výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu

Chomutov (8. 6. 2017)

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 8.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš MorávekTomáš Morávek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
01 1.58 11.00
2 Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.58 9.00
3 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.40 8.00
4 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 1.35 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 8.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 1.61 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.58 9.00
3 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.58 8.00
4 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.58 7.00
5 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
04 1.55 6.00
6 Matěj GordonMatěj Gordon
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 1.50 5.00
7 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.45 4.00
8 Tomáš ReichlTomáš Reichl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.35 3.00
9 Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.35 2.00
10= František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 1.35 0.50
10= Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.35 0.50
12 Jakub HlavaJakub Hlava
AK MostAK Most
03 1.25
13 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 1.25
Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
03 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 8.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.62 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 1.59 9.00
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 1.50 8.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.50 7.00
5 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 1.45 6.00
6 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
01 1.35 5.00
7 Viktorie JandováViktorie Jandová
AK BílinaAK Bílina
01 1.25 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 8.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.56 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 1.56 9.00
3 Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.53 8.00
4 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 1.50 7.00
5 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.50 6.00
6 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.40 5.00
7 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.35 4.00
8 Petra ŠťastnáPetra Šťastná
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 1.35 3.00
9 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.35 2.00
10 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.35 1.00
11 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.35
12 Sára HrubáSára Hrubá
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 1.30
13= Kateřina BalášováKateřina Balášová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 1.25
13= Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 1.25
Adéla GremlicováAdéla Gremlicová
AK MostAK Most
03 NM
Vendula MarcínováVendula Marcínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 DNS
Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 DNS
Celkem 17 závodníků