Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze
Praha - Přátelství (19. - 20. 5. 2017)800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:59.33 | |||||||||||||||
2 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 2:00.20 | |||||||||||||||
3 | Jan HockJan Hock | 98 | TJ Dukla Praha | 2:00.48 | |||||||||||||||
4 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 2:03.03 | |||||||||||||||
5 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 2:05.85 | |||||||||||||||
6 | Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý | 99 | ASK Slavia Praha | 2:06.38 | |||||||||||||||
7 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 2:13.23 | |||||||||||||||
8 | Jakub RusekJakub Rusek | 99 | AC Praha 1890 | 2:19.00 | |||||||||||||||
9 | Roman NedvědRoman Nedvěd | 98 | A. C. Sparta Praha | 2:30.82 | |||||||||||||||
Šimon RothŠimon Roth | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNS | ||||||||||||||||
Pavel SieglPavel Siegl | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 20.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:04.94 | |||||||||||||||
2 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:05.59 | |||||||||||||||
3 | Michal BořánekMichal Bořánek | 00 | A. C. Sparta Praha | 2:07.49 | |||||||||||||||
4 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 2:11.56 | |||||||||||||||
5 | Jan ČervenkaJan Červenka | 00 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:12.26 | |||||||||||||||
Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Jan ŠkrleJan Škrle | 01 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 2:27.01 | |||||||||||||||
2 | Helena CaisováHelena Caisová | 98 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:35.39 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 20.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:20.55 | |||||||||||||||
2 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:21.75 | |||||||||||||||
3 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:24.26 | |||||||||||||||
4 | Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:35.68 | |||||||||||||||
5 | Monika TicháčkováMonika Ticháčková | 01 | SC Radotín Praha | 2:43.68 | |||||||||||||||
6 | Šárka ŘíhováŠárka Říhová | 01 | Spartak Praha 4 | 2:48.18 | |||||||||||||||
Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |