výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Kladno (6. 6. 2017)

Skok daleký - Žáci

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
020428 6.49 695.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
010827 6.18 626.00
3 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
010222 6.16 621.00
4 Filip TománekFilip Tománek
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
010908 5.68 519.00
5 Andreas PiskořAndreas Piskoř
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
010911 5.67 516.00
6 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
010907 5.65 512.00
7 Lukáš JandákLukáš Jandák
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
010827 5.65 512.00
8 Petr GaszczykPetr Gaszczyk
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
011106 5.51 483.00
9 Petr DemeterPetr Demeter
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
010806 5.41 463.00
10 Ondřej SteinerOndřej Steiner
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
011209 5.38 457.00
11 Jakub DanielJakub Daniel
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
020113 5.34 449.00
12 Vítězslav KnappVítězslav Knapp
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
020508 5.34 449.00
13 Kryštof ŠípekKryštof Šípek
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
020224 5.31 443.00
14 Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
020404 5.30 441.00
15 Přemysl JemelíkPřemysl Jemelík
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
010723 5.26 433.00
16 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
020903 5.26 433.00
17 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
020313 5.19 419.00
18 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
020805 5.15 411.00
19 Jakub SlovákJakub Slovák
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
011119 5.06 394.00
20 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
021106 4.97 377.00
21 Vojtěch StrakaVojtěch Straka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
010701 4.94 371.00
22 Adam BabánekAdam Babánek
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
020302 4.90 363.00
23 Vladimír SmetanaVladimír Smetana
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
010725 4.74 333.00
24 Jan KadašJan Kadaš
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
011212 4.50 290.00
25 Lukáš HomolkaLukáš Homolka
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
020420 4.45 281.00
26 Jaroslav HryzbilJaroslav Hryzbil
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
020808 4.39 271.00
Zbyněk PašekZbyněk Pašek
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
020426 NM
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
040415 5.67 516.00
2 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
030709 5.40 461.00
3 Jakub HunalJakub Hunal
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
031010 5.24 429.00
4 Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
040123 5.00 382.00
5 Adam VenderAdam Vender
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
030721 4.87 358.00
6 Vít HlavenkaVít Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
030923 4.85 354.00
7 Martin KurejMartin Kurej
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
031112 4.76 337.00
8 Jakub KudláčekJakub Kudláček
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
040126 4.76 337.00
9 Pavel DvořákPavel Dvořák
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
040414 4.70 326.00
10 Jiří HančilJiří Hančil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030814 4.61 310.00
11 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ ZubříZŠ Zubří
040730 4.60 308.00
12 Filip NýčFilip Nýč
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030711 4.57 303.00
13 Matěj JiránekMatěj Jiránek
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
030123 4.50 290.00
14 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
031219 4.49 288.00
15 Michal ZrůnaMichal Zrůna
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
031020 4.48 287.00
16 Dan FabikovičDan Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
030823 4.48 287.00
17 Matyáš PečenýMatyáš Pečený
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
050421 4.44 280.00
18 Stěpán FrajbišStěpán Frajbiš
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
030922 4.39 271.00
19 Jaroslav NovotnýJaroslav Novotný
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
031005 4.36 266.00
20 Václav DlabačVáclav Dlabač
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
050222 4.24 245.00
21 Jakub VaňataJakub Vaňata
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
040331 4.19 237.00
22 Martin ZemanMartin Zeman
ZŠ ZubříZŠ Zubří
040602 4.18 235.00
23 Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk
ZŠ ZubříZŠ Zubří
030528 4.17 234.00
24 Jiří TíkalJiří Tíkal
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
040413 3.95 198.00
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
021106 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
020816 5.72 765.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
030326 5.32 648.00
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
020210 5.30 643.00
4 Františka RappováFrantiška Rappová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
030518 5.09 584.00
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
020204 5.07 578.00
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
030123 4.99 557.00
7 Klára VlasákováKlára Vlasáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
021006 4.95 546.00
8 Tereza KalálováTereza Kalálová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
030217 4.92 538.00
9 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
020418 4.75 492.00
10 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
030501 4.74 490.00
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
011030 4.69 477.00
12 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
030725 4.65 466.00
13 Agáta TepláAgáta Teplá
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
021230 4.60 454.00
14 Valentýna DuškováValentýna Dušková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
010912 4.60 454.00
15 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
030510 4.55 441.00
16 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
021201 4.54 438.00
17 Martina TrhoňováMartina Trhoňová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
020210 4.41 406.00
18 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
020624 4.41 406.00
19 Adéla LekešováAdéla Lekešová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
020823 4.31 381.00
20 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
020216 4.31 381.00
21 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
020710 4.13 338.00
22 Anna SchwarzováAnna Schwarzová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
020324 4.05 319.00
23 Amálie ŠustrováAmálie Šustrová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
021209 4.04 317.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
040413 4.99 557.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
040126 4.90 532.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
041228 4.81 508.00
4 Aneta DusilováAneta Dusilová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
040525 4.66 469.00
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
031013 4.61 456.00
6 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
040214 4.59 451.00
7 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
040301 4.52 433.00
8 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
041207 4.51 431.00
9 Theodora OudováTheodora Oudová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
041117 4.39 401.00
10 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
040608 4.38 398.00
11 Jana SombergováJana Sombergová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
031029 4.38 398.00
12 Sandra KrejčováSandra Krejčová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
041009 4.28 374.00
13 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
041209 4.21 357.00
14 Eliška JírováEliška Jírová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
040325 4.17 347.00
15 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
040617 4.17 347.00
16 Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
041003 4.14 340.00
17 Kateřina SolničkováKateřina Solničková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
050814 4.12 336.00
18 Klára NovotnáKlára Novotná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
031218 4.02 312.00
19 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
050215 4.00 308.00
20 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
040822 3.97 301.00
21 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
041015 3.93 292.00
22 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
040519 3.88 281.00
23 Karolína BurešováKarolína Burešová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
030807 3.75 252.00
24 Brabora ŠmákalováBrabora Šmákalová
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
050223 3.72 246.00
Celkem 24 závodníků