KK atletického čtyřboje
Týniště nad Orlicí (18. 5. 2017)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin FlorianMartin Florian | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 07.62 | 675 | ||||||||||||||
2 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 07.78 | 625 | ||||||||||||||
3 | Marek DirlamMarek Dirlam | 01 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 07.86 | 601 | ||||||||||||||
4 | Patrik HrdinaPatrik Hrdina | 01 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
5 | Richard KaněraRichard Kaněra | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 08.18 | 509 | ||||||||||||||
6 | Jan HrnčířJan Hrnčíř | 01 | ZŠ Trutnov | 08.34 | 465 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel RoudnýPavel Roudný | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 07.94 | 577 | ||||||||||||||
2 | Vít BarabášVít Barabáš | 01 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 08.02 | 554 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PaulovičLukáš Paulovič | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 08.10 | 531 | ||||||||||||||
4 | Michal SirkoMichal Sirko | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka | 02 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 08.46 | 434 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠmídJan Šmíd | 01 | ZŠ Trutnov | 08.78 | 354 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 07.80 | 619 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BinarOndřej Binar | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 08.04 | 548 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HonejsekVojtěch Honejsek | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 08.14 | 520 | ||||||||||||||
4 | Jakub LádJakub Lád | 01 | ZŠ Trutnov | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
5 | Šimon ThorovskýŠimon Thorovský | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 08.54 | 413 | ||||||||||||||
6 | Filip KrálíkFilip Králík | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 08.78 | 354 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JandaFilip Janda | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 07.86 | 601 | ||||||||||||||
2 | Jan PácalJan Pácal | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
3 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 08.08 | 537 | ||||||||||||||
4 | Miroslav MarkovMiroslav Markov | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 08.10 | 531 | ||||||||||||||
5 | Čeněk NovákČeněk Novák | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
6 | Richard PourRichard Pour | 01 | ZŠ Trutnov | 08.58 | 403 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ThérTomáš Thér | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 07.74 | 637 | ||||||||||||||
2 | Matěj ŠmejcMatěj Šmejc | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 08.26 | 487 | ||||||||||||||
3 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 00 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 08.34 | 465 | ||||||||||||||
4 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 08.38 | 454 | ||||||||||||||
5 | Viktor DončenkoViktor Dončenko | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 08.66 | 383 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 07.70 | 650 | ||||||||||||||
2 | Rostilav MitiskaRostilav Mitiska | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 08.30 | 476 | ||||||||||||||
3 | Jan FričJan Frič | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 08.38 | 454 | ||||||||||||||
4 | Jakub HůzaJakub Hůza | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 08.39 | 452 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ŠkodaOndřej Škoda | 02 | ZŠ Trutnov | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
6 | Roman KodytekRoman Kodytek | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 08.74 | 364 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 08.02 | 842 | ||||||||||||||
2 | Veronika PultarováVeronika Pultarová | 01 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 08.50 | 701 | ||||||||||||||
3 | Zuzana TlustáZuzana Tlustá | 01 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 09.02 | 561 | ||||||||||||||
4 | Adriana MuchováAdriana Muchová | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 09.14 | 531 | ||||||||||||||
5 | Nela JandurováNela Jandurová | 02 | ZŠ Jičín, Husova | 09.22 | 511 | ||||||||||||||
6 | Zuzana SrdínkováZuzana Srdínková | 01 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 09.32 | 487 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | ZŠ Jičín, Husova | 08.30 | 758 | ||||||||||||||
2 | Denisa PeškováDenisa Pešková | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 08.46 | 712 | ||||||||||||||
3 | Tereza HradeckáTereza Hradecká | 01 | ZŠ Trutnov | 08.66 | 656 | ||||||||||||||
4 | Aneta KořánováAneta Kořánová | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 09.06 | 551 | ||||||||||||||
5 | Elena HovorkováElena Hovorková | 02 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 09.38 | 472 | ||||||||||||||
6 | Klára SudkováKlára Sudková | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 09.74 | 391 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 02 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 08.74 | 635 | ||||||||||||||
2 | Bára MeierováBára Meierová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 08.86 | 603 | ||||||||||||||
3 | Hana JaroměřskáHana Jaroměřská | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 09.20 | 516 | ||||||||||||||
4 | Nikola NezkusilováNikola Nezkusilová | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 09.26 | 501 | ||||||||||||||
5 | Kristýna MatuškováKristýna Matušková | 02 | ZŠ Trutnov | 09.30 | 492 | ||||||||||||||
6 | Denisa UrbánkováDenisa Urbánková | 02 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 09.34 | 482 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie VažanováLucie Važanová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 08.94 | 582 | ||||||||||||||
2 | Monika NešněrováMonika Nešněrová | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 09.24 | 506 | ||||||||||||||
3 | Amálie HorčičkováAmálie Horčičková | 03 | ZŠ Trutnov | 09.26 | 501 | ||||||||||||||
4 | Sandra TarantováSandra Tarantová | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 09.28 | 496 | ||||||||||||||
5 | Gabriela LhotákováGabriela Lhotáková | 02 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 09.38 | 472 | ||||||||||||||
6 | Sára ŠtauberováSára Štauberová | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 10.06 | 324 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MarešováKateřina Marešová | 03 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 09.04 | 556 | ||||||||||||||
2 | Veronika GajdošováVeronika Gajdošová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 09.18 | 521 | ||||||||||||||
3 | Klára JampílkováKlára Jampílková | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 09.26 | 501 | ||||||||||||||
4 | Markéta HovorkováMarkéta Hovorková | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 09.38 | 472 | ||||||||||||||
5 | Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 09.54 | 435 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tina VoborníkováTina Voborníková | 03 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 08.82 | 613 | ||||||||||||||
2 | Jolana JandurováJolana Jandurová | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 08.84 | 608 | ||||||||||||||
3 | Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková | 03 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 09.06 | 551 | ||||||||||||||
4 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 03 | ZŠ Trutnov | 09.58 | 426 | ||||||||||||||
5 | Barbora VránováBarbora Vránová | 03 | ZŠ Trutnov | 09.78 | 382 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PeškováDenisa Pešková | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 2:53.86 | 424 | ||||||||||||||
2 | Veronika PultarováVeronika Pultarová | 01 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 2:55.08 | 412 | ||||||||||||||
3 | Zuzana SrdínkováZuzana Srdínková | 01 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 2:57.80 | 386 | ||||||||||||||
4 | Zuzana TlustáZuzana Tlustá | 01 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 3:00.42 | 361 | ||||||||||||||
5 | Nela JandurováNela Jandurová | 02 | ZŠ Jičín, Husova | 3:02.20 | 345 | ||||||||||||||
6 | Aneta KořánováAneta Kořánová | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 3:02.42 | 343 | ||||||||||||||
7 | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 3:03.12 | 337 | ||||||||||||||
8 | Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 3:03.70 | 332 | ||||||||||||||
9 | Tereza HradeckáTereza Hradecká | 01 | ZŠ Trutnov | 3:05.68 | 314 | ||||||||||||||
10 | Kristýna MatuškováKristýna Matušková | 02 | ZŠ Trutnov | 3:06.00 | 311 | ||||||||||||||
11 | Klára SudkováKlára Sudková | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 3:08.68 | 289 | ||||||||||||||
12 | Hana JaroměřskáHana Jaroměřská | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:18.74 | 211 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | ZŠ Jičín, Husova | 2:50.72 | 456 | ||||||||||||||
2 | Bára MeierováBára Meierová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 2:51.32 | 450 | ||||||||||||||
3 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 02 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 2:52.70 | 436 | ||||||||||||||
4 | Jolana JandurováJolana Jandurová | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 2:54.56 | 417 | ||||||||||||||
5 | Elena HovorkováElena Hovorková | 02 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 2:55.26 | 410 | ||||||||||||||
6 | Lucie VažanováLucie Važanová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 3:08.46 | 291 | ||||||||||||||
7 | Sára ŠtauberováSára Štauberová | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:10.92 | 270 | ||||||||||||||
8 | Denisa UrbánkováDenisa Urbánková | 02 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 3:11.28 | 267 | ||||||||||||||
9 | Adriana MuchováAdriana Muchová | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:11.30 | 267 | ||||||||||||||
10 | Nikola NezkusilováNikola Nezkusilová | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 3:23.04 | 181 | ||||||||||||||
11 | Monika NešněrováMonika Nešněrová | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 3:31.42 | 129 | ||||||||||||||
Gabriela LhotákováGabriela Lhotáková | 02 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 3 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie HorčičkováAmálie Horčičková | 03 | ZŠ Trutnov | 2:51.44 | 449 | ||||||||||||||
2 | Veronika GajdošováVeronika Gajdošová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 2:54.90 | 414 | ||||||||||||||
3 | Tina VoborníkováTina Voborníková | 03 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 2:57.70 | 387 | ||||||||||||||
4 | Barbora VránováBarbora Vránová | 03 | ZŠ Trutnov | 3:02.04 | 346 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MarešováKateřina Marešová | 03 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 3:02.12 | 346 | ||||||||||||||
6 | Klára JampílkováKlára Jampílková | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 3:03.66 | 332 | ||||||||||||||
7 | Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková | 03 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 3:11.90 | 263 | ||||||||||||||
8 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 03 | ZŠ Trutnov | 3:18.24 | 214 | ||||||||||||||
9 | Sandra TarantováSandra Tarantová | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 3:34.60 | 111 | ||||||||||||||
10 | Markéta HovorkováMarkéta Hovorková | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:36.66 | 101 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PaulovičLukáš Paulovič | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 3:05.26 | 614 | ||||||||||||||
2 | Pavel RoudnýPavel Roudný | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 3:05.46 | 612 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠkodaOndřej Škoda | 02 | ZŠ Trutnov | 3:08.22 | 586 | ||||||||||||||
4 | Vít BarabášVít Barabáš | 01 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:15.06 | 524 | ||||||||||||||
5 | Richard KaněraRichard Kaněra | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 3:16.04 | 516 | ||||||||||||||
6 | Šimon ThorovskýŠimon Thorovský | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 3:20.46 | 478 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch HonejsekVojtěch Honejsek | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 3:21.66 | 468 | ||||||||||||||
8 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 00 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 3:22.82 | 458 | ||||||||||||||
9 | Martin FlorianMartin Florian | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 3:23.36 | 454 | ||||||||||||||
10 | Jan ŠmídJan Šmíd | 01 | ZŠ Trutnov | 3:25.90 | 433 | ||||||||||||||
11 | Matěj ŠmejcMatěj Šmejc | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 3:26.54 | 428 | ||||||||||||||
12 | Marek DirlamMarek Dirlam | 01 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:27.38 | 421 | ||||||||||||||
13 | Patrik HrdinaPatrik Hrdina | 01 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 3:28.90 | 409 | ||||||||||||||
14 | Rostilav MitiskaRostilav Mitiska | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 3:33.10 | 377 | ||||||||||||||
15 | Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka | 02 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 3:45.88 | 286 | ||||||||||||||
16 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 3:46.19 | 284 | ||||||||||||||
17 | Jan PácalJan Pácal | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 4:00.28 | 198 | ||||||||||||||
18 | Čeněk NovákČeněk Novák | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 4:01.78 | 189 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 2 (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 2:57.00 | 694 | ||||||||||||||
2 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 3:00.50 | 659 | ||||||||||||||
3 | Jan HrnčířJan Hrnčíř | 01 | ZŠ Trutnov | 3:06.28 | 604 | ||||||||||||||
4 | Ondřej BinarOndřej Binar | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 3:16.30 | 513 | ||||||||||||||
5 | Viktor DončenkoViktor Dončenko | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:24.08 | 448 | ||||||||||||||
6 | Filip JandaFilip Janda | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 3:26.74 | 426 | ||||||||||||||
7 | Jakub LádJakub Lád | 01 | ZŠ Trutnov | 3:27.36 | 421 | ||||||||||||||
8 | Jan FričJan Frič | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 3:27.98 | 416 | ||||||||||||||
9 | Filip KrálíkFilip Králík | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 3:30.46 | 397 | ||||||||||||||
10 | Miroslav MarkovMiroslav Markov | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:33.62 | 373 | ||||||||||||||
11 | Richard PourRichard Pour | 01 | ZŠ Trutnov | 3:33.96 | 370 | ||||||||||||||
12 | Tomáš ThérTomáš Thér | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 3:38.10 | 340 | ||||||||||||||
13 | Roman KodytekRoman Kodytek | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 3:40.06 | 326 | ||||||||||||||
14 | Michal SirkoMichal Sirko | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 3:42.30 | 310 | ||||||||||||||
15 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 3:51.00 | 253 | ||||||||||||||
16 | Jakub HůzaJakub Hůza | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 3:53.04 | 240 | ||||||||||||||
17 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 3:53.62 | 237 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FlorianMartin Florian
ZŠ Jičín, Železnická |
01 | 1.72 | 560 | |||||||||||||||
2 |
Pavel GondaPavel Gonda
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
03 | 1.60 | 464 | |||||||||||||||
Jan HrnčířJan Hrnčíř
ZŠ Trutnov |
01 | 1.60 | 464 | ||||||||||||||||
Filip JandaFilip Janda
ZŠ Týniště nad Orlicí |
02 | 1.60 | 464 | ||||||||||||||||
Richard KaněraRichard Kaněra
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
01 | 1.60 | 464 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej BinarOndřej Binar
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
01 | 1.56 | 434 | |||||||||||||||
Patrik HrdinaPatrik Hrdina
ZŠ Týniště nad Orlicí |
01 | 1.56 | 434 | ||||||||||||||||
8 |
Michal SirkoMichal Sirko
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
01 | 1.52 | 404 | |||||||||||||||
9 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
03 | 1.48 | 374 | |||||||||||||||
Vojtěch HonejsekVojtěch Honejsek
ZŠ Jičín, Železnická |
01 | 1.48 | 374 | ||||||||||||||||
11 |
Viktor DončenkoViktor Dončenko
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 1.44 | 345 | |||||||||||||||
Jan ŠmídJan Šmíd
ZŠ Trutnov |
01 | 1.44 | 345 | ||||||||||||||||
Čeněk NovákČeněk Novák
ZŠ a MŠ Ostroměř |
02 | 1.44 | 345 | ||||||||||||||||
14 |
Marek DirlamMarek Dirlam
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
01 | 1.40 | 317 | |||||||||||||||
Jiří NěmečekJiří Němeček
ZŠ a MŠ Ostroměř |
00 | 1.40 | 317 | ||||||||||||||||
Roman KodytekRoman Kodytek
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 1.40 | 317 | ||||||||||||||||
17 |
Richard PourRichard Pour
ZŠ Trutnov |
01 | 1.28 | 237 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
ZŠ Jičín, Husova |
02 | 1.60 | 736 | |||||||||||||||
2 |
Sandra TarantováSandra Tarantová
ZŠ Jičín, Husova |
03 | 1.44 | 555 | |||||||||||||||
3 |
Bára MeierováBára Meierová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 1.40 | 512 | |||||||||||||||
4 |
Lucie VažanováLucie Važanová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 1.40 | 512 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana TlustáZuzana Tlustá
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
01 | 1.36 | 470 | |||||||||||||||
6= |
Nikola NezkusilováNikola Nezkusilová
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 1.36 | 470 | |||||||||||||||
6= |
Veronika GajdošováVeronika Gajdošová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 1.36 | 470 | |||||||||||||||
8 |
Adriana MuchováAdriana Muchová
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 1.36 | 470 | |||||||||||||||
9 |
Gabriela LhotákováGabriela Lhotáková
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
02 | 1.32 | 429 | |||||||||||||||
10 |
Veronika PultarováVeronika Pultarová
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
01 | 1.32 | 429 | |||||||||||||||
11 |
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ Trutnov |
03 | 1.32 | 429 | |||||||||||||||
12 |
Hana JaroměřskáHana Jaroměřská
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 1.24 | 350 | |||||||||||||||
13 |
Klára SudkováKlára Sudková
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 1.20 | 312 | |||||||||||||||
14 |
Denisa UrbánkováDenisa Urbánková
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
02 | 1.20 | 312 | |||||||||||||||
Amálie HorčičkováAmálie Horčičková
ZŠ Trutnov |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žáci
(čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
ZŠ a MŠ Ostroměř |
02 | 5.92 | 569 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 5.81 | 546 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí |
02 | 5.38 | 457 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej ŠkodaOndřej Škoda
ZŠ Trutnov |
02 | 5.12 | 405 | |||||||||||||||
5 |
Jan PácalJan Pácal
ZŠ a MŠ Ostroměř |
02 | 5.10 | 402 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš ThérTomáš Thér
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 5.08 | 398 | |||||||||||||||
7 |
Miroslav MarkovMiroslav Markov
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 5.05 | 392 | |||||||||||||||
8 |
Vít BarabášVít Barabáš
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
01 | 5.04 | 390 | |||||||||||||||
9 |
Pavel RoudnýPavel Roudný
ZŠ Jičín, Železnická |
01 | 4.96 | 375 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
02 | 4.91 | 365 | |||||||||||||||
11 |
Šimon ThorovskýŠimon Thorovský
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 4.90 | 363 | |||||||||||||||
12 |
Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
02 | 4.87 | 358 | |||||||||||||||
13 |
Filip KrálíkFilip Králík
ZŠ Týniště nad Orlicí |
02 | 4.84 | 352 | |||||||||||||||
14 |
Jan FričJan Frič
ZŠ Týniště nad Orlicí |
02 | 4.78 | 341 | |||||||||||||||
15 |
Rostilav MitiskaRostilav Mitiska
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 4.62 | 312 | |||||||||||||||
16 |
Jakub LádJakub Lád
ZŠ Trutnov |
01 | 4.60 | 308 | |||||||||||||||
17 |
Matěj ŠmejcMatěj Šmejc
ZŠ a MŠ Ostroměř |
02 | 4.57 | 303 | |||||||||||||||
18 |
Jakub HůzaJakub Hůza
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
03 | 4.54 | 297 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
ZŠ Jičín, Železnická |
01 | 5.01 | 562 | |||||||||||||||
2 |
Jolana JandurováJolana Jandurová
ZŠ Jičín, Husova |
03 | 4.63 | 461 | |||||||||||||||
3 |
Denisa PeškováDenisa Pešková
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 4.49 | 426 | |||||||||||||||
4 |
Tina VoborníkováTina Voborníková
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
03 | 4.44 | 413 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana SrdínkováZuzana Srdínková
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
01 | 4.39 | 401 | |||||||||||||||
Klára JampílkováKlára Jampílková
ZŠ Jičín, Husova |
03 | 4.39 | 401 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza HradeckáTereza Hradecká
ZŠ Trutnov |
01 | 4.35 | 391 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
02 | 4.15 | 343 | |||||||||||||||
9 |
Aneta KořánováAneta Kořánová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
01 | 4.14 | 340 | |||||||||||||||
10 |
Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
03 | 4.08 | 326 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina MarešováKateřina Marešová
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
03 | 4.06 | 322 | |||||||||||||||
12 |
Monika NešněrováMonika Nešněrová
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 4.03 | 315 | |||||||||||||||
Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 4.03 | 315 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta HovorkováMarkéta Hovorková
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 3.88 | 281 | |||||||||||||||
15 |
Elena HovorkováElena Hovorková
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
02 | 3.78 | 259 | |||||||||||||||
Nela JandurováNela Jandurová
ZŠ Jičín, Husova |
02 | 3.78 | 259 | ||||||||||||||||
17 |
Kristýna MatuškováKristýna Matušková
ZŠ Trutnov |
02 | 3.69 | 239 | |||||||||||||||
18 |
Sára ŠtauberováSára Štauberová
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 3.67 | 235 | |||||||||||||||
19 |
Barbora VránováBarbora Vránová
ZŠ Trutnov |
03 | 3.37 | 174 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
ZŠ Jičín, Železnická |
01 | 09.01 | 465 | |||||||||||||||
2 |
Daniela VolnáDaniela Volná
ZŠ Jičín, Husova |
02 | 08.73 | 447 | |||||||||||||||
3 |
Klára SudkováKlára Sudková
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 08.62 | 440 | |||||||||||||||
4 |
Markéta HovorkováMarkéta Hovorková
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 08.49 | 431 | |||||||||||||||
5 |
Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 08.03 | 401 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna MatuškováKristýna Matušková
ZŠ Trutnov |
02 | 08.02 | 401 | |||||||||||||||
7 |
Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
03 | 07.67 | 378 | |||||||||||||||
8 |
Veronika PultarováVeronika Pultarová
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
01 | 07.63 | 375 | |||||||||||||||
9 |
Sára ŠtauberováSára Štauberová
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 07.61 | 374 | |||||||||||||||
10 |
Bára MeierováBára Meierová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 07.28 | 353 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
02 | 07.27 | 352 | |||||||||||||||
12 |
Zuzana SrdínkováZuzana Srdínková
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
01 | 06.82 | 324 | |||||||||||||||
13 |
Lucie VažanováLucie Važanová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 06.81 | 323 | |||||||||||||||
14 |
Nela JandurováNela Jandurová
ZŠ Jičín, Husova |
02 | 06.71 | 316 | |||||||||||||||
15 |
Barbora VránováBarbora Vránová
ZŠ Trutnov |
03 | 06.20 | 284 | |||||||||||||||
16 |
Denisa UrbánkováDenisa Urbánková
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
02 | 05.53 | 242 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 13.26 | 683 | |||||||||||||||
2 |
Patrik HrdinaPatrik Hrdina
ZŠ Týniště nad Orlicí |
01 | 11.85 | 597 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí |
02 | 11.75 | 591 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej BinarOndřej Binar
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
01 | 10.94 | 542 | |||||||||||||||
5 |
Rostilav MitiskaRostilav Mitiska
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 10.84 | 536 | |||||||||||||||
6 |
Jan FričJan Frič
ZŠ Týniště nad Orlicí |
02 | 10.70 | 528 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch HonejsekVojtěch Honejsek
ZŠ Jičín, Železnická |
01 | 10.64 | 524 | |||||||||||||||
8 |
Richard KaněraRichard Kaněra
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
01 | 10.10 | 492 | |||||||||||||||
9 |
Jan ŠmídJan Šmíd
ZŠ Trutnov |
01 | 09.96 | 483 | |||||||||||||||
10 |
Viktor DončenkoViktor Dončenko
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 09.80 | 474 | |||||||||||||||
11 |
Jiří NěmečekJiří Němeček
ZŠ a MŠ Ostroměř |
00 | 09.67 | 466 | |||||||||||||||
12 |
Jan PácalJan Pácal
ZŠ a MŠ Ostroměř |
02 | 09.66 | 465 | |||||||||||||||
13 |
Jan HrnčířJan Hrnčíř
ZŠ Trutnov |
01 | 09.65 | 465 | |||||||||||||||
14 |
Miroslav MarkovMiroslav Markov
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 09.58 | 460 | |||||||||||||||
15 |
Vít BarabášVít Barabáš
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
01 | 09.12 | 433 | |||||||||||||||
16 |
Pavel GondaPavel Gonda
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
03 | 08.52 | 397 | |||||||||||||||
17 |
Richard PourRichard Pour
ZŠ Trutnov |
01 | 08.20 | 378 | |||||||||||||||
18 |
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
02 | 07.77 | 353 | |||||||||||||||
19 |
Čeněk NovákČeněk Novák
ZŠ a MŠ Ostroměř |
02 | 07.47 | 335 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Žáci
(čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FlorianMartin Florian
ZŠ Jičín, Železnická |
01 | 96.46 | 719 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
ZŠ a MŠ Ostroměř |
02 | 82.28 | 591 | |||||||||||||||
3 |
Pavel RoudnýPavel Roudný
ZŠ Jičín, Železnická |
01 | 69.61 | 478 | |||||||||||||||
4 |
Filip KrálíkFilip Králík
ZŠ Týniště nad Orlicí |
02 | 66.30 | 449 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
02 | 66.25 | 448 | |||||||||||||||
6 |
Šimon ThorovskýŠimon Thorovský
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 62.82 | 418 | |||||||||||||||
7 |
Filip JandaFilip Janda
ZŠ Týniště nad Orlicí |
02 | 62.70 | 417 | |||||||||||||||
8 |
Michal SirkoMichal Sirko
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
01 | 60.39 | 397 | |||||||||||||||
9 |
Matěj ŠmejcMatěj Šmejc
ZŠ a MŠ Ostroměř |
02 | 59.03 | 385 | |||||||||||||||
10 |
Jakub LádJakub Lád
ZŠ Trutnov |
01 | 57.01 | 368 | |||||||||||||||
11 |
Roman KodytekRoman Kodytek
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 56.13 | 360 | |||||||||||||||
12 |
Marek DirlamMarek Dirlam
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
01 | 52.90 | 332 | |||||||||||||||
13 |
Jakub HůzaJakub Hůza
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
03 | 52.71 | 331 | |||||||||||||||
14 |
Ondřej ŠkodaOndřej Škoda
ZŠ Trutnov |
02 | 51.45 | 320 | |||||||||||||||
15 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
ZŠ Hradec Králové, Bezručova |
03 | 51.01 | 316 | |||||||||||||||
16 |
Tomáš ThérTomáš Thér
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 36.93 | 199 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Žákyně
(čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ Trutnov |
03 | 52.38 | 509 | |||||||||||||||
2 |
Amálie HorčičkováAmálie Horčičková
ZŠ Trutnov |
03 | 50.98 | 492 | |||||||||||||||
3 |
Veronika GajdošováVeronika Gajdošová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
02 | 48.53 | 461 | |||||||||||||||
4 |
Zuzana TlustáZuzana Tlustá
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
01 | 46.41 | 434 | |||||||||||||||
5 |
Tina VoborníkováTina Voborníková
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
03 | 41.87 | 378 | |||||||||||||||
6 |
Monika NešněrováMonika Nešněrová
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 41.23 | 370 | |||||||||||||||
7 |
Elena HovorkováElena Hovorková
ZŠ Masarykova Rychnov nad K... |
02 | 39.48 | 349 | |||||||||||||||
8 |
Aneta KořánováAneta Kořánová
ZŠ a MŠ Police nad Metují |
01 | 39.33 | 347 | |||||||||||||||
9 |
Jolana JandurováJolana Jandurová
ZŠ Jičín, Husova |
03 | 37.45 | 324 | |||||||||||||||
10 |
Tereza HradeckáTereza Hradecká
ZŠ Trutnov |
01 | 34.92 | 294 | |||||||||||||||
11 |
Adriana MuchováAdriana Muchová
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 34.65 | 290 | |||||||||||||||
12 |
Gabriela LhotákováGabriela Lhotáková
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
02 | 32.56 | 265 | |||||||||||||||
13 |
Denisa PeškováDenisa Pešková
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 29.26 | 226 | |||||||||||||||
14 |
Nikola NezkusilováNikola Nezkusilová
ZŠ Jičín, Železnická |
02 | 29.09 | 224 | |||||||||||||||
15 |
Klára JampílkováKlára Jampílková
ZŠ Jičín, Husova |
03 | 28.47 | 217 | |||||||||||||||
16 |
Hana JaroměřskáHana Jaroměřská
ZŠ Javornická Rychnov nad K... |
02 | 28.10 | 213 | |||||||||||||||
17 |
Kateřina MarešováKateřina Marešová
ZŠ Hradec Králové, Milady H... |
03 | 28.05 | 212 | |||||||||||||||
18 |
Sandra TarantováSandra Tarantová
ZŠ Jičín, Husova |
03 | 27.07 | 201 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
čtyřboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 2573 | |||||||||||||||
2 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 2444 | |||||||||||||||
3 | Martin FlorianMartin Florian | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 2408 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PaulovičLukáš Paulovič | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 2193 | |||||||||||||||
5 | Pavel RoudnýPavel Roudný | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 2042 | |||||||||||||||
6 | Ondřej BinarOndřej Binar | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 2037 | |||||||||||||||
7 | Jan HrnčířJan Hrnčíř | 01 | ZŠ Trutnov | 1998 | |||||||||||||||
8 | Patrik HrdinaPatrik Hrdina | 01 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 1982 | |||||||||||||||
9 | Richard KaněraRichard Kaněra | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1981 | |||||||||||||||
10 | Filip JandaFilip Janda | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 1908 | |||||||||||||||
11 | Vít BarabášVít Barabáš | 01 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1901 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch HonejsekVojtěch Honejsek | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 1886 | |||||||||||||||
13 | Miroslav MarkovMiroslav Markov | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1756 | |||||||||||||||
14 | Ondřej ŠkodaOndřej Škoda | 02 | ZŠ Trutnov | 1755 | |||||||||||||||
15 | Jan FričJan Frič | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 1739 | |||||||||||||||
16 | Rostilav MitiskaRostilav Mitiska | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1701 | |||||||||||||||
17 | Šimon ThorovskýŠimon Thorovský | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 1672 | |||||||||||||||
18 | Marek DirlamMarek Dirlam | 01 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1671 | |||||||||||||||
19 | Viktor DončenkoViktor Dončenko | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1650 | |||||||||||||||
20 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 1635 | |||||||||||||||
21 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 1621 | |||||||||||||||
22 | Jan ŠmídJan Šmíd | 01 | ZŠ Trutnov | 1615 | |||||||||||||||
23 | Jan PácalJan Pácal | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 1607 | |||||||||||||||
24 | Matěj ŠmejcMatěj Šmejc | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 1603 | |||||||||||||||
25 | Tomáš ThérTomáš Thér | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1574 | |||||||||||||||
26 | Michal SirkoMichal Sirko | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1555 | |||||||||||||||
27 | Filip KrálíkFilip Králík | 02 | ZŠ Týniště nad Orlicí | 1552 | |||||||||||||||
28 | Jakub LádJakub Lád | 01 | ZŠ Trutnov | 1541 | |||||||||||||||
29 | Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka | 02 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 1526 | |||||||||||||||
30 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 1397 | |||||||||||||||
31 | Richard PourRichard Pour | 01 | ZŠ Trutnov | 1388 | |||||||||||||||
32 | Roman KodytekRoman Kodytek | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1367 | |||||||||||||||
33 | Jakub HůzaJakub Hůza | 03 | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 1320 | |||||||||||||||
34 | Čeněk NovákČeněk Novák | 02 | ZŠ a MŠ Ostroměř | 1313 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
čtyřboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | ZŠ Jičín, Husova | 2397 | |||||||||||||||
2 | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | ZŠ Jičín, Železnická | 2206 | |||||||||||||||
3 | Bára MeierováBára Meierová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1918 | |||||||||||||||
4 | Veronika PultarováVeronika Pultarová | 01 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 1917 | |||||||||||||||
5 | Veronika GajdošováVeronika Gajdošová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1866 | |||||||||||||||
6 | Zuzana TlustáZuzana Tlustá | 01 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 1826 | |||||||||||||||
7 | Jolana JandurováJolana Jandurová | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 1810 | |||||||||||||||
8 | Tina VoborníkováTina Voborníková | 03 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 1791 | |||||||||||||||
9 | Denisa PeškováDenisa Pešková | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1788 | |||||||||||||||
10 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 02 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 1766 | |||||||||||||||
11 | Lucie VažanováLucie Važanová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1708 | |||||||||||||||
12 | Tereza HradeckáTereza Hradecká | 01 | ZŠ Trutnov | 1655 | |||||||||||||||
13 | Zuzana SrdínkováZuzana Srdínková | 01 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 1598 | |||||||||||||||
14 | Aneta KořánováAneta Kořánová | 01 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1581 | |||||||||||||||
15 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 03 | ZŠ Trutnov | 1578 | |||||||||||||||
16 | Adriana MuchováAdriana Muchová | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1558 | |||||||||||||||
17 | Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková | 03 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 1518 | |||||||||||||||
18 | Elena HovorkováElena Hovorková | 02 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 1490 | |||||||||||||||
19 | Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová | 02 | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 1483 | |||||||||||||||
20 | Klára JampílkováKlára Jampílková | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 1451 | |||||||||||||||
21 | Kristýna MatuškováKristýna Matušková | 02 | ZŠ Trutnov | 1443 | |||||||||||||||
22 | Amálie HorčičkováAmálie Horčičková | 03 | ZŠ Trutnov | 1442 | |||||||||||||||
23 | Kateřina MarešováKateřina Marešová | 03 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 1436 | |||||||||||||||
24 | Klára SudkováKlára Sudková | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 1432 | |||||||||||||||
25 | Nela JandurováNela Jandurová | 02 | ZŠ Jičín, Husova | 1431 | |||||||||||||||
26 | Nikola NezkusilováNikola Nezkusilová | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 1376 | |||||||||||||||
27 | Sandra TarantováSandra Tarantová | 03 | ZŠ Jičín, Husova | 1363 | |||||||||||||||
28 | Monika NešněrováMonika Nešněrová | 02 | ZŠ Jičín, Železnická | 1320 | |||||||||||||||
29 | Denisa UrbánkováDenisa Urbánková | 02 | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 1303 | |||||||||||||||
30 | Hana JaroměřskáHana Jaroměřská | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1290 | |||||||||||||||
31 | Markéta HovorkováMarkéta Hovorková | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1285 | |||||||||||||||
32 | Sára ŠtauberováSára Štauberová | 02 | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 1203 | |||||||||||||||
33 | Barbora VránováBarbora Vránová | 03 | ZŠ Trutnov | 1186 | |||||||||||||||
34 | Gabriela LhotákováGabriela Lhotáková | 02 | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 1166 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JICZE JICZE | ZŠ Jičín, Železnická | 8909 | ||||||||||||||||
2 | ZSTYN ZSTYN | ZŠ Týniště nad Orlicí | 7822 | ||||||||||||||||
3 | ZSOST ZSOST | ZŠ a MŠ Ostroměř | 7360 | ||||||||||||||||
4 | ZSPOL ZSPOL | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 7293 | ||||||||||||||||
5 | JAVOR JAVOR | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 6978 | ||||||||||||||||
6 | ZTRUT ZTRUT | ZŠ Trutnov | 6909 | ||||||||||||||||
7 | ZSBEZ ZSBEZ | ZŠ Hradec Králové, Bezručova | 6179 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JIHUS JIHUS | ZŠ Jičín, Husova | 7089 | ||||||||||||||||
2 | ZSPOL ZSPOL | ZŠ a MŠ Police nad Metují | 7073 | ||||||||||||||||
3 | HKHOR HKHOR | ZŠ Hradec Králové, Milady H... | 6910 | ||||||||||||||||
4 | MASAR MASAR | ZŠ Masarykova Rychnov nad K... | 6432 | ||||||||||||||||
5 | JICZE JICZE | ZŠ Jičín, Železnická | 6334 | ||||||||||||||||
6 | ZTRUT ZTRUT | ZŠ Trutnov | 6118 | ||||||||||||||||
7 | JAVOR JAVOR | ZŠ Javornická Rychnov nad K... | 5921 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |