výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze

Praha - Přátelství (19. - 20. 5. 2017)

Skok vysoký - Junioři

(pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980802 1.92
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 1.89
3 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
991011 1.83
4= Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
990318 1.83
4= Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 1.83
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950120 1.92
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 1.75
2 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
011010 1.70
Artem GornostaevArtem Gornostaev
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
010703 DNS
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
000907 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 1.71
2 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
995121 1.55
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 1.45
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 1.64
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
015110 1.61
3 Anna JaškinaAnna Jaškina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015831 1.61
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
005309 1.58
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
006228 1.58
6 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
015504 1.55
7 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 1.50
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015119 1.50
9 Tereza GregárkováTereza Gregárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
005111 1.40
10 Valentýna MalíkováValentýna Malíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
005716 1.40
11 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
015707 1.35
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
006127 DNS
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005813 DNS
Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
005506 DNS
Celkem 14 závodníků