výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra Vsetín

Vsetín (13. 5. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (so, 13.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MašekJan Mašek 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 19.51
2 Mathias BaránekMathias Baránek 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 20.08
3 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 3 20.22
4 Benjamín SurýBenjamín Surý 10 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 4 20.30
5 Jozef TinákJozef Tinák 11 IndividuálníIndividuální 5 20.80
6 Tobiáš NáhlýTobiáš Náhlý 10 IndividuálníIndividuální 6 20.90
7 Petr KoželuhaPetr Koželuha 10 IndividuálníIndividuální 7 20.99
8 Tobiáš CvejnTobiáš Cvejn 10 IndividuálníIndividuální 8 21.14
9 Adam ŠebestaAdam Šebesta 10 IndividuálníIndividuální 9 21.37
10 vojtěch šmíravojtěch šmíra 10 IndividuálníIndividuální 10 21.67
11 Samuel StradějSamuel Straděj 10 IndividuálníIndividuální 11 22.05
12 Maxim GergelaMaxim Gergela 11 TJ Sokol Valašská PolankaTJ Sokol Valašská Polanka 12 23.06
13 Daniel GraclíkDaniel Graclík 10 KOBRA VsetinKOBRA Vsetin 13 23.11
14 Miroslav MigdalMiroslav Migdal 11 IndividuálníIndividuální 14 23.12
15 Vilém VendlVilém Vendl 10 AK VsetínAK Vsetín 15 23.19
16 Radek JanišRadek Janiš 10 IndividuálníIndividuální 16 23.21
17 Ondřej PsíkOndřej Psík 10 Valachiarun VsetínValachiarun Vsetín 17 23.50
18 Robin PolčákRobin Polčák 11 IndividuálníIndividuální 18 23.56
19 Čeněk PončíkČeněk Pončík 11 MŠ HuslenkyMŠ Huslenky 19 23.83
20 Patrik MikulíkPatrik Mikulík 11 Atletický klub ELIMAtletický klub ELIM 20 24.44
21 Jakub SlováčekJakub Slováček 11 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 21 24.65
22 Albert MelichaříkAlbert Melichařík 11 IndividuálníIndividuální 22 25.94
23 Marek HrbáčekMarek Hrbáček 11 VáclavoviceVáclavovice 23 25.96
24 Tomáš FojtíkTomáš Fojtík 11 ValachiarunValachiarun 24 26.01
25 Filip MachalekFilip Machalek 10 IndividuálníIndividuální 25 26.91
26 Adam VáclavíkAdam Václavík 11 IndividuálníIndividuální 26 26.92
27 Daniel ChovanecDaniel Chovanec 11 IndividuálníIndividuální 27 29.36
28 Šimon MojžíšŠimon Mojžíš 11 IndividuálníIndividuální 28 30.18
29 František MarekFrantišek Marek 11 IndividuálníIndividuální 29 32.43
30 Jan KratochvílJan Kratochvíl 11 IndividuálníIndividuální 30 38.72
Celkem 30 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (so, 13.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 AK BohumínAK Bohumín 1 20.04
2 Nela PavlíkováNela Pavlíková 10 2 20.57
3 Julie DrozdovaJulie Drozdova 10 Elim VsetinElim Vsetin 3 21.11
4 Jitka KoželuhováJitka Koželuhová 10 4 21.21
5 Adina PohankováAdina Pohanková 10 5 21.94
6 Karolína SkálováKarolína Skálová 11 6 22.05
7 Anička ObadalováAnička Obadalová 10 7 22.40
8 Hana JuřičkováHana Juřičková 10 8 22.52
9 natalie surovcovanatalie surovcova 10 9 22.58
10 Noemi NedzynskáNoemi Nedzynská 11 10 22.62
11 Adéla PilkoAdéla Pilko 10 11 22.64
12 Caroline KleinerCaroline Kleiner 10 12 22.92
13 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKMVMSKMVM 13 23.13
14 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 11 Skorci - VsetínSkorci - Vsetín 14 23.18
15 Simona MěřínskáSimona Měřínská 10 AK ZlínAK Zlín 15 23.25
16 Kateřina kučerováKateřina kučerová 10 16 23.58
17 kristýna pavlíčkovákristýna pavlíčková 11 17 23.67
18 Veronika CahlíkováVeronika Cahlíková 10 18 23.69
19 Karolína MališováKarolína Mališová 10 19 23.80
20 Michaela buzkováMichaela buzková 10 20 24.39
Kristyna SeraKristyna Sera 11 21 24.55
21 Nela ŠulákováNela Šuláková 11 22 24.55
22 Alice HurtováAlice Hurtová 10 23 24.57
23 Anu-Ujin ChuluunbaatarAnu-Ujin Chuluunbaatar 10 24 26.15
24 Karolína ŽabčíkováKarolína Žabčíková 11 25 30.01
25 Denisa ŽabčíkováDenisa Žabčíková 11 26 31.68
Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 27 DNF
Celkem 27 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (so, 13.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 1 36.91
2 Štěpán GergelaŠtěpán Gergela 09 TJ Sokol Valašská PolankaTJ Sokol Valašská Polanka 2 37.30
3 Ondřej PolášekOndřej Polášek 08 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 3 37.46
4 David DobešDavid Dobeš 08 FC VsetínFC Vsetín 4 38.71
5 Michal KužmaMichal Kužma 08 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 5 39.95
6 Matyáš MališMatyáš Mališ 08 6 40.53
7 Adam ZgabajAdam Zgabaj 08 FC VsetínFC Vsetín 7 40.66
8 Šimon KohoutŠimon Kohout 08 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 8 41.07
9 simon Nedzynskýsimon Nedzynský 09 9 41.51
10 Lukáš VýškovskýLukáš Výškovský 09 10 42.52
11 Pavel MikačPavel Mikač 08 11 43.32
12 ondřej Tomaníkondřej Tomaník 09 12 44.00
13 Filip PončíkFilip Pončík 08 ZŠ HuslenkyZŠ Huslenky 13 44.17
14 Stnislav HabáňStnislav Habáň 08 14 44.60
15 Petr ChumchalPetr Chumchal 08 TJ ZašováTJ Zašová 15 45.37
16 Lukáš MazalLukáš Mazal 09 16 45.62
17 David ŠturalaDavid Šturala 09 17 45.72
18 Marek ŠulákMarek Šulák 08 SK EDIE TEAMSK EDIE TEAM 18 46.23
19 jaromír Hříbekjaromír Hříbek 09 19 46.81
20 Adrian ŠmiguraAdrian Šmigura 09 20 47.10
21 Matyáš PastorekMatyáš Pastorek 08 21 47.12
22 Timotej GaldaTimotej Galda 08 22 50.74
23 Dominik seryDominik sery 08 23 50.83
24 Jiří HabartaJiří Habarta 09 24 54.83
Celkem 24 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (so, 13.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 AmaterkaAmaterka 1 36.84
2 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 37.50
3 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 Atletika HraniceAtletika Hranice 3 38.04
4 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 VáclavoviceVáclavovice 4 39.19
5 Barbora BalážikováBarbora Balážiková 08 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 5 39.20
6 Stella SukupováStella Sukupová 09 AK ZlínAK Zlín 6 39.23
7 Nela KlímováNela Klímová 09 IndividuálníIndividuální 7 40.19
8 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová 08 ELIM VsetínELIM Vsetín 8 40.53
9 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 08 VsetínVsetín 9 42.17
10 Natalie HoleňováNatalie Holeňová 09 IndividuálníIndividuální 10 42.31
11 Klára MojžíšováKlára Mojžíšová 08 IndividuálníIndividuální 11 43.14
12 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 09 SKOB KOBRA VsetínSKOB KOBRA Vsetín 12 43.55
13 Aneta MaškováAneta Mašková 08 IndividuálníIndividuální 13 44.55
14 Viktorie JandorováViktorie Jandorová 09 IndividuálníIndividuální 14 45.61
15 Marianna ŠulákováMarianna Šuláková 09 IndividuálníIndividuální 15 46.76
16 Linda NavrátilováLinda Navrátilová 08 IndividuálníIndividuální 16 50.33
17 Vladimíra JínováVladimíra Jínová 08 ZŠ OhradaZŠ Ohrada 17 52.65
18 Anna ChovancovaAnna Chovancova 09 IndividuálníIndividuální 18 59.10
Celkem 18 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (so, 13.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 1 52.85
2 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ atletika Valašské MeziřičíTJ atletika Valašské Meziřičí 2 53.85
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 IndividuálníIndividuální 3 55.03
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 55.64
5 Jan ChabadaJan Chabada 07 TJ SOKOL Roudnice nad LabemTJ SOKOL Roudnice nad Labem 5 55.99
6 ŠTĚPÁN POUZARŠTĚPÁN POUZAR 06 Atletika HolešovAtletika Holešov 6 56.05
7 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 56.28
8 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 Vk-ValmezVk-Valmez 8 57.64
9 Šimon HurtaŠimon Hurta 06 IndividuálníIndividuální 9 59.00
10 david šmíradavid šmíra 06 IndividuálníIndividuální 10 61.89
11 Martin PlešekMartin Plešek 06 IndividuálníIndividuální 11 63.22
12 Miroslav HříbekMiroslav Hříbek 07 IndividuálníIndividuální 12 64.00
13 Martin HavranMartin Havran 07 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 13 64.98
14 Vít VendlVít Vendl 07 AK VsetínAK Vsetín 14 65.04
15 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 06 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 15 65.88
16 Thomas MuijsenbergThomas Muijsenberg 06 ELIM VsetínELIM Vsetín 16 66.97
17 Lukas ZbranekLukas Zbranek 07 IndividuálníIndividuální 17 67.46
18 Adam LochnerAdam Lochner 06 IndividuálníIndividuální 18 68.35
19 Tadeáš VeteškaTadeáš Veteška 07 VsetínVsetín 19 73.77
20 Stepan DrozdStepan Drozd 07 Elim VsetinElim Vsetin 20 76.02
21 Simon VaculínSimon Vaculín 07 IndividuálníIndividuální 21 77.51
22 Jiří JanírekJiří Janírek 07 IndividuálníIndividuální 22 80.34
23 Slávek ŽIGASlávek ŽIGA 06 IndividuálníIndividuální 23 82.83
Celkem 23 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (so, 13.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BokovaZuzana Bokova 06 TJ atletika Valašské MeziřičíTJ atletika Valašské Meziřičí 2 53.02
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 3 54.75
3 Aneta MikuškováAneta Mikušková 06 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 4 56.12
4 Natálie NedzynskáNatálie Nedzynská 07 6 59.53
5 Barbora HrčkováBarbora Hrčková 07 7 60.71
6 Viktorie ŠulákováViktorie Šuláková 07 8 64.11
7 Michaela DroppováMichaela Droppová 07 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 9 64.17
8 Lucie JuchelkováLucie Juchelková 07 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 10 64.41
9 Yveta DroppováYveta Droppová 07 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 11 66.47
10 sabina geržovásabina geržová 07 frydek místekfrydek místek 12 66.58
11 Nela TomaníkováNela Tomaníková 07 13 67.21
12 Andrea HorvátováAndrea Horvátová 06 14 67.45
13 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 Atletika HraniceAtletika Hranice 15 69.71
14 Elen JanišováElen Janišová 07 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 16 71.17
15 Pavla HabartovaPavla Habartova 06 17 72.60
16 Vendula MachalcovaVendula Machalcova 07 Elim VsetinElim Vsetin 18 72.87
17 Markéta JuřičkováMarkéta Juřičková 07 19 73.35
18 Lucie ŠulákováLucie Šuláková 06 SK EDIE TEAMSK EDIE TEAM 20 78.17
19 Soňa PechálováSoňa Pechálová 07 ZŠ OhradaZŠ Ohrada 1 99.62
20 kristýna Cependovákristýna Cependová 05 mimo soutežmimo soutež 5 57.00
Celkem 20 závodníků