KPJ staršího žactva a přípravky
Tábor (27. 5. 2017)50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.05 | |||||||||||||||
2 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.55 | |||||||||||||||
4 | Rostislav PivecRostislav Pivec | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.59 | |||||||||||||||
5 | Matěj BláhaMatěj Bláha | 07 | TJ ČZ Strakonice | 08.79 | |||||||||||||||
6 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.89 | |||||||||||||||
7 | Štěpán PlánekŠtěpán Plánek | 08 | Atletika Prachatice | 09.53 | |||||||||||||||
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ValekMartin Valek | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.80 | |||||||||||||||
2 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.82 | |||||||||||||||
3 | Jan HlouškaJan Hlouška | 07 | Atletika Prachatice | 08.05 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.11 | |||||||||||||||
5 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.21 | |||||||||||||||
6 | Jan HoloubekJan Holoubek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.25 | |||||||||||||||
7 | Filip ŠubarskýFilip Šubarský | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.54 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PelcTadeáš Pelc | 06 | TJ ČZ Strakonice | 07.84 | |||||||||||||||
2 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.04 | |||||||||||||||
3 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.28 | |||||||||||||||
4 | Miroslav SokolMiroslav Sokol | 06 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.54 | |||||||||||||||
5 | David SendreiDavid Sendrei | 08 | Atletika Prachatice | 08.58 | |||||||||||||||
6 | Ondřej PleskačOndřej Pleskač | 07 | TJ Sokol Milevsko | 08.95 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 07.95 | |||||||||||||||
3 | Filip KratochvílFilip Kratochvíl | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.96 | |||||||||||||||
4 | Jiří MazalovskýJiří Mazalovský | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.59 | |||||||||||||||
5 | Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Vašek MlčkovskýVašek Mlčkovský | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.27 | |||||||||||||||
7 | Filip NovákFilip Novák | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BenešMartin Beneš | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.03 | |||||||||||||||
3 | Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Antonín BílekAntonín Bílek | 07 | TJ ČZ Strakonice | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Štěpán FohlŠtěpán Fohl | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Jakub ČechtickýJakub Čechtický | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.94 | |||||||||||||||
7 | Jakub DouchaJakub Doucha | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.20 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.47 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš PelcTadeáš Pelc | 06 | TJ ČZ Strakonice | 07.68 | |||||||||||||||
3 | Martin BenešMartin Beneš | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 07.70 | |||||||||||||||
4 | Martin ValekMartin Valek | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.73 | |||||||||||||||
5 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.74 | |||||||||||||||
6 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 07.83 | |||||||||||||||
7 | Filip KratochvílFilip Kratochvíl | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.88 | |||||||||||||||
8 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.14 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DočkalováTereza Dočkalová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Andrea ŠirokáAndrea Široká | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Viktorie VítováViktorie Vítová | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Tina LojkováTina Lojková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.60 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KubačkováKateřina Kubačková | 07 | Atletika Prachatice | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Nikola JinochováNikola Jinochová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.44 | |||||||||||||||
Lucie PrixováLucie Prixová | 06 | Atletika Prachatice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KutováVeronika Kutová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.17 | |||||||||||||||
2 | Anna TrnkováAnna Trnková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.52 | |||||||||||||||
4 | Hana VolfováHana Volfová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Lucie ŠvíkováLucie Švíková | 06 | Atletika Prachatice | 08.59 | |||||||||||||||
6 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 08.62 | |||||||||||||||
7 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.76 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 07.52 | |||||||||||||||
2 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.08 | |||||||||||||||
3 | Eliška StolinováEliška Stolinová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.20 | |||||||||||||||
4 | Dominika ŠkrletováDominika Škrletová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.46 | |||||||||||||||
5 | Aneta ŠafaříkováAneta Šafaříková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.66 | |||||||||||||||
6 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 09.15 | |||||||||||||||
7 | Barbora StřelečkováBarbora Střelečková | 07 | SKP České Budějovice | 09.55 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.89 | |||||||||||||||
2 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.01 | |||||||||||||||
3 | Lilien LunterováLilien Lunterová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.11 | |||||||||||||||
4 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Viktorie MíkováViktorie Míková | 06 | TJ Sokol Milevsko | 08.85 | |||||||||||||||
6 | Aneta RoudenskáAneta Roudenská | 07 | SKP České Budějovice | 09.44 | |||||||||||||||
Thea PetrůThea Petrů | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (so, 27.5.2017) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LorencováTereza Lorencová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.77 | |||||||||||||||
2 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 07.97 | |||||||||||||||
3 | Ella JedlinskáElla Jedlinská | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.60 | |||||||||||||||
4 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Adéla KoštiálováAdéla Koštiálová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.67 | |||||||||||||||
Adéla ChválováAdéla Chválová | 06 | Atletika Písek, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Anna KurzováAnna Kurzová | 07 | SKP České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta HerdováAneta Herdová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 08.06 | |||||||||||||||
2 | Adriana HolušováAdriana Holušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Sára FoučkováSára Foučková | 06 | Atletika Písek, z.s. | 08.45 | |||||||||||||||
4 | Ema HanouskováEma Hanousková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.46 | |||||||||||||||
5 | Nicol HodinováNicol Hodinová | 06 | Atletika Prachatice | 08.47 | |||||||||||||||
6 | Viola HrouzkováViola Hrouzková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.54 | |||||||||||||||
7 | Zuzana HoudkováZuzana Houdková | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.58 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BoháčováTereza Boháčová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Bára BrabencováBára Brabencová | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Martina BöhmováMartina Böhmová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.56 | |||||||||||||||
4 | Julie BoháčováJulie Boháčová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Veronika DivišováVeronika Divišová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.28 | |||||||||||||||
7 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.56 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 8 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZikmundováEliška Zikmundová | 06 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.01 | |||||||||||||||
2 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.44 | |||||||||||||||
3 | Sára ŠrámkováSára Šrámková | 06 | Atletika Prachatice | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.95 | |||||||||||||||
5 | Amálie ZelenkováAmálie Zelenková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.35 | |||||||||||||||
6 | Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 07.47 | |||||||||||||||
2 | Tereza LorencováTereza Lorencová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.67 | |||||||||||||||
3 | Tereza DočkalováTereza Dočkalová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.69 | |||||||||||||||
4 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.79 | |||||||||||||||
5 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 07.91 | |||||||||||||||
6 | Eliška ZikmundováEliška Zikmundová | 06 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.93 | |||||||||||||||
7 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.95 | |||||||||||||||
8 | Aneta HerdováAneta Herdová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 08.04 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.79 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.85 | |||||||||||||||
3 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 07.97 | |||||||||||||||
4 | Michal ProkešMichal Prokeš | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.26 | |||||||||||||||
5 | Adam HejnaAdam Hejna | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.49 | |||||||||||||||
6 | Jakub CábaJakub Cába | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.61 | |||||||||||||||
7 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.79 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 07.68 | |||||||||||||||
2 | Matyáš PlouharMatyáš Plouhar | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.08 | |||||||||||||||
3 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.15 | |||||||||||||||
4 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.25 | |||||||||||||||
5 | David KubecDavid Kubec | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.53 | |||||||||||||||
6 | Petr LejtnarPetr Lejtnar | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.95 | |||||||||||||||
7 | David PiklDavid Pikl | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.82 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Libor FáberLibor Fáber | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.22 | |||||||||||||||
3 | Norbert HausnerNorbert Hausner | 03 | TJ ČZ Strakonice | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.61 | |||||||||||||||
5 | Petr BořuckýPetr Bořucký | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.73 | |||||||||||||||
6 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.74 | |||||||||||||||
7 | Filip StejskalFilip Stejskal | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.80 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.83 | |||||||||||||||
2 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 07.98 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.06 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.25 | |||||||||||||||
5 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.32 | |||||||||||||||
6 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.45 | |||||||||||||||
7 | Václav MalíkVáclav Malík | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 07.49 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.69 | |||||||||||||||
3 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.73 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.84 | |||||||||||||||
5 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.98 | |||||||||||||||
6 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.01 | |||||||||||||||
7 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.08 | |||||||||||||||
8 | Matyáš PlouharMatyáš Plouhar | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.20 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.22 | |||||||||||||||
3 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Julie ŽáčkováJulie Žáčková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.87 | |||||||||||||||
6 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.09 | |||||||||||||||
7 | Silvie ŠaškováSilvie Šašková | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.34 | |||||||||||||||
8 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.43 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.48 | |||||||||||||||
2 | Karolína PodlahováKarolína Podlahová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Zuzana MallátováZuzana Mallátová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Denisa MarkovcováDenisa Markovcová | 03 | Atletika Prachatice | 08.84 | |||||||||||||||
6 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 08.87 | |||||||||||||||
7 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.93 | |||||||||||||||
8 | Karolína JánskáKarolína Jánská | 03 | TJ ČZ Strakonice | 09.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.47 | |||||||||||||||
3 | Laura ČutkováLaura Čutková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.68 | |||||||||||||||
4 | Aneta StropnickáAneta Stropnická | 04 | Atletika Písek, z.s. | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Anna HyánkováAnna Hyánková | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.14 | |||||||||||||||
7 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.26 | |||||||||||||||
Nika KroupováNika Kroupová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.15 | |||||||||||||||
2 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Lenka HekerlováLenka Hekerlová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.71 | |||||||||||||||
5 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.71 | |||||||||||||||
6 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.72 | |||||||||||||||
7 | Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.03 | |||||||||||||||
8 | Alexandra FigallováAlexandra Figallová | 02 | Atletika Prachatice | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.02 | |||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.24 | |||||||||||||||
3 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.39 | |||||||||||||||
5 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.39 | |||||||||||||||
6 | Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.46 | |||||||||||||||
7 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.53 | |||||||||||||||
8 | Karolína PodlahováKarolína Podlahová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.56 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.44 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 18.49 | |||||||||||||||
3 | David JodlDavid Jodl | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.67 | |||||||||||||||
4 | Ondřej VojtaOndřej Vojta | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 19.45 | |||||||||||||||
5 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 19.50 | |||||||||||||||
6 | Kryštof VansaKryštof Vansa | 03 | TJ Sokol Milevsko | 19.52 | |||||||||||||||
7 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.79 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 19.18 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 19.24 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 19.96 | |||||||||||||||
4 | Hynek RandákHynek Randák | 03 | Atletika Prachatice | 20.46 | |||||||||||||||
5 | Norbert HausnerNorbert Hausner | 03 | TJ ČZ Strakonice | 20.95 | |||||||||||||||
6 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.17 | |||||||||||||||
7 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 22.10 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 18.29 | |||||||||||||||
2 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 19.21 | |||||||||||||||
3 | Adam HejnaAdam Hejna | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.30 | |||||||||||||||
4 | Libor FáberLibor Fáber | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.56 | |||||||||||||||
5 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.66 | |||||||||||||||
6 | David KubecDavid Kubec | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.71 | |||||||||||||||
Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 19.61 | |||||||||||||||
2 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 19.81 | |||||||||||||||
3 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.02 | |||||||||||||||
4 | Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.10 | |||||||||||||||
5 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.17 | |||||||||||||||
Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura ČutkováLaura Čutková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.82 | |||||||||||||||
2 | Zuzana MallátováZuzana Mallátová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.15 | |||||||||||||||
3 | Ema SvědíkováEma Svědíková | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 21.53 | |||||||||||||||
4 | Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 21.61 | |||||||||||||||
5 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 22.06 | |||||||||||||||
6 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 22.75 | |||||||||||||||
7 | Alexandra FigallováAlexandra Figallová | 02 | Atletika Prachatice | 23.51 | |||||||||||||||
8 | Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.17 | |||||||||||||||
2 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 21.01 | |||||||||||||||
3 | Karolína DuškováKarolína Dušková | 04 | TJ Sokol Milevsko | 21.70 | |||||||||||||||
4 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.28 | |||||||||||||||
5 | Anna HyánkováAnna Hyánková | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 22.41 | |||||||||||||||
6 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.85 | |||||||||||||||
7 | Karolína JánskáKarolína Jánská | 03 | TJ ČZ Strakonice | 23.47 | |||||||||||||||
8 | Karolína GladišováKarolína Gladišová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 19.58 | |||||||||||||||
2 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.80 | |||||||||||||||
3 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.99 | |||||||||||||||
4 | Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.04 | |||||||||||||||
5 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.52 | |||||||||||||||
Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Denisa MarkovcováDenisa Markovcová | 03 | Atletika Prachatice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 22.28 | |||||||||||||||
2 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.34 | |||||||||||||||
3 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 23.64 | |||||||||||||||
4 | Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.66 | |||||||||||||||
5 | Jakub ČechtickýJakub Čechtický | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 26.54 | |||||||||||||||
6 | Petr ChvalPetr Chval | 06 | Atletika Prachatice | 26.89 | |||||||||||||||
7 | Petr VojtěchPetr Vojtěch | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 28.82 | |||||||||||||||
Vít ŠnajdrVít Šnajdr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠívrMatěj Šívr | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 22.74 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.06 | |||||||||||||||
3 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 23.34 | |||||||||||||||
4 | Matěj NovotnýMatěj Novotný | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 23.40 | |||||||||||||||
5 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 24.10 | |||||||||||||||
6 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 24.66 | |||||||||||||||
7 | Vašek MlčkovskýVašek Mlčkovský | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 27.64 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BenešMartin Beneš | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 22.63 | |||||||||||||||
2 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.42 | |||||||||||||||
3 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 24.15 | |||||||||||||||
4 | Jan HoloubekJan Holoubek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 24.46 | |||||||||||||||
5 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 25.52 | |||||||||||||||
6 | Matěj BláhaMatěj Bláha | 07 | TJ ČZ Strakonice | 26.52 | |||||||||||||||
7 | Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 26.86 | |||||||||||||||
Jakub DouchaJakub Doucha | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta FišerováAneta Fišerová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.74 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.92 | |||||||||||||||
3 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice | 23.75 | |||||||||||||||
4 | Sára FoučkováSára Foučková | 06 | Atletika Písek, z.s. | 24.17 | |||||||||||||||
5 | Andrea ŠirokáAndrea Široká | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 24.62 | |||||||||||||||
6 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 22.00 | |||||||||||||||
2 | Tereza TučkováTereza Tučková | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 24.51 | |||||||||||||||
3 | Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 24.72 | |||||||||||||||
4 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 25.20 | |||||||||||||||
5 | Anna TrnkováAnna Trnková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.36 | |||||||||||||||
6 | Lucie ŠvíkováLucie Švíková | 06 | Atletika Prachatice | 25.70 | |||||||||||||||
7 | Žaneta ŽákováŽaneta Žáková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 29.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LorencováTereza Lorencová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.75 | |||||||||||||||
2 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.92 | |||||||||||||||
3 | Veronika KutováVeronika Kutová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.80 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠafaříkováAneta Šafaříková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 25.19 | |||||||||||||||
5 | Eliška SlivkováEliška Slivková | 07 | TJ Sokol Milevsko | 25.88 | |||||||||||||||
6 | Viktorie MíkováViktorie Míková | 06 | TJ Sokol Milevsko | 26.29 | |||||||||||||||
7 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 27.35 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.17 | |||||||||||||||
2 | Ema HanouskováEma Hanousková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.73 | |||||||||||||||
3 | Ella JedlinskáElla Jedlinská | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 25.16 | |||||||||||||||
4 | Barbora KačerováBarbora Kačerová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 25.28 | |||||||||||||||
5 | Viola HrouzkováViola Hrouzková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.55 | |||||||||||||||
6 | Adéla GregorováAdéla Gregorová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 26.75 | |||||||||||||||
Aneta HerdováAneta Herdová | 06 | TJ ČZ Strakonice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DočkalováTereza Dočkalová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 23.45 | |||||||||||||||
2 | Bára BrabencováBára Brabencová | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 23.86 | |||||||||||||||
3 | Tereza BoháčováTereza Boháčová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.30 | |||||||||||||||
4 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 24.35 | |||||||||||||||
5 | Karolína BartošováKarolína Bartošová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.83 | |||||||||||||||
6 | Julie BoháčováJulie Boháčová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 26.25 | |||||||||||||||
7 | Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 27.13 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 42.06 | |||||||||||||||
2 | Libor FáberLibor Fáber | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 43.28 | |||||||||||||||
3 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 44.23 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 44.49 | |||||||||||||||
5 | Petr BořuckýPetr Bořucký | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 45.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 43.64 | |||||||||||||||
2 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 43.99 | |||||||||||||||
3 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 45.17 | |||||||||||||||
4 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 47.14 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 49.36 | |||||||||||||||
6 | Karolína GladišováKarolína Gladišová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 47.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 45.36 | |||||||||||||||
2 | Aneta StropnickáAneta Stropnická | 04 | Atletika Písek, z.s. | 46.59 | |||||||||||||||
3 | Zuzana MallátováZuzana Mallátová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 47.18 | |||||||||||||||
4 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 48.85 | |||||||||||||||
5 | Denisa MarkovcováDenisa Markovcová | 03 | Atletika Prachatice | 49.36 | |||||||||||||||
6 | Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 46.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1:53.76 | |||||||||||||||
2 | Dan KohoutDan Kohout | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1:54.65 | |||||||||||||||
3 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1:55.39 | |||||||||||||||
4 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 1:56.21 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 1:59.69 | |||||||||||||||
6 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1:59.71 | |||||||||||||||
7 | Matěj ŠímaMatěj Šíma | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:02.43 | |||||||||||||||
8 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:04.03 | |||||||||||||||
9 | Tomáš KofroňTomáš Kofroň | 07 | Atletika Písek, z.s. | 2:07.06 | |||||||||||||||
10 | Kryštof PlánekKryštof Plánek | 07 | Atletika Prachatice | 2:08.78 | |||||||||||||||
11 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:09.08 | |||||||||||||||
12 | David KrejčíDavid Krejčí | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:11.44 | |||||||||||||||
13 | Adam PlánekAdam Plánek | 07 | Atletika Prachatice | 2:11.48 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2:30.36 | |||||||||||||||
Vít ŠnajdrVít Šnajdr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1:57.18 | |||||||||||||||
2 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1:57.28 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1:58.43 | |||||||||||||||
4 | Michaela ČernáMichaela Černá | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:01.66 | |||||||||||||||
5 | Barbora MatouškováBarbora Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 2:06.80 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 2:08.24 | |||||||||||||||
7 | Tina LojkováTina Lojková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:09.22 | |||||||||||||||
8 | Anna ZemanováAnna Zemanová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:11.38 | |||||||||||||||
9 | Klára SkučkováKlára Skučková | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:14.61 | |||||||||||||||
10 | Hana VolfováHana Volfová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:15.37 | |||||||||||||||
11 | Iveta CapůrkováIveta Capůrková | 08 | TJ Sokol Milevsko | 2:29.62 | |||||||||||||||
12 | Žaneta ŽákováŽaneta Žáková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:34.72 | |||||||||||||||
13 | Zoe PetrováZoe Petrová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:40.35 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2:00.17 | |||||||||||||||
2 | Karolína MičkováKarolína Mičková | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:02.82 | |||||||||||||||
3 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:05.35 | |||||||||||||||
4 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice | 2:06.13 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:06.62 | |||||||||||||||
6 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:07.45 | |||||||||||||||
7 | Barbora KubákováBarbora Kubáková | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2:07.48 | |||||||||||||||
8 | Kristýna DavidováKristýna Davidová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:10.41 | |||||||||||||||
9 | Eliška SlivkováEliška Slivková | 07 | TJ Sokol Milevsko | 2:11.73 | |||||||||||||||
10 | Barbora KačerováBarbora Kačerová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:12.70 | |||||||||||||||
11 | Kristýna MorongováKristýna Morongová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:14.67 | |||||||||||||||
12 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:20.31 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:07.01 | |||||||||||||||
2 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2:18.04 | |||||||||||||||
3 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:18.66 | |||||||||||||||
4 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 2:26.33 | |||||||||||||||
5 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:26.52 | |||||||||||||||
6 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:32.25 | |||||||||||||||
7 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:32.31 | |||||||||||||||
8 | Jakub BrusJakub Brus | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3:02.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:20.19 | |||||||||||||||
2 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:34.34 | |||||||||||||||
3 | Lenka HekerlováLenka Hekerlová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:39.76 | |||||||||||||||
4 | Adéla SokolováAdéla Sokolová | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:45.33 | |||||||||||||||
5 | Nela KozákováNela Kozáková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:59.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip StejskalFilip Stejskal | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:53.52 | |||||||||||||||
2 | David HašekDavid Hašek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5:03.27 | |||||||||||||||
3 | Jakub CábaJakub Cába | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:04.00 | |||||||||||||||
David PiklDavid Pikl | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 5:23.07 | |||||||||||||||
2 | Eliška ZaňákováEliška Zaňáková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 5:30.74 | |||||||||||||||
3 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:41.03 | |||||||||||||||
4 | Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6:52.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ČápŠtěpán Čáp | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.79 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 10.04 | |||||||||||||||
6 | René SteinkeRené Steinke | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.29 | |||||||||||||||
7 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 10.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠilhanJakub Šilhan | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.94 | |||||||||||||||
2 | Kryštof PlánekKryštof Plánek | 07 | Atletika Prachatice | 10.13 | |||||||||||||||
3 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.23 | |||||||||||||||
4 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 10.48 | |||||||||||||||
5 | David SendreiDavid Sendrei | 08 | Atletika Prachatice | 10.70 | |||||||||||||||
6 | Jakub ČechtickýJakub Čechtický | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.19 | |||||||||||||||
Petr VojtěchPetr Vojtěch | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.98 | |||||||||||||||
2 | Bára BrabencováBára Brabencová | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.11 | |||||||||||||||
3 | Barbora KubákováBarbora Kubáková | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 10.23 | |||||||||||||||
4 | Daniela VeseláDaniela Veselá | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.59 | |||||||||||||||
5 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.28 | |||||||||||||||
6 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.56 | |||||||||||||||
7 | Kristýna MorongováKristýna Morongová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.04 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ChválováAdéla Chválová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 10.06 | |||||||||||||||
2 | Tereza TučkováTereza Tučková | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 10.68 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠvíkováLucie Švíková | 06 | Atletika Prachatice | 10.81 | |||||||||||||||
4 | Žaneta ŽákováŽaneta Žáková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.15 | |||||||||||||||
5 | Amálie ZelenkováAmálie Zelenková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.20 | |||||||||||||||
Lucie PrixováLucie Prixová | 06 | Atletika Prachatice | DNS | ||||||||||||||||
Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.73 | |||||||||||||||
2 | Adriana HolušováAdriana Holušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.07 | |||||||||||||||
3 | Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.66 | |||||||||||||||
4 | Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.05 | |||||||||||||||
5 | Nicol HodinováNicol Hodinová | 06 | Atletika Prachatice | 11.29 | |||||||||||||||
6 | Adéla GregorováAdéla Gregorová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.30 | |||||||||||||||
7 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.68 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 27.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Karolína MičkováKarolína Mičková | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.15 | |||||||||||||||
3 | Karolína BartošováKarolína Bartošová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.39 | |||||||||||||||
4 | Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.48 | |||||||||||||||
5 | Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská | 06 | Atletika Prachatice | 12.01 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 14.89 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 15.91 | |||||||||||||||
3 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 17.11 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 15.25 | |||||||||||||||
2 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 15.30 | |||||||||||||||
3 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 15.75 | |||||||||||||||
4 | Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 17.08 | |||||||||||||||
5 | Markéta ČechováMarkéta Čechová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 17.99 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BabkováAnna Babková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.23 | |||||||||||||||
2 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.92 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠikováLucie Šiková | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 19.19 | |||||||||||||||
4 | Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 21.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 28.66 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 30.68 | |||||||||||||||
3 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 31.81 | |||||||||||||||
4 | Hynek RandákHynek Randák | 03 | Atletika Prachatice | 31.82 | |||||||||||||||
5 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 36.94 | |||||||||||||||
Michal ProkešMichal Prokeš | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 30.72 | |||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 32.07 | |||||||||||||||
3 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 32.58 | |||||||||||||||
4 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 32.71 | |||||||||||||||
5 | Anna BabkováAnna Babková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 34.50 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 33.70 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 35.90 | |||||||||||||||
3 | Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 36.22 | |||||||||||||||
4 | Markéta ČechováMarkéta Čechová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 37.76 | |||||||||||||||
5 | Alexandra FigallováAlexandra Figallová | 02 | Atletika Prachatice | 38.31 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jodl, Malinský, Svědínek, Šutera Jodl, Malinský, Svědínek, Šutera | T. J. Sokol České Budějovice | 29.45 | ||||||||||||||||
2 | Holoubek, Krňanský, Prokeš, Průša Holoubek, Krňanský, Prokeš, Průša | TJ Nová Včelnice, z.s. | 30.24 | ||||||||||||||||
3 | Brus, Gysel, Hašek, Volf Brus, Gysel, Hašek, Volf | TJ Nová Včelnice, z.s. | 33.56 | ||||||||||||||||
4 | Bořucký, Cába, Pikl, Stejskal Bořucký, Cába, Pikl, Stejskal | T. J. Sokol České Budějovice | 33.91 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čermáková, Janoušková, Krejčí, Strusková Čermáková, Janoušková, Krejčí, Strusková | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 32.11 | ||||||||||||||||
2 | Čechová, Hesová, Pastyříková, Zykánová Čechová, Hesová, Pastyříková, Zykánová | TJ VS Tábor, z. s. | 32.89 | ||||||||||||||||
3 | Andrlová, Dvořáková, Korandová, Svědíková Andrlová, Dvořáková, Korandová, Svědíková | SKOK J. Hradec, z.s. | 33.05 | ||||||||||||||||
4 | Faktorová, Chalupová, Jakšová, Králová Faktorová, Chalupová, Jakšová, Králová | T. J. Sokol České Budějovice | 33.74 | ||||||||||||||||
5 | Raušová, Sokolová, Šímová, Vaníčková Raušová, Sokolová, Šímová, Vaníčková | TJ Nová Včelnice, z.s. | 33.90 | ||||||||||||||||
6 | Hekerlová, Kozáková, Veldová, Žáčková Hekerlová, Kozáková, Veldová, Žáčková | T. J. Sokol České Budějovice | 33.97 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čoka, Holoubek, Kočvara, Krejčí Čoka, Holoubek, Kočvara, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 36.81 | ||||||||||||||||
2 | Fohl, Novotný, Sháněl, Šívr Fohl, Novotný, Sháněl, Šívr | TJ Nová Včelnice, z.s. | 37.97 | ||||||||||||||||
3 | Dušek, Kosobud, Steinke, Šilhan Dušek, Kosobud, Steinke, Šilhan | TJ VS Tábor, z. s. | 38.18 | ||||||||||||||||
4 | Hlouška, Chval, Plánek, Sendrei Hlouška, Chval, Plánek, Sendrei | Atletika Prachatice | 39.67 | ||||||||||||||||
5 | Kania, Melichar, Novák, Pivec Kania, Melichar, Novák, Pivec | SKOK J. Hradec, z.s. | 40.30 | ||||||||||||||||
6 | Busta, Novotný, Petr, Petr Busta, Novotný, Petr, Petr | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 40.53 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dočkalová, Řádová, Řepová, Široká Dočkalová, Řádová, Řepová, Široká | SKOK J. Hradec, z.s. | 36.95 | ||||||||||||||||
2 | Boháčová, Flosmanová, Radová, Trnková Boháčová, Flosmanová, Radová, Trnková | T. J. Sokol České Budějovice | 37.05 | ||||||||||||||||
3 | Čápová, Lorencová, Pospíchalová, Rypáčková Čápová, Lorencová, Pospíchalová, Rypáčková | TJ VS Tábor, z. s. | 38.04 | ||||||||||||||||
4 | Novotná, Škrletová, Voráčková, Zikmundová Novotná, Škrletová, Voráčková, Zikmundová | TJ Nová Včelnice, z.s. | 38.96 | ||||||||||||||||
5 | Čechová, Davidová, Volfová, Zemanová Čechová, Davidová, Volfová, Zemanová | TJ VS Tábor, z. s. | 40.64 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albrechtová, Hlaváčová, Tibitanclová, Tučková Albrechtová, Hlaváčová, Tibitanclová, Tučková | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 37.27 | ||||||||||||||||
2 | Běhounová, Černá, Chmátalová, Kutová Běhounová, Černá, Chmátalová, Kutová | TJ VS Tábor, z. s. | 37.65 | ||||||||||||||||
3 | Böhmová, Faschingová, Hanousková, Morongová Böhmová, Faschingová, Hanousková, Morongová | T. J. Sokol České Budějovice | 40.05 | ||||||||||||||||
4 | Máchová, Šišková, Veselá, Zelenková Máchová, Šišková, Veselá, Zelenková | TJ VS Tábor, z. s. | 40.32 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čermáková, Krejčí, Strusková, Vilhelmová Čermáková, Krejčí, Strusková, Vilhelmová | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3:11.78 | ||||||||||||||||
2 | Cihlářová, Horejšová, Řezníčková, Zaňáková Cihlářová, Horejšová, Řezníčková, Zaňáková | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 3:18.56 | ||||||||||||||||
3 | Janoušková, Kollarová, Kršíková, Šteierová Janoušková, Kollarová, Kršíková, Šteierová | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3:43.22 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
3 |
Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 1.57 | ||||||||||||||||
2 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 1.57 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
6 |
Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.40 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | NM | |||||||||||||||||
Denisa MarkovcováDenisa Markovcová
Atletika Prachatice |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 1.22 | ||||||||||||||||
2 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 1.19 | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
07 | 1.15 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 1.15 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 1.15 | ||||||||||||||||
6 |
David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 1.15 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří MazalovskýJiří Mazalovský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 1.15 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 1.15 | ||||||||||||||||
9 |
René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.10 | ||||||||||||||||
10 |
Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 1.10 | ||||||||||||||||
11 |
Michael KosobudMichael Kosobud
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 1.10 | ||||||||||||||||
12 |
Vít ŠnajdrVít Šnajdr
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.05 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana HoudkováZuzana Houdková
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 1.25 | ||||||||||||||||
2 |
Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 1.19 | ||||||||||||||||
3 |
Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 1.19 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 1.19 | ||||||||||||||||
5 |
Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.16 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 1.16 | ||||||||||||||||
7 |
Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 1.10 | ||||||||||||||||
8= |
Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.05 | ||||||||||||||||
8= |
Michaela ČernáMichaela Černá
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.05 | ||||||||||||||||
8= |
Sára ŠtrinclováSára Štrinclová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.05 | ||||||||||||||||
11 |
Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.05 | ||||||||||||||||
12 |
Markéta MáchováMarkéta Máchová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.00 | ||||||||||||||||
13= |
Daniela VeseláDaniela Veselá
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.00 | ||||||||||||||||
13= |
Lenka FaschingováLenka Faschingová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 1.00 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 2.60 | ||||||||||||||||
2= |
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 2.50 | ||||||||||||||||
2= |
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 2.50 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 2.00 | ||||||||||||||||
Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 5.69 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s. |
03 | 5.61 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
3 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 5.51 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 5.46 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 5.31 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 5.30 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
7 |
David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 5.15 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
03 | 4.98 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. Hradec, z.s. |
03 | 4.95 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.81 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Michal ProkešMichal Prokeš
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 4.66 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.65 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 4.22 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | 4.18 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Hynek RandákHynek Randák
Atletika Prachatice |
03 | 4.18 +2.3 m/s | 3.82 +0.3 m/s | |||||||||||||||
16 |
Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ Strakonice |
03 | 4.09 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 5.05 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 5.04 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 5.00 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 5.00 +2.4 m/s | 4.79 +1.2 m/s | |||||||||||||||
5 |
Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.96 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4.96 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.85 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.69 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.58 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 4.57 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 4.51 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4.35 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 4.31 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s. |
04 | 4.30 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 4.28 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Klára PrůchováKlára Průchová
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 4.26 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Julie ŽáčkováJulie Žáčková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.23 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 4.19 +2.5 m/s | 4.05 +1.2 m/s | |||||||||||||||
19 |
Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol Milevsko |
04 | 4.18 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
20 |
Nela KozákováNela Kozáková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.14 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
21 |
Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3.97 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
22 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 3.97 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
23 |
Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3.79 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
24 |
Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ Strakonice |
03 | 3.58 +2.7 m/s | 3.40 +1.6 m/s | |||||||||||||||
25 |
Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ Strakonice |
03 | 3.38 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 4.32 | ||||||||||||||||
2 |
Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ Strakonice |
06 | 4.02 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 4.01 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 3.67 +2.3 m/s | 3.58 +1.3 m/s | |||||||||||||||
5 |
Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 3.64 +2.1 m/s | 3.53 +0.4 m/s | |||||||||||||||
6 |
Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 3.58 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Michael KosobudMichael Kosobud
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.57 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s. |
06 | 3.53 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ Strakonice |
07 | 3.48 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. Hradec, z.s. |
06 | 3.47 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.40 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
12 |
František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 3.32 +2.1 m/s | 3.24 +1.3 m/s | |||||||||||||||
13 |
Martin BenešMartin Beneš
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 3.30 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
07 | 3.05 +2.1 m/s | 2.97 +0.9 m/s | |||||||||||||||
15 |
Matěj BláhaMatěj Bláha
TJ ČZ Strakonice |
07 | 2.85 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika Prachatice |
07 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.98 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.94 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 3.85 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 3.83 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 3.76 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Aneta HerdováAneta Herdová
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.66 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 3.58 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Nicol HodinováNicol Hodinová
Atletika Prachatice |
06 | 3.50 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 3.48 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
07 | 3.36 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 3.31 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.31 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 3.31 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Aneta ŠafaříkováAneta Šafaříková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 3.25 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.23 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 3.23 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Barbora MatouškováBarbora Matoušková
TJ ČZ Strakonice |
07 | 3.19 +2.3 m/s | 2.88 +0.5 m/s | |||||||||||||||
18 |
Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.18 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Viktorie MíkováViktorie Míková
TJ Sokol Milevsko |
06 | 3.06 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
20 |
Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 3.01 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
21 |
Lilien LunterováLilien Lunterová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 3.00 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
22 |
Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 2.96 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
23 |
Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s. |
06 | 2.92 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
24 |
Klára SkučkováKlára Skučková
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 2.79 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
25 |
Aneta RoudenskáAneta Roudenská
SKP České Budějovice |
07 | 2.66 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
26 |
Barbora StřelečkováBarbora Střelečková
SKP České Budějovice |
07 | 2.66 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
27 |
Markéta MáchováMarkéta Máchová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 2.60 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
28 |
Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 2.42 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
29 |
Anna KurzováAnna Kurzová
SKP České Budějovice |
07 | 2.40 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
30 |
Adriana HolušováAdriana Holušová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 2.14 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
TJ ČZ Strakonice |
07 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 10.80 | ||||||||||||||||
2 |
Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s. |
03 | 09.68 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 09.48 | ||||||||||||||||
4 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 09.30 | ||||||||||||||||
5 |
Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 09.24 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 08.60 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 08.52 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 07.85 | ||||||||||||||||
9 |
Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 07.52 | ||||||||||||||||
10 |
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
03 | 07.33 | ||||||||||||||||
11 |
Beata JanouškováBeata Janoušková
Atletika Prachatice |
02 | 06.64 | ||||||||||||||||
12 |
Silvie ŠaškováSilvie Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 06.36 | ||||||||||||||||
Nela KozákováNela Kozáková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Julie ŽáčkováJulie Žáčková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 12.63 | ||||||||||||||||
2 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 11.14 | ||||||||||||||||
3 |
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 10.99 | ||||||||||||||||
4 |
Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 10.91 | ||||||||||||||||
5 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 10.87 | ||||||||||||||||
6 |
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 09.63 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 08.67 | ||||||||||||||||
8 |
Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 08.15 | ||||||||||||||||
9 |
Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 07.78 | ||||||||||||||||
10 |
Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol Milevsko |
03 | 07.18 | ||||||||||||||||
Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 25.98 | ||||||||||||||||
2 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 22.04 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 20.29 | ||||||||||||||||
4 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 18.73 | ||||||||||||||||
5 |
Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 17.23 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 32.97 | ||||||||||||||||
2 |
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 30.73 | ||||||||||||||||
3 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 29.80 | ||||||||||||||||
4 |
Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 24.31 | ||||||||||||||||
5 |
Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 23.15 | ||||||||||||||||
6 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 21.89 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 21.42 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 29.51 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 28.87 | ||||||||||||||||
3 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 26.11 | ||||||||||||||||
4 |
Silvie ŠaškováSilvie Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 22.84 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 18.17 | ||||||||||||||||
6 |
Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 18.06 | ||||||||||||||||
7 |
Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 16.46 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
02 | 16.43 | ||||||||||||||||
9 |
Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 14.69 | ||||||||||||||||
Klára VolfováKlára Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 41.97 | ||||||||||||||||
2 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 28.19 | ||||||||||||||||
3 |
Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 27.96 | ||||||||||||||||
4 |
Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 27.85 | ||||||||||||||||
5 |
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 24.91 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub BrusJakub Brus
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 14.90 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 28.35 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 26.79 | ||||||||||||||||
3 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 26.77 | ||||||||||||||||
4 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 22.14 | ||||||||||||||||
5 |
Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 21.25 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 19.35 | ||||||||||||||||
7 |
Beata JanouškováBeata Janoušková
Atletika Prachatice |
02 | 17.26 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 11.02 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 43.93 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 37.67 | ||||||||||||||||
3 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 33.95 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 33.72 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 33.28 | ||||||||||||||||
6 |
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 29.57 | ||||||||||||||||
7 |
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 25.07 | ||||||||||||||||
8 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 37.94 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 44.02 | ||||||||||||||||
2 |
Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s. |
06 | 42.13 | ||||||||||||||||
3 |
Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 41.44 | ||||||||||||||||
4 |
Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ Strakonice |
06 | 39.81 | ||||||||||||||||
5 |
Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 37.74 | ||||||||||||||||
6 |
David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 35.64 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub DouchaJakub Doucha
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 35.44 | ||||||||||||||||
8 |
Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ Strakonice |
06 | 34.06 | ||||||||||||||||
9 |
Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
07 | 34.05 | ||||||||||||||||
10 |
Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol Milevsko |
07 | 33.88 | ||||||||||||||||
11 |
Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 33.62 | ||||||||||||||||
12 |
Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s. |
06 | 33.43 | ||||||||||||||||
13 |
Adam PlánekAdam Plánek
Atletika Prachatice |
07 | 31.76 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 31.26 | ||||||||||||||||
15 |
Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 29.67 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s. |
07 | 29.19 | ||||||||||||||||
17 |
Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. Hradec, z.s. |
06 | 29.09 | ||||||||||||||||
18 |
Jan HlouškaJan Hlouška
Atletika Prachatice |
07 | 28.78 | ||||||||||||||||
19 |
Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ Strakonice |
07 | 26.00 | ||||||||||||||||
20 |
Štěpán PlánekŠtěpán Plánek
Atletika Prachatice |
08 | 25.96 | ||||||||||||||||
21 |
Miroslav SokolMiroslav Sokol
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 24.51 | ||||||||||||||||
22 |
Filip NovákFilip Novák
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 23.60 | ||||||||||||||||
23 |
Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
08 | 22.31 | ||||||||||||||||
24 |
Vašek MlčkovskýVašek Mlčkovský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
08 | 21.53 | ||||||||||||||||
25 |
Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
07 | 20.15 | ||||||||||||||||
26 |
Matěj ŠímaMatěj Šíma
TJ Nová Včelnice, z.s. |
08 | 16.42 | ||||||||||||||||
27 |
Petr VojtěchPetr Vojtěch
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
08 | 10.56 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 42.36 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 38.88 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 34.61 | ||||||||||||||||
4 |
Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 33.44 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 32.23 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna DavidováKristýna Davidová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 31.44 | ||||||||||||||||
7 |
Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 30.61 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s. |
06 | 29.62 | ||||||||||||||||
9 |
Karolína BartošováKarolína Bartošová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 28.49 | ||||||||||||||||
10 |
Sára ŠtrinclováSára Štrinclová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 27.13 | ||||||||||||||||
11 |
Lenka FaschingováLenka Faschingová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 27.12 | ||||||||||||||||
12 |
Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 23.78 | ||||||||||||||||
13 |
Tina LojkováTina Lojková
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 23.28 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina KubačkováKateřina Kubačková
Atletika Prachatice |
07 | 21.47 | ||||||||||||||||
15 |
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 21.03 | ||||||||||||||||
16 |
Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ Strakonice |
07 | 20.36 | ||||||||||||||||
17 |
Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 19.54 | ||||||||||||||||
18 |
Ella JedlinskáElla Jedlinská
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 19.08 | ||||||||||||||||
19 |
Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 18.97 | ||||||||||||||||
20 |
Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
07 | 18.76 | ||||||||||||||||
21 |
Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 17.32 | ||||||||||||||||
22 |
Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 17.11 | ||||||||||||||||
23 |
Iveta CapůrkováIveta Capůrková
TJ Sokol Milevsko |
08 | 16.33 | ||||||||||||||||
24 |
Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 13.26 | ||||||||||||||||
25 |
Adéla KoštiálováAdéla Koštiálová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
08 | 13.20 | ||||||||||||||||
26 |
Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 12.40 | ||||||||||||||||
27 |
Zoe PetrováZoe Petrová
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 12.21 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 10.76 | ||||||||||||||||
2 |
Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 09.56 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 08.88 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol Milevsko |
07 | 08.41 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 08.41 | ||||||||||||||||
6 |
Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 07.66 | ||||||||||||||||
7 |
Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ Strakonice |
06 | 07.35 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří MazalovskýJiří Mazalovský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 06.98 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s. |
07 | 06.74 | ||||||||||||||||
10 |
Filip NovákFilip Novák
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 05.63 | ||||||||||||||||
11 |
Petr ChvalPetr Chval
Atletika Prachatice |
06 | 05.47 | ||||||||||||||||
12 |
Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
07 | 05.37 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
08 | 05.00 | ||||||||||||||||
Vojtěch PetrVojtěch Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
08 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 27.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 10.81 | ||||||||||||||||
2 |
Zuzana HoudkováZuzana Houdková
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 10.31 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 10.28 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 10.02 | ||||||||||||||||
5 |
Lilien LunterováLilien Lunterová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 09.30 | ||||||||||||||||
6 |
Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 09.15 | ||||||||||||||||
7 |
Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika Prachatice |
06 | 08.91 | ||||||||||||||||
8 |
Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s. |
06 | 08.80 | ||||||||||||||||
9 |
Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 08.80 | ||||||||||||||||
10 |
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 08.60 | ||||||||||||||||
11 |
Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ Strakonice |
07 | 08.43 | ||||||||||||||||
12 |
Sára ŠtrinclováSára Štrinclová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 07.87 | ||||||||||||||||
13 |
Sára ŠrámkováSára Šrámková
Atletika Prachatice |
06 | 07.44 | ||||||||||||||||
14 |
Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 07.01 | ||||||||||||||||
15 |
Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 07.00 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 06.95 | ||||||||||||||||
17 |
Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
07 | 06.53 | ||||||||||||||||
18 |
Nela TůmováNela Tůmová
TJ ČZ Strakonice |
07 | 06.44 | ||||||||||||||||
19 |
Iveta CapůrkováIveta Capůrková
TJ Sokol Milevsko |
08 | 06.15 | ||||||||||||||||
20 |
Eva SlavíkováEva Slavíková
TJ ČZ Strakonice |
07 | 05.75 | ||||||||||||||||
21 |
Barbora MatouškováBarbora Matoušková
TJ ČZ Strakonice |
07 | 05.61 | ||||||||||||||||
22 |
Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
08 | 05.52 | ||||||||||||||||
23 |
Zoe PetrováZoe Petrová
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 04.80 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |