výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajské soutěže družstev oddílových přípravek

Prostějov (30. 5. 2017)

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KrobotAdam Krobot 060331 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.59 11.00
2 Daniel Dolník Daniel Dolník 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.81 9.00
3 Dominik Vereskov Dominik Vereskov  06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.84 8.00
4 Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.05 7.00
5 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.08 6.00
6 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.16 4.50
Pavel ŠošolíkPavel Šošolík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.16 4.50
8 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.19 3.00
9 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 060127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.25 2.00
Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 08.25 1.00
11 Filip ExlerFilip Exler 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.26
Jakub GalkoJakub Galko 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.26
13 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.34
14 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 AC ProstějovAC Prostějov 08.35
15 Miky BalgaMiky Balga 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 08.40
Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.40
17 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.54
18 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.55
19 Ondřej ŠušlíkOndřej Šušlík 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.56
20 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.57
21 Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.66
22 Tobias NajerTobias Najer 07 AC ProstějovAC Prostějov 08.69
23 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.72
24 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.73
25 Martin RoušMartin Rouš 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 08.75
Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.75
27 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.79
28 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.96
29 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.05
30 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.16
31 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 09.17
32 Jakub PlesníkJakub Plesník 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.24
33 Jakub OpletalJakub Opletal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.27
34 Richard Šťastný Richard Šťastný 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 09.28
35 Jan KvapilJan Kvapil 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.31
36 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.32
37 Jiří GlozaJiří Gloza 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.55
38 Patrick VáňaPatrick Váňa 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.60
39 Ivo PluháčekIvo Pluháček 06 AC ProstějovAC Prostějov 09.61
40 Dalibor NezhybaDalibor Nezhyba 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.73
41 Filip PřikrylFilip Přikryl 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.78
42 David HornýDavid Horný 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.90
43 Gustav HodekGustav Hodek 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.13
44 Vít PřikrylVít Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.38
45 Michal HasalaMichal Hasala 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.44
46 Radim SkopalRadim Skopal 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.78
MB Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.94
David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNP
Celkem 48 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MacákováAdéla Macáková 06 AC ProstějovAC Prostějov 07.76 11.00
2 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 AC ProstějovAC Prostějov 07.86 9.00
3 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.97 8.00
4 Aneta JanákováAneta Janáková 06 AC ProstějovAC Prostějov 08.03 7.00
5 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 08.05 6.00
6 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.08 5.00
7 Karolína HradilováKarolína Hradilová 06 AC ProstějovAC Prostějov 08.16 4.00
8 Barbora JanulíkováBarbora Janulíková 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.23 3.00
9 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.27 1.50
Anna FojtováAnna Fojtová 06 AC ProstějovAC Prostějov 08.27 1.50
11 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.32
12 Nela DerychováNela Derychová 06 AC ProstějovAC Prostějov 08.41
13 Lucie SkoumalováLucie Skoumalová 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 08.52
14 Petra VrubelováPetra Vrubelová 075728 TJ UničovTJ Uničov 08.57
15 Markéta DivišováMarkéta Divišová 07 AC ProstějovAC Prostějov 08.60
16 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.68
17 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.77
18 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.79
Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.79
20 Kristýna KotkováKristýna Kotková 07 AC ProstějovAC Prostějov 08.84
21 Petra VrtalováPetra Vrtalová 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 08.89
22 Monika OplockáMonika Oplocká 06 AC ProstějovAC Prostějov 08.94
23 Petra FoukalováPetra Foukalová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.97
24 Kateřina MílováKateřina Mílová 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 08.98
25 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.02
Sára JohanováSára Johanová 08 TJ UničovTJ Uničov 09.02
27 Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.05
28 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.09
Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 AC ProstějovAC Prostějov 09.09
30 Nikola KrajcováNikola Krajcová 08 TJ UničovTJ Uničov 09.18
31 Amélie KoláčkováAmélie Koláčková 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.26
32 Ema RichtrováEma Richtrová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.28
33 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.34
34 Barbora PalánkováBarbora Palánková 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 09.36
35 Anna DohnalováAnna Dohnalová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 09.41
36 Zuzana ZapletalováZuzana Zapletalová 06 AC ProstějovAC Prostějov 09.43
37 Barbora HilšerováBarbora Hilšerová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.52
38 Markéta HozákováMarkéta Hozáková 08 TJ UničovTJ Uničov 09.63
39 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.72
40 Alžběta ŠtrpkováAlžběta Štrpková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.75
41 Barbora KrejčířováBarbora Krejčířová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 09.81
42 Adéla KaislerováAdéla Kaislerová 07 TJ UničovTJ Uničov 09.91
43 Christina DostálováChristina Dostálová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.96
44 Anna VybíralováAnna Vybíralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10.07
45 Nela SkupieňováNela Skupieňová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.16
46 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.30
47 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.43
48 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.50
49 Tereza Sommerová Tereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.92
50 Anežka ŠimkováAnežka Šimková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.19
Veronika GaveauVeronika Gaveau 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNP
Celkem 51 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.54 6.00
2 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 060127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.62 5.00
3 Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.17
4 Max SpillerMax Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.23
5 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.24
6 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KrobotAdam Krobot 060331 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.45 9.00
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.46 8.00
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.49 7.00
4 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 AC ProstějovAC Prostějov 10.10 1.00
5 Miky BalgaMiky Balga 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 11.28
Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HorákRichard Horák 060422 TJ UničovTJ Uničov 09.24 11.00
2 Daniel Dolník Daniel Dolník 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.56
3 Michal HasalaMichal Hasala 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.76
4 Jakub GalkoJakub Galko 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.03
5 Adam DouglasAdam Douglas 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.11
6 Gustav HodekGustav Hodek 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.30
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.86 3.00
2 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.34
3 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.71
4 Martin JanalíkMartin Janalík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.79
5 David KlimešDavid Klimeš 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.74
MB Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.26
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.22
2 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 10.28
3 Ladislav Martinka Ladislav Martinka 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.35
4 František MročekFrantišek Mroček 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.69
5 Jan KvapilJan Kvapil 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.71
MB Jakub OpletalJakub Opletal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.23
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.82 4.00
2 Jan RutarJan Rutar 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.43
3 Samuel PolákSamuel Polák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.49
4 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.58
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.06
MB Filip PřikrylFilip Přikryl 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.68
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.03 2.00
2 Jakub PlesníkJakub Plesník 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.57
3 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.70
4 Petr SchauerPetr Schauer 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.06
5 Radim SkopalRadim Skopal 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.17
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán TunklŠtěpán Tunkl 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.17
2 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.12
3 Patrick VáňaPatrick Váňa 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.60
4 Kryštof VránaKryštof Vrána 06 AC ProstějovAC Prostějov 11.90
MB Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.84
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.87 7.00
2 Aněžka VitováAněžka Vitová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.90 5.50
3 Kristýna KotkováKristýna Kotková 07 AC ProstějovAC Prostějov 09.98 4.00
4 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 AC ProstějovAC Prostějov 10.06 2.00
5 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 AC ProstějovAC Prostějov 10.28
6 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.34
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.30 11.00
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 09.42 9.00
3 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 AC ProstějovAC Prostějov 09.61 8.00
4 Karolína HradilováKarolína Hradilová 06 AC ProstějovAC Prostějov 10.90
5 Adéla KoupilováAdéla Koupilová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.19
6 Anna DohnalováAnna Dohnalová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 12.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.38
2 Natálie ElsnerováNatálie Elsnerová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.89
3 Klára PazderováKlára Pazderová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.14
4 Lucie SkoumalováLucie Skoumalová 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 11.17
5 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.30
6 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12.27
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.22
2 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.69
3 Daniela DědkováDaniela Dědková 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 11.07
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.11
5 Klára DivišováKlára Divišová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 11.14
6 Markéta DivišováMarkéta Divišová 07 AC ProstějovAC Prostějov 11.24
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HilšerováBarbora Hilšerová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.70
2 Anna FojtováAnna Fojtová 06 AC ProstějovAC Prostějov 10.92
3 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.13
4 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.19
5 Veronika GaveauVeronika Gaveau 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.36
6 Markéta HozákováMarkéta Hozáková 08 TJ UničovTJ Uničov 12.45
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.35
2 Sára JohanováSára Johanová 08 TJ UničovTJ Uničov 10.60
3 Aneta JanákováAneta Janáková 06 AC ProstějovAC Prostějov 10.66
4 Andrea ChládkováAndrea Chládková 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 11.96
5 Adéla KaislerováAdéla Kaislerová 07 TJ UničovTJ Uničov 12.53
6 Barbora HubováBarbora Hubová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12.61
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.90 5.50
2 Adéla KonkolováAdéla Konkolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.21
3 Nikola KrajcováNikola Krajcová 08 TJ UničovTJ Uničov 11.54
4 Barbora LabancováBarbora Labancová 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 11.92
5 Barbora KrejčířováBarbora Krejčířová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 11.98
6 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.29
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.54
2 Johana PřidalováJohana Přidalová 09 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10.67
3 Laura NovotnáLaura Novotná 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.22
4 Elena MatušíkováElena Matušíková 07 AC ProstějovAC Prostějov 11.41
5 Ema RichtrováEma Richtrová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.69
6 Barbora PalánkováBarbora Palánková 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 12.01
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.07 1.00
2 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.17
3 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.25
4 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.05
5 Nela SkupieňováNela Skupieňová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.06
6 Alžběta ŠtrpkováAlžběta Štrpková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora Vojtášková Barbora Vojtášková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.31
2 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.59
3 Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.00
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.01
5 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.31
6 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.48
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 AC ProstějovAC Prostějov 10.02 3.00
2 Nela ZapletalováNela Zapletalová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10.44
3 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.82
4 Anna VybíralováAnna Vybíralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 10.94
5 Petra VrubelováPetra Vrubelová 075728 TJ UničovTJ Uničov 11.19
6 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.27
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 065207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:58.14 11.00
2 Barbora JanulíkováBarbora Janulíková 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:59.32 9.00
3 Adéla MacákováAdéla Macáková 06 AC ProstějovAC Prostějov 2:01.16 8.00
4 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:02.13 7.00
5 Vanesa KovaříkováVanesa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:04.56 5.00
6 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 075628 TJ UničovTJ Uničov 2:06.02 4.00
7 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:08.11 2.00
8 Anna JakůbkováAnna Jakůbková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:10.42
9 Nela DerychováNela Derychová 06 AC ProstějovAC Prostějov 2:14.18
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:04.04 6.00
2 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:06.71 3.00
3 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2:08.44 1.00
4 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:10.99
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2:11.87
6 Zuzana SalajováZuzana Salajová 075109 TJ UničovTJ Uničov 2:13.63
7 Petra VrtalováPetra Vrtalová 07 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2:27.41
8 Tereza Sommerová Tereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:35.68
9 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:36.77
Celkem 9 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KrovDavid Krov 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2:42.68 9.00
2 Petr DivišPetr Diviš 06 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2:43.85 8.00
3 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:44.31 7.00
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:45.35 6.00
5 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 06 AC ProstějovAC Prostějov 2:45.78 5.00
6 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:00.45
7 František HarapátFrantišek Harapát 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3:01.41
8 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:01.44
David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik Vereskov Dominik Vereskov  06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:40.30 11.00
2 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:45.99 4.00
3 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:51.64 3.00
4 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:51.80 2.00
5 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:55.88 1.00
6 Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:00.08
7 Tobias NajerTobias Najer 07 AC ProstějovAC Prostějov 3:08.79
Kryštof VránaKryštof Vrána 06 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diviš, Divoka, Krov, Losík Diviš, Divoka, Krov, Losík Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 37.29 11.00
2 Neudörfler, Hus, Herinek, Stráněl Neudörfler, Hus, Herinek, Stráněl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.06 9.00
3 Pěček, Martinec, Rybníček, Punge Pěček, Martinec, Rybníček, Punge Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 38.12 8.00
4 Pluháček, Mlčoch, Ševčík, Najer Pluháček, Mlčoch, Ševčík, Najer AC ProstějovAC Prostějov 38.66 7.00
5 Vyskočil, Spiller, Rutar, Rašner Vyskočil, Spiller, Rutar, Rašner TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 40.10 5.00
6 Koryčanský, Horry, Spurný, Obšil B. Koryčanský, Horry, Spurný, Obšil B. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 40.21 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dolník, Obšil J., Martinka, Šíma Dolník, Obšil J., Martinka, Šíma AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 39.18 6.00
2 Dýmal, Holubář, Nezhyba, Kouba Dýmal, Holubář, Nezhyba, Kouba Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 41.14 3.00
3 Horák, Kotyza, Polák, Galko Horák, Kotyza, Polák, Galko Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.85 2.00
4 Hasala, Hodek, Tůma, Hubáček Hasala, Hodek, Tůma, Hubáček TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 42.99
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šušlík, Dušek, Mondek, Nesvadba Šušlík, Dušek, Mondek, Nesvadba AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 42.13 1.00
2 Tunkl, Tesař, Klimeš, Kříž Tunkl, Tesař, Klimeš, Kříž Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 42.24
3 Kojecký T., Kojecký J., Klvaňa, Exler Kojecký T., Kojecký J., Klvaňa, Exler Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.35
MB Přikryl, Opletal, Kocourek,Štěpánek Přikryl, Opletal, Kocourek,Štěpánek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.26
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machalová, Janulíková, Bundilová, Vojtášková Machalová, Janulíková, Bundilová, Vojtášková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.90 11.00
2 Čtvrtlíková, Sikorová, Juránková, Kovaříková Čtvrtlíková, Sikorová, Juránková, Kovaříková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 38.13 9.00
3 Macáková, Mašková, Derychová, Štarnovská Macáková, Mašková, Derychová, Štarnovská AC ProstějovAC Prostějov 38.25 8.00
4 Salajová, Navrátilová, Vrubelová, Johanová Salajová, Navrátilová, Vrubelová, Johanová TJ UničovTJ Uničov 38.47 7.00
5 Hrazdirová, Koláčková K., Bürglová, Gracová Hrazdirová, Koláčková K., Bürglová, Gracová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 39.52 4.00
6 Stejskalová, Klimčáková, Zaorálková, Šárníková Stejskalová, Klimčáková, Zaorálková, Šárníková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 40.77
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dětková, Homoláčová, Šinclová, Skoumalová Dětková, Homoláčová, Šinclová, Skoumalová Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 38.60 6.00
2 Smýkalová, Pražáková, Elsnerová, Berková Smýkalová, Pražáková, Elsnerová, Berková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 38.97 5.00
3 Vejmolová, Hrudníková, Novotná, Lachmanová Vejmolová, Hrudníková, Novotná, Lachmanová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.84 2.00
4 Gaveau, Pazderová, Prchlíková, Foukalová Gaveau, Pazderová, Prchlíková, Foukalová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 41.45
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Divišová, Přidalová, Zaoralová, Zapletalová Divišová, Přidalová, Zaoralová, Zapletalová Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 39.71 3.00
2 Vaňáková, Janáková, Matušíková, Kotková Vaňáková, Janáková, Matušíková, Kotková AC ProstějovAC Prostějov 40.38 1.00
3 Koláčková A., Andrisová, Machačová, Tichá Koláčková A., Andrisová, Machačová, Tichá Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 41.39
4 Hubová, Jurásková, Šimková, Haitlová Hubová, Jurásková, Šimková, Haitlová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 44.22
5 Vavříková, Novotná, Petruňová, Štrpková Vavříková, Novotná, Petruňová, Štrpková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 45.23
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlčková, Konkolová, Fialová, Hilšerová Vlčková, Konkolová, Fialová, Hilšerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 40.85
2 Míčková, Dvořáková, Medříková, Utěšená Míčková, Dvořáková, Medříková, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.21
3 Fojtová, Zatloukalová, Divišová, Hradilová Fojtová, Zatloukalová, Divišová, Hradilová AC ProstějovAC Prostějov 41.68
4 Vepřeková, Richtrová, Štětinová, Koupilová Vepřeková, Richtrová, Štětinová, Koupilová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 42.46
5 Chládková, Labancová, Mílová, Vrtalová Chládková, Labancová, Mílová, Vrtalová Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 42.82
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard HorákRichard Horák
TJ UničovTJ Uničov
060422 3.92 11.00
2 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
060331 3.92 9.00
3 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.80 8.00
4 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
060127 3.71 7.00
5 Martin MlčochMartin Mlčoch
AC ProstějovAC Prostějov
06 3.68 6.00
6 Filip VyskočilFilip Vyskočil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3.66 5.00
7 David KrovDavid Krov
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 3.63 4.00
8 Dominik Vereskov Dominik Vereskov 
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 3.58 3.00
9 Matěj PěčekMatěj Pěček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.48 2.00
10 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.45 1.00
11 Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.43
12 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3.37
13 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 3.23
Jan RutarJan Rutar
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3.23
15 David MartinecDavid Martinec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.22
Ladislav Martinka Ladislav Martinka
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 3.22
17 Martin JanalíkMartin Janalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.20
18 Jan StránělJan Stráněl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3.19
19 Leonard LosíkLeonard Losík
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 3.09
20 Dalibor NezhybaDalibor Nezhyba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.07
21 Jakub PlesníkJakub Plesník
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 2.98
František MročekFrantišek Mroček
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2.98
23 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2.96
24 Václav HolubářVáclav Holubář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 2.92
25 Kryštof VránaKryštof Vrána
AC ProstějovAC Prostějov
06 2.55
David KarolaDavid Karola
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 DNP
Jakub LangerJakub Langer
TJ UničovTJ Uničov
08 DNP
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4.02 11.00
2 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3.96 9.00
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 3.72 8.00
4 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3.67 7.00
5 Aněžka VitováAněžka Vitová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3.67 6.00
6 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
07 3.63 5.00
7 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová
AC ProstějovAC Prostějov
06 3.50 4.00
8 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3.50 3.00
9 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3.50 2.00
10 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
065207 3.50 1.00
11 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3.47
12 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.39
13 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.28
14 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.27
Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3.27
16 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.25
17 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3.24
18 Nela ZapletalováNela Zapletalová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
08 3.22
19 Zuzana MachačováZuzana Machačová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 3.16
20 Kristýna GracováKristýna Gracová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.15
21 Barbora Vojtášková Barbora Vojtášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 3.14
22 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3.13
Karolína KoláčkováKarolína Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.13
24 Natálie ElsnerováNatálie Elsnerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3.08
25 Anna JakůbkováAnna Jakůbková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 3.02
Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 3.02
Johana PřidalováJohana Přidalová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
09 3.02
28 Anna VybíralováAnna Vybíralová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
08 3.01
29 Laura NovotnáLaura Novotná
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 3.00
30 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 2.95
31 Elena MatušíkováElena Matušíková
AC ProstějovAC Prostějov
07 2.87
32 Andrea ChládkováAndrea Chládková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
07 2.86
33 Adéla KonkolováAdéla Konkolová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2.85
34 Daniela DědkováDaniela Dědková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
07 2.83
Tereza Sommerová Tereza Sommerová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 2.83
36 Klára DivišováKlára Divišová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
08 2.82
37 Kateřina MílováKateřina Mílová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 2.76
38 Barbora LabancováBarbora Labancová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
07 2.73
39 Martina VepřekováMartina Vepřeková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2.72
40 Barbora HubováBarbora Hubová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
08 2.69
41 Natálie JuráskováNatálie Jurásková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 2.66
42 Anežka ŠimkováAnežka Šimková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 2.51
43 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2.42
44 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2.40
45 Anna PetruňováAnna Petruňová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2.36
46 Veronika GaveauVeronika Gaveau
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 2.34
Celkem 46 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard HorákRichard Horák
TJ UničovTJ Uničov
060422 42.72 11.00
2 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 40.10 9.00
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 40.00 8.00
4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 38.80 7.00
5 Martin Robert HorryMartin Robert Horry
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 37.90 6.00
6 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
AC ProstějovAC Prostějov
06 37.50 5.00
7 Jan DýmalJan Dýmal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 36.10 4.00
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 35.46 3.00
9 Jakub LangerJakub Langer
TJ UničovTJ Uničov
08 32.68 2.00
10 Pavel ŠošolíkPavel Šošolík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 32.60 1.00
11 Jakub Dušek Jakub Dušek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 32.40
12 František HarapátFrantišek Harapát
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 31.30
13 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 29.90
14 Matěj HubáčekMatěj Hubáček
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 29.30
15 Richard Šťastný Richard Šťastný
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 28.80
16 Max SpillerMax Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 28.30
17 František MročekFrantišek Mroček
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 28.10
18 Eduard SchwarzEduard Schwarz
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 27.60
19 Daniel MoučkaDaniel Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
06 27.10
20 Bartoloměj ŠevčíkBartoloměj Ševčík
AC ProstějovAC Prostějov
06 25.80
21 Antonín MáčalaAntonín Máčala
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 25.30
22 Martin JanalíkMartin Janalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 25.14
23 Jiří GlozaJiří Gloza
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 24.92
24 Martin RoušMartin Rouš
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
07 24.50
25 Jan KojeckýJan Kojecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 22.30
26 David HornýDavid Horný
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 21.40
27 Ivo PluháčekIvo Pluháček
AC ProstějovAC Prostějov
06 20.20
28 Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 20.00
29 Tomáš KojeckýTomáš Kojecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 19.00
30 David KlimešDavid Klimeš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 16.30
31 Adam DouglasAdam Douglas
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 14.70
32 Filip ExlerFilip Exler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 13.80
33 Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 11.50
MB Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 23.70
Jakub PlesníkJakub Plesník
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 DNP
Vít PřikrylVít Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 DNP
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aněžka VitováAněžka Vitová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 34.90 11.00
2 Monika OplockáMonika Oplocká
AC ProstějovAC Prostějov
06 32.00 9.00
3 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
075628 30.60 8.00
4 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 30.20 7.00
5 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 28.50 6.00
6 Zuzana ZapletalováZuzana Zapletalová
AC ProstějovAC Prostějov
06 26.30 5.00
7 Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ UničovTJ Uničov
075109 25.70 4.00
8 Vanesa KovaříkováVanesa Kovaříková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 25.10 3.00
9 Simona LachmannováSimona Lachmannová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 23.20 2.00
10 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 23.10 1.00
11 Adéla KoupilováAdéla Koupilová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 22.20
12 Christina DostálováChristina Dostálová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 21.10
13 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 18.30
14 Barbora KrejčířováBarbora Krejčířová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
08 17.40
15 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská
AC ProstějovAC Prostějov
06 14.10
16 Anna DohnalováAnna Dohnalová
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
08 12.70
17 Petra FoukalováPetra Foukalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 12.00
18 Barbora PalánkováBarbora Palánková
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
07 10.90
Celkem 18 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 19.00 11.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 18.50 9.00
3 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16.00 8.00
4 Martin Robert HorryMartin Robert Horry
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 16.00 7.00
5 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 14.00 6.00
6 Petr DivišPetr Diviš
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 14.00 5.00
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13.50 4.00
8 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
AC ProstějovAC Prostějov
06 13.50 3.00
9 Martin RoušMartin Rouš
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
07 12.50 2.00
10 Jan DýmalJan Dýmal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 12.00 0.25
Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12.00 0.25
Tomáš KojeckýTomáš Kojecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 12.00 0.25
František HarapátFrantišek Harapát
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 12.00 0.25
14 Daniel MoučkaDaniel Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
06 11.50
Jakub Dušek Jakub Dušek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 11.50
Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11.50
17 Pavel ŠošolíkPavel Šošolík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 11.00
David HornýDavid Horný
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 11.00
19 Antonín MáčalaAntonín Máčala
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 10.50
20 Matěj HubáčekMatěj Hubáček
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 10.00
Adam DouglasAdam Douglas
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 10.00
Vít PřikrylVít Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 10.00
23 Richard Šťastný Richard Šťastný
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
06 09.50
Miky BalgaMiky Balga
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
07 09.50
Jan KojeckýJan Kojecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 09.50
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 09.50
27 Ondřej ŠušlíkOndřej Šušlík
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 09.00
Štěpán TunklŠtěpán Tunkl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 09.00
Jiří GlozaJiří Gloza
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 09.00
30 Petr SchauerPetr Schauer
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
08 08.50
Bartoloměj ŠevčíkBartoloměj Ševčík
AC ProstějovAC Prostějov
06 08.50
32 Jan KvapilJan Kvapil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 08.00
Jiří TesařJiří Tesař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 08.00
34 Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 07.50
35 Radim SkopalRadim Skopal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 07.00
Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 07.00
Patrick VáňaPatrick Váňa
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 07.00
38 Václav HolubářVáclav Holubář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 06.50
Celkem 38 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(út, 30.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika OplockáMonika Oplocká
AC ProstějovAC Prostějov
06 14.00 11.00
2 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 12.50 9.00
3 Nikola KrajcováNikola Krajcová
TJ UničovTJ Uničov
08 12.00 8.00
4 Zuzana ZapletalováZuzana Zapletalová
AC ProstějovAC Prostějov
06 11.50 7.00
5 Klára PazderováKlára Pazderová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 10.50 6.00
6 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10.00 5.00
7 Simona LachmannováSimona Lachmannová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10.00 4.00
8 Anna PetruňováAnna Petruňová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 09.50 3.00
9 Adéla KaislerováAdéla Kaislerová
TJ UničovTJ Uničov
07 09.00 2.00
10 Nela SkupieňováNela Skupieňová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 08.50 1.00
11 Christina DostálováChristina Dostálová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 08.00
Karolína KoláčkováKarolína Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 08.00
13 Amélie KoláčkováAmélie Koláčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 07.50
Anna JakůbkováAnna Jakůbková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 07.50
15 Kristýna GracováKristýna Gracová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 07.00
16 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 06.00
17 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 05.50
Markéta HozákováMarkéta Hozáková
TJ UničovTJ Uničov
08 05.50
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 139.75
2 AKSTE AKSTE AK Šternberk z.s.{8} 074.50
3 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spo{8} 064.00
4 UNICO UNICO TJ Uničov{8} 035.00
5 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.{8} 033.50
6 PROST PROST AC Prostějov{8} 027.00
7 SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.{8} 018.25
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, dálka, 60 m, 800 m, kriket, raketka, 40 y, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.{8} 121.50
2 PROST PROST AC Prostějov{8} 102.50
3 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 051.00
4 AKSTE AKSTE AK Šternberk z.s.{8} 042.00
5 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spo{8} 038.00
6 UNICO UNICO TJ Uničov{8} 033.00
7 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.{8} 004.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, dálka, 60 m, 600 m, kriket, raketka, 40 y, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 7 závodníků