výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Kladno (2. 6. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.28
2 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.91
3 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.85
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.71
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.66
6 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.57
7 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.44
8 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 4.33
9 Jakub SekyraJakub Sekyra
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.27
10 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.21
11 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.08
12 Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.03
13 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.02
14 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.93
15 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.89
16 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.88
17 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.85
18 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.82
19 Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.80
20 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.71
21 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.59
22 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.53
23 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.52
24 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.39
25 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.09
Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.63
2 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.58
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.55
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.55
5 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.54
6 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.49
7 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.40
8 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.36
9 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.33
10 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.27
11 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.24
12 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.23
13 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.96
14 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.95
15 Andrea ChaloupkováAndrea Chaloupková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 3.91
16 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.89
17 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.89
18 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.84
19 Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.81
20 Eliška BendováEliška Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.81
21 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.80
22 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.70
23 Lucie LetováLucie Letová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 3.69
24 Veronika LevákováVeronika Leváková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.68
25 Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.65
26 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.61
27 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.61
28 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.60
29 Jitka UrbanováJitka Urbanová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.59
30 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.56
31 Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.53
32 Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.47
33 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.47
34 Zuzana FantováZuzana Fantová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.46
35 Lucie VáchováLucie Váchová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.42
36 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.36
37 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.29
38 Helena TrešlováHelena Trešlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.28
39 Justýna SvatošováJustýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.24
40 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.12
MS Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.73
Celkem 41 závodníků