výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (3. 6. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.96
2 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.12
3 David RichterDavid Richter 981120 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.24
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.45
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.47
6 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.94
7 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.06
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.15
3 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.18
4 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.33
5 David HavelDavid Havel 980621 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.66
6 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 001212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.70
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.76
8 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 000213 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.86
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 3.6.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.12 11.00
2 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.14 9.00
3 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.15 8.00
4 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.18 7.00
5 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.19 6.00
6 David RichterDavid Richter 981120 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.31 4.00
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.35 3.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.44 2.00
4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.59 1.00
5 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 001212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.62
6 David HavelDavid Havel 980621 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.68
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.61
2 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.76
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.13
4 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.37
5 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 016018 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.68
6 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.30
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.89
3 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.97
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.19
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.27
6 Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.91
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.00
1 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.58
2 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.78
5 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.39
6 Adéla KupkováAdéla Kupková 016030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.46
MB Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.92
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 3.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.25 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.35 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.49 8.00
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.58 7.00
5 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.67 6.00
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.84 4.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.88 3.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.91 2.00
4 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.97 1.00
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.22
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.26
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.49 11.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.72 9.00
3 David RichterDavid Richter 981120 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.45 7.00
4 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.48 5.00
5 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.60 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.29 8.00
2 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.46 6.00
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.80 1.00
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.85
5 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.86
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.49 4.00
2 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.61
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 000213 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.99
4 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 001212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.11
5 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.42
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.55 3.00
2 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.42
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.99
4 Petr PíchaPetr Pícha 960719 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.56
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.82 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.87 9.00
3 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.03 8.00
4 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.06 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.29 6.00
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.33 5.00
3 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.49 4.00
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.51 3.00
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.23
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.85 2.00
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.12
3 Klára HulínskáKlára Hulínská 006229 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.27
4 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.50
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 27.71
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.12
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.6.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.02 1.00
2 Eva NěmcováEva Němcová 995407 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.53
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.61
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.92
5 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.36
6 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 015725 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.68
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
MB Klára StaňkováKlára Staňková 006003 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.30
MB Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.87
MB Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.90
MB Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.57
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.72 11.00
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.82 8.00
3 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.87 7.00
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 50.01 6.00
5 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.75 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 50.71 5.00
2 Lukáš FetterLukáš Fetter 821130 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.86 2.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.06 1.00
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.17
5 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.21
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.96
2 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 950809 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.22
3 Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.75
4 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 981216 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 55.53
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.30 9.00
2 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 50.93 3.00
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 52.18
4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.82
Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.12 11.00
2 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.72 9.00
3 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 58.13 8.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.39 7.00
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.41 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.37 5.00
2 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.73 4.00
3 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.38 2.00
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.59
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.95
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.97 3.00
2 Klára HulínskáKlára Hulínská 006229 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 60.42 1.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 60.72
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61.13
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.87
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SeverováDenisa Severová 765403 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.93
2 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 006111 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.02
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.14
4 Klára ŘedinováKlára Ředinová 995404 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.59
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:54.41 11.00
2 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:54.79 9.00
3 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:56.11 8.00
4 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.78 7.00
5 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.94 6.00
6 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.88 5.00
7 Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:59.22 4.00
8 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:59.31 3.00
9 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.22 2.00
10 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 981216 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:01.01 1.00
11 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:01.48
12 Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:02.01
13 David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:05.68
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:17.19 11.00
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.68 9.00
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.34 8.00
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:19.91 7.00
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.96 6.00
6 Denisa SeverováDenisa Severová 765403 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:21.62 5.00
7 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:22.30 4.00
8 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.28 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘedinováKlára Ředinová 995404 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.37 3.00
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:29.50 1.00
3 Pavla BuřičováPavla Buřičová 015708 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:31.30
4 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:33.90
5 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:34.15
6 Klára StýblováKlára Stýblová 006021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:35.75
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.82
8 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 015722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.08
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:01.13 11.00
2 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:01.65 9.00
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:01.78 8.00
4 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:02.19 7.00
5 Marek StrnadMarek Strnad 010719 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:02.91 6.00
6 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:05.81 5.00
7 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:06.55 4.00
8 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:07.95 3.00
9 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 000730 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:09.76 2.00
10 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:13.47 1.00
11 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:16.39
12 Václav JislVáclav Jisl 000705 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:18.32
13 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:19.70
Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Metoděj FikesMetoděj Fikes 670215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Pavel FišerPavel Fišer 661228 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Jaroslav UrbanJaroslav Urban 840818 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarína BeľováKatarína Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:40.25 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:40.92 9.00
3 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:41.02 8.00
4 Simona ŠamanováSimona Šamanová 005912 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:44.39 7.00
5 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:44.57 6.00
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:46.44 5.00
7 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 995901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:46.78 4.00
8 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:48.71 3.00
9 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:51.45 2.00
10 Anna ŠímováAnna Šímová 995824 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:56.26 1.00
11 Anna PerglerováAnna Perglerová 006120 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:01.47
Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:38.37 11.00
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:41.07 9.00
3 Roman BudilRoman Budil 970617 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:48.01 8.00
4 Jan MacounJan Macoun 920522 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:02.31 7.00
5 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:02.91 6.00
6 Michael JakůbekMichael Jakůbek 981219 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09:04.59 5.00
7 Jindřich TučanJindřich Tučan 781104 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:15.85 4.00
8 Vít BílýVít Bílý 950926 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09:22.27 3.00
9 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:24.38 2.00
10 Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09:40.52 1.00
11 Patrik RybníčekPatrik Rybníček 990112 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09:44.01
12 Metoděj FikesMetoděj Fikes 670215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:50.19
13 Pavel FišerPavel Fišer 661228 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10:57.98
MB Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09:21.67
Radek StránskýRadek Stránský 980825 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Jaroslav UrbanJaroslav Urban 840818 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:45.75 11.00
2 Tereza LajdováTereza Lajdová 935726 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18:02.66 9.00
3 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:45.35 8.00
4 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 925720 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:56.70 7.00
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:58.42 6.00
6 Idris Carmen BeshirováIdris Carmen Beshirová 986005 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20:13.47 5.00
7 Zuzana ŠidlichovskáZuzana Šidlichovská 865418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21:17.26 4.00
8 Michaela HoláMichaela Holá 835305 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22:14.69 3.00
9 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 005327 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23:06.04 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.14 11.00
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.80 9.00
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.86 8.00
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.20 7.00
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.21 6.00
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.29 5.00
MB Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.21
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 006228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.39 4.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.95 3.00
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.02 1.00
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.80
5 Eva NěmcováEva Němcová 995407 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.94
Eliška LinhartováEliška Linhartová 905831 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 995929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.97 2.00
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.39
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.40
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.89
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 015803 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.76
Kateřina KrškováKateřina Kršková 976008 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.10 11.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.38 9.00
3 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.46 8.00
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15.76 6.00
5 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.03 4.00
6 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.25 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin NováčekMartin Nováček 880607 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.63 7.00
2 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.90 5.00
3 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.14 3.00
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.88 1.00
5 Marek LehockýMarek Lehocký 851118 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.09
Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.65 11.00
2 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.89 9.00
3 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.99 8.00
4 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 56.45 7.00
5 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 58.15 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 56.57 6.00
2 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.60 5.00
3 Vojtěch MichalVojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.58 3.00
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 58.85 1.00
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 58.96
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.96 4.00
2 Václav MatoušekVáclav Matoušek 860902 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.53
3 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 63.61
4 Nikolas DomínNikolas Domín 880629 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 67.06
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.71 11.00
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 62.03 9.00
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.91 8.00
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.42 7.00
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.64 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.29 4.00
2 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 995929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 66.39 2.00
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 006228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 67.29 1.00
4 Veronika BlatskáVeronika Blatská 015106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 73.70
5 Stefanie GrafStefanie Graf 005906 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 76.54
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 64.39 5.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 66.11 3.00
3 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 68.41
4 Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 68.85
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Richter, Nádhera, Tauer, Fikrle A-Richter, Nádhera, Tauer, Fikrle AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 43.32 11.00
2 A-Lehar, Frolík, Pužman, Fiegel A-Lehar, Frolík, Pužman, Fiegel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.82 8.00
3 A-Růžička, Urban, Urbánek, Havel A-Růžička, Urban, Urbánek, Havel TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.18 7.00
4 A-Koutník, Šebo, Benda, Michal A-Koutník, Šebo, Benda, Michal Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.23 2.00
A-Frydrych, Bosák, Němec, Polák A-Frydrych, Bosák, Němec, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Novotný, Koška, Štogl, Vachata A-Novotný, Koška, Štogl, Vachata TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.78 9.00
2 B-Peťák, Valášek, Černý, Blacký B-Peťák, Valášek, Černý, Blacký AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.45 6.00
3 A-Šilhavý, Schwarz, Tůma L., Bešta J. A-Šilhavý, Schwarz, Tůma L., Bešta J. Atletika KlatovyAtletika Klatovy 45.62 5.00
4 B-Lehocký, Paser, Pešta Kuptík B-Lehocký, Paser, Pešta Kuptík Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.83 4.00
5 B-Moucha, Moucha, Meissner, Vachata B-Moucha, Moucha, Meissner, Vachata TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 47.62 3.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Coufalová, Kubicová, Strejčková, Ondrková A-Coufalová, Kubicová, Strejčková, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.56 9.00
2 A-Hlaváčková, Veverková, Šimková A., Marková A-Hlaváčková, Veverková, Šimková A., Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.39 8.00
3 A-Švarcová, Dyrynková, Pelichovská, Kordová A-Švarcová, Dyrynková, Pelichovská, Kordová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.41 7.00
4 A-Bordová, Hulínská, Nikodemová, Kunová A-Bordová, Hulínská, Nikodemová, Kunová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.76 6.00
5 A-Novotná E., Novotná L., Panovská, Záhorová A-Novotná E., Novotná L., Panovská, Záhorová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 53.98
6 A-Nedvědová L., Nedvědová V., Štolová, Tvrdá A-Nedvědová L., Nedvědová V., Štolová, Tvrdá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Adlerová K., Sekyrová, Přástková, Suchá A-Adlerová K., Sekyrová, Přástková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.40 11.00
2 B-Šimůnková, Volfová, Plíhalová, Macháčková B-Šimůnková, Volfová, Plíhalová, Macháčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.02 5.00
3 C-Přibylová, Cymbálová, Šimková K., Siebeltová C-Přibylová, Cymbálová, Šimková K., Siebeltová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.11 4.00
4 B-Palašutová, Dˇambrosca, Matoušková, Duchoňová B-Palašutová, Dˇambrosca, Matoušková, Duchoňová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.72 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Malíčková, Barešová, Čechová L., Korelová B-Malíčková, Barešová, Čechová L., Korelová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.56 2.00
2 B-Maršálková, Lokajíčková, Stehlíková, Kuberková B-Maršálková, Lokajíčková, Stehlíková, Kuberková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.67 1.00
3 B-Kupková, Holubová, Klimentová, Hrudková B-Kupková, Holubová, Klimentová, Hrudková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.96
B-Reidlová, Kofroňová, Bělohlavová, Zykanová B-Reidlová, Kofroňová, Bělohlavová, Zykanová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Gregor, Pivoňka, Valášek, Peták A- Gregor, Pivoňka, Valášek, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:23.24 11.00
2 A-Němec, Bosák, Novotný, Polák A-Němec, Bosák, Novotný, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:23.25 9.00
3 A- Pasleř, Koutník, Fetter, Rejmon A- Pasleř, Koutník, Fetter, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:23.97 8.00
4 A-Lehar, Šmíd, Jonák, Fiala A-Lehar, Šmíd, Jonák, Fiala A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:27.47 7.00
5 A-Žežulka, Matoušek, Jindra, Pokorný A-Žežulka, Matoušek, Jindra, Pokorný TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:35.00 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Karlach, Šilhavý, Ekl, Černý B-Karlach, Šilhavý, Ekl, Černý AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:30.02 6.00
2 Dvorský, Nováček, Janín, Svoboda Dvorský, Nováček, Janín, Svoboda TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:31.12 5.00
3 B- Pešta, Kostohryz, Michal, Stewart B- Pešta, Kostohryz, Michal, Stewart Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:36.38 3.00
4 A- Šilhavý, Slavíček, Krýsl, Hlaváč A- Šilhavý, Slavíček, Krýsl, Hlaváč Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:48.51 2.00
5 B-Domín, Woller, Rada, Hnízdil P. B-Domín, Woller, Rada, Hnízdil P. TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:50.84 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Čechová E., Veselá, Korelová, ČechováL. A- Čechová E., Veselá, Korelová, ČechováL. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:56.81 11.00
2 A-Veverková, Siebeltová, Hrachovcová, Šimková A-Veverková, Siebeltová, Hrachovcová, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:57.99 9.00
3 A- Plíhalová, Koubková, Belová, Strejčková A- Plíhalová, Koubková, Belová, Strejčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:03.63 8.00
4 A-Šafránková, Žáková, Stýblová, Hrudková A-Šafránková, Žáková, Stýblová, Hrudková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:06.77 7.00
5 A- Adlerová, Šimečková, Stehlíková, Lokajíčková A- Adlerová, Šimečková, Stehlíková, Lokajíčková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:25.29 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Ondrková, Severová, Macháčková, Volfová B- Ondrková, Severová, Macháčková, Volfová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:20.08 6.00
2 A-Graf, Bělohlavová, Šímová, Pardamcová A-Graf, Bělohlavová, Šímová, Pardamcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:25.51 4.00
3 Plocová, Buřičová, Novotná L., Pulgretová Plocová, Buřičová, Novotná L., Pulgretová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:26.88 3.00
4 B-Kopicová, Šamanová, Klimentová, Prouzová B-Kopicová, Šamanová, Klimentová, Prouzová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:29.48 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 2.07 11.00
2 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 1.95 9.00
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 1.91 8.00
4 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 1.91 7.00
5= Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
990408 1.87 5.50
5= Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
840814 1.87 5.50
7 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 1.87 4.00
8 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
880607 1.87 3.00
9 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
010105 1.82 2.00
10= Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.77 0.50
10= Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
020203 1.77 0.50
12 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960502 1.77
13= Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 1.71
13= Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 1.71
15 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 1.71
16 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 1.64
17= Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
011121 1.64
17= Daniel BauerDaniel Bauer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
951014 1.64
MB Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.07
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995206 1.73 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 1.71 9.00
3 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995625 1.68 8.00
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 1.65 7.00
5 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
855409 1.62 6.00
6= Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 1.55 4.50
6= Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
005922 1.55 4.50
8 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016107 1.50 3.00
9 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 1.50 2.00
10 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015725 1.50 1.00
11 Barbora MikešováBarbora Mikešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
995321 1.45
12 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
035424 1.45
MB Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 1.59
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 5.30 11.00
2 Jan ŠvecJan Švec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991118 4.50 9.00
3 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 4.20 8.00
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 4.05 7.00
5 Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
851118 3.90 6.00
6 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 3.75 5.00
7 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 3.75 4.00
8 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
880607 3.60 3.00
9 Urs GyselUrs Gysel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
690430 3.60 2.00
10 Dominik GyselDominik Gysel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020313 3.45 1.00
11 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 3.30
MB Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960606 4.50
MB Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
000319 4.65
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 DNS
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 NM
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 3.58 11.00
2 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
855314 3.58 9.00
3 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935605 3.28 8.00
4 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
015422 2.94 7.00
5 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 2.94 6.00
6= Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 2.60 4.50
6= Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005912 2.60 4.50
8 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
006013 2.60 3.00
9 Kateřina KrškováKateřina Kršková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
976008 2.20 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 7.11 +0.2 m/s 11.00
2 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 7.05 +0.2 m/s 9.00
3 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
840814 6.72 -0.1 m/s 8.00
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 6.60 +0.3 m/s 7.00
5 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
010105 6.53 +0.2 m/s 6.00
6 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 6.39 -0.6 m/s 5.00
7 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 6.31 +0.6 m/s 4.00
8 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980625 6.28 -0.3 m/s 3.00
9 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
821130 6.23 +0.3 m/s 2.00
10 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 6.16 +0.1 m/s 1.00
11 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
950710 6.15 +0.0 m/s
12 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 6.11 +0.7 m/s
13 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980621 6.10 -0.5 m/s
14 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 5.98 +0.3 m/s
15 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
890622 5.77 +0.4 m/s
16 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
960920 5.74 +0.2 m/s
17 Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
880629 5.59 +0.2 m/s
18 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011007 5.52 +0.4 m/s
19 Daniel BauerDaniel Bauer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
951014 5.23 +0.9 m/s
Radek VopršálekRadek Vopršálek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
900214 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996113 5.99 +0.0 m/s 11.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.67 +0.5 m/s 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 5.52 -0.1 m/s 8.00
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
025123 5.46 +0.4 m/s 7.00
5 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
855409 5.33 +0.9 m/s 6.00
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 5.28 +0.2 m/s 5.00
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005214 5.27 +0.2 m/s 4.00
8 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025424 5.26 +0.4 m/s 3.00
9 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015608 5.18 +0.3 m/s 2.00
10 Eva NěmcováEva Němcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995407 5.11 +0.7 m/s 1.00
11 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005813 5.10 +0.0 m/s
12 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 5.08 +0.8 m/s
13 Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985611 5.03 +0.7 m/s
14 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 5.03 +0.1 m/s
15 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 5.01 +0.2 m/s
16 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 4.90 +0.2 m/s
17 Adéla KupkováAdéla Kupková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
016030 4.71 +0.0 m/s
18 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995906 4.69 +0.3 m/s
19 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015410 4.69 +0.1 m/s
20 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
025913 4.55 +0.2 m/s
MB Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
006003 4.99 -1.8 m/s
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 14.39 +0.0 m/s 11.00
2 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 13.96 +0.0 m/s 9.00
3 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 13.76 +0.2 m/s 8.00
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
951229 13.71 -0.1 m/s 7.00
5 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980621 13.51 +0.2 m/s 6.00
6 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 13.46 +0.8 m/s 5.00
7 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
840814 13.30 +0.0 m/s 4.00
8 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 12.91 +0.2 m/s 3.00
9 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
890622 12.61 +0.6 m/s 2.00
10 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 12.60 +0.6 m/s 1.00
11 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 12.46 -1.1 m/s
12 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 12.40 +0.2 m/s
13 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
960920 12.38 +0.2 m/s
14 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
950710 12.33 +1.4 m/s
15 Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
880629 11.48 +0.6 m/s
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 11.49 +0.7 m/s 11.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 11.39 +0.5 m/s 9.00
3 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
855409 11.38 +0.8 m/s 8.00
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005214 11.17 +0.2 m/s 7.00
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985611 11.03 +0.6 m/s 6.00
6 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
905831 10.95 -0.2 m/s 5.00
7 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996113 10.90 -0.5 m/s 4.00
8 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 10.69 +0.7 m/s 3.00
9 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005207 09.73 +0.2 m/s 2.00
Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996111 DNS
Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995206 DNS
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 12.52 11.00
2 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
935105 11.68 9.00
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
905831 11.42 8.00
4 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
875517 11.39 7.00
5 Kateřina KrškováKateřina Kršková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
976008 10.96 6.00
6 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 10.44 5.00
7 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995113 09.89 4.00
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015803 09.81 3.00
9 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 09.68 2.00
10 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
996208 09.26 1.00
11 Eva BernáEva Berná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
865525 09.12
12 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995906 08.72
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 15.93 11.00
2 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921102 15.05 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 14.33 8.00
4 Dominik SládekDominik Sládek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980930 14.17 7.00
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
990730 13.96 6.00
6 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 13.78 5.00
7 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 13.49 4.00
8 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850622 13.33 3.00
9 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
911117 13.04 2.00
10 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 12.60 1.00
11 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850822 12.55
12 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
700831 12.52
13 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980813 12.05
14 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 09.94
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 44.00 11.00
2 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 33.54 9.00
3= Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
875517 33.00 7.50
3= Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995113 33.00 7.50
5 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 29.03 6.00
6 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
935105 28.46 5.00
7 Eva BernáEva Berná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
865525 27.78 4.00
8 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 27.16 3.00
9 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
035424 26.45 2.00
10 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995406 18.75 1.00
11 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 18.51
12 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005101 18.20
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
990730 43.84 11.00
2 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 43.58 9.00
3 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
910826 42.5 8.00
4 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850822 42.10 7.00
5 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850622 40.55 6.00
6 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 40.07 5.00
7 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961022 39.58 4.00
8 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921102 39.22 3.00
9 Dominik SládekDominik Sládek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980930 36.58 2.00
10 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980531 35.18 1.00
11 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 33.78
12 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 33.42
13 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 33.35
14 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 30.88
15 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
911117 30.60
Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 NM
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 48.83 11.00
2 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
875517 48.43 9.00
3 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 44.94 8.00
4 Daniela LenerováDaniela Lenerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
845118 39.93 7.00
5 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
745324 39.69 6.00
6 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005707 38.60 5.00
7 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 36.32 4.00
8 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995406 35.19 3.00
9 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
905114 34.34 2.00
10 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 33.73 1.00
11 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005101 28.96
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 65.56 11.00
2 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 63.56 9.00
3 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850822 61.78 8.00
4 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850622 58.38 7.00
5 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
910826 52.38 6.00
6 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 50.32 5.00
7 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 50.03 4.00
8 Petr TomanPetr Toman
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
980414 47.01 3.00
9 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 45.70 2.00
10 Milan MalátMilan Malát
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
670310 43.52 1.00
11 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980531 41.29
12 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
911117 38.17
13 Miroslav PourMiroslav Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
740224 35.47
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
975701 46.92 11.00
2 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
905114 40.55 9.00
3 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005306 40.34 8.00
4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 38.38 7.00
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 37.08 6.00
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
005406 37.00 5.00
7 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015131 36.52 4.00
8 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996111 35.80 3.00
9 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 34.11 2.00
10 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 33.78 1.00
11 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 33.10
12 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 32.12
13 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015106 31.94
14 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
996208 31.35
15 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015803 28.48
16 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995113 27.63
Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005710 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš NováčekLuboš Nováček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
741121 62.91 11.00
2 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
941106 58.62 9.00
3 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
810506 58.04 8.00
4 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
860730 57.59 7.00
5 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990914 54.14 6.00
6 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
990730 53.10 5.00
7 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 45.62 4.00
8 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 43.87 3.00
9 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 43.07 2.00
10 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 40.41 1.00
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 191.00
2 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice, z. s.{8} 172.00
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 139.00
4 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 129.50
5 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 121.50
6 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 111.00
7 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.{8} 092.00
8 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 051.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 4x400 m, 4x100 m, 100 m, 4x100
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 232.50
2 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 228.00
3 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 221.50
4 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 102.00
5 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.{8} 083.50
6 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 077.50
7 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 059.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 4x400 m, 400 m př., 4x1
Celkem 7 závodníků