výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva na dráze

Praha - Kotlářka (7. - 8. 6. 2017)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika FlorováMonika Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 10.79
2 Tereza NoskováTereza Nosková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 10.52
3 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 09.94
4 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 09.68
5 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 09.25
6 Klára SionkováKlára Sionková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 09.13
7 Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 08.91
8 Eliška VeverováEliška Veverová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 08.76
9 Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 08.66
10 Anna SkálováAnna Skálová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 08.47
11 Julie DurychováJulie Durychová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 08.38
12 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 08.30
13 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 08.12
14 Lucie BöhmováLucie Böhmová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 07.83
15 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 07.80
16 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 07.75
17 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 07.60
18 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 07.52
19 Magdaléna KůstkováMagdaléna Kůstková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 07.39
20 Tereza SvatošováTereza Svatošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 07.05
21 Eliška StachováEliška Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 06.99
Karolína ŠimkováKarolína Šimková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 DNS
Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 DNS
Anna HruškováAnna Hrušková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 DNS
Celkem 24 závodníků