výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň

Svitavy (8. 5. 2017)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 ACPARACPAR 14.73
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 SVITASVITA 15.21
3 František NovotnýFrantišek Novotný 03 CHRUDICHRUDI 16.17
4 Vít KverekVít Kverek 04 HVEPAHVEPA 17.82
5 Matyáš SodomekMatyáš Sodomek 02 SAKPUSAKPU 20.22
6 Lukáš HorákLukáš Horák 03 CHRUDICHRUDI 22.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 HVEPAHVEPA 17.27
2 Kryštof SedlákKryštof Sedlák 02 CHRUDICHRUDI 19.01
3 Jan KapounJan Kapoun 03 SVITASVITA 19.94
4 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 SAKPUSAKPU 20.12
5 Filip VyčítalFilip Vyčítal 03 SAKPUSAKPU 22.10
David VlasákDavid Vlasák 02 HVEPAHVEPA DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 VMYTOVMYTO 14.93
2 Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 03 SVITASVITA 18.01
3 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 SVITASVITA 18.19
4 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 USORLUSORL 18.37
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 LITOMLITOM DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 CHRUDICHRUDI 17.37
2 Eliška DrdlováEliška Drdlová 02 SVITASVITA 17.80
3 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 SAKPUSAKPU 18.01
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 SVITASVITA 18.47
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 CHRUDICHRUDI 20.69
Aneta NovotnáAneta Novotná 03 LITOMLITOM DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 CHRUDICHRUDI 15.60
2 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 VMYTOVMYTO 17.07
MS Marie MourováMarie Mourová 03 SVITASVITA 19.68
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 SVITASVITA 19.70
MS Zuzana NavarováZuzana Navarová 02 AKMTRAKMTR 20.42
MS Sylva ČermákováSylva Čermáková 03 CHRUDICHRUDI 21.12
Celkem 6 závodníků