výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje

Jindřichův Hradec (14. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.79 6.00
2 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.13 2.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.24
4 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.38
5 Petr SalavaPetr Salava 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.96
Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.36 11.00
2 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.63 8.50
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.96 4.00
4 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.23
5 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.31
6 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.63 8.50
2 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.46
3 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.56
4 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.74
5 Matěj HlasMatěj Hlas 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.92
MB Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.74
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.88 5.00
2 Tomáš PalečekTomáš Paleček 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.34
3 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.20
4 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.28
5 Adam PetrákAdam Petrák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.01
6 David PísekDavid Písek 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.29
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.5.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.78 7.00
2 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.12 3.00
3 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.22 1.00
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.25
5 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.38
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 14.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.28
2 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.41
MB Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.61
MB Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.63
MB Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.98
MB Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.01
2 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.18
3 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.47
4 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.63
5 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.89
6 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.37
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.00 1.00
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.16
3 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.31
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.43
5 Tereza GalbaváTereza Galbavá 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.47
6 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.52
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.55 8.50
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.56 7.00
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.75 3.00
4 Magdaléna KorandováMagdaléna Korandová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.16
5 Jana ŠkulinováJana Škulinová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.27
6 Klára PacholíkováKlára Pacholíková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.43
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57 6.00
2 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.77 2.00
3 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.04
4 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.09
5 Marie JeseničováMarie Jeseničová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.71
6 Veronika ErnestováVeronika Ernestová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.82
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rosalie PlacháRosalie Plachá 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.12
2 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.15
3 Simona NěmcováSimona Němcová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.19
4 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.58
5 Diana ČernáDiana Černá 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.76
6 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.14
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55 8.50
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.63 5.00
3 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.73 4.00
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.04
5 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.69
6 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.15
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.54 11.00
2 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.13
3 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.28
MB Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10.28
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.38 7.00
2 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11.70 5.00
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.38 2.00
4 Matěj BínaMatěj Bína 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.94
5 Patrik BartíkPatrik Bartík 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 13.12
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ChýnaJosef Chýna 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.38 2.00
2 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.38 2.00
3 Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.97
4 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.25
5 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.95
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MilotaPavel Milota 97 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.25 4.00
2 Marek VolfMarek Volf 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.36
MB Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13.45
MB Martin ČervenýMartin Červený 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13.50
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13.08 11.00
2 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.35 9.00
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13.54 8.00
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13.68 6.00
5 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.45
Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13.69 5.00
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13.71 4.00
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14.06 0.50
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14.56
5 Jana DrdováJana Drdová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 15.04
6 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 16.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 89 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.80 3.00
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13.98 2.00
3 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14.34
4 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14.40
5 Karolína SynkováKarolína Synková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15.59
6 Iva LoudováIva Loudová 77 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 15.96
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 13.61 7.00
2 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.06 0.50
3 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14.39
4 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 14.41
5 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová 01 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 15.65
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KolářováEliška Kolářová 02 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.89
2 Johanka PumprováJohanka Pumprová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 15.05
MB Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14.31
Eliška BílkováEliška Bílková 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 45.87 9.00
2 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.72 6.00
MB Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 53.34
MB Teodor JanoušekTeodor Janoušek 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 56.28
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.14 8.00
2 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 56.89 2.00
3 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 58.86 1.00
MB Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 52.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 50.43 7.00
2 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 51.57 5.00
3 Adam PetrákAdam Petrák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 68.41
Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 44.38 11.00
2 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 53.56 4.00
3 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 55.08 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 41.60
MB Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 41.70
MB Martin ČervenýMartin Červený 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 44.63
MB Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 57.01
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 50.79
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 50.84
3 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 52.77
4 Adéla CeckováAdéla Cecková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 59.65
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 49.17 5.00
2 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.79
3 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 54.94
Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.44 4.00
2 Rosalie PlacháRosalie Plachá 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 50.07 2.00
3 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 50.60
Simona NěmcováSimona Němcová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.74 3.00
2 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 50.92
3 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 56.47
4 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 58.92
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 51.06
2 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.03
3 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 53.38
4 Barbora PotockáBarbora Potocká 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 58.15
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 48.11 8.50
2 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 48.32 7.00
3 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 50.24 1.00
Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DQ
Poznámky:
pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 52.05
2 Klára DuškováKlára Dušková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 52.59
3 Diana ČernáDiana Černá 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 52.86
4 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 54.39
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 53.29
2 Lucie KopačkováLucie Kopačková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 56.14
3 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 66.41
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.88 11.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.37
3 Klára PacholíkováKlára Pacholíková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 60.47
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.11 8.50
2 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 48.36 6.00
MB Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.42
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 53.12 7.00
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 54.80 5.00
Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 57.65 4.00
2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 62.78 2.00
Josef ChýnaJosef Chýna 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 60.86 3.00
2 Filip MichálekFilip Michálek 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 63.20 1.00
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 65.11
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 01 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 75.15 11.00
2 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 78.35 9.00
Eliška BílkováEliška Bílková 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. DNS
Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 84.51 8.00
2 Klára ČápováKlára Čápová 79 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 85.26 7.00
3 Petra HavlíkováPetra Havlíková 73 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 95.64 6.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel NeubergPavel Neuberg 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.64 11.00
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:30.17 9.00
3 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:32.90 8.00
4 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.56 7.00
5 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.51 6.00
6 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.44 5.00
7 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:40.59 4.00
8 Martin TetourMartin Tetour 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:41.07 3.00
9 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:41.84 2.00
10 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:46.73 1.00
11 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.80
12 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:55.24
13 Petr SalavaPetr Salava 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:57.61
14 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:59.96
MB Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:26.66
1 Pavel NeubergPavel Neuberg 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.64 11.00
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:30.17 9.00
3 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:32.90 8.00
4 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.56 7.00
5 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.51 6.00
6 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.44 5.00
7 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:40.59 4.00
8 Martin TetourMartin Tetour 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:41.07 3.00
9 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:41.84 2.00
10 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:46.73 1.00
11 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.80
12 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:55.24
13 Petr SalavaPetr Salava 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:57.61
14 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:59.96
MB Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:26.66
Celkem 30 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:36.97 11.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.05 9.00
3 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:39.37 8.00
4 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:45.91 5.00
5 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:49.63 2.00
6 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:50.89
7 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:51.74
8 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:52.79
9 Tereza KnapováTereza Knapová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:54.22
10 Lucie KopačkováLucie Kopačková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:01.33
11 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:05.85
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:41.80 7.00
2 Sára KrchováSára Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:43.70 6.00
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:46.35 4.00
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:47.85 3.00
5 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:50.36 1.00
6 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:55.90
7 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:56.56
8 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:00.15
9 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:03.96
10 Adéla CeckováAdéla Cecková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:11.80
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:31.32 7.00
2 Josef SoukupJosef Soukup 87 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:32.42 5.00
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4:35.01 4.00
4 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:46.16 3.00
5 Filip StejskalFilip Stejskal 03 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:54.66 2.00
6 Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4:57.73 1.00
7 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5:01.80
8 Pavel MilotaPavel Milota 97 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5:05.53
9 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5:06.57
10 Jakub CábaJakub Cába 03 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5:07.46
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5:06.15 11.00
2 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6:23.28 9.00
3 Klára ČápováKlára Čápová 79 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6:48.90 8.00
4 Petra HavlíkováPetra Havlíková 73 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7:05.13 7.00
5 Ivona ProcházkováIvona Procházková 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7:06.46 6.00
6 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 7:31.37 5.00
MB Anna HrdličkováAnna Hrdličková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5:07.08
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09:40.22 7.00
2 Josef SoukupJosef Soukup 87 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09:40.98 5.00
3 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09:55.22 4.00
4 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10:00.89 3.00
5 Filip MichálekFilip Michálek 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10:01.91 2.00
6 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10:22.17 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.15 11.00
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.88 8.00
3 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11.76 5.00
4 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.99 4.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.17 2.00
6 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.51 9.00
2 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.74 6.00
3 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.11 3.00
4 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.94
5 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.23
6 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 13.86
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.34
2 Šimon BártaŠimon Bárta 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.78
3 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13.87
MB Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.21
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 14.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.15 7.00
2 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.64 1.00
3 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.97
4 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.66
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.49 11.00
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.85 8.00
3 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.09 5.00
4 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.11 4.00
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.52 1.00
6 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.31 3.00
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.32 2.00
3 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.12
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.79
5 Tereza HánováTereza Hánová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.06
6 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 13.52
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.90 7.00
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.96 6.00
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.14
4 Jana ŠkulinováJana Škulinová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 12.21
5 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.86
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.75 9.00
2 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.30
3 Lívie SivokováLívie Sivoková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.70
4 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.06
5 Tereza KnapováTereza Knapová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.81
6 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 14.55
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.81
2 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.85
3 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14.49
4 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.72
MB Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 18.73 9.00
2 Jana DrdováJana Drdová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 19.08 8.00
3 Linda PolívkováLinda Polívková 00 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 20.05 6.00
4 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 20.49 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 89 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 16.18 11.00
2 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 19.38 7.00
3 Olga ŠoralováOlga Šoralová 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 22.40 4.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.40 7.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 19.56 5.00
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.49 4.00
4 Jindřich ŠašekJindřich Šašek 81 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 26.81 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčí, Ludvík, Pavlík, Tetour Krejčí, Ludvík, Pavlík, Tetour T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36.05 11.00
2 Nečas, Salava, Strnad, Urbáek Nečas, Salava, Strnad, Urbáek TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 37.88 9.00
3 Basík, Skuček, Havelka, Rác Basík, Skuček, Havelka, Rác TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 38.42 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindrová, Kollarová, Šteierová, Vilhelmová Jindrová, Kollarová, Šteierová, Vilhelmová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.81 11.00
2 Kutová, Kümmelová, Skaláková, Kovářová - A Kutová, Kümmelová, Skaláková, Kovářová - A TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.48 9.00
3 Nedvědová, Růžková, Dušková, Hemberová Nedvědová, Růžková, Dušková, Hemberová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 37.25 4.00
4 Leitgebová, Potocká, Prokešová, Voráčková - B Leitgebová, Potocká, Prokešová, Voráčková - B TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 37.37 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hušková, Tomášková, Jeseničová, Mallátová - A Hušková, Tomášková, Jeseničová, Mallátová - A T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.54 8.00
2 Kofroňová, Krchová, Hubenková, Mauel - B Kofroňová, Krchová, Hubenková, Mauel - B TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 35.84 7.00
3 Krejčová, Hánová, Ziková, Korandová - A Krejčová, Hánová, Ziková, Korandová - A TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 36.19 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slavíková, Kouřimová, Galbavá, Nováková Slavíková, Kouřimová, Galbavá, Nováková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 36.26 5.00
2 Hauserová, Kostková, Stindl, Kratochvílová - B Hauserová, Kostková, Stindl, Kratochvílová - B T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.48 2.00
3 Pilátová, Ernestová, Kozlová, Černá Pilátová, Ernestová, Kozlová, Černá Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 39.58 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šustr, Milota, Tibitanzl, Štoidl Šustr, Milota, Tibitanzl, Štoidl TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 52.1 7.00
2 Volf, Holoubek, Průša, Krňanský - B Volf, Holoubek, Průša, Krňanský - B TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 52.3 5.00
3 Šprincl,Šašek,Prokeš,Přibyl A Šprincl,Šašek,Prokeš,Přibyl A TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 52.8 4.00
Poznámky:
ruční měření
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Váňová, Krejčí, Čermáková, Strusková - A Váňová, Krejčí, Čermáková, Strusková - A TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 52.85 11.00
2 Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová, Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová, SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 55.06 9.00
3 Klečacká, Havlíková, Pourová, Kovaříčková Klečacká, Havlíková, Pourová, Kovaříčková TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 65.71 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrychová, Dvořáková, Tůmová, Šimečková Hrychová, Dvořáková, Tůmová, Šimečková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 58.03 8.00
Janoušková, Merhoutová, Šoralová, Sedláková - B Janoušková, Merhoutová, Šoralová, Sedláková - B TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. DQ
Kabíčková, Drdová, Mášková, Schmidtová Kabíčková, Drdová, Mášková, Schmidtová Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNS
Poznámky:
pravidlo 170.7
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.63 7.00
2= Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
84 1.60 4.50
2= David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 1.60 4.50
4 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 1.60 3.00
5 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 1.50 2.00
Michal UrbanMichal Urban
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
86 DNS
Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.50 11.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.42 9.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.36 8.00
4 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.36 7.00
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.33 6.00
6 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.33 5.00
7 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.30 4.00
8 Martin TetourMartin Tetour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.25 3.00
9 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.25 2.00
10 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 1.20 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 1.53 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.47 9.00
3 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 1.47 8.00
4 Eva KrýzováEva Krýzová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
97 1.38 7.00
5 Linda PolívkováLinda Polívková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
00 1.38 6.00
6 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 1.35 5.00
7 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 1.30 4.00
Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 1.47 11.00
2 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.41 9.00
3 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.38 8.00
4 Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.35 7.00
5 Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.32 6.00
6= Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.32 4.50
6= Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1.32 4.50
8 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 1.32 3.00
9 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.29 2.00
10 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.26 1.00
11 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 1.23
12 Barbora KostkováBarbora Kostková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.23
13 Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.10
14 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.10
Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 NM
Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
84 3.95 7.00
2 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.05 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 NM
Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.97 +2.3 m/s 5.88 +1.3 m/s 7.00
2 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
98 5.74 +0.9 m/s 5.00
3 Petr ŠtoidlPetr Štoidl
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
95 5.43 +0.3 m/s 4.00
4 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 5.08 +0.0 m/s 3.00
5 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 4.97 +0.9 m/s 2.00
6 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 4.65 +0.2 m/s 1.00
7 Michal ProkešMichal Prokeš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 4.57 +0.3 m/s
8 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 4.43 +0.5 m/s
MB Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 4.75 +0.7 m/s
MB Martin ČervenýMartin Červený
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4.72 +1.2 m/s
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.85 +0.9 m/s 11.00
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.39 +0.0 m/s 9.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.09 +0.4 m/s 8.00
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.07 +0.1 m/s 7.00
5 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.07 +0.0 m/s 6.00
6 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.06 +0.1 m/s 5.00
7 Pavel NeubergPavel Neuberg
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.06 +0.4 m/s 4.00
8 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.03 +0.0 m/s 3.00
9 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.96 +0.0 m/s 2.00
10 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.92 +0.1 m/s 1.00
11 Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.89 +0.7 m/s
12 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.85 +1.2 m/s
13 Tomáš PalečekTomáš Paleček
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.82 +1.1 m/s
14 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.81 +0.5 m/s
15 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.77 -0.2 m/s
16 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.75 +0.5 m/s
17 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.74 +0.3 m/s
18 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.62 +0.3 m/s
19 Vít PfeiferVít Pfeifer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.45 +0.1 m/s
20 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 3.39 -1.0 m/s
21 Jan BoháčJan Boháč
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.20 +0.5 m/s
22 Kryštof TušilKryštof Tušil
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.17 +0.0 m/s
23 Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.12 +0.0 m/s
24 Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.94 +0.1 m/s
25 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2.68 +0.8 m/s
26 David PísekDavid Písek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 1.94 +0.2 m/s
Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 4.82 +2.1 m/s 4.77 +1.9 m/s 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
03 4.56 +1.6 m/s 9.00
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 4.47 +2.3 m/s 4.41 +0.9 m/s 8.00
4 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.37 +1.2 m/s 7.00
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
02 4.35 +0.0 m/s 6.00
6 Jana DrdováJana Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 4.28 +2.4 m/s 4.18 +1.6 m/s 5.00
7 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.24 +0.9 m/s 4.00
8 Eliška KolářováEliška Kolářová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
02 4.22 +0.5 m/s 3.00
9 Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 4.13 +1.3 m/s 2.00
10 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
03 4.12 +0.8 m/s 1.00
11 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 3.89 +0.5 m/s
12 Olga ŠoralováOlga Šoralová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 3.69 +1.4 m/s
13 Eva KrýzováEva Krýzová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
97 3.68 +0.4 m/s
14 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.64 +0.0 m/s
15 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 3.64 +1.6 m/s
16 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
03 3.58 +0.7 m/s
17 Johanka PumprováJohanka Pumprová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.46 +0.0 m/s
18 Iva LoudováIva Loudová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
77 3.46 +0.0 m/s
19 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 3.19 +1.3 m/s
20 Klára ČápováKlára Čápová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
79 3.13 +0.3 m/s
MB Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 4.03 +0.5 m/s
MB Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 4.02 +1.2 m/s
MB Eliška AndrlováEliška Andrlová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 3.50 +1.4 m/s
Martina DrsováMartina Drsová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
91 DNS
Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.43 +0.0 m/s 11.00
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.41 +0.3 m/s 9.00
3 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.37 +0.0 m/s 8.00
4 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.34 +0.4 m/s 7.00
5 Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.34 +0.6 m/s 6.00
6 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.29 +0.5 m/s 5.00
7 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.18 +0.5 m/s 4.00
8 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.10 +0.6 m/s 3.00
9 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.06 +0.2 m/s 2.00
10 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 4.03 +0.0 m/s 1.00
11 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4.00 +1.1 m/s
12 Magdaléna KorandováMagdaléna Korandová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.96 +0.4 m/s
13 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 3.92 +0.6 m/s
14 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3.91 +0.7 m/s
15 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.88 +0.0 m/s
16 Jana ŠkulinováJana Škulinová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 3.87 +0.0 m/s
17 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.87 +0.4 m/s
18 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.83 +0.0 m/s
19 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.81 +0.8 m/s
20 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.79 +0.5 m/s
21 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.76 +0.4 m/s
22 Klára PrůchováKlára Průchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.75 +0.0 m/s
23 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.69 +0.6 m/s
24 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.63 -0.4 m/s
25 Rosalie PlacháRosalie Plachá
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.63 +0.9 m/s
26 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.62 +1.7 m/s
27 Klára PacholíkováKlára Pacholíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.59 +0.6 m/s
28 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.53 +0.8 m/s
29 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.50 +0.8 m/s
30 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.47 +0.5 m/s
31 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.42 +0.8 m/s
32 Sára KrchováSára Krchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.42 +0.4 m/s
33 Klára DuškováKlára Dušková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.17 +0.0 m/s
34 Tereza MochaňováTereza Mochaňová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.67 +0.6 m/s
35 Lenka ProkešováLenka Prokešová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2.63 +1.3 m/s
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 10.20 11.00
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 09.72 9.00
3 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 09.39 8.00
4 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 09.22 7.00
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 08.58 6.00
6 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 08.48 5.00
7 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 08.40 4.00
8 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 08.20 3.00
9 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 08.14 2.00
10 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 07.88 1.00
11 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.59
12 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.48
13 Barbora PotockáBarbora Potocká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 07.05
14 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 06.97
15 Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 06.58
16 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 06.48
17 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 06.44
18 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 06.43
19 Andrea UrbanováAndrea Urbanová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 05.90
20 Natálie VolfováNatálie Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 05.78
MB Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 07.53
Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 DNS
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 09.58 11.00
2 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 07.59 9.00
3 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 07.33 8.00
4 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 07.19 7.00
5 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 06.60 6.00
6 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 06.33 5.00
7 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 06.12 4.00
8 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 06.04 3.00
9 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 05.92 2.00
10 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 05.62 1.00
11 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.23
MB Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 07.13
Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 DNS
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 09.67 11.00
2 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
89 08.58 9.00
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
84 08.50 8.00
4 Tereza PourováTereza Pourová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
89 07.89 7.00
5 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 07.56 6.00
6 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 07.44 5.00
7 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 07.43 4.00
8 Hana NovotnáHana Novotná
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
99 06.62 3.00
9 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 06.61 2.00
10 Dominika KoutníkováDominika Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 06.35 1.00
11 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 06.28
Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 DNS
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 14.11 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 12.81 5.00
3 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 10.57 4.00
4 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 07.19 3.00
Jan StarýJan Starý
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
94 DNS
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
77 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
84 24.00 11.00
2 Tereza PourováTereza Pourová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
89 23.83 9.00
3 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 22.13 8.00
4 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 19.95 7.00
5 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 16.49 6.00
6 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 13.86 5.00
Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 DNS
Martina DrsováMartina Drsová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
91 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 31.22 7.00
2 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 28.27 5.00
3 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 23.46 4.00
4 Jindřich ŠašekJindřich Šašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
81 22.75 3.00
5 Pavel PfauserPavel Pfauser
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
84 19.92 2.00
6 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 18.23 1.00
Jan StarýJan Starý
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
94 DNS
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
77 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 27.51 11.00
2 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
99 25.66 9.00
3 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 24.30 8.00
4 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 24.28 7.00
5 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 24.13 6.00
6 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 20.15 5.00
7 Dominika KoutníkováDominika Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 20.02 4.00
8 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 17.50 3.00
9 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 15.19 2.00
10 Hana NovotnáHana Novotná
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
99 13.96 1.00
11 Petra HavlíkováPetra Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
73 12.28
Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 DNS
Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich ŠašekJindřich Šašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
81 42.37 7.00
2 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 40.16 5.00
3 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 38.49 4.00
4 Josef ChýnaJosef Chýna
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 34.00 3.00
5 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 31.77 2.00
6 Pavel FleischmannPavel Fleischmann
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
63 30.77 1.00
7 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 25.95
Jan StarýJan Starý
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
94 DNS
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
77 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 59.73 11.00
2 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 49.37 9.00
3 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 48.00 8.00
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 45.60 7.00
5 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 45.09 6.00
6 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 44.49 5.00
7 Šimon MichálekŠimon Michálek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 43.94 4.00
8 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 42.70 3.00
9 Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 37.98 2.00
10 Petr AlexaPetr Alexa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 37.05 1.00
11 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 36.91
12 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 35.52
13 Teodor JanoušekTeodor Janoušek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 35.11
14 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 34.09
15 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 34.08
16 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 33.79
17 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 33.26
18 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 32.69
19 Adam PetrákAdam Petrák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 32.23
20 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 31.21
21 David PísekDavid Písek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 23.78
MB Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 33.72
Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 DNS
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 48.69 11.00
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 46.69 9.00
3 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 42.38 8.00
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 42.12 7.00
5 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 32.31 6.00
6 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 31.96 5.00
7 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 31.87 4.00
8 Barbora KostkováBarbora Kostková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 31.65 3.00
9 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 30.60 2.00
10 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 29.75 1.00
11 Marie JeseničováMarie Jeseničová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 28.79
12 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 27.97
13 Natálie VolfováNatálie Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 26.81
14 Tereza MochaňováTereza Mochaňová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 25.71
15 Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 23.06
16 Andrea UrbanováAndrea Urbanová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 20.38
17 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 18.13
18 Veronika ErnestováVeronika Ernestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 16.91
19 Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 13.43
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 103.50
2 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 058.50
3 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 050.00
4 ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 029.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, tyč, výška, 4x100 m, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 141.00
2 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 088.50
SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 088.50
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 062.00
5 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 055.00
6 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 022.00
7 ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 015.00
8 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 004.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BLATN BLATN TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 129.00
VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 129.00
3 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 086.50
4 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 072.00
5 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 054.50
6 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 032.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 100 m př., 4x100 m, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m, 100 m, 100 m, 400 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 169.50
2 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 129.50
3 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 062.50
4 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 048.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 042.00
6 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 018.50
7 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 012.00
ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 012.00
9 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 008.00
10 ATPRA ATPRA Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 002.00
Poznámky:
Stav po: 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 10 závodníků