výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Kladno (21. 5. 2017)

Skok daleký - Žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 5.67
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.31
3 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.29
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.26
5 Vít TechnikVít Technik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.26
6 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.97
7 Matěj FořtMatěj Fořt
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 4.94
8 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.88
9 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.64
10 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 4.28
11 Jan KarešJan Kareš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 4.18
12 Ondřej VikusOndřej Vikus
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
03 4.03
13 Martin HynekMartin Hynek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.38
MS David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.68
MS Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.28
Erik ZárubaErik Záruba
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 NM
Poznámky/pokusy:
" u všech skoků byl vítr v toleranci do +2,0 m/s
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.19
2 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.89
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.83
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.53
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.47
6 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.25
7 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.16
8 Tadeáš DrábTadeáš Dráb
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.13
9 Filip FundaFilip Funda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.05
10 Ondřej MlchOndřej Mlch
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 4.04
11 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.03
12 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.02
13 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.96
14 David KlabzubaDavid Klabzuba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.94
15 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.93
16 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.92
17 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.88
18 Jan KřivskýJan Křivský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.88
19 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.84
20 Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.84
21 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.81
22 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 3.81
23 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.77
24 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.75
25 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.70
26 Adam HořejšíAdam Hořejší
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.70
27 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.64
28 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.61
29 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.61
30 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.46
31 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.44
32 Jakub StrakaJakub Straka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.39
33 Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.37
34 František HronešFrantišek Hroneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.36
Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 DNS
Poznámky/pokusy:
" u všech skoků byl vítr v toleranci do +2,0 m/s
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.14
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.08
3 Kateřina BranišováKateřina Branišová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
02 4.88
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.72
5 Denisa BurianováDenisa Burianová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.68
6 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.68
7 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.64
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.60
9 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.58
10 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.56
11 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.54
12 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.49
13 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.48
14 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.35
15 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.34
16 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.32
17 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.32
18 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.30
19 Šárka ValáškováŠárka Valášková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.25
20 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.25
21 Sára StaškováSára Stašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.21
22 Tereza NaušováTereza Naušová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.21
23 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 4.18
24 Patricie SeidlováPatricie Seidlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.15
25 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.12
26 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.11
27 Adéla TunkováAdéla Tunková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.11
28 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.11
29 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.06
30 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4.01
31 Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.95
32 Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.90
33 Michaela ChmelováMichaela Chmelová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
03 3.90
34 Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.79
35 Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.17
36 Adéla KřížkováAdéla Křížková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.14
MS Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.43
MS Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.12
Karolína BlechováKarolína Blechová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 DNS
Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 DNS
Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 DNS
Adéla RogulováAdéla Rogulová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 NM
Poznámky/pokusy:
" u všech skoků byl vítr v toleranci do +2,0 m/s
Celkem 42 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.75
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.49
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.49
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.46
5 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.45
6 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4.38
7 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.37
8 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.31
9 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.28
10 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.27
11 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4.20
12 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.17
13 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.16
14 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.12
15 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.11
16 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.10
17 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.09
18 Kristýna HomolkováKristýna Homolková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.06
19 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.04
20 Andrea VlkováAndrea Vlková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.00
21 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.99
22 Adéla VyskočilováAdéla Vyskočilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 3.98
23 Adéla PísačkováAdéla Písačková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.97
24 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.97
25 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.96
26 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.94
27 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.94
28 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.89
29 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.88
30 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.87
31 Lucie LasíkováLucie Lasíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 3.85
32 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.85
33 Nikola LuňákováNikola Luňáková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.85
34 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.81
35 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.78
36 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.77
37 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.74
38 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.72
39 Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 3.68
40 Anna ŽemličkováAnna Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.68
41 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.67
42 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
04 3.64
43 Veronika BejčkováVeronika Bejčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 3.64
44 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.58
45 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.58
46 Anežka SedlákováAnežka Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.57
47 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.57
48 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.56
49 Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.56
50 Nikol KonůpkováNikol Konůpková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.55
51 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.53
52 Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.51
53 Eliška JelínkováEliška Jelínková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.46
54 Lucie VosátkováLucie Vosátková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.46
55 Valerie BrejchováValerie Brejchová
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 3.43
56 Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.43
57 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.41
58 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.29
59 Barbora KloučkováBarbora Kloučková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.27
60 Mária KřemenováMária Křemenová
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 3.07
61 Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 3.07
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 DNS
Jitka UrbanováJitka Urbanová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 DNS
Julie VoráčkováJulie Voráčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 DNS
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 DNS
Agáta BalátováAgáta Balátová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 DNS
Poznámky/pokusy:
" u všech skoků byl vítr v toleranci do +2,0 m/s
Celkem 66 závodníků