výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (13. 5. 2017)

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.19
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.84
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.90
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.92
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.98
6 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.20
7 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.54
8 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.60
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.64
3 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.79
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.29
5 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.51
6 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.57
7 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.69
Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín nezměřeno
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice nezměřeno
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. nezměřeno
4 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... nezměřeno
5 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. nezměřeno
6 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. nezměřeno
7 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. nezměřeno
8 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek nezměřeno
Poznámky:
Nezměřeno
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.46
2 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.68
3 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.90
4 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.92
5 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.96
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 12.78
2 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.58
3 Radka KopeckáRadka Kopecká 89 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.71
4 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14.35
5 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14.41
6 Tereza StrakováTereza Straková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.72
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 13.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.41 11.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.58 9.00
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.81 8.00
4 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 12.83 7.00
5 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.96 6.00
Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.5.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.82 4.00
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.00 3.00
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.01 2.00
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13.03 1.00
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.32
6 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 13.36
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.80 11.00
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.13 9.00
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.15 8.00
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 26.18 7.00
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.49 6.00
6 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.61 4.00
7 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 26.88 3.00
8 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 26.50 5.00
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 27.40 2.00
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.42 1.00
4 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.49
5 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 28.26
6 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 28.39
7 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 28.58
8 Radka KopeckáRadka Kopecká 89 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 28.70
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 27.58
2 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 27.59
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.61
4 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.88
5 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 28.07
6 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.10
7 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.16
8 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.63
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.04 11.00
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 58.83 9.00
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 59.01 8.00
4 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 59.83 7.00
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 59.85 6.00
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.75 5.00
7 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.73 4.00
8 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 63.24 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 63.02 3.00
2 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 63.04 2.00
3 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 63.28
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 64.12
5 Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 64.27
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 64.84
7 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 65.04
8 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 65.82
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 63.61
2 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 63.63
3 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 64.69
4 Klára HanákováKlára Hanáková 02 AC PardubiceAC Pardubice 64.79
5 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 65.92
6 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 66.42
7 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 67.16
8 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 70.56
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HerelováKarolína Herelová 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 67.36
2 Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 AC PardubiceAC Pardubice 69.21
3 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 69.33
4 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 71.65
5 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 73.21
6 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 75.17
Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:19.64 11.00
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:20.25 9.00
3 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:20.49 8.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:22.00 7.00
5 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:22.59 6.00
6 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:23.08 5.00
7 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:25.12 4.00
8 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:28.59 3.00
9 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:30.20 2.00
10 Klára HanákováKlára Hanáková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.68
MB Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:31.48
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.07 1.00
2 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:35.41
3 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:36.62
4 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:36.96
5 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:37.58
6 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:39.40
7 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:48.38
8 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:48.43
9 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:50.63
10 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:53.02
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:59.96 11.00
2 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5:03.22 9.00
3 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5:21.28 8.00
4 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:23.69 7.00
5 Veronika DubskáVeronika Dubská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:33.05 6.00
6 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5:36.40 5.00
7 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5:37.71 4.00
8 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5:43.14 3.00
9 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5:46.27 2.00
10 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:49.66 1.00
11 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5:50.61
12 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5:53.91
13 Eliška PolákováEliška Poláková 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5:55.95
14 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:59.59
15 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6:11.15
Lenka BroučkováLenka Broučková 86 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Celkem 17 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19:18.31 11.00
2 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19:19.73 9.00
3 Martina NovákováMartina Nováková 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 19:35.01 8.00
4 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19:57.31 7.00
5 Markéta HronováMarkéta Hronová 90 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 20:01.42 6.00
6 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková 93 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 20:03.81 5.00
7 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20:09.93 4.00
8 Ivana KlímováIvana Klímová 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 20:36.21 3.00
9 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 20:49.20 2.00
10 Barbora TurbakováBarbora Turbaková 90 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 21:27.04 1.00
11 Veronika MarkováVeronika Marková 98 AC PardubiceAC Pardubice 21:45.47
12 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 21:57.96
Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.81 11.00
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15.45 9.00
3 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková 80 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16.49 8.00
4 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.86 7.00
5 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17.65 4.00
6 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 18.28 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.20 6.00
2 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17.34 5.00
3 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20.13 2.00
4 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20.37 1.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 74.26 8.00
2 Veronika DubskáVeronika Dubská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 74.87 6.00
3 Monika HavlíkováMonika Havlíková 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 76.98 5.00
4 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 79.73 3.00
5 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 86.78 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 72.15 11.00
2 Viktorie ErnestováViktorie Ernestová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 72.20 9.00
3 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 74.65 7.00
4 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 78.16 4.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Novosadová, Grodlová, Vanišová, Slavíková A - Novosadová, Grodlová, Vanišová, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 51.45 11.00
2 A - Hájková, Holečková, Stránská, Borbelyová A - Hájková, Holečková, Stránská, Borbelyová AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 53.53 7.00
3 A - Paldrmanová, Jonášová, Netíková, Mervartová A - Paldrmanová, Jonášová, Netíková, Mervartová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 54.32 3.00
4 A - Šafářová K., Frydrychová, Schauerová, Klímová A - Šafářová K., Frydrychová, Schauerová, Klímová ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 55.33 1.00
5 A - Kvirencová, Herelová, Krejnusová, Kopecká A - Kvirencová, Herelová, Krejnusová, Kopecká Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 56.41
6 A - Jíchová, Šallová, Peňázová, Hromátková A - Jíchová, Šallová, Peňázová, Hromátková TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 56.51
7 A - Čermáková, Veselková, Marková, Šilarová A - Čermáková, Veselková, Marková, Šilarová AC PardubiceAC Pardubice 58.79
A - Nemšová, Petrásková, Hložková, Kaiselová A - Nemšová, Petrásková, Hložková, Kaiselová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Marešová, Nagyová, Hájková, Polívková A - Marešová, Nagyová, Hájková, Polívková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 52.41 9.00
2 B - Beranová, Husáková, Podaná, Vejrostová B - Beranová, Husáková, Podaná, Vejrostová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 53.66 6.00
3 A - Daťková, Švehlová, Brečkayová, Patočková A - Daťková, Švehlová, Brečkayová, Patočková TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 54.04 4.50
A - Petrová, Hubálková, Vognarová, Holubcová A - Petrová, Hubálková, Vognarová, Holubcová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 54.04 4.50
5 A - Habrmanová, Hrdinová, Menclíková, Skalická A - Habrmanová, Hrdinová, Menclíková, Skalická TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 54.37 2.00
6 B - Stolínová, Macháčková, Kulhánková, Barnoky B - Stolínová, Macháčková, Kulhánková, Barnoky TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.42
7 A - Benešová, Zikmundová, Veigertová, Dubská A - Benešová, Zikmundová, Veigertová, Dubská AC TJ JičínAC TJ Jičín 57.57
A - Strnádková, Macnarová, Brigicová, Holubcová A - Strnádková, Macnarová, Brigicová, Holubcová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Vošahlíková, Dufková, Čižinská, Kačerovská B - Vošahlíková, Dufková, Čižinská, Kačerovská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.22 8.00
2 C - Štoglová, Šímová, Jirásková, Cikánková C - Štoglová, Šímová, Jirásková, Cikánková TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.37
3 B - Hřebíčková, Šilhavá, Žížalová, Traxmandlová B - Hřebíčková, Šilhavá, Žížalová, Traxmandlová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 55.41
4 B - Stránská, Beránková, Kalousová E., Poláková B - Stránská, Beránková, Kalousová E., Poláková TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 56.10
5 C - Doudová, Janůrková, Pospíšilová, Radoňská C - Doudová, Janůrková, Pospíšilová, Radoňská AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.00
6 D - Celecká, Slabá, Fišerová, Straková D - Celecká, Slabá, Fišerová, Straková TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.90
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 1.55 11.00
2= Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1.50 8.50
2= Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1.50 8.50
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.50 7.00
5 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.50 6.00
6 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 1.50 5.00
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.50 4.00
8= Monika PecháčkováMonika Pecháčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
90 1.45 2.00
8= Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1.45 2.00
8= Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.45 2.00
11 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.45
12 Barbora PatočkováBarbora Patočková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
99 1.45
13= Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 1.45
13= Zdenka ŠunkováZdenka Šunková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
94 1.45
13= Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 1.45
16 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.45
17 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 1.45
18= Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 1.40
18= Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.40
20 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 1.40
21 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.35
22 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 1.35
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 NM
Celkem 23 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.00 11.00
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 2.90 9.00
3 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 2.90 8.00
4 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 2.70 7.00
5 Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 2.70 6.00
6 Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2.70 5.00
7 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 2.50 4.00
8 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 2.30 3.00
9 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2.10 2.00
10= Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 2.10 0.50
10= Monika HavlíkováMonika Havlíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 2.10 0.50
12 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.10
13 Veronika ChyškováVeronika Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.10
14 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
00 1.90
Sabina HabrmanováSabina Habrmanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.48 11.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5.39 9.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.34 8.00
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.28 7.00
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.25 6.00
6 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5.02 5.00
7 Markéta StránskáMarkéta Stránská
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
00 5.01 4.00
8 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 4.96 3.00
9 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 4.83 2.00
10 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 4.78 1.00
11 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
89 4.72
12 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4.65
13 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.60
14 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 4.59
15 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 4.51
16 Nikola NagyováNikola Nagyová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 4.44
17 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.42
18 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 4.40
19 Veronika MarešováVeronika Marešová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 4.34
20 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 4.30
21 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 4.26
MB Lucie KvapilováLucie Kvapilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3.09
Celkem 22 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 11.21 11.00
2 Lenka BroučkováLenka Broučková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
86 10.79 9.00
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 10.79 8.00
4 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 10.54 7.00
5 Linda DufkováLinda Dufková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 10.25 6.00
6 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 10.10 5.00
7 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 09.65 4.00
8 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 09.39 3.00
9 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 09.30 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
90 11.33 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 11.27 9.00
3 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 11.13 8.00
4 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 11.10 7.00
5 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 10.90 6.00
6 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 10.55 5.00
7 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 10.37 4.00
8 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 10.24 3.00
9 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 09.79 2.00
10 Monika HavlíkováMonika Havlíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 09.36 1.00
11 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 08.73
12 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 08.58
13 Vladimíra JonášováVladimíra Jonášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 08.57
14 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
00 08.49
15 Tereza LakotováTereza Lakotová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
00 08.43
16 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 08.36
17 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 08.24
18 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
96 08.15
19 Anna BílkováAnna Bílková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 07.77
20 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 06.03
21 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 05.98
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 39.91 11.00
2 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 38.13 9.00
3 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
90 38.00 8.00
4 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 34.59 7.00
5 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 32.15 6.00
6 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 27.45 5.00
7 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 27.40 4.00
8 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 26.77 3.00
9 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 26.35 2.00
10 Monika PecháčkováMonika Pecháčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
90 26.00 1.00
11 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
94 25.82
12 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 25.43
13 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 25.22
14 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 24.88
15 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 24.86
16 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 23.75
17 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 23.04
18 Tereza LakotováTereza Lakotová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
00 22.02
19 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
00 21.52
20 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 18.27
21 Anna BílkováAnna Bílková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 17.18
22 Tereza SkalováTereza Skalová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
03 13.84
23 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 13.62
24 Barbora SlabáBarbora Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 10.78
Celkem 24 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
94 43.15 11.00
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 39.92 9.00
3 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
90 38.45 8.00
4 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 35.32 7.00
5 Anna BílkováAnna Bílková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 26.79 6.00
6 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 23.30 5.00
7 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 19.41 4.00
8 Tereza LakotováTereza Lakotová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
00 16.81 3.00
Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 NM
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 38.73 11.00
2 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 38.57 9.00
3 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 36.24 8.00
4 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 36.00 7.00
5 Monika PecháčkováMonika Pecháčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
90 35.93 6.00
6 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 34.66 5.00
7 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 34.47 4.00
8 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 32.53 3.00
9 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 31.38 2.00
10 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
96 29.88 1.00
11 Lenka SchauerováLenka Schauerová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
88 29.69
12 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 28.80
13 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 28.74
14 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 26.30
15 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 25.35
16 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 17.42
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JICIN JICIN AC TJ JičínAC TJ Jičín 183.50
2 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 088.00
3 CASLA CASLA AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 086.00
4 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 086.00
5 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 078.00
6 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 071.00
7 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 066.00
8 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 061.50
9 AKMTR AKMTR AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 059.50
10 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 056.00
11 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 045.00
12 ATPOL ATPOL ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 041.00
13 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 020.50
Celkem 13 závodníků