výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Kladno (2. 6. 2017)

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.55
2 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.40
3 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 1.40
4 Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.35
5 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.30
6 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30
7 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.25
8 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 1.25
9 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.25
10 Dominik LevýDominik Levý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25
11 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.25
12 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.15
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.39
2 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.36
3 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.33
4= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.25
4= Klára EndrštováKlára Endrštová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 1.25
6= Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.25
6= Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.25
8 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.25
9= Anna Františka CyraniAnna Františka Cyrani
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.25
9= Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.25
11 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.20
12 Helena TrešlováHelena Trešlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.20
13= Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.20
13= Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.20
13= Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.20
16 Lucie MyrdaczováLucie Myrdaczová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.20
17= Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.15
17= Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.15
19 Ema TlacháčováEma Tlacháčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.10
Anežka SedlákováAnežka Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 NM
Celkem 20 závodníků