výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra Olomouc

Olomouc (17. 5. 2017)

40 yardů - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Kryštof Jan MitášKryštof Jan Mitáš 15 IndividuálníIndividuální 5 55.63
Tonda HonTonda Hon 16 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 89.13
Celkem 2 závodníků

40 yardů - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Terezka MarkováTerezka Marková 15 IndividuálníIndividuální 5 49.80
Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková 15 IndividuálníIndividuální 3 21.06
Sára ProtivánkováSára Protivánková 15 IndividuálníIndividuální 6 14.61
Meda SmutkováMeda Smutková 15 IndividuálníIndividuální 7 26.31
Viktorka KolmašováViktorka Kolmašová 15 IndividuálníIndividuální 4 34.85
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KapaňaFilip Kapaňa 12 IndividuálníIndividuální 3 12.65
2 Michal BenešMichal Beneš 12 Bašta teamBašta team 1 14.11
3 František FraisFrantišek Frais 12 IndividuálníIndividuální 2 14.82
4 Jan MacháčekJan Macháček 13 IndividuálníIndividuální 8 17.24
5 Lukáš HebelkaLukáš Hebelka 13 IndividuálníIndividuální 5 19.25
6 David NečasDavid Nečas 14 IndividuálníIndividuální 6 21.64
7 Michal IlíkMichal Ilík 13 IndividuálníIndividuální 7 22.32
8 Filip VymětalíkFilip Vymětalík 13 IndividuálníIndividuální 4 25.93
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZavadilJakub Zavadil 12 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 13.38
2 Vojtěch VolnýVojtěch Volný 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.40
3 Lukáš ŠulcLukáš Šulc 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 14.54
4 Oliver OndruchOliver Ondruch 12 IndividuálníIndividuální 6 15.06
5 Vojtěch DospělVojtěch Dospěl 13 IndividuálníIndividuální 5 17.28
6 Petr BlažekPetr Blažek 13 IndividuálníIndividuální 1 17.39
7 Kryštof SmékalKryštof Smékal 14 IndividuálníIndividuální 3 19.18
8 Martin ŠevelaMartin Ševela 14 IndividuálníIndividuální 2 26.57
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk NepožitekZdeněk Nepožitek 12 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 13.07
2 Matyáš BerkaMatyáš Berka 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 13.21
3 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.39
4 Eduard DospělEduard Dospěl 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.13
5 Jakub LukášekJakub Lukášek 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.62
6 Daniel VrbaDaniel Vrba 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 15.87
7 Richard JůnaRichard Jůna 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 16.04
8 Petr TinákPetr Tinák 14 IndividuálníIndividuální 1 23.55
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ForetnikKryštof Foretnik 12 SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc 2 15.23
2 Radovan SmutekRadovan Smutek 13 IndividuálníIndividuální 8 15.60
3 Jan JuříčekJan Juříček 13 IndividuálníIndividuální 5 16.20
4 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.69
5 Viktor SoučekViktor Souček 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 17.47
6 Jacob SeidlJacob Seidl 12 IndividuálníIndividuální 7 19.06
7 Leon Sebastian BuchbauerLeon Sebastian Buchbauer 13 IndividuálníIndividuální 6 19.92
8 David KozderaDavid Kozdera 14 IndividuálníIndividuální 1 22.86
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VyskočilŠimon Vyskočil 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 13.87
2 Vít Matyáš MitášVít Matyáš Mitáš 12 IndividuálníIndividuální 5 14.81
3 Richard HuňkaRichard Huňka 12 IndividuálníIndividuální 8 14.95
4 Jakub OndráčkaJakub Ondráčka 12 IndividuálníIndividuální 3 16.62
5 Karel VitamvásKarel Vitamvás 13 IndividuálníIndividuální 6 17.06
6 Marek VoglMarek Vogl 13 IndividuálníIndividuální 7 18.85
7 Felix MatelaFelix Matela 13 IndividuálníIndividuální 2 18.94
8 Dominik ZlámalDominik Zlámal 14 IndividuálníIndividuální 1 21.71
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 IndividuálníIndividuální 6 13.05
2 Anička ZaorálkováAnička Zaorálková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.68
3 Anna SloupenskáAnna Sloupenská 12 IndividuálníIndividuální 3 13.88
4 Anička ŠpilerováAnička Špilerová 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.90
5 Sára ZlámalováSára Zlámalová 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 14.00
6 Dominika HammerovaDominika Hammerova 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.96
7 Adina UhlířováAdina Uhlířová 14 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 22.76
Eliška HutníkováEliška Hutníková 12 IndividuálníIndividuální 5 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KalmanováEma Kalmanová 12 Ski klub HamrySki klub Hamry 4 14.20
2 Natalie KorhoňováNatalie Korhoňová 13 IndividuálníIndividuální 3 18.79
3 Vendula JanikováVendula Janiková 13 IndividuálníIndividuální 7 19.20
4 Julie KašparůJulie Kašparů 14 VaraderoVaradero 5 20.46
5 Emma HusováEmma Husová 14 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.73
6 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 14 IndividuálníIndividuální 2 25.52
7 Violka MíšováViolka Míšová 14 IndividuálníIndividuální 8 64.27
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KopeckáSofie Kopecká 12 IndividuálníIndividuální 4 16.04
2 Elen MačákováElen Mačáková 13 IndividuálníIndividuální 7 17.30
3 Nela TománkováNela Tománková 13 IndividuálníIndividuální 8 17.70
4 Evelína VrbickáEvelína Vrbická 13 IndividuálníIndividuální 6 18.52
5 Rebeka ChytilováRebeka Chytilová 13 IndividuálníIndividuální 2 23.40
6 Sophie PirklSophie Pirkl 14 IndividuálníIndividuální 3 24.42
7 Valerie FrantíkováValerie Frantíková 13 IndividuálníIndividuální 5 25.02
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie NeoralováJulie Neoralová 12 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 7 13.44
2 Ema NovotnáEma Novotná 12 IndividuálníIndividuální 6 15.69
3 Barborka KolmašováBarborka Kolmašová 13 IndividuálníIndividuální 4 17.58
4 Valerie VyskočilováValerie Vyskočilová 14 IndividuálníIndividuální 2 19.30
5 Sára BabišováSára Babišová 13 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 19.55
6 Barbora ČernohouzováBarbora Černohouzová 14 IndividuálníIndividuální 3 19.62
7 Veronika PaulíčkováVeronika Paulíčková 14 IndividuálníIndividuální 5 20.62
8 Jana MedříkováJana Medříková 13 IndividuálníIndividuální 8 21.42
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek MazurRadek Mazur 10 IndividuálníIndividuální 5 19.44
2 Felix NěmecFelix Němec 10 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 20.02
3 Tobi?š KobzaTobi?š Kobza 10 IndividuálníIndividuální 3 20.09
4 Viktor MíčekViktor Míček 10 ZŠ Spojenců OlomoucZŠ Spojenců Olomouc 1 20.54
5 Ondřej PelclOndřej Pelcl 10 IndividuálníIndividuální 4 20.68
6 David KorhoňDavid Korhoň 11 IndividuálníIndividuální 8 21.74
7 Michal VyroubalMichal Vyroubal 11 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 7 23.22
8 Petr PolákPetr Polák 11 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 6 24.80
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BitomskýAdam Bitomský 11 IndividuálníIndividuální 7 20.79
2 Marian CigánekMarian Cigánek 11 IndividuálníIndividuální 2 21.16
3 Jaromír NožkaJaromír Nožka 10 IndividuálníIndividuální 6 21.49
4 Jakub ŠuranskýJakub Šuranský 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 23.23
5 Richard OslanecRichard Oslanec 11 IndividuálníIndividuální 8 23.29
6 Maxim JermolinMaxim Jermolin 11 IndividuálníIndividuální 5 24.60
7 Matthias SeidlMatthias Seidl 11 IndividuálníIndividuální 3 24.71
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jozef TinákJozef Tinák 11 IndividuálníIndividuální 2 19.30
2 Adam HrdyAdam Hrdy 11 TJ OslavanyTJ Oslavany 7 20.25
3 Lukáš HrabalLukáš Hrabal 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.22
4 Ondřej KubanOndřej Kuban 10 IndividuálníIndividuální 8 21.54
5 Dominik BotekDominik Botek 11 IndividuálníIndividuální 6 21.64
6 Miroslav JaníkMiroslav Janík 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 21.66
7 Martin DanielMartin Daniel 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.62
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 18.49
2 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.40
3 Matěj BenešMatěj Beneš 10 Bašta teamBašta team 2 20.66
4 Petr BabišPetr Babiš 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 21.05
5 Jonáš KorábečnýJonáš Korábečný 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.77
6 Vít MádrVít Mádr 11 IndividuálníIndividuální 8 23.32
7 Matyáš ValentaMatyáš Valenta 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 26.14
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 17.12
2 Adam JendřiščíkAdam Jendřiščík 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.60
3 Radek DieslRadek Diesl 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.58
4 Patrik KopeckýPatrik Kopecký 10 IndividuálníIndividuální 8 21.03
5 David JašíčekDavid Jašíček 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.52
6 Matěj SmékalMatěj Smékal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.59
7 Vít LangerVít Langer 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 23.58
8 Adam MandrholcAdam Mandrholc 11 IndividuálníIndividuální 2 32.28
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor HansgutViktor Hansgut 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 19.09
2 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 4 19.63
3 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.18
4 Marek KováčMarek Kováč 11 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 1 23.21
5 Jan ZnojilJan Znojil 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 23.29
6 Vojtěch ČernouzVojtěch Černouz 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 24.80
7 Mikuláš FrantíkMikuláš Frantík 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 26.44
8 Vojtěch VymětalíkVojtěch Vymětalík 11 IndividuálníIndividuální 2 29.63
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HanousekMatyáš Hanousek 10 IndividuálníIndividuální 1 19.45
2 Kryštof KlímekKryštof Klímek 10 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 20.43
3 Adrian DvořákAdrian Dvořák 10 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 5 21.04
4 Martin KovářMartin Kovář 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 21.39
5 Tomáš ProtivánekTomáš Protivánek 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.89
6 Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek 11 IndividuálníIndividuální 8 22.61
7 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 23.31
8 Filip BrzobohatýFilip Brzobohatý 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 23.43
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HorákováMarie Horáková 11 Včeličky OlomoucVčeličky Olomouc 5 19.96
2 Sofie MlčákováSofie Mlčáková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.24
3 Nikol StránělováNikol Stránělová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 21.98
4 Anna Esther Bustillos IbiševičoAnna Esther Bustillos Ibiševičo 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.76
5 Eva KargerováEva Kargerová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 1 24.18
6 Eliška ŠevelováEliška Ševelová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 24.32
7 Linda HebelkováLinda Hebelková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.88
8 Izabella PirklIzabella Pirkl 11 IndividuálníIndividuální 4 28.52
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.25
2 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 19.28
3 Elen PatrmannováElen Patrmannová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.14
4 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.19
5 Emma KašparůEmma Kašparů 11 VaraderoVaradero 2 23.19
6 Dorotka ŠafářováDorotka Šafářová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.29
7 Sára PelíškováSára Pelíšková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 27.11
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FialovaAnna Fialova 10 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 18.87
2 Magdaléna KubáčováMagdaléna Kubáčová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.08
3 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 20.11
4 Lucie RozehnalováLucie Rozehnalová 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 7 20.15
5 Ivanka BílkováIvanka Bílková 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 20.36
6 Leona ŠenkováLeona Šenková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 21.83
7 Laura MatelaLaura Matela 10 IndividuálníIndividuální 8 26.11
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.51
2 Klára KrohmerováKlára Krohmerová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 3 19.46
3 Tereza SloupenskáTereza Sloupenská 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 20.40
4 Anna IlíkováAnna Ilíková 10 IndividuálníIndividuální 8 22.40
5 Johana PospíšilováJohana Pospíšilová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.05
6 Justýna PřidalováJustýna Přidalová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 23.97
7 Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 29.73
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 18.99
2 Jolana HolnováJolana Holnová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.50
3 Hana BřezovskáHana Březovská 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 20.04
4 Julie TrávníčkováJulie Trávníčková 11 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 3 20.94
5 Josefína VrbickáJosefína Vrbická 10 IndividuálníIndividuální 2 21.00
6 Karolína SmutkováKarolína Smutková 11 IndividuálníIndividuální 7 21.81
7 Ema CoufalováEma Coufalová 11 IndividuálníIndividuální 8 25.47
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 1 18.72
2 Natálie RudolfováNatálie Rudolfová 10 IndividuálníIndividuální 3 19.06
3 Eliška ObrtlíkováEliška Obrtlíková 10 IndividuálníIndividuální 5 19.47
4 Aneta ČečatkováAneta Čečatková 10 IndividuálníIndividuální 7 19.55
5 Kateřina MišákováKateřina Mišáková 11 IndividuálníIndividuální 6 20.46
6 Barbora RusnákováBarbora Rusnáková 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 20.53
7 Anna BáťkováAnna Báťková 10 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 20.82
8 Zuzana RichterováZuzana Richterová 11 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 8 22.18
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 36.03
2 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 10 36.29
3 Jan KelarJan Kelar 09 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 36.53
4 Antonin ZatloukalAntonin Zatloukal 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 37.14
5 Jan JuřičkaJan Juřička 09 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 38.42
6 Adam ŠulcAdam Šulc 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 42.44
7 Ondřej VodičkaOndřej Vodička 08 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 42.88
8 Šimon SwaczynaŠimon Swaczyna 09 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 9 43.47
9 Tomáš PavlasTomáš Pavlas 09 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 3 44.28
10 Kryštof ČernohouzKryštof Černohouz 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 44.49
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GalkoJakub Galko 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.85
2 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 37.27
3 Vojtěch KvapilVojtěch Kvapil 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 37.95
4 Vojtěch KulatýVojtěch Kulatý 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 38.04
5 Eliáš HofmanEliáš Hofman 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 40.04
6 Jakub VodičkaJakub Vodička 08 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 10 40.28
7 Matěj ŠefčíkMatěj Šefčík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 40.91
8 Sebastian WernerSebastian Werner 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.10
9 Šimon KlusákŠimon Klusák 08 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 1 42.99
10 Matouš CrhonekMatouš Crhonek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 43.82
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VránaTomáš Vrána 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 34.40
2 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 36.32
3 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 IndividuálníIndividuální 5 37.80
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 37.81
5 Sebastian SafernaSebastian Saferna 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 38.61
6 Adam PolákAdam Polák 09 TJ TršiceTJ Tršice 3 38.78
7 Matouš VitoslavskýMatouš Vitoslavský 08 IndividuálníIndividuální 1 38.81
8 Samuel HrdýSamuel Hrdý 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 2 39.65
9 Jakub MazáčJakub Mazáč 08 BEKA PříborBEKA Příbor 6 45.29
10 Simon ForetnikSimon Foretnik 09 FK Horka nad MoravouFK Horka nad Moravou 4 45.67
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KyselýJan Kyselý 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 35.51
2 Vojtěch JaníkVojtěch Janík 08 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 8 36.22
3 Tomáš ŠvecTomáš Švec 08 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 7 37.25
4 Jakub AlexaJakub Alexa 09 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 5 37.68
5 David KünstlerDavid Künstler 09 IndividuálníIndividuální 1 40.10
6 Prokop DudaProkop Duda 09 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 6 40.25
7 Jakub BalnerJakub Balner 09 IndividuálníIndividuální 3 40.98
8 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 42.31
9 Pavel MückPavel Mück 09 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 4 42.88
Celkem 9 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel ChytilSamuel Chytil 08 IndividuálníIndividuální 8 33.82
2 Jakub SadílekJakub Sadílek 09 IndividuálníIndividuální 7 36.56
3 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 IndividuálníIndividuální 4 37.06
4 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 37.44
5 Petr BartákPetr Barták 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 9 38.13
6 Vojtěch MádrVojtěch Mádr 08 IndividuálníIndividuální 5 38.38
7 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 IndividuálníIndividuální 6 40.87
8 Jakub GrambalJakub Grambal 08 IndividuálníIndividuální 1 46.72
Adam OslanecAdam Oslanec 08 IndividuálníIndividuální 2 DNF
Celkem 9 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christina DostálováChristina Dostálová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 36.63
2 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 9 37.64
3 Nela MojžíšováNela Mojžíšová 09 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 42.14
4 Stela NeoralováStela Neoralová 08 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 5 42.44
5 Beáta HuňkováBeáta Huňková 09 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 3 44.34
6 Hana HorákováHana Horáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 45.04
7 Valérie JančíkováValérie Jančíková 09 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 45.70
8 Klára PirklováKlára Pirklová 08 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 6 45.72
9 Terezie RichterováTerezie Richterová 09 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 7 49.33
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.43
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 37.02
3 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 37.45
4 Dominika LudvíkováDominika Ludvíková 08 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 1 38.89
5 Barbora JašíčkováBarbora Jašíčková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.47
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 IndividuálníIndividuální 6 41.75
7 Simona HejtmanováSimona Hejtmanová 08 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 9 43.31
8 Marie KneipováMarie Kneipová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 46.60
9 Tereza LakomáTereza Lakomá 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 47.66
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 4 34.38
2 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 5 34.48
3 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub ZlínAtletický klub Zlín 8 37.10
4 Lada LosíkováLada Losíková 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 39.25
5 Lucie KrčkováLucie Krčková 09 IndividuálníIndividuální 2 40.49
6 Julie ValuchováJulie Valuchová 09 IndividuálníIndividuální 3 40.89
7 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 44.38
8 Sofie DvořákováSofie Dvořáková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 46.60
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 35.12
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 36.26
3 Justýna ŠenkováJustýna Šenková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 36.28
4 Lucie HlavsováLucie Hlavsová 08 IndividuálníIndividuální 4 38.08
5 Linda DvořákováLinda Dvořáková 08 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 8 39.56
6 Ema FinstlerováEma Finstlerová 09 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 2 43.42
7 Vanessa KašpárkováVanessa Kašpárková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 43.54
8 Aneta ŠťastnáAneta Šťastná 08 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 7 43.73
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MachalováJulie Machalová 08 IndividuálníIndividuální 2 33.67
2 Veronika ValuchováVeronika Valuchová 08 IndividuálníIndividuální 3 35.12
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 IndividuálníIndividuální 7 36.39
4 Johana PřidalováJohana Přidalová 09 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 37.21
5 Natálie KouřilováNatálie Kouřilová 08 IndividuálníIndividuální 6 38.08
6 Ema ZaťkováEma Zaťková 08 IndividuálníIndividuální 5 39.17
7 Terezie KonečnáTerezie Konečná 09 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 40.28
8 Hermína VrbickáHermína Vrbická 08 IndividuálníIndividuální 1 46.15
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.71
2 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.93
3 Jonáš ProcházkaJonáš Procházka 06 IndividuálníIndividuální 3 52.79
4 Jiří KubešJiří Kubeš 07 IndividuálníIndividuální 9 54.11
5 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 55.12
6 Samuel PolákSamuel Polák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 55.52
7 Michal CupákMichal Cupák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 59.32
8 David MolnarDavid Molnar 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 63.68
9 Jakub VychodilJakub Vychodil 07 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 2 64.68
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 50.64
2 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 52.09
3 David KrovDavid Krov 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 52.49
4 Vojtěch KubešVojtěch Kubeš 07 IndividuálníIndividuální 5 56.26
5 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 57.38
6 František BílekFrantišek Bílek 07 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 2 57.61
7 Michal BocanMichal Bocan 07 IndividuálníIndividuální 4 62.50
8 Jonáš NěmecJonáš Němec 07 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 1 68.76
9 Marian FedorcoMarian Fedorco 07 IndividuálníIndividuální 3 71.78
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 53.92
2 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 55.08
3 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 55.55
4 Filip ForetnikFilip Foretnik 07 HFK Holice OlomoucHFK Holice Olomouc 1 58.56
5 Martin JanalíkMartin Janalík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 58.64
6 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 59.58
7 Josef Mikuláš MitášJosef Mikuláš Mitáš 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 60.51
8 Josef MalíčekJosef Malíček 07 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 3 65.36
9 Roman HansgutRoman Hansgut 07 IndividuálníIndividuální 2 69.41
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 50.33
2 Oliver VincenecOliver Vincenec 07 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 9 50.98
3 Richard KřivánekRichard Křivánek 06 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 4 51.00
4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 51.46
5 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 56.59
6 Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 57.29
7 Štěpán ValentaŠtěpán Valenta 07 IndividuálníIndividuální 3 61.68
8 Matěj MrakavaMatěj Mrakava 06 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 5 62.30
9 Martin StašákMartin Stašák 07 IndividuálníIndividuální 6 63.25
Celkem 9 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 49.01
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 53.52
3 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 56.68
4 Adéla KonkolováAdéla Konkolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 59.15
5 Veronika PolákováVeronika Poláková 07 TJ TršiceTJ Tršice 3 59.84
6 Barbora HilšerováBarbora Hilšerová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 59.88
Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.36
2 Anet ZaorálkováAnet Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 56.24
3 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 56.59
4 Anežka DudováAnežka Dudová 06 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 4 56.62
5 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 60.76
6 Kateřina MílováKateřina Mílová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 63.33
7 Nela MatušováNela Matušová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 63.83
8 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 64.76
9 Natálie GábováNatálie Gábová 07 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 7 69.75
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 54.61
2 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 56.24
3 Helena HejtmanováHelena Hejtmanová 06 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 8 56.62
4 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 56.69
5 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 59.28
6 Anna Julie WittmannováAnna Julie Wittmannová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 60.13
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 60.80
8 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 61.17
9 Emma KabelováEmma Kabelová 07 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 5 61.95
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 55.49
2 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 56.36
3 Natálie KundrtováNatálie Kundrtová 07 IndividuálníIndividuální 3 58.94
4 Nela LekešováNela Lekešová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 59.37
5 Karolína JuřičkováKarolína Juřičková 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 63.15
6 Adriana ČečatkováAdriana Čečatková 07 IndividuálníIndividuální 5 64.58
7 Adéla ObrtlíkováAdéla Obrtlíková 07 IndividuálníIndividuální 4 66.32
8 Karolína KrebsováKarolína Krebsová 06 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 7 66.52
9 Klára DrešlováKlára Drešlová 06 ZŠ DoloplazyZŠ Doloplazy 8 66.55
Celkem 9 závodníků