1. kolo II. ligy žen, skupina C
Ústí nad Orlicí (13. 5. 2017)100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.19 | |||||||||||||||
2 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.84 | |||||||||||||||
3 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 12.90 | |||||||||||||||
4 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 12.92 | |||||||||||||||
5 | Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.98 | |||||||||||||||
6 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 13.20 | |||||||||||||||
7 | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | AC Čáslav z.s. | 13.54 | |||||||||||||||
8 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 14.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 12.60 | |||||||||||||||
2 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 12.64 | |||||||||||||||
3 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.79 | |||||||||||||||
4 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 13.29 | |||||||||||||||
5 | Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová | 91 | AC Čáslav z.s. | 13.51 | |||||||||||||||
6 | Kristýna NetíkováKristýna Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 13.57 | |||||||||||||||
7 | Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová | 02 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 13.69 | |||||||||||||||
Andrea HolubováAndrea Holubová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | nezměřeno | |||||||||||||||
2 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | AC Pardubice | nezměřeno | |||||||||||||||
3 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | nezměřeno | |||||||||||||||
4 | Alžběta MaloškováAlžběta Malošková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | nezměřeno | |||||||||||||||
5 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | nezměřeno | |||||||||||||||
6 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | nezměřeno | |||||||||||||||
7 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | nezměřeno | |||||||||||||||
8 | Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová | 00 | ATLETIKA Polička, spolek | nezměřeno | |||||||||||||||
Poznámky:Nezměřeno |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger | 02 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 13.46 | |||||||||||||||
2 | Nikola NagyováNikola Nagyová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 13.68 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 13.90 | |||||||||||||||
4 | Karolína CikánkováKarolína Cikánková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 13.92 | |||||||||||||||
5 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.96 | |||||||||||||||
6 | Lucie DvořákováLucie Dvořáková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 14.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 13.5.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 12.78 | |||||||||||||||
2 | Sabina HabrmanováSabina Habrmanová | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13.58 | |||||||||||||||
3 | Radka KopeckáRadka Kopecká | 89 | Hvězda Pardubice z.s. | 13.71 | |||||||||||||||
4 | Lucie HolčákováLucie Holčáková | 01 | AK Slovan Moravská Třebová | 14.35 | |||||||||||||||
5 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 14.41 | |||||||||||||||
6 | Tereza StrakováTereza Straková | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 14.72 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 13.5.2017) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.41 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 12.58 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 12.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 12.83 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 12.96 | 6.00 | ||||||||||||||
Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 13.5.2017) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.82 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13.00 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 13.01 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 13.03 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 13.32 | |||||||||||||||
6 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | AC Pardubice | 13.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 25.80 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 26.13 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.15 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 26.18 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.49 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.61 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | AC Pardubice | 26.88 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 27.56 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 26.50 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 27.40 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 27.42 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 27.49 | |||||||||||||||
5 | Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová | 91 | AC Čáslav z.s. | 28.26 | |||||||||||||||
6 | Dominika HorníkováDominika Horníková | 01 | AC Pardubice | 28.39 | |||||||||||||||
7 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 28.58 | |||||||||||||||
8 | Radka KopeckáRadka Kopecká | 89 | Hvězda Pardubice z.s. | 28.70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 27.58 | |||||||||||||||
2 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 27.59 | |||||||||||||||
3 | Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 27.61 | |||||||||||||||
4 | Barbora HložkováBarbora Hložková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 27.88 | |||||||||||||||
5 | Kateřina PodanáKateřina Podaná | 01 | AC Čáslav z.s. | 28.07 | |||||||||||||||
6 | Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová | 02 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 28.10 | |||||||||||||||
7 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 28.16 | |||||||||||||||
8 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 29.63 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 57.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 58.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 59.01 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 59.83 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 59.85 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 60.75 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 61.73 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 63.24 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová | 97 | AK Slovan Moravská Třebová | 63.02 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Marika HavelkováMarika Havelková | 02 | AC TJ Jičín | 63.04 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 63.28 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Pardubice | 64.12 | |||||||||||||||
5 | Ester KvirencováEster Kvirencová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 64.27 | |||||||||||||||
6 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 64.84 | |||||||||||||||
7 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | ATLETIKA Polička, spolek | 65.04 | |||||||||||||||
8 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 65.82 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 63.61 | |||||||||||||||
2 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | AC TJ Jičín | 63.63 | |||||||||||||||
3 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 64.69 | |||||||||||||||
4 | Klára HanákováKlára Hanáková | 02 | AC Pardubice | 64.79 | |||||||||||||||
5 | Gabriela VeigertováGabriela Veigertová | 00 | AC TJ Jičín | 65.92 | |||||||||||||||
6 | Karolína KáňováKarolína Káňová | 00 | AC Čáslav z.s. | 66.42 | |||||||||||||||
7 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 67.16 | |||||||||||||||
8 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 70.56 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína HerelováKarolína Herelová | 97 | Hvězda Pardubice z.s. | 67.36 | |||||||||||||||
2 | Karolína ŠilarováKarolína Šilarová | 00 | AC Pardubice | 69.21 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 69.33 | |||||||||||||||
4 | Adéla BartoňováAdéla Bartoňová | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 71.65 | |||||||||||||||
5 | Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 73.21 | |||||||||||||||
6 | Karolína StolínováKarolína Stolínová | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 75.17 | |||||||||||||||
Kristýna HromátkováKristýna Hromátková | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2:19.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:20.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:20.49 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Pardubice | 2:22.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová | 97 | AK Slovan Moravská Třebová | 2:22.59 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | AC TJ Jičín | 2:23.08 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Marika HavelkováMarika Havelková | 02 | AC TJ Jičín | 2:25.12 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Linda RadoňskáLinda Radoňská | 02 | AC Čáslav z.s. | 2:28.59 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 2:30.20 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Klára HanákováKlára Hanáková | 02 | AC Pardubice | 2:31.68 | |||||||||||||||
MB | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:31.48 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | AC Pardubice | 2:31.07 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | ATLETIKA Polička, spolek | 2:35.41 | |||||||||||||||
3 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2:36.62 | |||||||||||||||
4 | Barbora JanůrkováBarbora Janůrková | 97 | AC Čáslav z.s. | 2:36.96 | |||||||||||||||
5 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2:37.58 | |||||||||||||||
6 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:39.40 | |||||||||||||||
7 | Kristýna HromátkováKristýna Hromátková | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2:48.38 | |||||||||||||||
8 | Veronika ChyškováVeronika Chyšková | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2:48.43 | |||||||||||||||
9 | Zuzana VeselkováZuzana Veselková | 01 | AC Pardubice | 2:50.63 | |||||||||||||||
10 | Tereza MacháčkováTereza Macháčková | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:53.02 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4:59.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ingrid TillmannIngrid Tillmann | 00 | AC Čáslav z.s. | 5:03.22 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula StránskáVendula Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5:21.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Helena PoborskáHelena Poborská | 78 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:23.69 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika DubskáVeronika Dubská | 99 | AC TJ Jičín | 5:33.05 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lenka SchauerováLenka Schauerová | 88 | ATLETIKA Polička, spolek | 5:36.40 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina DoudováKateřina Doudová | 99 | AC Čáslav z.s. | 5:37.71 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adéla BartoňováAdéla Bartoňová | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 5:43.14 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Adéla FilounováAdéla Filounová | 97 | AC Čáslav z.s. | 5:46.27 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Ludmila FišerováLudmila Fišerová | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5:49.66 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5:50.61 | |||||||||||||||
12 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5:53.91 | |||||||||||||||
13 | Eliška PolákováEliška Poláková | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5:55.95 | |||||||||||||||
14 | Eva HřebíčkováEva Hřebíčková | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:59.59 | |||||||||||||||
15 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 6:11.15 | |||||||||||||||
Lenka BroučkováLenka Broučková | 86 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Jana LenčováJana Lenčová | 92 | AC TJ Jičín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena PoborskáHelena Poborská | 78 | PSK Olymp Praha, z.s. | 19:18.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriela VeigertováGabriela Veigertová | 00 | AC TJ Jičín | 19:19.73 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martina NovákováMartina Nováková | 92 | AK Slovan Moravská Třebová | 19:35.01 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jana LenčováJana Lenčová | 92 | AC TJ Jičín | 19:57.31 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta HronováMarkéta Hronová | 90 | Atletika Chrudim, z.s. | 20:01.42 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková | 93 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 20:03.81 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Linda DuškováLinda Dušková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 20:09.93 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Ivana KlímováIvana Klímová | 87 | ATLETIKA Polička, spolek | 20:36.21 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lenka SchauerováLenka Schauerová | 88 | ATLETIKA Polička, spolek | 20:49.20 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Barbora TurbakováBarbora Turbaková | 90 | ATLETIKA Polička, spolek | 21:27.04 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Veronika MarkováVeronika Marková | 98 | AC Pardubice | 21:45.47 | |||||||||||||||
12 | Tereza KalousováTereza Kalousová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 21:57.96 | |||||||||||||||
Ivana ŠkodováIvana Škodová | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 14.81 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 15.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková | 80 | Atletika Chrudim, z.s. | 16.49 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 16.86 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová | 91 | AC Čáslav z.s. | 17.65 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Zdenka ŠunkováZdenka Šunková | 94 | AK Slovan Moravská Třebová | 18.28 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára JiráskováKlára Jirásková | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 17.20 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 17.34 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 20.13 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie HolčákováLucie Holčáková | 01 | AK Slovan Moravská Třebová | 20.37 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová | 97 | AK Slovan Moravská Třebová | 74.26 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika DubskáVeronika Dubská | 99 | AC TJ Jičín | 74.87 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Monika HavlíkováMonika Havlíková | 89 | AK Slovan Moravská Třebová | 76.98 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Ivana JíchováIvana Jíchová | 68 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 79.73 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Zdenka ŠunkováZdenka Šunková | 94 | AK Slovan Moravská Třebová | 86.78 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 72.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Viktorie ErnestováViktorie Ernestová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 72.20 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora JanůrkováBarbora Janůrková | 97 | AC Čáslav z.s. | 74.65 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 78.16 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Novosadová, Grodlová, Vanišová, Slavíková A - Novosadová, Grodlová, Vanišová, Slavíková | AC Čáslav z.s. | 51.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Hájková, Holečková, Stránská, Borbelyová A - Hájková, Holečková, Stránská, Borbelyová | AK Slovan Moravská Třebová | 53.53 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | A - Paldrmanová, Jonášová, Netíková, Mervartová A - Paldrmanová, Jonášová, Netíková, Mervartová | Atletika Chrudim, z.s. | 54.32 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | A - Šafářová K., Frydrychová, Schauerová, Klímová A - Šafářová K., Frydrychová, Schauerová, Klímová | ATLETIKA Polička, spolek | 55.33 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | A - Kvirencová, Herelová, Krejnusová, Kopecká A - Kvirencová, Herelová, Krejnusová, Kopecká | Hvězda Pardubice z.s. | 56.41 | ||||||||||||||||
6 | A - Jíchová, Šallová, Peňázová, Hromátková A - Jíchová, Šallová, Peňázová, Hromátková | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 56.51 | ||||||||||||||||
7 | A - Čermáková, Veselková, Marková, Šilarová A - Čermáková, Veselková, Marková, Šilarová | AC Pardubice | 58.79 | ||||||||||||||||
A - Nemšová, Petrásková, Hložková, Kaiselová A - Nemšová, Petrásková, Hložková, Kaiselová | Univerzitní sportovní klub ... | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Marešová, Nagyová, Hájková, Polívková A - Marešová, Nagyová, Hájková, Polívková | PSK Olymp Praha, z.s. | 52.41 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | B - Beranová, Husáková, Podaná, Vejrostová B - Beranová, Husáková, Podaná, Vejrostová | AC Čáslav z.s. | 53.66 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | A - Daťková, Švehlová, Brečkayová, Patočková A - Daťková, Švehlová, Brečkayová, Patočková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 54.04 | 4.50 | |||||||||||||||
A - Petrová, Hubálková, Vognarová, Holubcová A - Petrová, Hubálková, Vognarová, Holubcová | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 54.04 | 4.50 | ||||||||||||||||
5 | A - Habrmanová, Hrdinová, Menclíková, Skalická A - Habrmanová, Hrdinová, Menclíková, Skalická | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 54.37 | 2.00 | |||||||||||||||
6 | B - Stolínová, Macháčková, Kulhánková, Barnoky B - Stolínová, Macháčková, Kulhánková, Barnoky | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 56.42 | ||||||||||||||||
7 | A - Benešová, Zikmundová, Veigertová, Dubská A - Benešová, Zikmundová, Veigertová, Dubská | AC TJ Jičín | 57.57 | ||||||||||||||||
A - Strnádková, Macnarová, Brigicová, Holubcová A - Strnádková, Macnarová, Brigicová, Holubcová | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Vošahlíková, Dufková, Čižinská, Kačerovská B - Vošahlíková, Dufková, Čižinská, Kačerovská | Univerzitní sportovní klub ... | 53.22 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | C - Štoglová, Šímová, Jirásková, Cikánková C - Štoglová, Šímová, Jirásková, Cikánková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 55.37 | ||||||||||||||||
3 | B - Hřebíčková, Šilhavá, Žížalová, Traxmandlová B - Hřebíčková, Šilhavá, Žížalová, Traxmandlová | PSK Olymp Praha, z.s. | 55.41 | ||||||||||||||||
4 | B - Stránská, Beránková, Kalousová E., Poláková B - Stránská, Beránková, Kalousová E., Poláková | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 56.10 | ||||||||||||||||
5 | C - Doudová, Janůrková, Pospíšilová, Radoňská C - Doudová, Janůrková, Pospíšilová, Radoňská | AC Čáslav z.s. | 57.00 | ||||||||||||||||
6 | D - Celecká, Slabá, Fišerová, Straková D - Celecká, Slabá, Fišerová, Straková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 59.90 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 1.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 1.50 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 1.50 | 8.50 | |||||||||||||||
4 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s. |
01 | 1.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
AC Čáslav z.s. |
99 | 1.50 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 1.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Monika PecháčkováMonika Pecháčková
Atletika Chrudim, z.s. |
90 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC Pardubice |
00 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
11 |
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s. |
03 | 1.45 | ||||||||||||||||
12 |
Barbora PatočkováBarbora Patočková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
13= |
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
AC Čáslav z.s. |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
13= |
Zdenka ŠunkováZdenka Šunková
AK Slovan Moravská Třebová |
94 | 1.45 | ||||||||||||||||
13= |
Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ Jičín |
79 | 1.45 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
17 |
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
18= |
Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
18= |
Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 1.40 | ||||||||||||||||
20 |
Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
95 | 1.40 | ||||||||||||||||
21 |
Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
22 |
Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 3.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ Jičín |
77 | 2.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 2.90 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 2.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ Jičín |
01 | 2.70 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC Pardubice |
00 | 2.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s. |
80 | 2.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 2.10 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ Jičín |
67 | 2.10 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Monika HavlíkováMonika Havlíková
AK Slovan Moravská Třebová |
89 | 2.10 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC Pardubice |
01 | 2.10 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika ChyškováVeronika Chyšková
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 2.10 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
00 | 1.90 | ||||||||||||||||
Sabina HabrmanováSabina Habrmanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 5.48 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 5.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 5.34 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 5.28 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 5.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 5.02 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Markéta StránskáMarkéta Stránská
AK Slovan Moravská Třebová |
00 | 5.01 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ Jičín |
77 | 4.96 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 4.83 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 4.78 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda Pardubice z.s. |
89 | 4.72 | ||||||||||||||||
12 |
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 4.65 | ||||||||||||||||
13 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC Pardubice |
01 | 4.60 | ||||||||||||||||
14 |
Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
95 | 4.59 | ||||||||||||||||
15 |
Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.51 | ||||||||||||||||
16 |
Nikola NagyováNikola Nagyová
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 4.44 | ||||||||||||||||
17 |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 4.42 | ||||||||||||||||
18 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.40 | ||||||||||||||||
19 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 4.34 | ||||||||||||||||
20 |
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
AC Čáslav z.s. |
02 | 4.30 | ||||||||||||||||
21 |
Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
AC Čáslav z.s. |
99 | 4.26 | ||||||||||||||||
MB |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
AC Čáslav z.s. |
01 | 3.09 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ Jičín |
77 | 11.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lenka BroučkováLenka Broučková
Hvězda Pardubice z.s. |
86 | 10.79 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 10.79 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s. |
80 | 10.54 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Linda DufkováLinda Dufková
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 10.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 10.10 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 09.65 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 09.39 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 09.30 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
90 | 11.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ Jičín |
84 | 11.27 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ Jičín |
85 | 11.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 11.10 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 10.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 10.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 10.37 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
95 | 10.24 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 09.79 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Monika HavlíkováMonika Havlíková
AK Slovan Moravská Třebová |
89 | 09.36 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 08.73 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 08.58 | ||||||||||||||||
13 |
Vladimíra JonášováVladimíra Jonášová
Atletika Chrudim, z.s. |
74 | 08.57 | ||||||||||||||||
14 |
Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolek |
00 | 08.49 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
ATLETIKA Polička, spolek |
00 | 08.43 | ||||||||||||||||
16 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 08.36 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 08.24 | ||||||||||||||||
18 |
Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC Čáslav z.s. |
96 | 08.15 | ||||||||||||||||
19 |
Anna BílkováAnna Bílková
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 07.77 | ||||||||||||||||
20 |
Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 06.03 | ||||||||||||||||
21 |
Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 05.98 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ Jičín |
84 | 39.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ Jičín |
85 | 38.13 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
90 | 38.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
96 | 34.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 32.15 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 27.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
95 | 27.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda Pardubice z.s. |
96 | 26.77 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 26.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Monika PecháčkováMonika Pecháčková
Atletika Chrudim, z.s. |
90 | 26.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
94 | 25.82 | ||||||||||||||||
12 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 25.43 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 25.22 | ||||||||||||||||
14 |
Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 24.88 | ||||||||||||||||
15 |
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda Pardubice z.s. |
97 | 24.86 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 23.75 | ||||||||||||||||
17 |
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 23.04 | ||||||||||||||||
18 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
ATLETIKA Polička, spolek |
00 | 22.02 | ||||||||||||||||
19 |
Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolek |
00 | 21.52 | ||||||||||||||||
20 |
Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 18.27 | ||||||||||||||||
21 |
Anna BílkováAnna Bílková
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 17.18 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza SkalováTereza Skalová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
03 | 13.84 | ||||||||||||||||
23 |
Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
02 | 13.62 | ||||||||||||||||
24 |
Barbora SlabáBarbora Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
02 | 10.78 | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
94 | 43.15 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 39.92 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
90 | 38.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ Jičín |
84 | 35.32 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna BílkováAnna Bílková
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 26.79 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 23.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 19.41 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
ATLETIKA Polička, spolek |
00 | 16.81 | 3.00 | |||||||||||||||
Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 38.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 38.57 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 36.24 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 36.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Monika PecháčkováMonika Pecháčková
Atletika Chrudim, z.s. |
90 | 35.93 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda Pardubice z.s. |
96 | 34.66 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 34.47 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ Jičín |
85 | 32.53 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 31.38 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC Čáslav z.s. |
96 | 29.88 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lenka SchauerováLenka Schauerová
ATLETIKA Polička, spolek |
88 | 29.69 | ||||||||||||||||
12 |
Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
96 | 28.80 | ||||||||||||||||
13 |
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
95 | 28.74 | ||||||||||||||||
14 |
Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s. |
01 | 26.30 | ||||||||||||||||
15 |
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda Pardubice z.s. |
97 | 25.35 | ||||||||||||||||
16 |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 17.42 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JICIN JICIN | AC TJ Jičín | 183.50 | ||||||||||||||||
2 | USKPR USKPR | Univerzitní sportovní klub ... | 088.00 | ||||||||||||||||
3 | CASLA CASLA | AC Čáslav z.s. | 086.00 | ||||||||||||||||
4 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim, z.s. | 086.00 | ||||||||||||||||
5 | NMMOR NMMOR | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 078.00 | ||||||||||||||||
6 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 071.00 | ||||||||||||||||
7 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 066.00 | ||||||||||||||||
8 | HVEPA HVEPA | Hvězda Pardubice z.s. | 061.50 | ||||||||||||||||
9 | AKMTR AKMTR | AK Slovan Moravská Třebová | 059.50 | ||||||||||||||||
10 | ACPAR ACPAR | AC Pardubice | 056.00 | ||||||||||||||||
11 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha, z.s. | 045.00 | ||||||||||||||||
12 | ATPOL ATPOL | ATLETIKA Polička, spolek | 041.00 | ||||||||||||||||
13 | STOPR STOPR | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 020.50 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |