výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra Třinec

Třinec (29. 5. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 29.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek 10 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 17.48
2 Artur PiechaczekArtur Piechaczek 10 2 17.90
3 Robert CholewaRobert Cholewa 10 MFK HavířovMFK Havířov 3 18.26
4 Antonín DaněkAntonín Daněk 10 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4 18.50
5 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 5 18.56
6 Filip MichalíkFilip Michalík 10 6 18.56
7 Antonín KučeraAntonín Kučera 10 7 18.64
8 Pavel LacinaPavel Lacina 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 8 18.83
9 Dominik KlarDominik Klar 11 9 19.05
10 Lukáš PalečekLukáš Paleček 10 10 19.18
11 Matěj MarekMatěj Marek 11 11 19.52
12 Timotej SušienkaTimotej Sušienka 11 ŠK BeláŠK Belá 12 20.14
13 Krystian KiedrońKrystian Kiedroń 10 13 20.32
14 František NiedobaFrantišek Niedoba 10 14 20.75
15 Jakub MorcinekJakub Morcinek 10 15 20.82
16 Michal Jan ParutkaMichal Jan Parutka 10 16 21.13
17 Lukáš JaníkLukáš Janík 10 17 21.49
18 Filip JanouchFilip Janouch 11 18 21.66
19 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 19 21.88
20 Damian KufaDamian Kufa 10 20 23.72
21 Petr SzymanikPetr Szymanik 11 21 23.74
22 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 Český TěšínČeský Těšín 22 24.50
23 Tomáš LabojTomáš Laboj 11 23 24.63
24 Jakub DudysJakub Dudys 10 24 25.59
25 dalibor simekdalibor simek 11 25 26.80
Celkem 25 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 29.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1.běřecký Jablunkov1.běřecký Jablunkov 1 17.08
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 2 18.21
3 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 3 18.25
4 Tereza OndraszkováTereza Ondraszková 10 4 18.54
5 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 1.Běžecký Jablunkov1.Běžecký Jablunkov 5 19.01
6 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 19.32
7 Lara QuittováLara Quittová 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 7 19.38
8 Karolína KonderlováKarolína Konderlová 10 8 19.66
9 Natalie BurawováNatalie Burawová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 19.91
10 Neli KrišicováNeli Krišicová 10 10 20.02
11 Vendula PolochováVendula Polochová 10 11 20.57
12 Tereza BalwarováTereza Balwarová 11 12 21.06
13 Kateřina PyszkováKateřina Pyszková 10 13 21.82
14 Nicole HaringNicole Haring 10 AC EZ KopřivniceAC EZ Kopřivnice 14 21.83
15 Anabel FilipčikováAnabel Filipčiková 11 15 22.42
16 Eliška FigurováEliška Figurová 10 16 22.99
17 Viktorie RyškováViktorie Ryšková 10 TřinecTřinec 17 23.05
18 Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová 11 18 23.97
19 Elen HeczkováElen Heczková 10 19 24.11
20 Zuzana ZarembováZuzana Zarembová 11 20 24.59
21 Kateřina MacoszkováKateřina Macoszková 11 21 25.21
22 Eliška WalicováEliška Walicová 11 22 26.08
23 Jolana GuziurovaJolana Guziurova 10 23 26.54
24 Vanesa MertovaVanesa Mertova 11 24 26.61
25 Eliška SkupieńováEliška Skupieńová 11 25 27.52
Celkem 25 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 29.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PilchJakub Pilch 08 1 31.50
2 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 BohumínBohumín 2 34.44
3 Michal KantorMichal Kantor 09 3 35.43
4 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.74
5 Ladislav SližLadislav Sliž 08 5 36.63
6 Daniel GrosDaniel Gros 09 nene 6 36.90
7 David KotrysDavid Kotrys 08 7 37.28
8 Jakub DianJakub Dian 09 8 37.33
9 Ondřej BalwarOndřej Balwar 08 9 38.39
10 Vítek SkibińskiVítek Skibiński 09 10 39.00
11 Alex ViochnaAlex Viochna 09 11 39.21
12 Matouš OrságMatouš Orság 09 12 39.76
13 Michal WaclawikMichal Waclawik 08 13 41.75
14 Jakub MazáčJakub Mazáč 08 BK PříborBK Příbor 14 42.63
15 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 15 43.52
16 Pavel StryjaPavel Stryja 09 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 44.41
17 Mateusz STAVIANYMateusz STAVIANY 08 17 45.32
18 Alex ŠkereňAlex Škereň 09 18 46.30
19 Richard RyškaRichard Ryška 09 TřinecTřinec 19 46.53
20 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora 09 20 46.55
21 Vojtěch SamiecVojtěch Samiec 09 21 46.75
22 Dominik ByrtusDominik Byrtus 09 22 47.51
23 Michal BaránekMichal Baránek 09 23 49.57
Celkem 23 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 29.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MotykováAdéla Motyková 08 1 36.25
2 Anna BöhmAnna Böhm 08 2 36.50
3 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 3 36.70
4 Natalie RoikováNatalie Roiková 09 4 37.72
5 Veronika KlarVeronika Klar 08 5 37.84
6 Aneta WronkováAneta Wronková 08 6 38.52
7 Jana MartynkováJana Martynková 08 1.Běžecký Jablunkov1.Běžecký Jablunkov 7 38.96
8 Markéta BrukováMarkéta Bruková 09 8 39.82
9 Nell KaletováNell Kaletová 08 9 39.92
10 EMA KOBIELUSZOVÁEMA KOBIELUSZOVÁ 08 TŽ TŘINECTŽ TŘINEC 10 40.51
11 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 11 40.98
12 Laura CholewováLaura Cholewová 09 HavířovHavířov 12 41.44
13 Vendula WronkováVendula Wronková 08 13 41.59
14 Dorota KaňováDorota Kaňová 09 14 41.60
15 Ema ViochnováEma Viochnová 09 15 42.32
16 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová 08 16 42.52
17 Barbora SližováBarbora Sližová 09 17 42.80
18 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18 43.10
19 Daniela DembiecDaniela Dembiec 09 19 43.98
20 Karolina Ella ParutkováKarolina Ella Parutková 08 20 44.08
21 Sára LiberdováSára Liberdová 09 21 44.19
22 Dorota GrzegorzDorota Grzegorz 08 22 44.55
23 Nela MisiarzováNela Misiarzová 09 23 45.79
24 Klára TopiarzováKlára Topiarzová 09 24 46.03
25 Barbora MachkováBarbora Machková 09 25 46.83
26 Ivana HubáčkováIvana Hubáčková 09 26 46.85
27 Klára BednářováKlára Bednářová 09 27 47.44
28 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 28 48.10
29 Nela SzotkowskáNela Szotkowská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 29 48.15
30 Tara PilchováTara Pilchová 10 30 48.42
31 Aliyah YildrimAliyah Yildrim 08 31 49.02
32 Karolína SzczotkováKarolína Szczotková 09 32 52.34
Celkem 32 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 29.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 1 47.81
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 48.84
3 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.56
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 49.83
5 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 50.88
6 Jan KrupaJan Krupa 07 TřinecTřinec 6 53.92
7 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 54.17
8 Jozue MazurJozue Mazur 06 8 56.12
9 Sebastian RoikSebastian Roik 06 9 58.40
10 Noe MazurNoe Mazur 07 10 62.11
11 Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz 06 atletika třinecatletika třinec 11 64.26
12 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 67.73
13 Roman JaníkRoman Janík 06 13 99.19
Celkem 13 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 29.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ĆmielováBarbora Ćmielová 06 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 1 51.28
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 52.24
3 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 06 AC HavířovAC Havířov 3 52.39
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 4 53.90
5 Andrea ČervenkováAndrea Červenková 06 Trojanovice U ZvonkaTrojanovice U Zvonka 5 55.13
6 Nina PiechaczkováNina Piechaczková 06 SKI MOSTYSKI MOSTY 6 55.56
7 Dora DaňkováDora Daňková 06 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 7 55.70
8 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 56.16
9 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 57.26
10 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10 57.59
11 Julie ČajánkováJulie Čajánková 07 AK KopřivniceAK Kopřivnice 11 58.15
12 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jakl KarvináTJ Jakl Karviná 12 58.25
13 Sofie MaierováSofie Maierová 07 KkopřivniceKkopřivnice 13 59.00
14 Karolína MusiolkováKarolína Musiolková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 60.11
15 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 15 61.17
16 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 61.55
17 Adéla BílkováAdéla Bílková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 64.06
18 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 18 65.55
19 Denisa JakusovaDenisa Jakusova 07 1.běžecky Jablunkov1.běžecky Jablunkov 19 66.89
20 Simona RylkováSimona Rylková 06 WICHERkovo s.r.o. BystřiceWICHERkovo s.r.o. Bystřice 20 72.46
21 Viktorie TakacsovaViktorie Takacsova 06 21 96.66
Celkem 21 závodníků