výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha

Praha - Kotlářka (24. 5. 2017)

Skok daleký - Žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
ZŠ Eden, P10ZŠ Eden, P10
01 5.60
2 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ZŠ Eden, P10ZŠ Eden, P10
01 5.53
3= Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
ZŠ Bílá, P6ZŠ Bílá, P6
02 5.52
3= Maxym ŠejkaMaxym Šejka
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
02 5.52
5 Štěpán KysilkaŠtěpán Kysilka
ZŠ Bílá, P6ZŠ Bílá, P6
01 5.45
6 Jan VaněčekJan Vaněček
ZŠ Bílá, P6ZŠ Bílá, P6
02 5.37
7 David EichlerDavid Eichler
ZŠ Eden, P10ZŠ Eden, P10
01 5.21
8 Marek ŠtěpánMarek Štěpán
ZŠ Radotín, P16ZŠ Radotín, P16
01 5.20
9 David ŠalandaDavid Šalanda
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
02 5.18
10= Tadeáš FreislerTadeáš Freisler
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
01 5.14
10= Marko BatovanjaMarko Batovanja
ZŠ Nad Vodovodem, P10ZŠ Nad Vodovodem, P10
02 5.14
12 Jakub ŠkrétaJakub Škréta
ZŠ Nad Vodovodem, P10ZŠ Nad Vodovodem, P10
02 5.10
13 Robin AdamecRobin Adamec
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
02 4.99
14 Jan SeckýJan Secký
ZŠ Nad Vodovodem, P10ZŠ Nad Vodovodem, P10
01 4.91
15 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
03 4.83
16 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
02 4.79
17 Štěpán FriedlŠtěpán Friedl
ZŠ Radotín, P16ZŠ Radotín, P16
01 4.39
18 Matouš TilšerMatouš Tilšer
ZŠ Radotín, P16ZŠ Radotín, P16
01 3.64
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HunalJakub Hunal
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
03 5.52
2 Antonín JakubůvAntonín Jakubův
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
03 5.45
3 Jakub KudláčekJakub Kudláček
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
04 4.98
4 Radek JanovskýRadek Janovský
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
03 4.69
5 Martin KurejMartin Kurej
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
03 4.63
6 Filip NýčFilip Nýč
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
03 4.53
7 Václav DlabačVáclav Dlabač
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
05 4.47
8 Tomáš JirákTomáš Jirák
ZŠ Pošepného nám., P11ZŠ Pošepného nám., P11
03 4.46
9 Marek VandírekMarek Vandírek
ZŠ Pošepného nám., P11ZŠ Pošepného nám., P11
05 4.43
10 Jiří FarkašJiří Farkaš
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
04 4.39
11= Maxim PolákMaxim Polák
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
03 4.26
11= Pavel HrdličkaPavel Hrdlička
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
04 4.26
13 Jakub NovosadJakub Novosad
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
04 4.20
14 Martin FohlerMartin Fohler
ZŠ Pošepného nám., P11ZŠ Pošepného nám., P11
03 3.72
15 Ondřej PaloušOndřej Palouš
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
04 3.68
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
02 5.29
2 Anna FeitováAnna Feitová
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
02 5.10
3 Valentýna DuškováValentýna Dušková
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
01 5.01
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
01 4.89
5 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
03 4.75
6 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
02 4.69
7 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
02 4.68
8 Lucie PoppelováLucie Poppelová
FZŠ Chodovická, P14FZŠ Chodovická, P14
03 4.58
9 Anna NovákováAnna Nováková
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
01 4.51
10 Kristýna KoberováKristýna Koberová
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
01 4.40
11 Ester ČervinkováEster Červinková
FZŠ Chodovická, P14FZŠ Chodovická, P14
02 4.34
12 Karolína BavorováKarolína Bavorová
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
02 4.28
13 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
02 3.98
14 Marie SlevínskáMarie Slevínská
FZŠ Chodovická, P14FZŠ Chodovická, P14
03 3.90
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kieu Trinh Nguyen Tran_Kieu Trinh Nguyen Tran_
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
03 4.50
2 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
03 4.49
3 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
04 4.37
4 Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
03 4.34
5 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
ZŠ Pod Marjánkou, P6ZŠ Pod Marjánkou, P6
03 4.32
6 Marie ZvolánkováMarie Zvolánková
ZŠ Pod Marjánkou, P6ZŠ Pod Marjánkou, P6
03 4.23
7 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
ZŠ Petřiny - jih, P6ZŠ Petřiny - jih, P6
04 4.15
8= Julie ProcházkováJulie Procházková
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
04 4.09
8= Julie HachulskáJulie Hachulská
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
05 4.09
10 Zora BořutováZora Bořutová
ZŠ Pod Marjánkou, P6ZŠ Pod Marjánkou, P6
04 4.08
11 Alice Rubio-CupalováAlice Rubio-Cupalová
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
04 4.05
12 Julie DurychováJulie Durychová
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
05 4.01
13= Michaela RadouškováMichaela Radoušková
ZŠ Petřiny - jih, P6ZŠ Petřiny - jih, P6
04 4.00
13= Eva KaplanováEva Kaplanová
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
05 4.00
15 Kristýna MarečkováKristýna Marečková
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
04 3.99
16 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková
ZŠ Petřiny - jih, P6ZŠ Petřiny - jih, P6
04 3.80
17 Petra BučányováPetra Bučányová
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
04 3.79
18 Johana PejšováJohana Pejšová
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
04 3.77
Celkem 18 závodníků