výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo

Praha - Jeseniova (18. 5. 2017)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KudláčekJakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:41.94 11.00
2 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 041101 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:48.19 9.00
3 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 050410 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:00.32 3.00
4 Adam ČernochAdam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:00.43 2.00
5 František PečenýFrantišek Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:06.81
6 Sebastián HájekSebastián Hájek 060901 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:16.91
7 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 051109 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:21.19
8 František ChybaFrantišek Chyba 051125 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:21.50
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel BernasDaniel Bernas 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1:55.50 8.00
2 Robert TušaRobert Tuša 060214 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:57.58 6.00
3 Jan ŽilinaJan Žilina 061205 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:08.94
4 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2:10.89
5 Filip DrbalFilip Drbal 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:13.49
6 Filip BartoňFilip Bartoň 060512 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:18.60
7 Vojtěch NavrkalVojtěch Navrkal 050728 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:19.78
Samuel KollerSamuel Koller 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Adam KoukalAdam Koukal 061106 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Albert BakusAlbert Bakus 051015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.21 7.00
2 Martin KopenecMartin Kopenec 050618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.91 5.00
3 Oldřich DaněkOldřich Daněk 060606 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:59.47 4.00
4 Frederik LaiblFrederik Laibl 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:02.27 1.00
5 Nikolas KonykovNikolas Konykov 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:03.03
6 Ondřej NovákOndřej Novák 050220 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:14.02
7 Pavel KaftanPavel Kaftan 061108 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:24.50
Kryštof LukavecKryštof Lukavec 050328 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 055406 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:00.89 7.00
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:02.74 3.00
3 Zuzana DemekeZuzana Demeke 056016 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:04.20 1.00
4 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:06.39
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2:21.43
6 Barbora KlattováBarbora Klattová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:31.42
Barbora KašparováBarbora Kašparová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNF
Nikola ŠlápotováNikola Šlápotová 055526 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Veronika BrabcováVeronika Brabcová 065908 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Eliška VeverováEliška Veverová 045621 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 055524 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:58.74 11.00
2 Berenika HrášováBerenika Hrášová 055703 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:02.04 5.00
3 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:02.47 4.00
4 Eliška StachováEliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:09.14
5 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:10.65
6 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:13.44
7 Kateřina BárováKateřina Bárová 045501 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:15.05
8 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:17.61
9 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:19.81
Lucie HrodkováLucie Hrodková 065228 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:01.49 6.00
2 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:09.32
3 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:09.42
4 Adéla MarkováAdéla Marková 055828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.38
5 Anežka FořtováAnežka Fořtová 045427 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:11.09
6 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:11.30
7 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:12.60
8 Johana BurdováJohana Burdová 056129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.66
Ormela Silvia dOrmela Silvia d 055202 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.34 9.00
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 055630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.37 8.00
3 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 056101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.83 2.00
4 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 065602 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:10.78
5 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 055801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.98
6 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:26.16
MB Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 065330 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:09.38
MB Nela ZatloukalováNela Zatloukalová 056221 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:14.34
MB Nelly OnderkováNelly Onderková 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:40.15
Celkem 9 závodníků