Jarní kontrolní závody
Rudná (3. 5. 2017)skok daleký - Dorostenci
(st, 3.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel BartusíkPavel Bartusík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 4.61 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 3.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁ |
02 | 4.81 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub TalašJakub Talaš
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 3.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ČervenkaAdam Červenka
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.93 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 3.75 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej KubištaOndřej Kubišta
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.74 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.72 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 3.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KosteleckáKlára Kostelecká
Atletika Jižní Město |
04 | 3.86 | ||||||||||||||||
2 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město |
04 | 3.85 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.85 | ||||||||||||||||
4 |
Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.82 | ||||||||||||||||
5 |
Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 3.80 | ||||||||||||||||
6 |
Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.72 | ||||||||||||||||
7 |
Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.64 | ||||||||||||||||
8 |
Klára SionkováKlára Sionková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.60 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza ChalupováTereza Chalupová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.51 | ||||||||||||||||
10 |
Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.49 | ||||||||||||||||
11 |
Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.45 | ||||||||||||||||
12 |
Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město |
07 | 3.38 | ||||||||||||||||
13 |
Agáta ZodetováAgáta Zodetová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.30 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město |
05 | 3.27 | ||||||||||||||||
15 |
Anita NovákováAnita Nováková
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 3.20 | ||||||||||||||||
16 |
Natálie KramlováNatálie Kramlová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.11 | ||||||||||||||||
17 |
Izabela GomezIzabela Gomez
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 3.10 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |