výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (21. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BlahaJiří Blaha 020109 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 07.72 11.00
2 Pavel MorongPavel Morong 020325 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.74 9.00
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša 021005 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.84 8.00
4 Ivo BřezkaIvo Březka 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.92 7.00
5 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 020427 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.25 5.00
6 Vít KrálíkVít Králík 050209 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.69
Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŘíháčekDavid Říháček 020615 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.21 6.00
2 Patrik VlasákPatrik Vlasák 031030 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.28 4.00
3 Tomáš VincencTomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.34 3.00
4 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 031113 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.40 1.00
5 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 031218 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.66
6 Jakub HemberaJakub Hembera 030113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.69
7 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 050728 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.96
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KinclPavel Kincl 020911 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.37 2.00
2 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.47
3 Filip VojtkoFilip Vojtko 030410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.66
4 Libor MačkaLibor Mačka 020926 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.92
5 Matěj BrabecMatěj Brabec 040626 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.04
6 Jan PodrábskýJan Podrábský 050609 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.80
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.13 11.00
2 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.17 9.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.22 8.00
4 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.46 4.00
5 Veronika CardováVeronika Cardová 025114 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.50 3.00
6 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 025920 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.75
7 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.43 6.00
2 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.45 5.00
3 Klára FilipováKlára Filipová 026230 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.56 2.00
4 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 026113 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.65
5 Johana DvořákováJohana Dvořáková 025715 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.66
6 Petra JurkováPetra Jurková 035320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.81
7 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 035221 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.91
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 035228 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.63 1.00
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.87
3 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 025322 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.96
4 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 045623 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.98
5 Klára ChalupováKlára Chalupová 036101 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.04
6 Eva RemešováEva Remešová 045317 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.13
Aneta ProdělalováAneta Prodělalová 035218 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŘehákováMarie Řeháková 025716 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.99
2 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 046223 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.06
3 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 045601 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.21
4 Barbora SamkováBarbora Samková 055702 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.29
5 Julie MachovcováJulie Machovcová 055907 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.51
6 Aaliyah Laura MukumbuAaliyah Laura Mukumbu 056213 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.53
7 Eliška RázlováEliška Rázlová 045924 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.13
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MaškováNikol Mašková 025114 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.85
2 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.27
3 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 055212 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.43
4 Karolína NovákováKarolína Nováková 025615 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.77
5 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 046018 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.79
6 Marie VrbováMarie Vrbová 025612 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.81
7 Adéla PacalováAdéla Pacalová 055909 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.94
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 21.5.2017) Vítr: +5.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 025327 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.36 7.00
2 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 025129 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.86
3 Jana KaráskováJana Karásková 025527 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.08
4 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 026227 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.26
5 Sabina SkoumalováSabina Skoumalová 026228 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 09.46
6 Veronika KývalováVeronika Kývalová 025903 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.52
7 Ester KvasničkováEster Kvasničková 025115 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.59
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 036201 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.28
2 Veronika NečadováVeronika Nečadová 045710 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.49
3 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 035828 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.50
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 045312 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.53
5 Veronika BřeznováVeronika Březnová 035420 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.55
6 Šárka HalvováŠárka Halvová 045426 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 09.64
7 Sabina DoležalováSabina Doležalová 045522 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.36
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PechZdeněk Pech 661105 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.39 7.00
2 Jan MokříšJan Mokříš 960304 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.31 5.00
3 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 680115 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 15.36 4.00
MB Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.28
Celkem 4 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.48 7.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.86 5.00
3 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.35 4.00
Vít ŠestákVít Šesták 991124 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KovářŠimon Kovář 000720 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 11.81 7.00
2 Daniel BrablecDaniel Brablec 010420 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.06 5.00
3 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 010425 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.18 4.00
4 Jan ŠoukalJan Šoukal 011023 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.43 2.00
5 Adam PoláchAdam Polách 010315 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.58 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.22 3.00
2 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.63
3 Viet Thang CuViet Thang Cu 001231 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.09
4 Martin VithaMartin Vitha 010827 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.86
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrbicováTereza Krbicová 975922 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.94 7.00
Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.46 7.00
2 Nikola JežkováNikola Ježková 016227 SK ŽirovniceSK Žirovnice 12.64 5.00
3 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.29 4.00
4 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.67 2.00
5 Barbora VelebováBarbora Velebová 015207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.72 1.00
6 Tereza NěmcováTereza Němcová 015922 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14.42
7 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 016129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.46
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 005720 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.60 3.00
2 Simona JonášováSimona Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.82
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.01
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 005509 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.11
5 Renáta TenklováRenáta Tenklová 016128 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.22
6 Markéta BrychtováMarkéta Brychtová 015605 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.84
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 021115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 41.21 9.00
2 Martin HrobskýMartin Hrobský 021113 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 43.86 7.00
3 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.62 6.00
4 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 031218 SK ŽirovniceSK Žirovnice 47.48 5.00
5 Jakub HemberaJakub Hembera 030113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 48.02 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 39.76 11.00
2 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 41.36 8.00
3 Vít KrálíkVít Králík 050209 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 50.76 3.00
4 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 031123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.13 2.00
5 Tomáš FišerTomáš Fišer 050501 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 52.17 1.00
Kryštof PrůšaKryštof Průša 021005 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 025426 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 43.36 11.00
2 Veronika CardováVeronika Cardová 025114 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 44.67 9.00
3 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 026113 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 44.80 8.00
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 44.93 6.00
5 Aaliyah Laura MukumbuAaliyah Laura Mukumbu 056213 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 53.65
6 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 56.89
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 025327 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 44.85 7.00
2 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 025322 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 45.85 5.00
3 Nikol MaškováNikol Mašková 025114 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 46.27 4.00
4 Johana DvořákováJohana Dvořáková 025715 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.35 3.00
5 Marie ŘehákováMarie Řeháková 025716 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.92 2.00
6 Eva RemešováEva Remešová 045317 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.65
7 Eliška RázlováEliška Rázlová 045924 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 55.35
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 055907 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 49.76 1.00
2 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 046018 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 52.30
3 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 53.27
4 Veronika NečadováVeronika Nečadová 045710 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 53.62
5 Adéla PacalováAdéla Pacalová 055909 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 54.14
6 Barbora SamkováBarbora Samková 055702 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 54.26
7 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 055212 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.66
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 55.18 7.00
2 Zdeněk PechZdeněk Pech 661105 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.04 5.00
3 Jan MokříšJan Mokříš 960304 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 62.68 4.00
MB Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 960907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.69 7.00
2 Dan KováčDan Kováč 990727 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 53.66 5.00
Vít ŠestákVít Šesták 991124 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 52.70 7.00
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 53.29 5.00
3 Šimon KovářŠimon Kovář 000720 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 56.10 4.00
4 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 60.14 1.00
5 Viet Thang CuViet Thang Cu 001231 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 64.13
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 57.49 3.00
2 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 59.30 2.00
3 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 010627 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 61.52
Jan ŠoukalJan Šoukal 011023 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tereza KrbicováTereza Krbicová 975922 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 1 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 59.68 7.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FixováEliška Fixová 015619 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 66.51 7.00
2 Simona JonášováSimona Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 67.07 5.00
3 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 015123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.44 4.00
4 Simona TříletáSimona Tříletá 006107 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 70.99 3.00
5 Tereza ZemanováTereza Zemanová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 71.72 2.00
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 016129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 73.36 1.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 930219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:43.57 7.00
2 Petr HornýPetr Horný 690611 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5:55.62 5.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David NezvedaDavid Nezveda 980609 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:50.87 7.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5:08.37 11.00
2 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 020812 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:16.16 9.00
3 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5:17.85 8.00
4 Martin HrobskýMartin Hrobský 021113 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5:27.64 7.00
5 Matěj BrabecMatěj Brabec 040626 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:53.50 6.00
6 Jan PodrábskýJan Podrábský 050609 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6:08.02 5.00
7 Ondřej VáňaOndřej Váňa 020601 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7:03.73 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:49.71 7.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Věra PodrábskáVěra Podrábská 035111 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5:16.65 11.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 026013 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:18.12 9.00
3 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:36.71 8.00
4 Romana PecinováRomana Pecinová 026201 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6:02.36 7.00
Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Eva KrejčíEva Krejčí 036111 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14.69 11.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15.39 9.00
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 020427 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.52 8.00
4 David PokornýDavid Pokorný 020811 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 17.47 7.00
5 Jakub HemberaJakub Hembera 030113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 18.29 6.00
6 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 031218 SK ŽirovniceSK Žirovnice 18.35 5.00
7 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 031123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.68 4.00
Patrik VlasákPatrik Vlasák 031030 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.45 7.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 005919 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.23 5.00
3 Nikola JežkováNikola Ježková 016227 SK ŽirovniceSK Žirovnice 15.76 4.00
4 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 005720 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.95 3.00
5 Barbora VelebováBarbora Velebová 015207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.27 2.00
6 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18.22 1.00
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 015123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 025426 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.85 11.00
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.42 9.00
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.72 8.00
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.97 7.00
5 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17.45 6.00
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 035228 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17.64 5.00
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková 025715 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.05 4.00
3 Tereza LiškováTereza Lišková 035719 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 18.83 3.00
4 Sára ŘíhováSára Říhová 045107 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 19.22 2.00
5 Klára FilipováKlára Filipová 026230 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 19.45 1.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 18.96 7.00
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.37 7.00
2 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.46 5.00
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 990308 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.57 4.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.99 7.00
2 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.30 5.00
Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 010106 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrzal, Lovětínský, Vojtko, Kaplánek Jakub Vrzal, Lovětínský, Vojtko, Kaplánek Jakub Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.33 11.00
2 Morong, Hort, Říháček, Průša Morong, Hort, Říháček, Průša TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.67 9.00
3 Kincl, Matějka, Novák J., Novák T. Kincl, Matějka, Novák J., Novák T. Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 32.68 8.00
4 Fišer, Králík, Štancl, Zach Fišer, Králík, Štancl, Zach Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 34.83 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Achcenitová, Vejvarová, Smolíková, Vrzalová Achcenitová, Vejvarová, Smolíková, Vrzalová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.36 11.00
2 Rašovská, Mašterová, Puzrlová, Pavlidu Rašovská, Mašterová, Puzrlová, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 32.46 9.00
3 Niederlová, Jurková, Bartoňková, Kosielská Niederlová, Jurková, Bartoňková, Kosielská TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 32.57 8.00
4 Mašková, Tomková, Štorková, Svobodová Mašková, Tomková, Štorková, Svobodová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.22 6.00
5 Jaklová, Říhová, Filipová, Cardová Jaklová, Říhová, Filipová, Cardová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 35.37 4.00
6 Mukumbu, Pacalová, Samková, Nečadová Mukumbu, Pacalová, Samková, Nečadová Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 37.46 1.00
7 Čechová, Douchová, Krejčová, Rázlová Čechová, Douchová, Krejčová, Rázlová TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 38.37
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořáková, Remešová, Řeháková, Škarková Dvořáková, Remešová, Řeháková, Škarková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.73 7.00
2 Březnová, Hekrlová, Ludmilová, Jeřábková Březnová, Hekrlová, Ludmilová, Jeřábková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.87 5.00
3 Pecinová, Machovcová, Němcová, Váňová Pecinová, Machovcová, Němcová, Váňová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 36.34 3.00
4 Krajčová, Karásková, Vrbová M., Vrbová K. Krajčová, Karásková, Vrbová M., Vrbová K. Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 36.42 2.00
5 Nováková, Pleskačová, Kühwegová, Chalupová Nováková, Pleskačová, Kühwegová, Chalupová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 39.32
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šoukal, Janík, Lenikus, Dvorský Šoukal, Janík, Lenikus, Dvorský TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 47.29 7.00
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zabloudilová, Koubková, Vostálová, Matějíčková Zabloudilová, Koubková, Vostálová, Matějíčková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.28 7.00
2 Trojanová, Kuthanová, Teplanová, Gallová Trojanová, Kuthanová, Teplanová, Gallová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 53.08 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
960523 1.76 7.00
MB Petr MikuláčekPetr Mikuláček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950913 1.79
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
951030 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
990727 1.89 7.00
2 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990911 1.73 5.00
Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin PekárekMartin Pekárek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
000328 1.60 7.00
2 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010627 1.55 5.00
Martin VithaMartin Vitha
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
010827 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
021116 1.57 11.00
2 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
020911 1.57 9.00
3 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020825 1.51 8.00
4 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030904 1.48 7.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 1.48 6.00
6 David PokornýDavid Pokorný
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
020811 1.43 5.00
7 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
040516 1.38 4.00
8 Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
030410 1.38 3.00
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
041123 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
995827 1.47 7.00
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
986126 1.44 5.00
MB Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985827 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
006003 1.53 7.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
005919 1.39 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035627 1.54 11.00
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 1.51 9.00
3 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035118 1.48 8.00
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
025315 1.45 7.00
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025913 1.45 6.00
6 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045601 1.42 5.00
7 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035717 1.39 4.00
8 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
025426 1.39 3.00
9 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036201 1.36 2.00
10 Veronika KývalováVeronika Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025903 1.36 1.00
11= Aneta KrajčováAneta Krajčová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
036123 1.23
11= Sabina SkoumalováSabina Skoumalová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
026228 1.23
11= Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045909 1.23
14 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
045518 1.18
MB Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035423 1.39
Eva KrejčíEva Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
036111 DNS
Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045107 DNS
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026023 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
960523 5.84 +4.3 m/s 7.00
2 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
951030 5.66 +1.7 m/s 5.00
3 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
680115 4.08 +2.9 m/s 4.00
MB Petr MikuláčekPetr Mikuláček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950913 6.11 +2.2 m/s 5.96 +1.4 m/s
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 6.58 +2.7 m/s 7.00
2 Ondřej ChládOndřej Chlád
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990430 6.15 +3.3 m/s 6.09 +1.4 m/s 5.00
3 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
990727 6.13 +2.4 m/s 3.64 +1.0 m/s 4.00
4 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 5.79 +4.9 m/s 3.00
Vít ŠestákVít Šesták
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
991124 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BrablecDaniel Brablec
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
010420 5.70 +2.3 m/s 7.00
2 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010425 5.50 +3.5 m/s 5.44 +1.9 m/s 5.00
3 Martin PekárekMartin Pekárek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
000328 5.18 +2.3 m/s 4.64 +1.9 m/s 4.00
4 Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
001231 5.14 +2.0 m/s 3.00
5 Petr MolíkPetr Molík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
011231 4.45 +2.4 m/s 2.00
6 Lukáš CouralLukáš Coural
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
010818 4.41 +3.3 m/s 4.20 +2.0 m/s 1.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
020427 5.16 +3.4 m/s 5.05 +1.2 m/s 11.00
2 David ŘíháčekDavid Říháček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020615 5.14 +1.2 m/s 9.00
3 David PokornýDavid Pokorný
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
020811 5.04 +2.0 m/s 8.00
4 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
031030 4.95 +3.0 m/s 4.88 +1.8 m/s 7.00
5 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
031113 4.70 +3.4 m/s 4.61 +1.5 m/s 6.00
6 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
021116 4.62 +3.5 m/s 4.20 +1.5 m/s 5.00
7 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
021027 4.55 +1.8 m/s 4.00
8 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
021113 4.41 +2.3 m/s 4.27 +0.8 m/s 3.00
9 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
050728 4.22 +2.1 m/s 4.13 +1.1 m/s 2.00
10 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030904 4.15 +1.2 m/s 1.00
11 Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
030410 4.02 +0.9 m/s
12 Libor MačkaLibor Mačka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
020926 4.01 +2.5 m/s
13 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
050501 3.72 +1.5 m/s
14 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
050609 3.63 +1.4 m/s
Jiří BlahaJiří Blaha
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
020109 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996001 5.30 +1.4 m/s 7.00
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
986126 4.93 +1.9 m/s 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
006003 4.93 +2.3 m/s 7.00
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
005509 4.80 +0.5 m/s 5.00
3 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
005720 4.62 +1.6 m/s 4.00
4 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015805 4.60 +0.6 m/s 3.00
5 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
015619 4.47 +2.5 m/s 4.35 +1.5 m/s 2.00
6 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
015123 4.35 +1.6 m/s 1.00
7 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015306 4.35 +1.9 m/s
8 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015518 4.32 +2.5 m/s 4.29 +1.5 m/s
9 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 4.23 +3.0 m/s 4.12 +1.6 m/s
10 Markéta BrychtováMarkéta Brychtová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
015605 4.13 +1.6 m/s
11 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 4.08 +3.8 m/s 4.07 +1.3 m/s
12 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015831 4.02 +2.8 m/s 3.97 +0.8 m/s
13 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
015325 3.54 +1.9 m/s
14 Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
015922 3.52 +1.8 m/s
Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015909 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 5.38 +1.7 m/s 11.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025913 4.92 +1.4 m/s 9.00
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035702 4.79 +3.2 m/s 4.68 +1.4 m/s 8.00
4 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
055124 4.76 +1.1 m/s 7.00
5 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
025315 4.73 +2.6 m/s 4.72 +1.5 m/s 6.00
6 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 4.66 +1.5 m/s 5.00
7 Nikol MaškováNikol Mašková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025114 4.64 +1.9 m/s 4.00
8 Michaela NiederlováMichaela Niederlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035221 4.55 +2.9 m/s 4.42 +1.3 m/s 3.00
9 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
045526 4.45 +1.4 m/s 2.00
10 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025322 4.44 +0.8 m/s 1.00
11 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045623 4.39 +3.3 m/s 4.30 +1.2 m/s
12 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
025114 4.38 +2.6 m/s
13 Klára FilipováKlára Filipová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
026230 4.32 +1.3 m/s
14 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035717 4.25 +1.7 m/s
15 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036105 4.22 +1.9 m/s
16 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025920 4.02 +2.1 m/s
17 Šárka HalvováŠárka Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
045426 4.00 +4.0 m/s
18 Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036009 3.99 +1.1 m/s
19 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025129 3.97 +1.8 m/s
20 Veronika NečadováVeronika Nečadová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
045710 3.95 +0.8 m/s
21 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045909 3.93 +1.6 m/s
22 Jana KaráskováJana Karásková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
025527 3.88 +1.8 m/s
23 Sabina SkoumalováSabina Skoumalová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
026228 3.86 +4.1 m/s
24 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
046223 3.85 +1.3 m/s
25 Veronika BřeznováVeronika Březnová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035420 3.81 +1.7 m/s
26 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035828 3.68 +3.1 m/s
27 Aaliyah Laura MukumbuAaliyah Laura Mukumbu
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
056213 3.66 +2.1 m/s
28 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026227 3.65 +1.9 m/s
29 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
045312 3.61 +2.5 m/s
30 Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036101 3.59 +2.6 m/s 3.58 +0.8 m/s
31 Karolína NovákováKarolína Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025615 3.54 +2.6 m/s 3.34 +1.3 m/s
32 Sabina DoležalováSabina Doležalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045522 3.42 +1.8 m/s
33 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
055907 3.35 +1.1 m/s
34 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
045518 3.32 +1.8 m/s
Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045107 DNS
Marie VrbováMarie Vrbová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
025612 NM
Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036216 NM
Celkem 37 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
820215 13.09 +1.3 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Junioři

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990911 12.25 +0.6 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
011118 12.53 +1.4 m/s 7.00
2 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010425 11.85 +2.3 m/s 11.48 +1.3 m/s 5.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
976103 09.93 +0.4 m/s 7.00
MB Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885709 13.33 +2.0 m/s
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996001 10.70 +1.4 m/s 7.00
2 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
995827 09.84 +1.4 m/s 5.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
005509 10.28 +1.7 m/s 7.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
005919 10.22 +2.1 m/s 09.64 +1.4 m/s 5.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona TříletáSimona Tříletá
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
006107 10.50 7.00
2 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015316 10.36 5.00
3 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015420 08.95 4.00
4 Nikola JežkováNikola Ježková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
016227 08.77 3.00
5 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
005409 07.91 2.00
MB Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005331 06.31
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
026201 DNS
Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015306 DNS
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035719 10.18 11.00
2 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026023 10.07 9.00
3 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
025521 09.82 8.00
4 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035118 09.72 7.00
5 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036201 08.58 6.00
6 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045601 07.72 5.00
7 Ester KvasničkováEster Kvasničková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
025115 07.54 4.00
8 Eva RemešováEva Remešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
045317 07.51 3.00
9 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
055511 06.71 2.00
10 Eliška VečeřováEliška Večeřová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035429 06.54 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
021216 10.68 11.00
2 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 10.46 9.00
3 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020825 10.11 8.00
4 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
021115 09.29 7.00
5 Jiří BlahaJiří Blaha
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
020109 09.24 6.00
6 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
021116 09.06 5.00
7 Jakub MartínekJakub Martínek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
040123 08.82 4.00
8 Pavel KovaříkPavel Kovařík
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
020915 08.03 3.00
9 Aleš ZachAleš Zach
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030925 07.73 2.00
10 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
040516 07.51 1.00
11 Libor MačkaLibor Mačka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
020926 07.41
12 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
041123 07.08
13 Adam ČernovickýAdam Černovický
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030926 05.55
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996004 08.99 7.00
2 Leona KárníkováLeona Kárníková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
985624 06.81 5.00
MB Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
995309 09.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lubomír PažourekLubomír Pažourek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010503 09.52 7.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
011118 08.89 5.00
3 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010315 08.44 4.00
4 Lukáš LibertLukáš Libert
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
010709 08.03 3.00
5 Lukáš CouralLukáš Coural
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
010818 07.92 2.00
6 Petr MolíkPetr Molík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
011231 07.75 1.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
980623 14.07 7.00
2 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 10.52 5.00
MB Ondřej ChládOndřej Chlád
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990430 10.31
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
730418 09.80 7.00
2 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
501012 07.66 5.00
3 Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
580119 07.59 4.00
4 Petr HornýPetr Horný
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
690611 07.25 3.00
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
025521 28.29 11.00
2 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045909 22.66 9.00
3 Aneta KrajčováAneta Krajčová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
036123 21.94 8.00
4 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035719 20.79 7.00
5 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026023 17.72 6.00
6 Veronika KývalováVeronika Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025903 17.50 5.00
7 Veronika BřeznováVeronika Březnová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035420 16.34 4.00
8 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
055511 13.89 3.00
9 Eliška VečeřováEliška Večeřová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035429 11.65 2.00
MB Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035423 16.50
Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035627 DNS
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035118 NM
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
021216 31.79 11.00
2 Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020325 25.15 9.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 24.82 8.00
4 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 21.45 7.00
5 David ŘíháčekDavid Říháček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020615 19.96 6.00
6 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
041123 19.45 5.00
7 Jakub MartínekJakub Martínek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
040123 19.40 4.00
8 Ondřej VáňaOndřej Váňa
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
020601 15.97 3.00
9 Pavel KovaříkPavel Kovařík
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
020915 15.01 2.00
10 Aleš ZachAleš Zach
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030925 14.50 1.00
11 Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
031123 13.81
MB Adam ČernovickýAdam Černovický
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030926 12.14
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996004 30.09 7.00
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
995309 28.39 5.00
3 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996125 26.40 4.00
4 Leona KárníkováLeona Kárníková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
985624 16.41 3.00
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015316 28.20 7.00
2 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016128 26.91 5.00
3 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
005409 26.05 4.00
4 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015831 23.51 3.00
5 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015518 23.46 2.00
6 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005331 22.33 1.00
7 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015420 20.62
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 39.56 7.00
2 Lukáš LibertLukáš Libert
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
010709 25.27 5.00
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 24.77 4.00
4 Martin PekárekMartin Pekárek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
000328 23.53 3.00
5 Lukáš CouralLukáš Coural
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
010818 22.01 2.00
6 Petr MolíkPetr Molík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
011231 21.72 1.00
7 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010315 20.14
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
980623 47.05 7.00
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 43.09 5.00
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 33.16 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
730418 35.60 7.00
2 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
501012 20.15 5.00
3 Petr HornýPetr Horný
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
690611 19.26 4.00
MB Petr MikuláčekPetr Mikuláček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950913 27.11
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015518 47.66 7.00
2 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
005409 41.58 5.00
3 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005331 38.72 4.00
4 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016128 30.17 3.00
5 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015316 29.72 2.00
6 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 20.44 1.00
7 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 15.69
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 29.20 11.00
2 Jakub MartínekJakub Martínek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
040123 25.49 9.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 25.31 8.00
4 Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020325 25.30 7.00
5 Pavel KovaříkPavel Kovařík
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
020915 21.54 6.00
6 Adam ČernovickýAdam Černovický
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030926 14.21 5.00
7 Aleš ZachAleš Zach
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030925 13.41 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrbicováTereza Krbicová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
975922 14.13 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
995309 39.83 7.00
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996125 30.15 5.00
3 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996004 24.67 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010627 17.33 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
981105 35.95 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
730418 36.64 7.00
2 Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
580119 23.57 5.00
3 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
501012 21.51 4.00
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 DNS
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 061.00
2 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 021.00
3 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou{8} 020.00
4 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 014.00
5 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice, zapsaný spolek{8} 009.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 110 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, koule 7,26kg, dálka, výška
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 045.00
2 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 037.00
3 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 016.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 014.00
5 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 005.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 110 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, koule 6kg, dálka, výška
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 067.00
2 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 016.00
3 HUMPO HUMPO TJ Jiskra Humpolec{8} 014.00
4 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 012.00
5 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice, zapsaný spolek{8} 011.00
JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 011.00
7 BYSNP BYSNP Sportovní klub Bystřice n.P.{8} 009.00
8 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 008.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 110 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, koule 5kg, dálka, výška, 4x100 m, 400 m, 100 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice, zapsaný spolek{8} 128.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 119.00
3 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 087.00
4 HUMPO HUMPO TJ Jiskra Humpolec{8} 052.00
5 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 036.00
6 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 033.00
7 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.{8} 022.00
8 BYSNP BYSNP Sportovní klub Bystřice n.P.{8} 021.00
9 ZIROV ZIROV SK Žirovnice{8} 020.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, koule 4kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m, 60 m, 300 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 014.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, kladivo 4kg
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 034.00
2 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 017.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.{8} 012.00
4 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou{8} 008.00
5 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 007.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, koule 4kg, dálka, výška
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 074.00
2 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 053.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 021.00
4 ZIROV ZIROV SK Žirovnice{8} 012.00
5 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice, zapsaný spolek{8} 010.00
6 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 009.00
7 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.{8} 005.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, koule 3kg, dálka, výška, 4x100 m, 100 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 164.00
2 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 126.00
3 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 100.00
4 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.{8} 041.00
5 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 030.00
6 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice, zapsaný spolek{8} 011.00
7 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 006.00
8 HUMPO HUMPO TJ Jiskra Humpolec{8} 004.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., disk 0,75kg, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků