výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Kladno (6. 6. 2017)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2010
2 Jakub JanekJakub Janek 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1878
3 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1758
4 Dominik KučaDominik Kuča 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1755
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1653
6 Petr DemeterPetr Demeter 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 1601
7 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1440
8 Matěj SrovnalMatěj Srovnal 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1352
9 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1317
10 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1304
11 Filip TománekFilip Tománek 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1268
12 Jan ZíkaJan Zíka 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1258
13 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 1238
14 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1163
15 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1161
16 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1106
17 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1101
18 Jiří KlapalJiří Klapal 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1096
19 Přemysl JemelíkPřemysl Jemelík 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1031
20 Jakub KolářJakub Kolář 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1031
21 Jakub DanielJakub Daniel 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1026
22 Jakub LévJakub Lév 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1002
23 Jakub MádloJakub Mádlo 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0994
24 Adam ElsnerAdam Elsner 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0993
25 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0844
26 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0781
27 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0749
28 Jan SvobodaJan Svoboda 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0736
29 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0719
30 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0712
31 Lukáš HomolkaLukáš Homolka 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0700
32 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0687
33 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0687
34 Patrik JarkovskýPatrik Jarkovský 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0671
35 Tomáš TrubkaTomáš Trubka 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0668
36 Jaroslav VondrášekJaroslav Vondrášek 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0668
37 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0637
38 Vítězslav KnappVítězslav Knapp 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0633
39 Martin SvobodaMartin Svoboda 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0630
40 Adam ZobačAdam Zobač 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0624
41 David ProkopDavid Prokop 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0622
42 Martin DzidaMartin Dzida 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0615
43 Jakub JandaJakub Janda 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0607
44 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0601
45 Krištof ŠpatnýKrištof Špatný 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0594
46 Filip MüllerFilip Müller 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0582
47 Adam NovákAdam Novák 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0572
48 Karel BulantKarel Bulant 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0572
49 Richard ŠimoníkRichard Šimoník 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0551
50 Alex RybářAlex Rybář 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0546
51 karel Böhmkarel Böhm 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0533
52 Jakub BudilJakub Budil 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0528
53 Vojtěch KyliánVojtěch Kylián 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0505
54 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0489
55 Daniel BuštaDaniel Bušta 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0489
56 Minh Khoi Filip PhamMinh Khoi Filip Pham 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0484
57 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0480
58 Ondřej KulířOndřej Kulíř 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0480
59 Marek SalayMarek Salay 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0480
60 Josef ŠlapákJosef Šlapák 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0466
61 Adam StejskalAdam Stejskal 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0449
62 Filip HubálekFilip Hubálek 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0448
63 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0443
64 Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0441
65 Matěj VaněkMatěj Vaněk 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0419
66 Vladimír SmetanaVladimír Smetana 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0333
67 Josef SoukupJosef Soukup 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0331
68 Martin RejdaMartin Rejda 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0331
Celkem 68 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1494
2 Jakub HunalJakub Hunal 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 1479
3 Matěj JiránekMatěj Jiránek 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 1418
4 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 1259
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 1083
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1071
7 Filip ChlupFilip Chlup 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 1051
8 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1028
9 Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0982
10 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0978
11 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0920
12 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0919
13 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0901
14 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0872
15 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0863
16 Filip NýčFilip Nýč 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0851
17 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0838
18 Miroslav KolečekMiroslav Koleček 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0825
19 Roman ŠteflRoman Štefl 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0819
20 Richard StruškaRichard Struška 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0763
21 Martin KurejMartin Kurej 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0756
22 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0751
23 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0731
24 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0697
25 Radek ZíkaRadek Zíka 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0638
26 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0606
27 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0599
28 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0584
29 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0577
30 Jiří TíkalJiří Tíkal 04 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0534
31 Martin ZemanMartin Zeman 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0525
32 Filip JandásekFilip Jandásek 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0520
33 Marek VrábíkMarek Vrábík 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0513
34 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0500
35 Adam ZemanAdam Zeman 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0485
36 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0463
37 Tomáš WozarTomáš Wozar 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0457
38 Jan KristaJan Krista 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0448
39 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0436
40 Ondřej JakubčíkOndřej Jakubčík 04 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0405
41 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0403
42 Dan FabikovičDan Fabikovič 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0389
43 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0377
44 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0376
45 Ota BenešOta Beneš 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0371
46 Michael GlocmanMichael Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0362
47 Martin MartákMartin Marták 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0340
48 Marek VrábíkMarek Vrábík 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0331
49 Pavel DvořákPavel Dvořák 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0326
50 Jaroslav NovotnýJaroslav Novotný 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0307
51 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0305
52 Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0300
53 Samuel ŠantrůčekSamuel Šantrůček 04 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0300
54 Dan FabikovičDan Fabikovič 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0287
55 Albert MatějkaAlbert Matějka 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0276
56 Yuanhan JiangYuanhan Jiang 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0276
57 Filip TlapaFilip Tlapa 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0274
58 Filip VrabecFilip Vrabec 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0259
59 Jakub VaňataJakub Vaňata 04 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0237
Celkem 59 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2043
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2030
3 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2021
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1909
5 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1892
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1669
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1590
8 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1441
9 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1390
10 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1301
11 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1296
12 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1272
13 Denisa PláškováDenisa Plášková 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1252
14 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1182
15 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1171
16 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1171
17 Tereza KalálováTereza Kalálová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1104
18 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1030
19 Šárka FlegrováŠárka Flegrová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0918
20 Adéla LekešováAdéla Lekešová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0904
21 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0850
22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0791
23 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0788
24 Johana DrgáčováJohana Drgáčová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0782
25 Hana MarciánováHana Marciánová 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0782
26 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0776
27 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0759
28 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0726
29 Beata StumpováBeata Stumpová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0681
30 Martina FořtováMartina Fořtová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0681
31 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0669
32 Vanda KRSOVÁVanda KRSOVÁ 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0666
33 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0659
34 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0657
35 Sabina KrusberskáSabina Krusberská 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0655
36 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0655
37 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0655
38 Tereza ObořilováTereza Obořilová 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0644
39 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0632
40 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0623
41 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0592
42 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0591
43 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0578
44 Adéla LonginováAdéla Longinová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0566
45 Pavlína LubasováPavlína Lubasová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0566
46 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0555
47 Daniela KozačováDaniela Kozačová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0548
48 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0542
49 Viktória BalázsováViktória Balázsová 01 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0529
50 Kristýna GrusováKristýna Grusová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0523
51 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0518
52 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0502
53 Eliška FrajbišováEliška Frajbišová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0499
54 Adriana KovářováAdriana Kovářová 01 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0481
55 Tereza PevnáTereza Pevná 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0481
56 Karolína KřenkováKarolína Křenková 01 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0479
57 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0466
58 Veronika SuchánkováVeronika Suchánková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0464
59 Veronika BrožkováVeronika Brožková 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0460
60 Julie HrbáčkováJulie Hrbáčková 01 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0456
61 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0454
62 Eliška TepláEliška Teplá 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0445
63 Veronika TrdlováVeronika Trdlová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0427
Celkem 63 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1865
2 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1863
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1802
4 Theodora OudováTheodora Oudová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1783
5 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 1553
6 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1533
7 Anna BeránkováAnna Beránková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1449
8 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1313
9 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1302
10 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1246
11 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1185
12 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1171
13 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 1144
14 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1143
15 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1115
16 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1066
17 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 1052
18 Simona PolákováSimona Poláková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1040
19 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 1037
20 Nela VeseckáNela Vesecká 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1034
21 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0955
22 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0948
23 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0945
24 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0926
25 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0789
26 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0730
27 Hana PavlováHana Pavlová 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0729
28 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0712
29 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0704
30 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0670
31 Natálie KottováNatálie Kottová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0644
32 Kateřina GygalováKateřina Gygalová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0624
33 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0616
34 Simona SalingerováSimona Salingerová 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0613
35 Klára BenešováKlára Benešová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0613
36 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0595
37 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0581
38 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0527
39 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0508
40 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0497
41 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0489
42 Brabora ŠmákalováBrabora Šmákalová 05 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0462
43 Klára DudeškováKlára Dudešková 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0453
44 Kateřina VackováKateřina Vacková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0429
45 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0429
46 Nikola VálkováNikola Válková 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0429
47 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0389
48 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0389
49 Veronika ValtováVeronika Valtová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0389
50 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0383
51 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0360
52 Karolína KaňokováKarolína Kaňoková 05 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0344
53 Kateřina ŠmahlíkováKateřina Šmahlíková 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0331
54 Karolína MaxováKarolína Maxová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0328
55 Karolína BurešováKarolína Burešová 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0305
56 Sára DuškováSára Dušková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0292
57 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0281
Celkem 57 závodníků