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub TopolJakub Topol
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
06 | 4.06 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Matyáš KůželMatyáš Kůžel
Spartak Praha 4 |
04 | 4.02 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin GajdaMartin Gajda
Spartak Praha 4 |
04 | 4.01 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eugen ŠalounEugen Šaloun
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 4.00 | ||||||||||||||||
12 |
Josef MaivaldJosef Maivald
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 3.96 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš TrachtaLukáš Trachta
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 3.88 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej KubištaOndřej Kubišta
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.82 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš EndrštTomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 3.71 | ||||||||||||||||
16 |
Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 3.44 | ||||||||||||||||
17 |
Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 |
04 | 3.40 | ||||||||||||||||
18 |
Denis ČervenýDenis Červený
Spartak Praha 4 |
04 | 3.10 | ||||||||||||||||
19 |
Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 4.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
SK Kotlářka Praha |
05 | 4.09 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 4.07 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4 |
05 | 4.03 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 4.02 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anastasija PanovaAnastasija Panova
Spartak Praha 4 |
04 | 3.91 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 3.90 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 3.87 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 |
04 | 3.85 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4 |
04 | 3.82 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina JiráskováKateřina Jirásková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 3.81 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška ChválováEliška Chválová
SK Kotlářka Praha |
05 | 3.79 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina LipenskáKateřina Lipenská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 3.75 | ||||||||||||||||
15 |
Nela ŠebestováNela Šebestová
SK Kotlářka Praha |
04 | 3.74 | ||||||||||||||||
16 |
Ema BurešováEma Burešová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška PatákováEliška Patáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 3.70 | ||||||||||||||||
18 |
Ester HrdinováEster Hrdinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 3.70 | ||||||||||||||||
19 |
Kristýna HruškováKristýna Hrušková
Spartak Praha 4 |
05 | 3.69 | ||||||||||||||||
20 |
Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 3.63 | ||||||||||||||||
21 |
Agáta KracíkováAgáta Kracíková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 3.56 | ||||||||||||||||
22 |
Sofie JakabováSofie Jakabová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 3.53 | ||||||||||||||||
23 |
Tereza BulvasováTereza Bulvasová
AC Praha 1890 |
04 | 3.51 | ||||||||||||||||
24 |
Michaela VoithováMichaela Voithová
SK Kotlářka Praha |
04 | 3.49 | ||||||||||||||||
25 |
Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.44 | ||||||||||||||||
26 |
Sofie UrbanováSofie Urbanová
Spartak Praha 4 |
04 | 3.33 | ||||||||||||||||
27 |
Kateřina ErnéeKateřina Ernée
Spartak Praha 4 |
05 | 3.22 | ||||||||||||||||
28 |
Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
06 | 3.19 | ||||||||||||||||
29 |
Marie MachováMarie Machová
Spartak Praha 4 |
05 | 3.05 | ||||||||||||||||
30 |
Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 2.99 | ||||||||||||||||
31 |
Ester JobováEster Jobová
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
06 | 2.94 | ||||||||||||||||
32 |
Anna CeehováAnna Ceehová
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
04 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 09.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára SionkováKlára Sionková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 09.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 08.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina SokolováKateřina Sokolová
SK Kotlářka Praha |
04 | 07.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petra SvobodováPetra Svobodová
SK Kotlářka Praha |
05 | 07.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna HochmanováAnna Hochmanová
AC Praha 1890 |
04 | 07.31 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4 |
04 | 07.21 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 07.16 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 06.95 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 06.87 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Natálie KramlováNatálie Kramlová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 06.81 | ||||||||||||||||
12 |
Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4 |
05 | 06.77 | ||||||||||||||||
13 |
Monika ProkopováMonika Prokopová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 06.71 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna KulhováKristýna Kulhová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 06.66 | ||||||||||||||||
15 |
Veronika HallerováVeronika Hallerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 06.62 | ||||||||||||||||
16 |
Isabela Tereza GomezIsabela Tereza Gomez
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 06.54 | ||||||||||||||||
17 |
Viktorie JančíkováViktorie Jančíková
Spartak Praha 4 |
05 | 06.40 | ||||||||||||||||
18 |
Theresa BiskupováTheresa Biskupová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 06.13 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 05.91 | ||||||||||||||||
20 |
Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 05.83 | ||||||||||||||||
21 |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 05.52 | ||||||||||||||||
22 |
Justina ReimerováJustina Reimerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 05.47 | ||||||||||||||||
23 |
Mariana VotavováMariana Votavová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 05.29 | ||||||||||||||||
24 |
Ester VanišováEster Vanišová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 04.75 | ||||||||||||||||
25 |
Karolína KoppováKarolína Koppová
Spartak Praha 4 |
05 | 04.69 | ||||||||||||||||
26 |
Marie KrátkáMarie Krátká
SK Kotlářka Praha |
04 | 04.68 | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip MatějkaFilip Matějka
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 09.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karel JarešKarel Jareš
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 09.08 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 09.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4 |
04 | 07.89 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel JánskýDaniel Jánský
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 07.63 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 07.42 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš KvapilTomáš Kvapil
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 06.57 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš PavlicaLukáš Pavlica
Spartak Praha 4 |
05 | 06.54 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka
Spartak Praha 4 |
04 | 06.48 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 06.43 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jonáš KloudaJonáš Klouda
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
06 | 06.23 | ||||||||||||||||
12 |
František ŠvarcFrantišek Švarc
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 06.20 | ||||||||||||||||
13 |
Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 05.99 | ||||||||||||||||
14 |
Vítězslav EndrštVítězslav Endršt
Spartak Praha 4 |
05 | 05.78 | ||||||||||||||||
15 |
Tadeáš KárníkTadeáš Kárník
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 05.78 | ||||||||||||||||
16 |
Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 05.67 | ||||||||||||||||
17 |
Kryštof BaschKryštof Basch
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 05.14 | ||||||||||||||||
18 |
Ondřej KohlOndřej Kohl
AC Praha 1890 |
05 | 04.63 | ||||||||||||||||
19 |
Matěj PechMatěj Pech
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
06 | 04.53 | ||||||||||||||||
20 |
Enrique RendónEnrique Rendón
Spartak Praha 4 |
05 | 04.31 | ||||||||||||||||
21 |
Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha |
06 | 03.90 | ||||||||||||||||
Tomáš HájekTomáš Hájek
ATLETIK RUDNÁ |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek VeselýMarek Veselý
Spartak Praha 4 |
05 | 46.48 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 44.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Viktor JakubůViktor Jakubů
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 41.38 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David RajchartDavid Rajchart
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 37.66 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub PavingerJakub Pavinger
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
06 | 37.56 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin LachmanMartin Lachman
AC Praha 1890 |
04 | 37.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 37.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Radek VachtlRadek Vachtl
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 36.01 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 34.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 34.65 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Dominik KozohorskýDominik Kozohorský
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 33.79 | ||||||||||||||||
12 |
Václav VítekVáclav Vítek
Spartak Praha 4 |
04 | 33.24 | ||||||||||||||||
13 |
David MichálekDavid Michálek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 32.81 | ||||||||||||||||
14 |
Jan KrumpholcJan Krumpholc
SK Kotlářka Praha |
05 | 31.76 | ||||||||||||||||
15 |
David KrásaDavid Krása
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 31.56 | ||||||||||||||||
16 |
Denis SulejmaniDenis Sulejmani
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 31.31 | ||||||||||||||||
17 |
Adam KrnáčAdam Krnáč
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 30.78 | ||||||||||||||||
18 |
Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4 |
06 | 28.76 | ||||||||||||||||
19 |
Marek NěmecMarek Němec
Spartak Praha 4 |
04 | 28.27 | ||||||||||||||||
20 |
Dominik LukášekDominik Lukášek
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 27.38 | ||||||||||||||||
21 |
Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 26.78 | ||||||||||||||||
22 |
Filip ŠtětkaFilip Štětka
Spartak Praha 4 |
04 | 26.36 | ||||||||||||||||
23 |
Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček
AC Praha 1890 |
06 | 23.38 | ||||||||||||||||
24 |
Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 22.53 | ||||||||||||||||
25 |
Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 21.05 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 1.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 40.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha |
06 | 39.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 36.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 32.97 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lora CassidyLora Cassidy
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 31.04 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Soňa SnížkováSoňa Snížková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 28.68 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Františka GötzováFrantiška Götzová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 28.35 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 27.82 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza ChalupováTereza Chalupová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 26.81 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 26.71 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Elisa VorlováElisa Vorlová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 23.65 | ||||||||||||||||
12 |
Agáta ZodetováAgáta Zodetová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 23.45 | ||||||||||||||||
13 |
Taťána RezkováTaťána Rezková
AC Praha 1890 |
06 | 23.34 | ||||||||||||||||
14 |
Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha |
06 | 23.34 | ||||||||||||||||
15 |
Markéta ProkelováMarkéta Prokelová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 21.58 | ||||||||||||||||
16 |
Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 20.99 | ||||||||||||||||
17 |
Hedvika DejdarováHedvika Dejdarová
SK Kotlářka Praha |
05 | 20.33 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora JavornickáBarbora Javornická
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
04 | 18.25 | ||||||||||||||||
19 |
Sofie GucfováSofie Gucfová
Spartak Praha 4 |
04 | 15.79 | ||||||||||||||||
20 |
Anna ValešováAnna Valešová
Spartak Praha 4 |
05 | 14.98 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |